Srpen 2010

Zítra do školy :D

31. srpna 2010 v 17:39 | Usher |  ME & my gup
uw-site.blog.cz
Zní to hrozně... já vím .. :D...
Ale je to tak ... je po prázdninách, tak je zase na čase jít do školy no... Sice to nikoho moc netěší, ale jednou je to hold povinnost no! :D....
No a chtěl bych vám říct, že teďka od zítřka mi vlastně začíná hnusně veliký shon jménem maturitní ročník!... Takže na tento blog budu přidávat jen o víkendech!... Může se taky stát, že nepřidám vůbec!... Přece jen toho času nebude tolik!... Moc se omlouvám, ale je pro mě přednější škola a hlavně maturita!... A může se dokonce stát že na své SBčka mít čas dokonce vůbec nebudu!... Vůbec nvm, jak to bude!

Tak si hlavně zkuste školu užívat!... papa :)

Nehorázné propojení

31. srpna 2010 v 17:15 | Usher |  ME & my gup
uw-site.blog.cz
Tak se zase dneska hlasím s dalším zbytečným článkem o hudbě :D...

Jééjda... ono se už zítra jde do školy co? :D... No to je hnus, i když zase se uvidím s lidma, které sem celé prázdniny neviděl!:)...

A teďka k té hudbě! No tak sem si zase procházel všelijaké hudbení producenty! Uvažuju totiž o koupy CD "Good Girls Gone Bad" od Rihanny. Tak sem se jen zajímal zda i ona patří do mé veliké propojené sítě!... A zjistil sem, že překvapivě ano!:D... Mé nejoblíbenější songy od Rihanny napsali stejní autoři jako napsaly mé další oblíbené hity od jiných autorů(např. Irreplaceable od Beyoncé nebo Love Dealer od Esmée Denters). Už mi to doopravdy ani nepříjde podivné! Dříve bych se zasekl a byl bych překvapen. Ale teďka už vím, že hudební producenti prostě musí spojovat vaše oblíbené interprety, pokud si teda nepíši hudbu sami(což se týká zejména skupin!).
A pak taky váhám nad koupí CD Dignity od Hilary Duff. Tohle CD je prostě úžasné! Ty nejlepší songy od Hilary... a zase tam jsou spojky!:D... Spojky tentokrát spojují se spojují s písněmi od Lindsay Lohan nebo třeba od Pussycat Dolls... tahle spojitost se ale netýká hudby, ale textů. I tak je to neuvěřitelné, jak je ta "síť" producentů a textařů rozsáhlá. Kdo by řekl, že Party In The USA(Miley Cyrus, Circus(Britney Spears) a nebo třeba Right Ronud(Flo-rida) mají stejného společného producenta. No já bych to teda neřekl. Fakt mě to někdy překvapuje! :D...

Jinak doufám že jste si užili prázdnin! :D... (taková věta mimo mísu :D...)

A nakonec by to zase chtělo nějáké ty songy! :D... A když už sem se zmiňoval od Hilary a Rihanně. Tak by to chtělo jejich songy. A dokonce dám i písně, které nesou stejnojmené názvy jako jejich CD. Mě se tyhle dva songy moc líbí. Tak snad se budou líbit i vám! :D....


xoxo Usher

UW-SITE Awards 2010

30. srpna 2010 v 18:42 | Usher |  UW-SITE Awards
Rozhodl jsem se udělat něco nového. Jelikož je všude možně na internetu v televizi a i v rádiu vidět a slyšet různé Oceňování hvězd, tak i já sem se rozhodl, že udělat takové menší Awards! Budu moc rád, když i vy budete hlasovat pro své favority. A věřte, že je z čeho vybírat!

uw-site.blog.cz
Interpreti jsou rozděleni do skupin. Někteří, a je jich hodně, e zde objevují vícekrát.
Hlasovat můžete do těchto skupin:


...zvolte ty nejlepší! Ale hlavně prosím hlasujte!
Hlasovat můžete až do konce října!

(Tyhle články byly předělány ze starších, které už na UW-SITE nebyly potřeba!)

CD co bych do budoucna chtěl mít ve sbírce :)

29. srpna 2010 v 23:52 | Usher |  ME & my gup
uw-site.blog.cz
Sakra. tohle je za dnešek už druhý článek obsahující něco z mého hudebně naladěného života :D... To by se mělo změnit! :D ... Nebo vás ty články baví? :)

Tak sem se rozhodl, že zveřejním CD, které bych si do budousna chtěl koupit. Je jich strašně moc :D... a myslím, že tam pro vás bude i pár překvapení :)... Otázkou zůstává jestli se vám ty překvapení budou líbit xD....Tak prvně asi CDčka, které už mám a kterých si fakt cením!

