Červen 2011

Kdo z koho?

28. června 2011 v 15:18 | Usher |  Extra
No nic extra vás dnes asi nečeká. Něják se pořád nemůžu dokopat k tomu designu! A rozhodl jsem se, že nový design bude s Beyoncé a basta! Ale moc děkuju za vaše názory! ;)

A te k tématu článku. Dneska půjde o žebříčky.. No nebo spíše o takové mé postřehy. Udělal jsem si čas a prozkoumal jsem last.fm a vytvořil jsem žebříček nejposlouchanějších zpěvaček a taky žebříček zpěvaček s největším počtem fanoušků, což je podle mě důležitější! Protože není důležité kolikrát deně si fanoušek svou divu pustí, ale je důležitější kolik fanoušků si jí pustí, no ne snad? :) A jako třešnička na dortě je zde žebříček "Nejoblíbenějších žen na netu" - A tam se rozesmějete! Určitě! :D

Takže první žebříček je vytvořen mnou podle servru Last.fm. A jedná se o nejvíce poslouchané zpěvačky. Jde to postupně podle přehrání(plays).

1) Lady Gaga 127,102,105 plays
2) Britney Spears 107,230,215 plays
3) Madonna 72,808,925 plays
4) Rihanna 69,654,104 plays
5) Avril Lavigne 66,103,806 plays
6) Björk 62,387,393 plays
7) Katy Perry 50,708,028 plays
8) Amy Winehouse 49,803,125 plays
9) Beyoncé 49,647,020 plays
10) Christina Aguilera 45,459,887 plays

Druhý žebříček se týká vyloženě fanoušků. A ta je podle mě velice důležité, že Rihanna kraluje! A to doslova, před ní jsou v celkovém výčtu už jen Muse, kteří vedou na plné čáře. Ale i tak je to dost dobrý výkon mít druhé místo v největším počtu poslouchačů! Gratuluju! ;) A upřímně jsem rád, že není první Lady Gaga! :D

1) Rihanna 2,653,743 listeners
2) Lady Gaga 2,428,665 listeners
3) Madonna 2,116,080 listeners
4) Britney Spears 2,133,362 listeners
5) Beyoncé 2,083,810 listeners
6) Katy Perry 2,054,747 listeners
7) Christina Aguilera 1,840,805 listeners
8) Avril Lavigne 1,793,616 listeners
9) Nelly Furtado 1,710,927 listeners
10) Björk 1,556,568 listeners

A teďka slibovaná třešnička na dortě! A co je na tom všem tak speciálního? :D No ono by asi nic nebylo, pokud by se v anketě o Nejlepší ŽENU na netu neumístil Justin Bieber! Což mi přišlo nesmírně směšné! :D Justin předehnal třeba i takové hvězdy jakými jsou Avril Lavigne, Paris Hilton, Megan Fox nebo třeba Miley Cyrus! Vážně mi to přišlo až k smíchu! :D ... Takže příště čekejme Justina v nominaci na Nejlepší ženu světa?! No, všechno je možné...

1) Lady Gaga
2) Kesha
3) Madonna
4) Beyonce
5) Rihanna
6) Britney Spears
7) Justin Bieber
8) Miley Cyrus
9) Paris Hilton
10) Avril Lavigne

Jo a všimněte si jedné věci. Madonna je vždy na třetím místě! Magické to číslo! :D Tak co, jste spokojeni s žebříčky, nebo by jste je chtěli úplně jinak? :)
xoxo Usher

Jak a s kým chcete nový layout?

26. června 2011 v 14:59 | Usher |  Extra
Takže já vím, tento stávající design tady je sotva pár týdnů, ale mě už omrzela moje malůvka. Je na čase změnit kabátek :D... A dnes je to čistě na vás, skoro čistě :D ...


Strašně dlouho už uvažuju nad tím, s kým udělat nový design. Tenhle článek je taková rychloakce... podle toho, co napíšete, tak s tím ten design udělám... Ale nebojte. Nejsem blázen! Nenechám to zcela na vás! Co kdyby jste vybrali třeba Jonas Brother, Biebera nebo Tokio Hotel - to bych se šel asi objesit! :D Máte na výběr je z těchto možností:

1) Lehký webový design se vším, co mám rád(to znamená přeplácaný layout, ale pořád hezký - snad)
2) Layout na téma Beyoncé - byl by to layout s fotkami k novému CD "4"
3) Layout s Ashley Tisdale
4) Layout se skupinou Simple Plan z promofotek k novému CD "Get Your Heart On!"
5) Nevrhněte něco sami do komentářů...

Takže tak... a prosím odepisujte co nejrychleji.. Díky! :))

