Duben 2011

Free layout with Justin Bieber

30. dubna 2011 v 18:19 | Usher |  Volné designy
Poslední dobu mi píše plno, opravdu plno lidí o design s Justinem Bieberem. Já ho moc nemusím, proto jsem se rozhol, že udělám tak poslední dva designy s ním! Pak budu dělat designy s Bieberem jen pro blog JustinBieber-world.blog.cz! No tak snad se tedy někomu tento lay bude líbit a ujme se ho! Hlavně bych byl rád, kdyby ho chtěl někdo z lidí, kteří chtěli dess s Justinem a psali mi do objednávek(bylo vám dost!)! No tak tady je teda ten slibovaný lay! Jo a krom Justina je tam i New York, ale to je nepodstatné! :D


Beyoncé - Move Your Body

27. dubna 2011 v 21:39 | Usher |  Video
Zdravím, včera jsem měl příjmačky na výšku. No teda dopadlo to zajímavě no... Výsledky budu vědět až v květnu, ale nevidím to vůbec dobře, protože se jim nelíbily mkoje domácí práce a docela jsem i zkazil pohovor no... to je tak, když se někdo pořádně nepřipraví! Já vařil z vody a to jsem vyloženě nevychytal... No nic no, ale zase na druhou stranu říkali, že se jim líbí moje kresba, co se dělal přímo na těch příjmačkách a jestli prý mám i takovou malbu(taky co jsem dělal tam), tak prý budu mít hodně bodů no, ale o tom silně pochybuju... No nic no... tak tedka bude asi rok příprava na příští rok, kdy ty příjmačky zkusím znovu! :)

A teďka už k samotné Beyoncé. Dneska vyšel v USA klip ke kampani Let's Move, kterou má pod svými křídli MIchelle Obama. Beyoncé pro tuto kampaň nazpívala song Move Your Body... Teda vlastně je to přezpívaný song Get Me Bodied z alba B'Day, které Bee vydala v roce 2006. A mimochodem Beyoncé to v tom novém videu strašně sekne! FAKT! Je to snad poprvé, kdy se mi její prstýnky na hlavě líbí! :))


A tady je původní Get Me Bodied


Nadšen, potěšen, zklamán...

21. dubna 2011 v 20:14 | Usher |  ME & my gup
Po delší době zase článek o hudbě, protože teďka nebudu mít vůbec čas na přidávání článku jelikož od zítra najíždím na program k přípravě na příjmačky na VŠ! A dneska jsem byl ve škole, dobrý že?! :D No bohužel... musel jsem kvůli maturitní práci, kterou bych nestihl, protože mám v úterý příjmačky a přišel bych tak o 6 hodin práce na praktické matuře!

No ale tedka už k samotné hudbě! Z čeho že jsem nadšen? Noo... vím, že se beztak nezúčastním, ale strašně bych chtěl! Čeho? Koncertu Jamieho Culluma, který proběhne 1.května v Anglii, ale živě se bude přnášet do 40 kin v Evropě(UK, Irsko, Německo, Česká Republika, Nizozemí a Slovensko). Podle mě to bude opravdu velká show! Docela mě překvapilo, že promítání Live Koncertu bude i v ČR, ale tak proč ne! :)) Jsem potěšen! A dvakrát tolik jsem potěšen, že bylo vybráno i moje město Ostrava. Ale krom Ostravy poběží živě přenos i v Praze, Děčíne a Olomouci. Pokud do toho prvního seženu 250,- tak určitě půjdu! Protože tohle si prostě nesmím nechat ujít!!! :))


Další část nadpisu POTĚŠEN se týká kanadské skupiny Simpla Plan. SP budou již v červnu vydávat nové CD, už teďka je venku jeden singl a příští týden bude venku druhý singl, který Simpláci nahráli s krásnou a hodně dobrou zpěvačkou Natashou Bedingfield! Už se opravdu těším na Jet Lag! Opravdu moc! Protože po songu Can't Keep My Hands Of You tuším, že to bude zase hooodně dobrý! Tak snad se povede celé CD a já budu moct slavit...


Jet Lag feat. Natasha Bedingfield (Snippet)

No a poslední třetí část nadpisu se týká mé milované Beyoncé. Ajaj.. nový song je tady, ale upřímně jsem z něj trochu vedle. Moc se mi nelíbí! Při prvním poslechu mě z něj dokonce rozbolela hlava. Beyoncé přichází s novým stylem, ale bojím se, že tento styl nerozdýchám... No nevím úvodní song Girl (Who Run The World) je jako pochod Praha - Prčice... je to divné no... ale tak budu doufat, že to CD bude alespon za něco stát.. A přece jen slyšel jsem ještě krátké ripy dalších třech songů, které zněly dobře, tak snad to bude za něco stát...