Beyoncé - Dangerously In Love
Beyoncé - B´Day
Beyoncé - B´Day Deluxe Edition
Beyoncé - I´m ... Sasha Fierce
Sarah Connor - Naughty But Nice
The Pussycat Dolls - PCD
Ashley Tisdale - Guilty Pleasure Limited Edition

No já vím... mám strašně málo originálek :D... mám ještě české interprety, ale ty bych nerad vytahoval! :D... To byly mé omyly :D... A což se týče těch PCD :D... byly levné :D... tak sem je bral :D...

A teďka ty CD, která rozhodně postrádám! A do budoucna bych si je rád pořídil!

Beyoncé - I´m ... Sasha Fierce Platinum Edition
Ashley Tisdale - Headstrong Limited Edition
Simple Plan - Still Not Getting Any ...
Simple Plan - Simple Plan
Sugababes - Change
Sugababes - Taller In More Ways
Three Days Grace - Life Starts Now
Jamie Cullum - The Pursuit
Jordin Sparks - Batlefield
Lindsay Lohan - Speak
Lindsay Lohan - A Little More Person
Spice Girls - SPICE
Spice Girls - Spice World
Spice Girls - Greatest Hits
Selena Gomez - Kiss & Tell Europen version
Jojo - Jojo
Rihanna - Good Girls Gone Bad
Hilary Duff - Dignity
Hilary Duff - Best Of

Uvažuju také o:

Eminem - Recovery
Miley Cyrus - Time Of Our Lives
Craig David - Greatest Hits
Britney Spears - The Singles Collection
Lily Allen - It´s Not Me It´s You
Norah Jones - The Fall
David Guetta - One Love
Sugababes - Catfights and Spotlights
Emma Bunton - Free Me
Emma Bunton - Life In Mono
Esmée Denters - Outta Here
Christina Aguilera - Keeps Gettin´ Better: A Decade Of Hits
Good Charlotte - God Morning Revival
Linkin Park - Minutes To Midnight

Samozdřejmě, že je i plno jiných CD, ale tohle jsou asi ty... co bych chtěl nejvíce...
A na 100% vás zarazila Miley Cyrus! :D... Sem si tím jist! Já prostě nemůžu odolat Party In The USA, The Climb a When I Look At You :D... Sakra ... kdyby tam bylo ještě See You Again a Fly On The Wall, tak by tam byly všechny její nejlepší songy! :D:D... Prostě se mi pár jejích songů líbí!... Ale nemění to nic na fotku, že jí nemám rád! :D...

Jinak to co je vyznačeno červeně, tak bych chtěl asi nejvíce!:)... A nevšímejte si toho pořádí... je to náhodné!
Kdyby mi někdo z vás ctěl něco koupit, tak se bránit nebudu :D...

My music story

29. srpna 2010 v 20:09 | Usher |  ME & my gup
uw-site.blog.cz
Zdá se, že poprvé a možná ne naposledy píšu článek na téma týdne. Tento týden byla hlavním tématem HUDBA!

Já osobně bych se bez hudby neobešel, je to pro mě něco jako lék! :D... Je to něco, co potřebuju každý den. Je to něco, co mě dovede rozesmát, zabavit, potěšít, uklidnit ale hlavně mě dokáže odreagovat od věcí, které jsou někdy už doopravdy otravné.