Never Say Never

25. června 2011 v 0:31 | Usher |  ME & my gup
Název článku může být brán z několika stran. Třeba jako překlad z angličtiny - nikdy neříkej nikdy. Nebo může být název článku pochopen jako název dokumentárního filmu Justin Bieber: Never Say Never. V mém případě se jedná o kombinaci obou možností. Je to k neuvěření, ale i já jsem se kouknul na Never Say Never. A musím uznat, že to není zase tak hrozné. I když nebudu nikdy fanouškem Justina, tak jsem pochopil, že to co dělá ho vážně moc baví a dělá to nejen pro sebe ale hlavně pro své okolí. Kdybych si někdy musel vybral jestli Never Say Never nebo Hannah Montana, tak bych se snažil vybrat to menší zlo! Vybral bych si... No nejspíše ani jedno :D K Justinově osobě taky musím napsat pár slov. Je to podle mě docela v poho kluk, sice mi chvílemi přišel jako rozmazlenej, což asi i je, ale pořád to bylo ve snesitelné míře. Tak nějak tuším, že na Justina názor nezměním. Jednou mi prostě nesedl jeho hlas a s tím prozatím nic nenadělám. Navíc je Justin typicky holčíčí idol. I když... Všichni synové Victorie a Davida Beckhamovích ho žerou, tak nevím no... a docela hodně fanoušků(!!!) má i v Brazílii, Španělsku a USA. Takže "nikdy neříkej nikdy". Upřímně Justinovi závidím jak skvěle umí hrát na všechny možné hudební nástroje... ale co, já zase umím kreslit :D Jo a bylo to snad poprvé, co jsem slyšel tolik písní od Biebera... Je sice fakt, že jsem poslouchal My World 0.2, ale to je kvůli recenzi pro vás, kterou jsem zde dal v listopadu minulého roku. No je tady jeden song, který mám v počítači, protože se mi líbí. Je to song U Smile. Možná jednou, až přestane být megaplyšákem se sladkým hlasem a zečne hrát něco, co se mi bude opravdu líbit, tak možná až pak dostanu chuť poslechnout si jeho album... do té doby snad jen Never Say Never :)

A nakonec článku dávám song. No nevím zda-li se mi tady vůbec nějáký song chce dávat. Ani moc ne. Ale udělám to. Kdyby jsem sem chtěl dát největš hit, tak bych volil "Baby". To ale neudělám, protože by si to nikdo nepustil a stratil bych pár čtenářů tohoto blogu. :D Dávám zde U Smile, o kterém jsem se zmínil již výše ve článku. Opravdu si to poslechnětě. Je to jediný song, za který se vám zaručím :) Dávám ho sem v akustické verzi, protože tak se mi líbí nejvíce.


No snad mě za tento článek neukřižujete. Budu rád za vaše názory na Justina či na dokument Never Say Never.
xoxo Usher

It's Britney bitch VS. Gaga copyrighter

22. června 2011 v 15:30 | Usher |  Video
Tohle je zase ta Britney, kterou jsem toužil vidět. Je to neuvěřitelné, ale za poslední dobu jsem zase změnil názor... Jsem si jistý, že kdybych teď udělal svoje TOP 10 videoklipy, tak by se tam alespoňdvakrát objevila Britney Spears. A taky bych se vsdadil, že by to byly současná videa Till The World End a I Wanna Go... No říkejte si co chcete.. Třeba jsem se zbláznil, ale rozhodně budu radši poslouchat Britney Spears než Lady Gagu. Gaga je copyrighter jak prase... Britney sice na živo nezazpívá ani jeden správný tón, ale je alespoň normální... No nebo spíše normálnější než Gaga! :D Gagu bych za poslední dobu nejradši už ani neviděl... Birn This Way a styl Madonny se těžko vydýchavá... A když se člověk podívá blíže, tak zjistí, že většina jejich "nových" songů jsou předělané staré hity! A proto si cením Britney, která sice pro svoje CD nenapsala ani slovíčko, ale zato její producenti jsou velicí šikulové a neberou si na paškál staré songy. Takže vznikají nové melodie. I když je v poslední době Britney vyšťavená, tak je pořád lepší než to otřesné alien monstrum! No řeknu to prostě poprvé a naposled! BRITNEY, na to co prožila je pořád hvězdou... Gaga, na to, že nic neprožila je komerční sračka, bez které si svět dokážeme představit! (Toto není útok na Lady Gaga, jen můj vlastní názor!)


No myslím, že když nad tím tak uvažuju, že udělám vážně ten TOP 10 my favourte videoclips! :D

Týhle byla škoda!...

20. června 2011 v 23:56 | Usher |  ME & my gup
Název článku je jak od pražáka :D "týhle"...
No každopádně téma tohoto článku bude smutné. Bude řeč o již vyhaslé hvězdě, která během své největší slávy tragicky zahynula. Ano, pro ty co tusí. Řeč je o americké zpěvačce Aaliyah! Opravdu jí byla škoda. Podle mě byla jednou z největších ikon USA. Dnes už si na vzpomene jen málo lidí, a tak by to být nemělo. Já upřímně po dlouhé době vykopal song More Than A Woman. Teda na videoklip k tomuto songu jsem se díval asi čtyřikrát... Je to úžasný song! Jenže bohužel... osud je hnusná věc... ale každý ho máme předepsaný... Docela začínám uvažovat o koupi nějákého CD Aaliyah! Přece jen, ty ostatní CD mohu koupit později, ale u Aaliyah budu rád, když najdu nějákou pod 250kč ... Přece jen postmrné CD jsou drahší... a o to více, že už to je od smrti Aaliyah skoro 10 let... No nic... Tak snad doufám, že se zavděčím! :))

Aaliyah - More Than A Woman

PS: Udělal jsem maturitu :D Yahoo :D Jsem odprostěn o střední školy... Zbytek života je jen a jen na mě, což mě děsí :D Tak se mějte a užívejte si... za chvilku jsou prázdniny! ;)

xoxo Usher

Exkluzivní recenze: Selena Gomez & The Scene - When the Sun Goes Down

20. června 2011 v 19:25 | Usher |  Recenze CD
Jak nečekané! :D A je to tady. Přesně jak jsem říkal. Dnes se objevilo na internetu nové CD Seleny Gomez. No a je to tak, jak jsem čekal. Předchozí A Year Without Rain se mi líbilo teda více. Jakože je to fajn... ale... (zbytek v recenzi ;D). No myslím, že to je asi poslední důležitá recenze. Myslím, že si po této dám chvíli pauzu! :) Přece jen Selena je poslední z toho koloběhu, kdy mi vycházely hned tři CD po sobě :)... Bee a SP si můžete přečíst o trochu níže ;)

