Červenec 2011

To jako fakt? A nebo mám haluz? :D

26. července 2011 v 22:39 | Usher
Zdravím človíčkové,
Tak konečně mám možnost se rozhodnout jestli škola nebo práce a řeknu vám, že je to pěkně těžké rozhodování! Ale to není hlavní důvod, proč dneska píšu, i když by to byl možná dobrý článek, ale o ničem! :D

Překbapil mě nový singl rappera The Game Pot of Gold, který dal dohromady společně s Chrisem Brownem! A teda řeknu vám, že mi to opravdu moc připomíná Love The Way The Lie! Fakt! Musí to mít nějáký stejný zvuk, protože si to jinak nedokážu vysvětlit! A když jsem u toho HipHopu... co si o tomto stylu myslíte?

Tady je song, o kterém jsem se zmínil výše.


Recenze nové Colbie Caillat

24. července 2011 v 20:15 | Usher |  Recenze CD
Dneska zase jen jedna recenze. A tuhle mám připravenou již delší dobu! Chystal jsem se dlouho, než jsem toto začal psát. V tomto článku půjde o nový počin americké zpěvačky Colbie Caillat. Album z název All Of You vyšlo 11.července. A myslím, že si zaslouží docela velkou pozornost! A upřímně říkám, takto by mělo vypadat letní CD! Sice není na bázi tanečních songů! Ale právě to dělá tohle CD skvostem. Fakt mě tohle CD dost baví. Možná je to těmi hravými rytmi, hezkými hlasovými mosty a nebo jen přijemnou kytarou. Ale můžu směle doporučit. A ted hezky zhodnocení po písních, každá zvlášt!


Brighter Than The Sun 98%
První song, a hned úplné překvapení. Dokonalost. Rychlé, svižné, svěží a letní! Nádherná kombinace kytar a obyčejného tleskání. A ty hlasové můstky mě v tomto songu taky moc berou. Více než dobrý song! Chápu, proč se stal singlem! Jedním slovem bych tak řekl - dokonalost!

I Do 80%
A zase další hezké kytarové into. Zábavný song, který může někomu přijít otravný, ale mě se zalíbil hned na první poslechnutí. A mimochodem tohle je první singl z tohoto alba. Vyšel již v březnu, ale moc velký ohlas nevyvolal.

Before I Let You Go 72%
Pohoda. Klídek. Lehárko. - Tak i takhle by to šlo. Totálně pohodový song a první, který je tak trochu pomalý, ale jenom, pokud ho tak vnímat chcete. Po dlouhé době slyším v songu i klavírové tóny, jako ze starého západu. Příjemné a ke konci se přidávají další zvuky a nástorje. Hezký... ničím neurazí.

Favorite Song 93%
Jeden z mých nejoblíbenjších songů na tomto albu. A zajímavá kombinace popu s hip-hopem. Uznávám, že přítomnost rockových kytar v pozadí je zase moc hezky řešená a pořád song vypadá letně a slunně! Kreativní song, který má duši.

What If 78%
Taková příjemná balada, která mi zase tak trochu připomíná country, ale to je jen můj názor. Jinak se mi tady líbí strašně hlas Colbie! Zní jako zpěvačka s velkým Z! :)

Shadow 80%
Hezké kytárkové into na začátek. A hned v první sloce se objevují skvělé hlasové mosty. Pravda, refrén se sice trochu rozjede, ale i přesto si song nese svou pomalou melodii až do úplného konce. Hmm... tento song má duši! Prostě lehce plážový song, který můžu jen doporučit.

Think Good Thoughts 75%
Pravá nefalšovaná balada, zase s letními zvuky. Opravdu nevím, ale při každém songu z alba si příjdu jako na pláži! Skvělé! Takhle by mělo vypadat každé pořádné CD! Měli bychom z něj cítit něco více, než komerci! A tady se to fakt povedlo!

Like Yesterday 75%
Zase příjemný začátek. V podkresu nádherná hudba, které si nejde nevšimnout. Uklidnující rytmi ukolébavají skoro až k relaxování. U poslechu tohoto CD nedoporučuji řídit! :D Docela možné je, že by jste mohli mít nehodu. A zase hezké tóny hlasu. Příjemný song, může být pro někoho baladou a pro někoho zase rychlovkou, je jen na vás, jak to budete brát! Tento song vám nechá na výběr! :)

All of You 80%
Song, po které bylo pojmenováno celé album. Zase další snuset balada? Ne, tentokrát se zase trochu zrychlíme, ale opravdu jen nepatrně. V refrénu mi často připomínal tento song country styl. Je to dobře, nebo špatně? Nad tím se mi nechce uvažovat, protože je to především pohodové!