Mé milované interprety již skoro všichni návštěvníci tohoto blogu nepochybně znají. Takže je netřeba opakovat. Co však nevíte jsou informace dávno staré, které už dávo nejsoum aktuální!
Na začátku všeho stály Spice Girls. Dívčí skupina, která trhala rekordy všude na světě. Vzpomínám si na chvíle, když sme je se sestřenkou totálně žrali. Dokonce sme si na ně hráli. Zbožňovali sme je. Byly to naše idoly. Dnes už po nich skoro ani pes neštěkne!
Kdysi dávno ještě před Beyoncé se mi strašně líbily Natalie Oreiro a Thailia. Od Natálie Oreiro sem měl dokonce všechny kazety. Ani nevím proč zrovna ona se stala mou nejoblíbenější.Potom přišla jiná éra. Byla to doba, ve které kdo si nekupoval BRAVO, byl out! V této době bylo na vrcholu dívčí duo Tatu, na které už je dnes taky zapomínáno. Přitom ještě existují a jejich songy se dají poslouchat i po letech.
No a konečně po éře plné lesbických scén a ruských textů, kterým nikdo nerozuměl, přišla doba, ve které jsem měl jasnou favoritku. Byla to opět zpěvačka. V té době už velice známá a oblíbená Britney Spears. Její song Toxic mě doslova ohromil. Proto sem ji pak začal docela dost poslouchat. Dneska sice nepatřím mezi Britneyiny největší fanoušky, ale sem tam si nějáký ten song rád pustím, ať už nějákou novinku v podobě "3" a nebo něco staršího jako třeba "Crazy", "My Prerogetive" a nebo již zmíněný "Toxic".
Společně s Britney sem si oblíbil i Beyoncé. Ta mě prozměnu ohromila extravagantním sexy videem k písni "Crazy In Love". Beyoncé pro mě byla ale docela dlouhou dobu ve stíny Britney. Až pak v roce 2005. Se to ve mě nějak hnulo a začal sem měnit názor a Beyoncé se u mě vyšoupla úplně nahoru. Od té doby na mém pomyslném vrcholu taky zůstává. A myslím, že na ní ani tak rychle názor nezměním!
V roce 2004 do mého života vstoupila i jiná americká hvězda. Byla to v té době ještě neznámá třináctiletá Joanna "Jojo" Noelle Levesque. Hit "Leave (get out)" mě prostě velice potěšil. Hned sem si proto Jojo oblíbil. Dokonce se mi povedlo nakočkovat na její hitovku, taky pár dalších lidí. Což se mi zase, tak často nestává.
Ano a pak přišla éra dvou skupin, které začínaly na stejné písmeno. Je to divné. Simple Plan a Sugababes pro mě byli úplnou novinkou. Řekl sem si, že se mi to rozhodně líbí. Největší sranda je, že tyhle dvě skupiny nemají ani při nejmenším vůbec nic společného. Proto netuším, jak se mi ve stejné době mohly zalíbil dva odlišné styly. Důležité ovšem je, že i tyhle dvě skupiny vytrvaly a jsou mezi oblíbenými až do těď! I když Sugababes už pomalu v mých "NEJ" ustupují a to jen díky tomu, že skupinu opustia moje nejobíbenější členka Keisha Buchanan. No i když ani se Simple Plan to u mě není v poslední době nějak moc valné! Jsou sice fajn. Rád je poslouchám, ale už by to vážně chtělo něco nového.
Samozdřejmě že v každém roce sem měl rád ještě takové poddružné interprety které anitak moc nepovažuju za nějak důlěžité v mém hudebním životě.
"Ó bože!" tohle sem si řekl, když sem poprvé uviděl hudební film, ve které zase zvítězila láska nad zlem a školou. Určitě všichni víte co mám na mysli. Tehdy ještě blonďatá Ashley Tisdale v roly namyšlené harpyje. Jak já sem tu blondýnu tupou nenáviděl! Vše se ale změnilo po příjezdu mých dávno nakažených sestřenic(myslím nakažených mánií HSM). Dokázaly ve mě rozvítit malinký plamínek zvědavosti a zároveň i potřebu uvítat něco nového. Dokonale tady posloužila mnou nenáviděná Ashley, kterou sem si za pár měsíců vážně zamiloval. Její cinkavá a hravá hudba mě doslova unesla. A i když to bude znít divně. Myslím, že je to jediná zpěvačka od Disneyho, která se chová normálně. Snad je to proto, že je dospělá. To opravdu nevím, ale jako jedinou sem si jí vážně moc oblíbil. od dob Ashley sem ani moc prostory novinkám nedával. A když ano, tak to byla většinou jen přechodná záležitost.
Pak ale přišlo něco pro mě opravdu nečekaného. Celou dobu sem si říkal, že já ostatní naučím na písničky i když nechcu a oni mě naneučí na nic. To sem ještě nevěděl, že za pár dní budu mít mezi svými nej další přírůstek. Řeč je o další kanadské rockové skupině Three Days Grace. Většinou když sem byl s Betty(moje nej kámoška), tak mě ze TDG bolela hlava. Jejich rockové melodie mě opravdu proletěly hlavou. Jenže sem si ty texty tak zapamatoval, že sem si je potom zpíval. Věřte mi, nedalo se jinak. Dal sem prostor pro pro mě dosud ne moc oblíbené TDG. Ale můžu vám říct, že sem dneska celkem rád, že se někdy můžu zaposlouchat zrovna do jejich hudby. Je to asi jedna z mála rockových skupin, které mě dostaly. Podobný příběh jako se TDG byl i s Paramore. Jenže Paramore mě neoslnily až zas tak moc. Už proto, že jejich hlavní základna fanoušků pocházela hlavně ze spřízněnců filmového megahitu Twilight, který já opravdu nemám rád. Tak proto si Paramore až zas tak nedovedu připustit k tělu.
Hm... přeskočím pár chvil! Už tak je ten článek dost dlouhý. Je na čase zavzpomínat na chvíli, kdy jsem poprvé uslyšel jazzového interpreta Jamieho Culluma. Přesně si pamatuju tu chvíli. Hleděl sem na klip "I´m All Over It Now" jak z jara. Říkal sem si jestli sem se náhodou neocitl pár let zpátky. Mylslel sem si, že to hned přepnu na jiný program, ale nešlo o. Písnička mě asi tak unesla, že sem jí prostě nepřepnul. Zajímavé je, že mě už ani potom nenapadlo poslechnout si jí znovu. Vše přišlo až tento rok v květnu. Náhodně sem znovu narazil na youtube na již zmiňovaný song. A zkusil sem si stáhnout i CD. Stháhl sem si ho a zůstal sem jako opařený! Opravdu se mi to moc líbilo. Byl sem ohromen a zároveň i překvapen. Ale rozhodně sem velice rád, že i Jamie se hodně rychle zařadil mezi mé špičky!...
No a posledními dvěma na mém jídelníčku jsou Selena Gomez a Norah Jones. O Noreh sem psal v minulém článku, takže nebudu své pocity opakovat. A Selena? Ta na tom byla z prvu stejně jako Ashley. Nenáviděl sem ji. Považoval sem jí za totální hlubinu Disney shitů! Ale spletl sem. Hitovka Naturally mě přimněla ke stažní jejího debutového CD "Kiss & Tell". Zase sem byl až překvapen jak se mi její hudba líbí. Byl sem očarován. Ale myslím, že Selena se na vrchol mých oblíbenců jen tak rychle nedostane! Přece jen zhodit z pomyslného trůnu R´n´B královnu a Tween popovou girl je vážně těžký úkol.
No uvidíme... kdo bude další...