Samotné CD When the Sun Goes Down je velice přepychové. Teda alespoň na první pohled to tak vypadá! Tentokrát si vážně dám záležet, abych nezminoval každou píseň zvlášť! Vezmu to hezky v globálu ve zkratce :) CD A Year Without Rain bylo plné vážně hezký songů, které mi dokázali dodat energii a měl jsem z nich fakt nádherný pocit. Nové album, jako by však nestačilo na svého předchůdce. Většina songů na CD je strašně zelektrizovaná. A myslím, že celkem zbytečně. Podle mě některé songy na živo Selena prostě nemůže zazpívat ani za boha! Protože na to nemá hlas! Přece jen elektro není hračka! Ono se to zdá, ale když už, tak to musí dělat někdo, kdo tomu rozumí... Tady je Selena jen loutkou, která byla postavena před mikrofon. Zazpívala... a hezky. Ale nevím jestli to bude stačit. Ještě než album vyšlo mi doslova vyrazily dech hvězdná jména na CD, a to přesně Britney Spears s Katy Perry, které napsali songy a Pixie Lott jako host?! To je vtip? Vždyt Selena a Pixie mají strašně podobný hlas... No krásně se jim ten song hlasově slil dohromady... Ale i tak se mi zrovna tento song líbí. A jinak to časté opakování slov mi na tomto cedlu doslova lezlo na nervy! Re-pe-pe-peat nebo Bang Bang Bang... No nezlobte se na mě... co to sakr je?! Bang Bang Bang prohlašuji jednoznačně za nejhorší song na albu! Totálně nemoderní zvuk! A vůbec žádné ozdoby.. jen surové zvuky s masochystickou elektro úpravou! HNUS! My Dilema je song, který mi strašně něco připomíná! V podkresu je 100% zvuk, který už jsem někde slyšel! Ale je to jedna z nejlepších písniček společně s Hit the Lights a Who Says.. Dokonce se mi líbí i Whiplash, na kterém se podílela i Britney. Prostě tohle CD je takové nemastné neslané... Jsem zvědav na odborníky... Já osobně to po AYWR vidím jako menší propadák, ale i tak to není nejhorší! ;)

Celkové procentuální hodnocení: 68%

Takové hezké tři hvězdičky si toto CD určitě zaslouží! Ale doufám, že to nepřesáhne kvality AYWR! Protože to by bylo až děsivé! Na jednu stranu si říkám hezké, ale na druhou si říkám břečka. No bohužel... Mix pocitl no... Snad až si zvyknu.. bude to lepší :) A o obalu je škoda se vyadřovat! Prostě zlaté AYWR!

xoxo Usher

Exkluzivní recenze: Simple Plan - Get Your Heart On!

16. června 2011 v 0:31 | Usher |  Recenze CD
Zase a znova... Ano.. další recenze. Před chvílí jsem si stáhl CD "Get Your Heart On!" od Simple Plan. A mám pocit, že tohle CD má velký potenciál. A jde taky vidět, že se Simplové drží pořád ve stejné rovině. Polovinu písniček už sice znám, protože unikly na net opravdu o hodně dřív, ale i tak jsou na CD skladby(přesněji je jich 5), které jsem dosud neslyšel. A nebojte. Tentokrát se nebudu tolik roztahovat jako u Beyoncé. Budu to zkusit omezit, i když to bude, přiznávám, hodně težké! :D