Beyoncé - Girl (Who Run The World)

No to bude asi všechno... možná ještě dneska udělám nějákou grafiku... asi možná nějáké avatary! :)

New design "Piano hero from England"

20. dubna 2011 v 19:49 | Usher |  Extra
Vím, trvalo to! Ale konečně je tady změna designu! Z totálně tmavého na totálně světlý... Řekl jsem si, že to tak bude lepší mít zase po dlouhé době světlo na blogu. Přece jen ta tma trvala skoro dva měsíce! Na novém designu je zpěvák a klavírista Jamie Cullum, kterého mám velice rád. :) Teda je pravda, že jsem docela dlouho uvažoval s kým nový design bude. Původně měl být s Ashley, ale uznáte sami, že Ashley tady byla již hodněkrát. A navíc to chtělo konečně nějákého toho chlapa... Týý jo... tedka mě tak napadá, že je to asi první design, na kterém je mužskej :D No že by příště Tinie Tempah nebo Eminem? :D To je ve hvězdách. Každopádně jsem na tento design docela hrdý, protože jsem ho dělal docela dlouho na to, že vypadá tak jednoduše :))... Tak pište vaše názory do komentářů! Těším se! :)


Colorizace Rihanna

17. dubna 2011 v 14:53 | Usher |  Ostatní grafika
Je sice pravda, že je tahle colorizace značně starší.. je myslím ze začátku ledna, ale i tak tady ještě není. Byla pouze na mém blogu o Emily Osment, který už je stajně v nenávratnu... Myslím, že na to, že to byla moje třetí colorka, tak dobrý :)) No a zdá se mi, že vypadá i trochu živě :D...
větší zobrazení v CČ..

Zlatý dobrý photoshop! :D

17. dubna 2011 v 14:19 | Usher |  ME & my gup
Po několika dnech jsem se rozhodl, že zrovna dneska přidám nějáký ten článek. Jde o to, že jsem se jen tak díval na fotky na netu a najednou jsem uviděl úžasné fotky, které prošly úpravou v photoshopu! No znáte to ty fotky celebrit, když se snaží hubnout... říkáte si.. Jak to udělal/a, že je najednou tak štíhlý/á ... No upřímně ohledně postavy tady mám čtyři nejlepší úpravy, za které ale samozdřejmě můžou hlavně ti, co ty fotky vydali! No možná krom Mariah Carey, která si to beztak udělala sama :D

Znovuzeštíhlení popové divy...


Layout for Annie

12. dubna 2011 v 22:43 | Usher |  Na objednávku
Upřímně tento design jsem udělal opravdu s chutí, což se sám celkem divím! Tento lay je vlastně udělán pro Annie, ale ona mě o něj nežádala, ale bohužel v následujících měísích nebudu mít na grafiku vůbec čas, takže jsem udělal design teďka. No snad se nebudete zlobit, ale zase jsem se vykašlal na objednávky. Je tam pořád dokola samá Rihanna :D... V nebližší době bych chtěl ještě udělat layout pro Sweet-Beyoncé, ale vyčkávám na nový song, který příjde již tento měsíc - abych to mohl udělat v podobném duchu! :)
Jinak tento dess měl mít původně tradiční barvy - modrá, fialová, růžová, ale řekl jsem si, že to už není dobré tolikrát posobě dělat pro stejný blog ve stejných ostínech! Takže proto tahle šedo-zeleno-černá ;) ... No já jen doufám, že se bude líbit! :)


Česko Slovensko hledá ... pff...

11. dubna 2011 v 22:09 | Usher |  ME & my gup
No myslím, že by se Československá SuperStar měla přejmenovat na Vyhraje ten, kdo má dav uřvaných fanynek! Nesmírně mě sere, že dnes večer vypadla jedna z těch nejlepších účastnic Superstar Monika Povýšilová. Ááá... já to pořád nemůžu vydýchat, že někdo, kdo ani zpívat neumí a jen si hraje na laciné karaoke se tam udrží strašně dlouho a ti nejlepší prostě jdou ven! Pěkně mě to vytočilo... ááále co se s tím budu srát! Budu to psát sprostě! Sorry, ale sem zase fakt nasraný! Prostě nemůžu pochopit že taková *****(není to to slovo na K! - zase tak sprostý být nechcu :D) jako je Celeste a takovej debil jako je Šeps(POZOR ANI NEUMÍ ZPÍVAT) můžou postupovat směle dále! Díky bohu, že alespon ta blbá Pappová už vyletěla! Ale Moniky mi je fakt hrozně líto! LOL... minulou neděli jsem řekl, že jí fandím nejvíce! A to samé sem řekl týden před tím něž vyletěla před rokem a něco Markéta Konvičková! Já mám prostě smůlu jak prase na výběr svých nejoblíbenějších superstárů!


Dobrá jeden můj hráč je ze hry venku! Ještě díky bohu, že tam mám ještě jednoho oblíbence! Tím je prozměnu kluk - Lukáš Adamec. Tak jestli i toho ta ... Celeste vyřadí, tak už normálně přestávám definitivně koukat na telku, což nebude tak těžké, protože už se dívám jen na Superstar a někdy na zprávy - protože potřebuju aktuality do občanky :D ... No jako ale prostě chápete to? Ten princip? Někdo prostě umí zpívat a vyletí a jiní prostě zpívají tak tak na hranici průšvohu a postoupí... NECHÁPU! No neva no! ... Ale tak snad doufám, že Lukáš se udrží o něco více! Protože jestli on vyletí příště, tak už vážně házím mašli! Jestli hledáte nejvíce nefér soutěž - soutěž o uřvaných fanynkách - tak je SuperStar to pravé právě pro VÁS!