Děkuji, že ste si přečetly tento článek. Pokud si ho nepřečtete, je to jen zaše věc. Je zde zdělil své pocity. Nemůžu vás k něčemu nutit. Ale bylo by fajn, kdyby ste napsali nějáké reakce!...

Už se jdu dívat na Talent Mánii... a nebo na Československo má telent :D... ono to výjde na stejno :D...

xoxo Usher

Layout for Crazy Puffy

29. srpna 2010 v 19:02 | Usher |  Na objednávku
uw-site.blog.cz
Ježiš to je úleva :D... Jeden z posledních designů na objednávku!... Teda jsem moc rád, že sem ho udělal! Mám pocit, že sem tady fakt věděl co chci, proto si i myslím, že se mi to povedlo. Osobně si myslím, že je to jeden z nejlepších designů co sem kdy udělal. Je s Kylií Monogue a pro blog czkylie.blog.cz . No lay je laděn v typických barvách, ve kterých sem dělal už opravdu nehorázně moc grafiky. Prostě nejlepší barevná kombinace!... Tak pšte své názory díky!...

Crazy Puffy... design ti nastvím sám... pošli mi na mail, který sem ti napsal do komntářů své heslo a já ti ten dess nastavím!...

uw-site.blog.cz
Plná velikost je v celém článku!:)...

Už toho mám vážně dost!

28. srpna 2010 v 23:17 | Usher |  ME & my gup
uw-site.blog.cz
Je strašně těžké se lidem zavděčit, když chcete udělat něco nového!... Jen málo lidí píše komentáře na blogy o pro ně nezajímavých osobách!... Tak dobrá já vím, že nemám blog o Miley Cyrus, Demi Lovato, Jonas Brothers, Twilight, The Vampire Diarem nebo o Tokio Hotel. To ale přece neznamená, že se fakt s blogem nesnažím!... Když byla malá návštěvnost na blodu Spice Girls, tak sem si říkal, že to je tím, že už neexistují. Když to bylo s Jamiem Cullumem, tak sem si řekl, že ho nikdo nezná. Ale potřetí už je to fakt mooc! Já sice své blogy dělám potože sám chci a baví mě to. Ale je to o ničem pokud vám vaše výroky a úsilí někdo neokomentuje nebo nepochválí. Mám pokrk zasraných reklam. Které se vtírají!... Já píšu na ostatní blogy zejména proto, že chci, ne proto, abych dal reklamu a zmizel!... Tak to prosím nedělejte vy mě!... Dneska sem si založil nový blog o Norah Jones. Vím, nikdo ji nezná. Přesto bylo na blogu dneska okolo třiceti lidí!... Ale pravý podstivý komentář sem obdržel sotva šestkrát!... Děkuji Ennie, za to, že napsala hoodně komentářů! Moc to pro mě znamená! Třeba že jí ani nezná, ale napsala!... A ještě chci taky poděkovat Kykušce, která mi blog nejen pochválila, ale jako jedna z mála mi taky řekla, že se o něj dobře starám! Jsem rád, že alespoň někdo si všiml!...
Ale opravdu mě mooc štve, že než byste se měli střetnou s něčím novým, tak blog raději zavřete. Mám dooost tísíců zkopírovaných informací a fotek, které najdete na každém "fan" blogu. Tyhle informace jsou totiž doslova všude! Proto, když vám nabízím něco nového štve mě, že to odmítáte. Nicméně ani s jedním blogem nezkončím. Všechny čtyři hlavní blogy(uw-site, spicegirls-web, jamie-cullu a norahjones) pojedou dále i přes školní rok. Budu sice přidávat méně, ale přesto doufám, že alespoň někdo si na mé články udělá čas!...