Dream Life, Life 95%
Rockové kytary na začátku dalšího pohodového songu! Myslím, že tohle CD je velice nápadité a promyšlené! Tohle je jedna z nejlepších skladeb na albu. A i přesto, že je rockovější, je pořád letní a plážová. Refrény jsou jako pohádka a sloky jako zábavná komedie. No, když jsem u těch soundtracků, tak mi tohle ale silně připomíná nějáký film... Dost dobrý song!

What Means The Most 78%
Pomalá baladka, která zahřeje duši. Takový západ slunce tohoto alba. Nádherné mosty od poloviny songu. Zase je to zase jako relaxování na pláži, když zapadá sluce. A to ještě pořád není konec CD. Hmm... Colbie má fakt talent. Možná tohle album budu poslouchat i nadále. Moc se mi líbí.

Make It Rain 68%
A i poslední song je balada. A myslím, že příjemné zakončení CD, ale je fakt, že na tomto songu jsem i něco málo postrádal. Ale vůbec to nemění nic na tom, že je to příjemný song.

Celkové procentuální hodnocení: 81%

Tak to jo, taky vysoké hodnocení jsem sám nečekal! Ale jinak prostě nemůžu! Opravdu se mi to album hodně líbí! A nechápu lidi ze Slant Magazínu, kde jí dali pouhých 30% (Všude jinde je nad 50%, většinou okolo 70%!). Ale ničím mě toto album nezklamalo. Ani ty pomalé songy mi neva! :)

xoxo Usher

Posmrtně legendou!

23. července 2011 v 21:22 | Usher
Ano, i já nemohu přehlídnout tuto důležitou hudbní novinku! Je to smutné! Velmi smutné! Amy Winehouse dnes krátce před naší čtvrtou hodinou byla nalezena mrtvá, ve svém bytě v Lonýně. Dožila se pouhých dvacetisedmi let. Amy jsem vždy vnímal jako velice nadějnou zpěvačku! Sám jsem ji neposlouchal, protože mě její hudba dost nezaujala. A když už ano, tak jsem jí moc nemusel díky jejímu opileckému chování.

Podle mě svět přišel o jednu z nejlepších zpěvaček, co kdy žila. Poté co anglická stanice Sky News informovala o její smrti se na internetu objevilo spoustu všelijakých komentářů, ale vše se týkalo její smrti. Dle mého se stane to samé, co u krále popu Michaela Jacksona! Amy bude po několik měsíců velkou legendou a jednou z nejposlouchanějších zpěvaček světa! Co dodat? Snad jen "Rest In Peace"!

Dlouho jsem uvažoval, jaký song dát na konec článku. Nakonec jsem se rozhodl pro Back To Black...


xoxo Usher

Mladá vlna... ne, tsunami...

22. července 2011 v 0:33 | Usher
V poslední době se s mladýma hvězdičkami doslova roztrhnul pytel. Někteří jsou fajn a talentovaní... ale nkteří jsou zase úplný opak / málem jsem napsal odpad místo slova opak! :D Možná, by to vyšlo i na stejno. No asi bych měl začít u takových jakými jsou Selena Gomez, Miley Cyrus, Justin Bieber a nebo Rebecca Black, ale na ně dnes opravdu nemám náladu. Myslím, že už i mé názory na ně víte! :) Celkově se můj postaj nezměnil ani k Seleně ani k Miley! Ty mám rád. A Justina s Rebeccou pořád ignoruju! :D Takže beze změny! Na přání Niki se ale podívám po dalších údajných "hvězdách"... Sám jsem zvědav, jestli se zařadí do kategoie "Stars" nebo "Shits"...

Jasmine V - No talent možná má. Ale především je strašně hezká a to je myslím u ní velké plus. Bez toho xichtíku by na úspěch mohla rovnou zapomenout. Je fakt, že s prvním singlem "Serious" se jí dařilo, ale ostatní singly jdou silně do mínusu! Možná je trochu škoda, že Jasmine nenabízí žádnou novou hudbu. Asi bych od tak hezkého obličejíčku čekal více. A nebo ne? No nevím... osobně mi asi nebude vadit, když jí už neuslyším, ale ani mi nebude vadit, když jí naopak hrát budou... Je to taková lehce oposlouchatelná hudba, která nemá srdce...

Jasmine V - Serious

Jessica Jarell - Méně úspěšná než předchozí Jasmine, ale pro mě rozhodně větší hvězda! Její hlas je hodně hezký. Taková malá perlička ve velkém moři perlorodek... Už ted můžu říct, že bych opravdu radši poslouchal skladbu "Up And Running" než "Serious" od Jasmine V! Ale to je jen můj názor... Já si odobně myslím, že jí do karet nahrála spolupráce s Justinem Bieberem na songu Overboard, která ji zajistila alespon trochu větší rozhled pro začátek a i nějáké ty fanoušky! Ona je prostě takové nenásilné RnB cvaklé s popem, a právě lidi, kteří takový styl poslouchají(což jsem i já :D) jí mohou ocenit! Přece jen by mohla mít větší úspěch...