Osobně jsem si nebyl vůbec jistý, co má čekat. Jestli propadák nebo fakt dobré CD. A podle všeho to zatím vypadá jako hodně dobré CD. Celkově bych se nebál říct, že to bude nejlepší CD, které kdy Simple Plan vydali... Jen otázka jestli zachutná posluchačům. Já osobně právě poslouchám skladbu Astronaut... a je to fakt fakt procítěná rocková balada, kterou jsem ani nečekal! Opravdu povedené! Což se týče písní Jet Lag a Can't Keep My Hads Of You jsem tak něják věděl, do čeho jdu, protože tyhle dvě písničky mají i své klipy! Ano je to tak... Už dokonce dva singly venku. Oba songy jsou super, ale přece jen pro mě získal větší sympatie duet s Natashou Bedingfield než singl z filmu. Tudíž Jet Lag se mi líbí více. Anywhere Else But Here je taky jeden z těch songů, co jsem dnes slyšel prvně. Zrychlená balada. Něco do sebe opravdu má.. podkres tohoto songu mě opravdu velice zaujal, až tak, že nevnímám hlas Pierra, což je možná špatně... aneb, co dokáže rocková kytárka :D Songy Freaking Me Out a Loser Of The Year mě vůbec nezklamaly! Už ted vím, že song Freaking Me Out na 100% pauří k mým nejoblíbenějším na albu! To je totiž typická "simplárna" - opravdu super. Je to po dlouhé době píseň, ve které se mi opravdu líbí frázování a rytmus ve slokách! Jak říkám, prostě jedna z nejlepších písní na albu! Song Loser Of The Year je opakem svého názvu. Myslím, že na totální "loserřinu" to asi nemá... je to rocková skladba plná všelijakých rockových zvuků! Song Summer Paradise byl u mě tím nejočekávanějším! Cítil jsem už předtím, že to nebude typicky "simplácká" skladba. A nemýlil jsem se. Je ale zajímavé, že i když je tohle takový Hawaiiský song, tak pořád zní rockově! Což se opravdu cení! Nemyslete si ale, že mi nic nevadí, to ne, zrovna zde mi totiž vadí hostující K'naan, který se mi do toho songu moc nehodí... Možná, kdyb to bylo bez těch kyter... ale takhle ee... Každopádně i tak nejsem z tohoto songu zklamán, ba naopak, jsem velmi potěšen. ChaCha... You Suck At Love, song, který SP představili už minulý rok na různých vystoupeních. Opravdu energický song, který podle mě patří k tomu nejlepšímu z alba... a totálním opakem je pro mě song Gone Too Soon, který je pro mě celkem snadno oposlouchatelný... je to totiž balada, ze které jsem si toho moc neodnesl... refrény a celkový konec je hodně dobrý, ale ten nudný začátek nemůžu přežvýkat! :D ... a zbývají dvě poslední písničky... Last One Standing, poslední pro mě dosud neznámý song. Nefalšovaný rock!!! Kytara mě tady doopravdy uchvátila! Opravdu ohromné... narozdíl od předchozího sngu si z tohoto songu odnáší alespon nějáké ty pocity... takové skoro nepatrné zahýbaní melodie ke konci písničky tomu taky hodně dodalo... prostě dobrá "rockovka"... The Song Save My Life, poslední song, balada... jak nečekané :D ... upřímně po předchozím songu mi příjde tento ochuzený... Aha... zajímavé pasáže zhruba v protřed písničky. Hmm... z toho by mohl být hit! Oooo pozor! Sbor! Drsně! Moc pěkná rocková baladka!!! :)) Takže jsem vlastně tedka projel song po songu, i když jsem psal, že to dělat nebudu :D... A musím říct, že je to o hodně lepší, než jsem čekal... Myslím, že oproti předchozímu CD si Simple Plan o hodně polepšili! Fakt! A CD, jak jinak, doporučuji hlavně fanouškům rocku ;) popřípadě samotných Simple Plan...

Celkové procentuální hodnocení: 89%

Myslím, že jsem vážně moc nenadsadil... I když.. těším se na oficiální recenze, to zase bude... Oni totiž nikde Simple Plan nemaj v lásce, i když tohle album je fakt TOP! A přiznám se, že z těch 89% je takových 5% za nápaditý obal a booklet! Fakt! :))
Jinak něják tuším, že za nedlouho se dostane na další recenzi... tentokrát to bude Selena Gomez a The Scene. Oficiálně CD sice vychází až 28. června, ale tak samo vychází i Beyoncé a už je venku skoro týden! :D Takže tak v pondělí čekám Selenu, jako na talíři! :D ... No... a nebo to možná bude už zítra :D I to je možnost... Každopádně vy si tady můžete hezky luštit "simplíky"... Tak zdáár

xoxo Usher

Hlasujte...

15. června 2011 v 23:06 | Usher |  Extra

Po dlouhé době používám na začátek článku ikonku :D Juchůů...
No každopádně vám dneska píšu hlavně kvůli jedné delikátní věci... Opravdu mi to vyrazilo dech! A o co že jde? Jsem nominován do ankety o nejlepší blog. A mými soupeři jsou blogy, které v této kategorii opravdu mají své místo. Já nechápu, kdo to vybíral. Ano, na jednu stranu jsem nadšen, že jsem tam, ale na druhou prostě nechápu to, že někdo postavil můj blog vedle fanblogů o Katy Perry, Lady Gaga a Britney Spears. To je trochu nesmysl. No budiš... Nesmysly se dějí v dnešní době čím dál, tím častěji. Když teda někdo bude chtít, tak mě nebo kohokoli jiného může podpořit ZDE! :) Thanx!

Xoxo Usher

Exkluzivní recenze: Beyoncé "4"

10. června 2011 v 14:16 | Usher |  Recenze CD
Wow... Konečně jsem se dočkal! Nové CD mé nejoblíbenější zpěvačky Beyoncé se na internetu objevilo 3 týdny dříve než bylo očekávané vydání alba. No vlastně se to tak stalo i v případě Famme Fatale od Britney Spears a Born This Way od Lady Gaga. No a myslím, že i jako jeden z prvních vám přinesu recenzi a bude to snad poprvé, kdy budu dělat recenzi na Bee. Tak zkusím být hodný. no i když ani takový být nemusím. Album je totiž velkým překvapením!

Ano přesně, je to jak jak jsem zmínil v poslední větě předchozího odstavce. Album 4 je pro mě opravdu překvapením. Zatímco předchozí album "I'm... Sasha Fierce" jsem vnímal jako slabotu, tak album 4 je navrácením do starých dobrých kolejí. Ano, ne všechny psíně jsou dokonalé, ale tak to je na každém CD. Celkově se ale vše vrací k B'Day a Dangerously In Love. Nacházím tam stejné zvuky a podobné tóny, které jakoby přímo vypadly ze zmíněných desek. A tedka si projdem hezky píseň za písní společně s poslechem. ;)


1+1
Je to pomalý song, ve kterém se mi strašně moc líbí ty skokanské můstky v hlasu Beyoncé. Zní to fakt dobře. K tomuto songu stačilo hodně málo nástrojů. A i to málo stačí na fakt dobrou skladbu. Protože hlas Bee to všechno dotvoří tak, jak je potřeba! A ten konec songu s kytarama je vážně nečekaný, přesto moc hezký. Tento song je pro mě na takových 80%