Zpráva pro Affs: Byl bych rád kdybyste i vy časem zavítali na mé další blogy a popřípadě napsali komentář. Tohle se netýká některých výjímek o kterých vím a oni to taky ví. 

Prostě sem to musel napsat. Komu příjde zbytečné tohle číst, tak se rovnou může odejít. pápá

xoxo Usher

I Like Music. I Like Norah Jones & Jamie Cullum.

28. srpna 2010 v 1:08 | Usher |  ME & my gup
uw-site.blog.cz
Líbí se mi jazz. Ani bych neřekl, že tohle někdy řeknu a nebo snad napíšu!... Když jsem poprvé uslyšel Jamie Culluma, řekl sem si, že to rozhodně není můj styl, ale melodie mi byla sympatiká. O rok později jsem si stáhl jeho poseldní CD a zjistil sem, že se mi docela fakt dosti líbí!... Má takovou jinou hudbu než sem doposud znal. Do některých písní jsem se faaakt skoro zamiloval!:)... No ale pak sem si stáhl starší CDčka, které jsou podle kritiků o něco lepší než poslední album "the pursuit" s tím já ale nesouhlasím. Přece jen je mému srdci bližší jazz s trochou elektra. Tedy alespoň sem si to myslel do dnešního dne. Poslechl sem si jeden starý song od Norah Jones. Song s názve "Sunrise", který jsem jednou zaslechl a celkem mě i zaujal. Neměl sem však tušení, kdo tento song zpívá. Po několika letech sem sice už zjistil, kdo je Norah Jones. Nenapadlo mě však, že bych si poslechl nějáké CD. No a dneska sem tak učinil a mám pocit, že sem našel svojí další oblíbenkyni. Její hlas je naprosto čarovný. Když si vlastně představím, že její plíživé a pomalé songy jsou drženy jen jejím hlasem. Je to očarující. Při poslechu některých písní se cítím, jako jiný člověk. Do jejich písní se dá dokonale vcítit. Přidal sem si jako američan v 90.letech. Prostě jazz je hudba jako každá jiná. Jen si na ní musí člověk zvyknout a popřípadě pak jen otevřít dveře. Já to udělal a sem tomu velice rád!
Na závěr vám tadyk dám rovnou tři songy. Dva od Norah, protože sem se nemohl rozhodnout, který z těhto dvou songů zde dám. Nakonec sem dám oba a k tomu ještě i jeden z mých nejoblíbenějších songů od Jamieho!...

Norah Jones - Sunrise


Norah Jones - Young Blood


Jamie Cullum - WheelsDva wallpapery: My American Dream // Hannah Montana

27. srpna 2010 v 23:19 | Usher |  Ostatní grafika
uw-site.blog.cz
Dneska sem se faaakt přemohl! :D... Udělal sem více grafiky, než sem myslel! :D Asi jsem se zbláznil!... Udělal sem dneska retouch a ještě wall! :)... Ten wall nazvaný New York sem dělal už dávněji, ale až dneska ho sem strkám :D... No nějak se mi ho tady furt nechtělo dávat! :D... Ten s Miley Cyrus jako Hannah Montana, tak ten sem dělal dneska. Byla mi vlastně inspirací Ennie se svým článkem na blogu, po kterém sem ze záhadných důvodů dostal chuť na tuto u mě ne moc očekávanou grafiku!:)... Ale tak dopadlo to, jak to dopadlo!... Podle mě to není zase tak hrozné, ne? :)... Jooo a když budete chtít nějáký z těchto wall pro svou obrazovku, tak napište rozměr a já vám wall upravím!

xxx My American Dream xxx
(klikni na obrázek pro větší verzi!)

imagebam.com

xxx Hannah Montana xxx
(klikni na obrázek pro větší verzi!)

imagebam.com

Retouch Ashley Tisdale

27. srpna 2010 v 21:20 | Usher |  Ostatní grafika
uw-site.blog.cz
Ani nevím proč sem udělal zrovna retouch s Ashley. A ani moc nechápu proč sem místo vašich objednávek dělal tuhle retouch. Možná to bude tím, že sem měl dlouho chuť na nějákou tu retouch!... Asi to bude tím! :D... vím, že ta retouch není dokonalá, vlastně je celkem hrozná, ale snažil sem se! Dělal sem jí celkem dlouho, ale jelikož sem dlouho žádnou retouch nedělal, tak sem jaksi zapoměl, jak se dělá! :D... Takže vám musí stačit tohle no... budeme tomu říkat retouch! :D...