Už v této době můžu říct jedno! Finále bude 100% souboj mezi Alžbětou Kolečkářovou a Michalem Šepsem! Ale musím uznat, že Alžběta je opravdu hodně luxusní zpěvačka! Jestli je tam někdo, kdo si nejvíce zaslouží vyhrát, tak je to právě ona! Mám - pardon měl jsem - svoji největší hvězdu, ta už je ale venku, takže jak říkám zůstává mi tam Lukáš a za každé situace Alžběta - neříkám, že je to moje krevní skupina, ale z té praty je vyloženě nejlepší! :))

No doufám, že se taky díváte na Superstar, protože jinak jsem ten článek psal zbytečně a nikdo z Vás ho neocení! :D... No neva... Alespon sem se vyřval! Každopádně pokud se díváte, tak bych rád znal i váš názor! Kdo si myslíte že vyhraje a komu nejvíce fandíte??? :)


To je nefééér! FAKT!!!

Znáte mě vůbec? :D

6. dubna 2011 v 0:35 | Usher |  ME & my gup

Vůbec netuším, co mi to právě přelétlo přes nos, ale prostě řekl jsem si, že chci vědět jestli mě vůbec znáte! xD... Je celkem pozd a já jsem značně unavený, takže se omlouvám za pravopis. Dám vám teďka pár otázek a vy na ně pokud možno odpovězte. Jsou to strašné kraviny, ale i tak :D ...

1) Jak se jmenuju?
2) Jaká hudba se mi líbí? Popřípedě můžou být i příklady! :P
3) Můj nejoblíbenější film? xD
4) Moje nejoblíbenější barva?, zvíře?, město?

Tak a to je vše... čtyři tutově hrozné otázky, ale aspon se zasměju nad odpovědmi :D... Sakra... začíná mě pálet prst - jsem se dneska pořezal o papír :D... No neva no... Každopádně můžu slavit, protože moje návrhy na maturitu byly schváleny! :)) Ale bylo to o chlup!! :D

It´s not Sharpay...

3. dubna 2011 v 17:35 | Usher |  ME & my gup
Před chvilkou jsem si vyplnil svou pauzu čekání na mail od učitele, zda mám schválené návrhy filmem Shapray´s Fabulous Adventures. No dalo se čekat, že to bude podobný styl jako filmy s Hilary Duf nebo Lindsay Lohan. Je to romantické, vtipné, "dramatické", kdyby v tom nehrála Ash, tak se na to asi ani nedodívám. Všichni herci sice hráli celkem dobře, ale prostě tento film je šitý hlavně pro holky a to ve věkové hranici 10-16 - pro ostatní je zcela nepoužitelný! Čekal jsem větší návaznost na HSM! Ale ta se ovšem nekonala. Shapray je tady za tu menší potvoru a to nedělá dobrotu! Sharpay by měla být za tu "zlou", šíleně namyšlenou a na konci by měla zase trochu změknout, ale tady byla měkká pořád! No dobrá... Na konci jr trochu naštvaná, tak vymyslí lest, ale to je všechno! Nemálo mě tento film zklamal. Ale vlastně na druhou stranu jsem to čekal. Vsadím se, že tísícům holek se ten film bude líbit, ale to je tak asi všechno! Na ten film se určitě podívám ještě několikrát, ale vážně ne kvůli jeho kvalitě! Škoda že Sharpay už není Sharpay no... Jinak v poho :D

Úžasný týden prožívám! Fakt že jo - doufám, že tom cítíte tu strašnou ironii!... Od úterka pracuju na maturitních návrzích. No jako na tom by nebylo až zase tak nic špatného. Ale už mi to vážně leze na mozek!.. Udělal jsem bez mála dvacet návrhů ručně a na počítači a z toho se jich už pěkná řádka neujala. Jinak schválených jich musím mít 15! :/ ... A poslední možnost je dnes... Poslal jsem učiteli asi před dvěma hodina další návrhy a dosud jsem nedostal odpověĎ, takže jsem zvědav jestli t stihnu no... hmm... a můžu doufat, že mi nedojde barva v tiskárně. Jinak bych si rovnou mohl hodit mašli!... Jsem zvědav jestli budu připuštěn k matuře... Jestli ne, tak budu zlý! HODNĚ ZLÝ!... Jo a v nejbližší době nečekejte vůbec žádný nával článků! Protože opět nestíhám! Žádná grafika na objednávku nebude tedka tak měsíc až dva! Jako pardon, ale maturita je na prvním místě! A vaše designy jsou mi v tuto chvíli velice někde...

Jupíí... a k tomu všemu mě dneska začíná bolet v krku... SUPER!
TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present