I Care
Ze začátku si řeknete: "Již druhá balada?" Omyl! Zdání klame.. Píseň se po chvilce rozjede a má opravdu veliký potenciál. Opravdu si myslím, že tento song by se skvěle hodil na příští singl! Silné refrény jsou perfektní. A saxofony a bubny jsou asi hlavním motivem alba či co... Opravdu hodně kvalitní hudba. Proto 95%

I Miss You
Balada, která možná po chvilce omrzí. Beyoncé zase předvedla skvělý výkon, jako v každé písničce. Hezký hlas.. a fajn melodie, která se moc nemění a to je podle mě velká škoda. Celkově mi příjde ten song nedodělaný a neukončený... přesto to rozhodně není to nejhorší na albu, to ani zdaleka ne! 50%

Best Thing I Never Had
Hmm.. taky dobrej song. Podle mě má Bee tento song dát jako druhý singl s videem. Jako nemám nic proti. Je zde ukázán perfektní hlasový rozsah a v refrénech zní krom piánka a bubnů taky basovky, které jsou zde skvělé... Jo a doufám, že jestli někdy uvidím Bee na živo, tak že dá i tento song, protože ten musí znít na živo úžasně! 85%

Party (feat. Andre 3000 & Kanye West)
Dangerously in Love je zpět v plné kráse.. vážně tady tento song je nejvíce podobný prvnímu albu! Opravdu strašně moc! Soul jako vyšitý.. Beyoncé tento styl hodně pasuje. Ale i tak mi tam vadí to bubnování tuc tuc, které tam sice pasuje, ale zároven mi to nehorázně kazí... Takový nemastný neslaný song. Který je možná až moc protahovaný, ale to je kvůli těm dvoum hostům, kteří taky musí dostat prostor no. :D 68%

Rather Die Young
Balada, která jako by vypadla(zase) z konceptu Dangerously in Love. Úplná soulová pohádka se špetkou RnB. Přesto trochu moc monotoní hudba. Bodově bych to viděl tak na 70%

Start Over
Fanoušci už ted říkají, že by tohle měl být singl. No já si stojím spíše za I Care! :D Tohle je fakt hezký song. Taková zrychlená balada, do které postupně vstupují zvuky. Refrény jsou opravdu zajímavé. Upřímně v refrénech mě to baví asi zatím nejvíce ze všech zmíněných písniček. Sloky jsou ale trochu strohé, krom poslední, ta je fakt úžasně procítěná! Skvělý výkon a proto 99%

Love On Top
Přa začátku písně mám pocit, že se čas vrátil hodně do minulosti. Inspirace 80.léty je zde opravdu hodně čitelná! Přesto velice vkusné RnB.. Ale opravdu se nedokáže zbavit momentu minulosti. Velice hravý song s "taptaptadááp" v podkresu je dobrej. Fajn! V polovině písně mám zase pocit, že už jsem v 90.letech. Saxofony všude a Bee přitvrdila. Ha.. Smyčka, která to dokonale oživuje.. Hmm... Ten song má něco hodně do sebe! Wow... ještě o trochu výše a Beyoncé svým hlasem narazí do měsíce... páni... 95%

Countdown
První slova "Killing Me Softly"... ouu... Jo začínámí mi dávat smysl proč je tu tento song. Slouží jako spojka s Run The World! Opravdu to zní taky velice pochodově jako song Run The World. Přesto je o hodně příjemnější na poslech. Je hravý ale i tak mi na něm něco fakt vadí. A zase zde vede slogan "Zpět do minulosti!" 70%

End Of Time
Jediný song, který byl znám už koncem února 2011, ale nebylo jasné, zda-li bude zařazen na nové CD. No jedná se o další pochodovou píseň. Bubny a saxofony vládnou hudbě na tomto CD docela s přehledem. Ha.. dokonce jsem již pochopil koncept CD! Začíná se baladou, která je úplně z jiného soudku než poslední song na albu(Run The World), je to všechno poskládané tak, aby to dávalo smysl! End Of Time je fakt super... což se týče hlasu opravdů výborné! Fakt! Ale vadí mi tady někdy až přehlušující bubny, které jsou ale nedílnou součástí celého alba. 75%

I Was Here
Ha.. před koncem pomalá balada? Ano... velice procítěné už od samého počátku. Stupnovitá hudba... perfektní! Housličky, klavírek, bubínky... a skvělý hlas, který vše dotváří. Pohádka! Hmm... vidím v tomto songu Halo, ale ne zvukem, to ani omylem, ale úspěšností! A ke konci hlasové smyčky... vážně jako u Halo :D... 98%

Run The World
Noo... k tomuto singlu už se snad ani nemá cenu vyjadřovat. Pochod Praha-Prčice, který se fakt moc nepovedl... Něco mezi rappem, urban stylem a rnb... No kombinovat se někdy nevyplácí, jako zrovna v tomto případě. Poslední song na albu a první singl z celého CD. Tento song mi prostě nesednul no... "Kdo vládne světu ... Holky" To fakt není dobrý! 30%

No oproti album "I'm... Sasha Fierce" má tohle větší potenciál a mám pocit, že není tak strašně komerční, což je moc dobře! Je to skvěle sladěné a dobře to šlape... Já prostě nemůžu jinak... celkové hodnocení je i pro mě samého překvapením...

Celkové procentuální hodnocení: 78%

Teď jde jen o to, jestli vám a kritikům sedne styl Soulu+RnB+Pop+HipHop, pokud ne, tak prostě tohle CD u vás nemá šanci! Ale podle mě je tohle CD rozhodně lepší než CD předchozí! Fakt! A pokud hodnbotíte tohle CD jen podle Run The World, tak děláte obrovskou chybu!