uw-site.blog.cz

Vyberte oficiální reklamu blogu

26. srpna 2010 v 17:55 | Usher |  Extra
uw-site.blog.cz
Jednou za čas se stane, že dostanu huť udělat nějáké video. Dneska byl přesně ten den! Udělal sem další reklamu pro tento blog. Jenže tento blog už má tolik reklam, že vás chci poprosit, aby ste si vy sami určili tu reklamu, kterou chcete vídat dole na stránce!... Budu moc rád když vyberete co nejdříve! :)... Děkuju :)...
1. reklama by Usher


2. reklama by Bětuš (Hayley2727)


3. reklama by Usher II.


4. reklama by Bětuš (Hayley2727) II.


(Ve všech čtyřech vidích jsou použity mé oblíbené videa a songy!)

Ash, Bee a Selena v žebříčku nejhledanějších žen na Googlu

26. srpna 2010 v 15:56 | Usher |  Extra
uw-site.blog.cz

Tak sem objveil žebříček, ve kterém je napsaných dvacet nejvyhledávanějších ženských celebrit na Googlu, za celou dobu jeho existence!... Jsem rád, že tam má všechny své hlavní divy :D... Je to neuvěřitlné ale vešly se tam všechny :D... A dokonce jsou tam i Spice girls :D... Asi jako bonus nebo co! :D:D...

Takže ten žebříček vypadá zhruba takto:

1. Britney Spears
2. Madonna
3. Selena Gomez
4. Demi Lovato
5. Beyoncé
6. Rihanna
7. Lady Gaga
8. Miley Cyrus
9. Jennifer Lopez
10. Hannah Montana
11. Jessica Simson
12. Katy Perry
13. Avril Lavigne
14. Colbie Caillat
15. Mariah Carey
16. Taylor Swift
17. Shakira
18. Lily Allen
19. Ashley Tisdale
20. Spice Girls

Ash - Nové scany Nylon magazínu

26. srpna 2010 v 0:50 | Usher |  Ashley-photoshooty
uw-site.blog.cz
Ashley má dokoalý styl oblíkání. Někdy v plandavých hadrech a někdy je zase v elegantní róbě. Ash si prostě oblíká co má ráda a včem se cítí skvěle. Na těchto scanech vypadá dokonale!... Už aby vyšel i photoshhot!:-)...

uw-site.blog.cz

Další várka recenzí (Ashley Tisdale, Green Day, Holki)

25. srpna 2010 v 23:54 | Usher |  Recenze CD
uw-site.blog.cz


Dneska sem si udělal zase čas napsat recenzi... A ještě teďka nemůžu z CD od české skupiny Holki. To byl konec... no nechám to radši na samotnou recenzi. Dále, krom skupiny Holki si posvítím taky na Ashley Tisdale a asi i na Green Day.
Holki - Zkus Zapomenout

No Holki toto CD sice pojmenovaly "Zkus zapomenou", ale věřte mi, že já na tohle CD jen tak nezapomenu. Tohle CD bych nepustil ani svému největšímu nepříteli. Upřímně nebylo by to zase tak špatné, kdyby holčiny nevykradly všechny možné hity. Myslely si asi, že si jejich CD nikdo nekoupí. Což asi stejně nikdo nekoupil, takže jim to vlastně vyšlo. Ale ty songy jsou opravdu přepsané bláboly. Horko těžko jsem hledal něco, co by jen trochu mohlo být nazváno jejich songem a opravdu se jeden či dva songy našly. Ovšem jsou ty nejhorší písně z alba. Já si album stáhl jen proto, že mě zaujala titulní píseň, kterou už teď jen ztěžka přažvýkávám! Skladba "Zkus zapomenout" totiž, jako skoro každá skladba z toho cd, kopíru známou píseň "Pictures Of You" od boybandu The Last Goodnight. Najdou se ale i jiné předělávky. A jedna z těch nejpikantnějších mi příjde předělávka songu "Gotta Go My Own Way" z filmového High School Musical. Nevím jestli se Holkám nechtělo najímat producenty, ale rozhodně to asi měly udělat. Takže si myslím, že by si tohle CD měl poslechnout jen ten, kdo neslyšel originální skladby, jinak by to asi prohodil oknem.
Nejlepšími covery... pardon... songy jsou Zkus zapomenout a Dáma Noci(což jsou mimochodem Aly & AJ - Like Whoa).

Celkové procentuální hodnocení: 32 %

uw-site.blog.cz
--------------------------------------------------------------------------------------

Ashley Tisdale - Guilty Pleasure

Tušíte správně! O tomto CD toho moc špatného neuslyšíte. Ashley mám rád. Tohle její druhá album považuju z celkem dost dobrý počin. Album se řadí do stylu tzv. Tween popu. A ne jak se všichni domnívají, že do rocku nebo popu. To ani omylem. Tohle CD obsahuje docela dost dobrých hitovek, které se bohužel nestačily dostatečně vrýt do přízně fanoušků. Ashley to totiž docela řádně pokopala s propagací tohoto CD. Jako videoklipy jsme měli možnost zhlédnout jen dva songy z 16, což je dosti málo na to, jak je tohle album dobré. Tohle album obsahuje sice ovšednělý styl typu Seleny Gomez nebo Demi Lovato, kterého už je až moc, ale i přesto je celkem líbivé. Mě tohle CD zaujalo hned na první poslech. Cinkavé rytmy smíchané s rockovou kytarou a elektrem se celkem povedlo. Třeba singl Hair, tento singl jsem jako jediný ze začátku opravdu nemusel, ale nedávno sem mu vážně přišel na chuť! Pochopil sem přihlouplé a hravé zvuky v písni. Písně na tomto albu nejsou jen na poslouchání, ale taky na zamyšlení. Album se mi vážně moc líbilo a plně doporučuji. Líbilo se mi až tak moc, že sem si koupil Limitovanou edici, ale o tom už sem kdysy dávno psal!
Nejlepších songů na tomto album je hafo, proto napíšu jen ty své "nej". A těmi jsou například Erase and Rewind, Acting Out, Watcha Waiting For, Crank It Up nebo třeba What If.

Celkové procentuální hodnocení: 76 %

uw-site.blog.cz
--------------------------------------------------------------------------------------

Green Day - 21st Cntury Beakdown

Vážně netuším proč, ale prostě tahle skupina nepatří zrovna mezi mé oblíbence. Tuším, že mě příznivci této skupiny asi ukamenují, ale tohle CD mi příjde, jako už u hodně interpretů, celkově dosti slyté. Přesto se dá poslouchat a některé songy mě i bavily. Kombinace elekrické kytary, bubnů a rockových rytmů, asi nikdy nevýjde z módy. Tak si myslím, že je tohle CD typycky rockovou záležitostí. Je ale zajímavé sledovat, jak je se v každém songu snaží skupina obměnit hudbu a někdy se to fakt povede a pak je ten song opravdu dobrým. Jenže takových songů jsem na tomto CD až zase tolik nezaznamenal. Strašně mě zaujal singl "Last Of American Girls". Asi jako jeden z mála mi dal pocit něčeho nového a neokoukaného. Jsou tady samozdřejmě ale i jiné songy, které rozhodně neudělají ostudu. Mám namysli například "Know Your Enemy", "East Jesus Nowhere" nebo třeba "Christian´s Inferno". Prostě je tohle album docela dobrým počinem na scéně rocku, ale pro mě to zase tak dokonalé CD není. Přesto dávám palec nahoru.
Nejlepšími singly jsou podle mě již zmiňované singly Last Of American Girls, Know Your Enemy a East Jasus Nowhere.

Celkové procentuální hodnocení: 62 %

uw-site.blog.cz
--------------------------------------------------------------------------------------

Příjmám další návrhy na CD recenze... v poslední době mě napadly třeba Fergie a její CD The Dutches a nebo Taylor Swift a její country Fearless. Ale je to jen na vás!:-)

xoxo Usher

LOL

25. srpna 2010 v 17:49 | Usher |  ME & my gup
uw-site.blog.cz
Lol... Asi před minbutou prošla pod oknama mého pokoje nějáká malá holka se svou kámoškou... a říkala tohle! :D...
"Sem blondýna, sem růžová a sem pi*a... a na tuhle otázku příště odpovídat nebudu!" :D:D...
Bylo mi hned jasné na koho je mířená tahle trefná narážka :D... ano na Natalii Sadness. Pokud jí neznáte o nic zvláštního ste nepřišli. Je to obyčejná holka se šmoula hlasem, která se zviditelnila díky videu ve kterém odpovídá na komentáře ze svého blgu.
Ale ty dvě holky, kterým mohlo být asi okolo 10, mě neskutečně pobavily :D... a za to jim děkuju :D.. Ještě více mě dostalo, že samy ty holky vypadaly jako totální bárbíny :D... Joo hold, tomu se říká závist!:D:D... V podstatě dneska ani nemám nic jiného na srdci :D... Jen sem se chtěl podělit o tuto zajímavou chvilku :D...

tak a ještě nějáký trefný song nakonec xD...