Jo a ohledně obalu :D Ten se mi v celku líbí, ale vypadá nedodělaně! A když už, tak se mi více líbí Obal na Deluxe edici, který má hezčí fotku na přebalu...

xoxo Usher
------------------------------------------------------------------------------------------------
aktualizace 15:55

No musím říct, že když tedka slyším to CD už po páté, tak na některé písně měním názor, ale to je tím hlubším posloucháním no... Každopádně už vím, proč mi I Was Here přišlo stejně dobré jako Halo.. protože to napsali stejní lidé :D Jak překvapivé...

Nový design

8. června 2011 v 1:46 | Usher |  Extra
Je tady po ani ne dlouhé době nový design... Jako nebylo tak těžké ho vyrobit jako pak nastavit... No měl vypadat úplně jinak, ale tak jak sem to chtěl to nešlo nastavit no :/ No tak nic... Každopádně na layi můžete vidět mnou vytvořený obrázek! Proto pokud toto někdo zkopíruje, tak je pěkné hovado! :D A jelikož je po třičtvrtě na dvě tak už jdu spát :D Poroučím se! Dobrou... Snad se bude design líbit...


Exkluzivní recenze: Lady Gaga - Born This Way

7. června 2011 v 23:29 | Usher |  Recenze CD
Strašně dlouho tady nebyla žádná recenze. No vlastně to je už dva měsíce, bez pár dnů. Minulá recenze byla na CD Famme Fatale od Britney. Dnes bude řeč o stejně velké megastar, nebo možná ještě větší star Lady Gaga. je neuvěřitelné, že dokázala za jeden jediný měsíc její deska Born This Way kralovat hned v patnácti státech! Fakt neuvěřitelné! ... No řekl jsem si tedy, že udělám recenzi. Album jsem slyšel hned co vyšlo, ještě pár dní před ofifiálním datem vydání bylo na netu, tak jsem toho využil. No a recenze je zde... Ale nečekejte nic estra... Nejsem z fanklubu Gagafan ale...

No hned na začátek začněme obalem. Co to sakra... kde je něco hezké, co by upoutalo? Nikde nic... Jen Gaga, která postupně přechází do motorky... Vysvětlí mi to někdo? Nebo to radši nechcu vědět. Cover je prostě fakt hnusný! Líbí se mi jen ten, co je na deluxe edici. Ale i ten by se dal vylepšit! Hmm... a tedka asi rozbor hudby no.. Asi začnu u Madonny.. jo aha.. ono to je Born This Way a ne Express Yourself, pardon. Vlastně se mi zdá, že si Gaga vůbec nedělala starosti a inspirace Madonny se jí zrovna zde celkem solidně vyplatila. No budiš Born This Way není zrovna nejhorší singl. Dokonce je i hodně chytlavý a celkem rychle zapamatovatelný. Ten se fakt povedl... Po chvilce jsem si asi řekl, že to je tak asi všechno. Ale nebudu zase tak zlý. Jsou tam fakt dobré songy. Ale na druhou stranu tam jsou i šílené průsery, které již nikdy nechcu slyšet! Americano.. no sice Gaga ukazuje, že umí zpívat, ale jinak je ten song opravdu poděs! Can't Be Tamed od Cyrus v bleděmodrém! Government Hooker je ukázkou, jak to nemá vypadat. Tento ong je opravdu jak ze zlého snu. Nic se mi na něm nelíbí! Opravdu nic! Ale nebojte jsou na tom CD i dobré songy.. Mezi ně ale rozhodně nepatří ten německý poděs Scheibe! Ten song je opravdu na hovno! Celkem mě zklamal i song Bloody Mary, který byl ještě takový i normální, dokud se ke konci songu nezačalo pořád opakovat dam dam dam... už mi to lezlo na nervy! Fakt dost! Pokud si chcete užít fakt hodně elektroniky tak na tomto CD doporučuju Bad Kids, tam se tou elektronikou doslova ožerete. Ale pozor, patří to mezi ty lepší písně! Písně o jednorožcích jsou vždy pohádkové... i tady v Highway Unicorn tomu není jinak. je to tak otravné, až se mi to líbí. Většinou se mi taky líbí písně, kde vystupuje klavír, a to jakýmkoli způsobem, ale u songu You And I jsem to prostě nevydýchal! Nedalo se to! Je to strašně dlouhý a nudný song! Fakt že jo! Electric Chapel není nic extra song, ale rozhodně taky neurazí. Jsou tam i fajn rockové kytary, kreré jsou zrovna v tom songu celkem na místě. :D Co říci k Heavy Metal Lover? Snad jen, že je to děs. Sbohem! Song Hair mě i přes některé fakt hrozné zvuky celkem zaujal, není to tak, že by jsem ho poslouchal pořád, ale pokud ho ještě někdy uslyším, tak mi to asi vadit nebude. (Ale některé zvuky jsou tam opravd opravdu hrozné!) A podle mého je rozhodně nejlepším singlem na albu The Edge Of Glory. Song, který se netváří moc vznešeně a přitom by měl být! Je opravdu povedený. To je snad jediný song, který bych si z tohoto CD dal do svého playlistu. Je to fakt vkusné a má všechny předpoklady k tomu, aby z něj byl hit! Singl Judas, který spatřil světlo světa i v podobě videa mi celkem sednul. Hodně lidí tento song odsuzuje a říká, že je opravdu hrozný. Mě se ovšem hravý a karnevalový refrén opravdu líbí i s tím otravným opakováním slova Judas. Ale je fakt, že v té elektro části je mi vždy velmi špatně.. Nezní to totiž moc dobře! Vůbec! No a poslední song na který jsem málem zapoměl je song Marry The Night. Je hezký, ale pro mě celkem nevýrazný. Přesto ho považuju za jeden z nejlepších ssongů z alba!
Nikdy jsem nebyl velkým fanouškem Gagy. Je fakt, že Telephone nebo třeba Lovegame se mi fakt hodně líbily, ale přiznejme si, že Born This Way u The Fame neleželo ani omylem! Je to úplně jiný styl hudby... Po dlouhém uvažování kolik procent dát jsem se konečně rozmyslel. Možná budete překvapeni, možná ne!

Celkové procentuální hodnocení: 65%

Proč tolik? Nebo proč tak málo? Musel jsem zvážit všechny songy a pak to vše zprůměrovat. A když tak nad tím uvažuju, tak to samé jsem měl udělat i s Famme Fatale od Britney, pak by totiž nikdy nedostala těch 80% co jsem jí dal! NIKDY! No bohužel... Každopádně si myslím, že poslechnutím songů Marry The Night, The Edge Of Glory a Hair si nezkazíte chutové pohárky! ;)

Jako další recenzi můžete čekat asi Simple Plan, Beyoncé nebo Selenu. Vše mi totiž vychází jen z rozmezím několika dnů! Ale až ke konci měsíce... No do té doby se můžete kochat touto Gagarecenzí... A uvažuju nad tou recenzí k filmu Lomonade Mouth, ale tu už asi dneska dělat nedubu! Ten film byl s mou dnešní náladou zařval! :D FAKT!

xoxo Usher

Design for Kathy

6. června 2011 v 22:56 | Usher |  Na objednávku
Po dosti dlouhé době jsem udělal zase nějáký ten layout na objednávku. A docela se mi do něj i chtělo. Film Lemone Mouth, který je i na designu jsem totiž zrovna dneska shlédnul... Takže už zítra(asi) můžete čekat menší makrorecenzi... No každopádně tento dess je taky konečně v dost křiklavých a podle mě taky zároven koukatelných barvách. Citrónová, azurová, fialová a okrová se vzájemně fajn mixovali... Vím, je to jednoduché.. Ale říká se, že v jednoduchosti je krása! :) Doufám, že se bude design líbit... A jaký na něj máte názor vy?


Hudební dramata současnosti

4. června 2011 v 15:10 | Usher |  ME & my gup
Zase se vám po pár dnech hlásím. Tentokrát bude po dlouhé, předlouhé době řeč o filmech. Ale i tak hudebních filmech. Již před delší dobou jsem shlédnul film Burlesque v hlavní rolích s Christinou Aguilerou a Cher. Dneska jsem se dokoukal na film Country Strong s Gwyneth Paltrow, Garrettem Hedlundem, Timem McGrawem a Leighton Meester. A právě o těchto dvou filmech bude dnes řeč.

Leighton Meester - Words I Couldn't Say

Variteté je film, u kterého známe již v polovině celý příběh a je jasný i konec. Napříč tomu byl tento film velkou podívanou. Zalíbila se mi v něm i hlavní role Christiny. Je sympatická a hezká. Opravdu nesympatická pro mě byla postava Kristen Bell, která si zde zahrála menší potvoru, která si o sobě až moc myslí. Na filmu se mi líbilo nejen téma, ale i provedení. Některé choreografie mě doslova dostaly! A o písních to platí jak by smet.. Nejlepším songem podle mého názoru je rozhodně Express, ale i Welcome to Burlesque je fajn :) ... Narozdíl od druhého zminovaného filmu Country Strong je zde hlavním tématem taneční a barový klub okolo kterého se točí veškerá hlavní linie filmu. Ale je zde i romantika o kterou se postarala právě Christina společně s Camem Gigandetem. A oproti druhému filmu je tohle spíše film pro oddechnutí. Neslouží jako nějáké extrémní drama. Ale opravdu mě to bavilo.
Film bych hodnotil asi 70% a to myslím není vůbec špatné. Ale pro ty, kteří nemají rádi muzikály je to téměř nekoukatelné! Ale jak říkám nenásilné drama, které nezklame.

Christina Aguilera - Express

Druhý film Country Strong má o mnohem větší potenciál. Je to emočně úžasný film. Teda alespon já jsem ty emoce pocitoval. musím uznat, že zdávám hold před výkonem Gwyneth, která zde zahrála psychicky vyčerpanou zpěvačku/alkoholičku. Myslím, že na tento film se rozhodně ještě několikrát kouknu. Je sice pravda, že některé úseky byly stejně jako u Burleque docela předvídatelné, ale takový konec jsem teda nečekal. Opravdu jsem byl hodně překvapený. Ohledně songů, které ve filmu zazněly.. No jelikož je Contry Strong, už podle názvu, film o contry, tak je zde jasné hlavní téma. Ale musím uznat, že některé songy mě opravdu dostaly. Upřímně nečekal jsem, že ze sebe Leighton Meester dokáže vydat nějáký nádherný tón, ale je to tak...v písničce Words I Couldn´t Say ukázala vše dobré, co v ní je. U Gwyneth jsem si byl celkem vědom, že to dá dobře. A pro mě dosud neznámý Garrett Hedlund byl taky překvapením. Má moc hezký hlas. Což se týče mé nejoblíbenější písně z filmu, tak je to rozhodně Shake Thet Thing, kterou zpívá Gwyneth. No jak jsem napsal film je opravdu úžasný a já ho můžu jen doporučit, ale pozor všem, co neholdují country - ti by se radši na ten film dívat neměli... Ale příjdou o celkem dobrý zážitek... Filmu bych procentuálně dal o něco více než u Burlesque a to 80%.