xoxo Usher :D

Nový design "Disco Queens"

25. srpna 2010 v 16:28 | Usher |  Extra
uw-site.blog.cz
Zase nový design... Dopředu upozorňuji, že tento design je určen pro rozlišení 1920x1080!Což je moje obrazovka. Kdo tento rozměr nemá zřejmě bude muset zajíždět hodně do prava aby můj design viděl!... Olouvám se, ale jinak to prostě nešlo!...
Na design sem tentokrát umístil Ashley a Selenu... Původně tam měla být i Beyoncé, ale nakonec mě napadlo použít společnou fotku Ash a Seleny, takže sem už na Bee ani nepomyslel!... Tenhle dess je zase v mých typických barvách. Upřímně vám můžu říct, že sem se při výrobě tohohle designu celkem nadřel!... Snad se vám bude líbit a časem si i zvyknete na to, že musíte zajíždět do boku... Pokud by vám to hodně vadilo, tak napište a já udělám design nový!... Ale i tak bych chtěl aby tu tento design vydržel alespoň do poloviny září.

xoxo Usher

Beyonce´s videoclips

24. srpna 2010 v 16:54 | Usher |  Beyonce-video
uw-site.blog.cz
Hmm... tak sem se rozhodl, že vám sem strčím odkazy na všechny videa od Beyoncé, tak jak šly za sebou. Možná někdy v budousnu dodám i stillsky ke všem videím, ale to až se mi bude chtít :D... Zatím vám musí postačit výčet všech videoklipů této Divy!:-)... Ale beru jen její sĺové videa :D... kdybych měl dávat i klipy od její skupiny Destiny´s Child, tak tu sedím ak čtyři nebo více hodin :D...
Některé z těchto videí jsou v opravu hrozné kvalitě, ale lepší kvalitu sem nanešel... do závorky vám za každý song napíšu ze kterého alba je! :) Aby to bylo přehlednější :)...


Vím, že se zdá, že je toho moc :D... ale pro mě jako jejího fandu je to ještě pořád málo :D:D... Některé videa jsou přímo dokonalé!... Doporučuju podívat na všechny :D...
A když nějáké nepojede, tak prosím napište zde do komentářů a já dám nový odkaz :)...

xoxo Usher

Photoshoot - Step Up 3D

24. srpna 2010 v 2:20 | Usher |  Extra
uw-site.blog.cz
Exkluzivně vám sem po dlouhé době házím nějáký ten photoshoot, který je od někoho jiného než od Ash, Bee nebo Sleny!... Jsou to promofotky k filmu Step Up 3D a já je tady mám pro vás!... Mě se moc líbí, ale myslím, že se objeví ještě další... Příjde mi totiž, že jich je strašně málo!:-)...

uw-site.blog.cz

Obal na CD - Spice Girls

24. srpna 2010 v 1:03 | Usher |  Ostatní grafika
uw-site.blog.cz
Tak konečně zase přidávám jinačí grafiku než avatary :D... Tohle je mnou vyrobený obal na CD od Spce Girls ... Jejich původní obal se mi zdá moc nuný :D... tak sem si ho chtěl trochu vylepšit :D... Já vím, že v jednoduchosti je krása a ten můj je trochu přecpaný, ale tak nevyberete si :D... Mě se takový styl líbí :)... Je to zase v růžovo-modro-fialové kombinaci :D... Koho to už štve :D... tak ať mi napíše lepší kombinaci barev a nebudu proti :D... tak pište komenty!:)...

Jo a omlouvám se za ten TAG tam, ale já sem prostě musel!... Nikde nevíte kdy a kdo si přivlastní vaši práci! :)...

uw-site.blog.cz

Takže asi takhle... (článek ohledě objednávek)

23. srpna 2010 v 17:43 | Usher |  Extra
uw-site.blog.cz
Mám rád grafiku. Rád vytvářím designy, ale jen když na to mám chuť a ta se v poslední době jaksi nedostavila, takže se omlouvám. Nová grafika zde možná přibyde a možná ne!... Vše záleží jen na tom, kdy se mi bude chtít!... Těm co nestihnu udělat design do konce prázdnin, tak ti se s designem ode mě můžou rozloučit. Protože půjdu do maturitního ročníku a na blog budu mít opravdu málo času!... Na grafiku možná nebudu mít čas vůbec. Proto bych chtěl vyzvat ty, kteří ten design ode doopravdy chcou, ať se zapíší ude do článku!... Ale udělám jen pár(maximálně čtyři), takže být váma, tak si se zapsáním pospším!...

A ještě bych vám chtěl oznám, že asi dneska budu vyrábět nový design!... tak jen kdyby se vám tady blog měnil před očima :D...

xoxo Usher
TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present