Gwyneth Paltrow - Shake That Thing

Doufám, že pokud jste filmy viděli budete se mnou alespon v něčem souhlasit. pokud jste je neviděli určitě se na ně podívejte. Věřím že se vám alespoň jeden zalíbí. Pro ty mladší bych typoval větší úspěšnost u Burlesque, u těch starších, kterým nestačí "lehké" filmy bych spíše typnul Country Strong no...

xoxo Usher
---------------------------------------------
A pro ty z vás, kteří ještě nevědí... Jsem zpět na MileyCyrus blogu(mcyrus-fan.blog.cz)!

Neznáte? Poznáte!

1. června 2011 v 0:18 | Usher |  ME & my gup
Vím, že podle nadpisu asi nechápete, o čem bude následující článek, ale nebojte hned se to dozvíte. Dneska jsem se rozhodl napsat zase něco o hudbě. Přesněji se poprvé podívám do Itálie, taky tady pro vás mám australanku a vámi už možná známou americkou skupinu Hey Monday, o které jsem informoval minulý rok! Nakonec si možná dáme ještě i nějáké songy navíc :)..

Poprvé jsem se mrknul mezi Italské interprety. Objevil jsem tuhle fajn holčinu. Je to dobrá zpěvačka a na to, že jí je tprve 16, tak má dost hezký hlas. Zpívá sice jen soul a pop, ale myslím, že časem se její obzor zvětší. Pokud teda nepojde pod náporem dalších hvězdiček. Mě osobně se zalíbil hlavně song Dimmi Cosa Sogni, který vám dávám níže. Tak nevím pokud se vám tahle zpěvačka zalíbí budu jen rád, ale nečekejte žádné extra rychlé skladby. Spíše jen pomalejší balady.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A znovu Jessica. Tentokrát ale Jessica Mauboy, která je z Austrálie. K nám se tahle zpěvačka vůbec nedostala ale v Austrálii a potažmo i v USA je docela oblíbená. Je fakt, že je poslední dobou těch čokoládových krásek trochu dost, ale myslím, že to některým lidem opravdu neva! A já patřím mezi ně! :)Tahle holka má taky veliký potenciál. A narozdíl od předchozí Jessicy tahle má vyloženě hudbu ve stylu RnB a popu. Což se vlastně i dá u těchto čoko-zpěvaček čekat! :) Myslím, že má taky moc hezký hlas. Však si poslechněte sami..


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Skupina o které jsem vás informoval už minulý rok v září. Svou pozornost věnují hlavně rocku smíchaným s prvky popu. Jejich posledním počinem byl song Candles, který jako videoklip vyšel tento rok v únoru. Píseň Candles zbožnuju, je to opravdu hodně emoční song. A byl jsem docela hodně překvapen, když jsem zjistil, že zrovna tento song byl vybrán i do seriálu Glee, kde ho budou zpívat hlavní protagonisté. Sice myslím, že to nebude lepší než od Hey Mondays, ale neva no.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A jako slibovaný bonus ještě pár songů, které v poslední době poslouchám nejvíce... Myslím, že vás nepřekvapí, že poslouchám hodně novou Beyoncé. Vím, není to zrovna nejlepší song, ale když si člověk zvykne, tak to i může poslouchat :D ... A po poslechu dalších dvou skladeb si myslím, že nové CD nebude až zase tak velký propadák. Vlastně se na něj docela těším! :)


Dalším songem, který v součastné době poslouchám trochu pře míru je Jet Lag od Simple Plan. Stejně jako u Beyoncé, tak i u Simple Plan velice netrpělivě očekávám nové CD, které výjde den po výsledcích mé státní maturity :D whoaau .. No u této písně existují dvě verze. Jedna s Natashou Bedingfield a ta druhá s Marii-Mei, já mám rád obě!


Předposlední song, který jsem dnes dám, má na starosti mladičká a všem velmi dobře známá Taylor Swift. Téhle blondýně jsem nikdy moc nefandil. Je sice v pohodě a má hezké písně, ale ona prostě není šálek mé kávy. Ale tím neříkám, že je špatná. Prostě jen nemusím všechny její songy, ale některé jsou fakt úžasné. Příkladem je novinka The Story Of Us, kterou poslouchám fakt často!


A poslední song, který dneska zmíním je asi půl roku starý. A má ho na starosti další baba :D Tentokrát američanka Joanna Noële Levesque, kterou všichni známe jako JOJO. Ta vydala na konci léta 2010 svoje první EP CD, které obsahovalo deset songů. Mě se z těchto deseti zalíbilo jen pět. A zrovna včera jsem tyto songy zase našel a začal jsem poslouchat zejména song In The Dark, na který je i videoklip, který je celkem o ničem :D ...
No a to by bylo asi pro dnešek vše :) Jsem rád, že už nemusím chodit do školy... Ale i tak tad nebudu zrovna často... Omlouvám se za grafiku, kterou tedka nedělám, ale nebyl čas a ani nálada!... A bez nálady to prostě nejde...
Tak jsem zvědav na vaše názory na tyhle hudební typy. Tak se mějte hezky...
xoxo Usher
TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present