Jessica Jarell - Up and Running

Cody Simspon - Jo, to je ten druhý Justin! :D Fanynky Justina ho většinou nenávidí... Jo hoch, nemá to lehké v éře Biebera! :D Myslím, že v tomto případě se bude můj názor až nápadně shodovat s názorem na Biebera! No dobře, něco málo umí, ale zbytek za něj dělá jeho vyzáž... určitě je talentovaný, to ano, ale já ho a jemu podobné asi nikdy poslouchat nebudu. Song All Day není nejhorší, ale to hlavně díky chytlavé melodii.. zatímco singl 'iYiYi' bych teda nejradši zničil! Tak otravná písnička tady dlouho nebyla! A upřímně jsem rád, že zrovna tento song do Česka ani nedorazil... Cody může být fajn, ale podle mě je to zase další socha postavená ve správný čas na správné místo! Podle mě je jeho nejlepší song On My Mind!

Cody Simspson - On My Mind

Greyson Chance - Tak, jak na to tak koukám, tak se to střídá... ne ano ne ano :D ... Greyson má podle mě neskutečný talent! Je moc mladý, ale to je mi u něj úplně jedno! Je vážně nadaný! Úplně normální kluk, co si podle mého na nic nehraje - krom toho piána teda :D na to hraje, a moc dobře! Zatím první ze zmíněných, od kterého bych si stáhl CD. Možná je škoda, že se v jeho nejnovějším videu Unfriend You chce přiblížit Justinovi. Kdyby byl sám sebou, tak by byl o hodně zajímavější! Ale i tak si očividně získal mnoho fanoušků. A ani se není čemu divit! Tento pop asi letí... NA to, že je tak starý jako Rebecca Black, tak má něco, co ona nemá! Dobrý hlas!

Greyson Chance - Unfriend You

Christina Grimme - Jednoznačně velká hvězda youtube. Sama získala opravdu hodně fanoušků svými covery na různé songy! Má opravdu nevšední hlas! I já jsem přihlášen k odběrům jejich videí na youtube! :D A o to více mě mrzí, že je její první singl tak slabý! No ale i přesto si vede v USA a Kanadě docela dobře. A upřímně, ani se nedivím! Co více dodat. Má talent, je jen škoda, že se neumí tak moc prodat! Ale určitě se brzo najde nějáký schopný producent, který z ní udělá pořádnou hvězdu! Snad! :)

Christina Grimme - Advice

Miranda Cosgrove - Mladá hvězda, která u nás ani nestačila zazářit, protože začala žhnout přesně jako Hannah Montana, takže ona se seriálem iCarly doslova utřela! U nás v ČR a taky na Slovensku prostě zvítězila Miley Cyrus. Možná to ani není na škodu. Já osobně jsem teda Mirandě na chuť nepřišel ani omylem! V Německu je to hvězda formátu již zminované Miley nebo třeba Justina. U nás můžete její seriál ale taky sledovat na kanálu Nickleodeon. :D Hudbu dlá pop-rockovou, jako každá ji podobná hvězdička! A docela velikým překvapením pro mě bylo, že první song, pro ní napsala dokonce Avril Lavigne! Že by se Avril začala zajímat i o novou mladou hudební scénu? Všechno je možné. Ale jde hodně poznat, že song "Dancing Crazy" má na svědomí právě ona!...

Miranda Cosgrove - Dancing Crazy

Myslím, že by tohle mohlo celkem stačit... už tak je to dlouhů článek! Nebudu přidávat další a další mladé nováčky, protože bych tady zatvrdnul! :D ... Tak se mějte... a již brzy čekejte recenze! :)
xoxo Usher

Co máte nejradši?

21. července 2011 v 0:00 | Usher |  ME & my gup
Dlouho jsem mlel já! Tedka bude režie zcela na vás! :D ... Jsem celkem rád, že Niki napsala o další článěk! :) No celkově vzato nevím o čem dnes psát. Proto si myslím, že bych měl psát o něčem, co vás zajímá. Stačilo by, kdyby jste psali nějáké témata nebo náměty na článek... Třeba napište svůj oblíbený hudbní styl, od kterého já se hravě odpíchnu! Nebo alespon se o to pokusím! :) Poslední dva články vyvolaly takový ohlas, že jsem až sám zlstal překvapen! konečně začal nějáká debata! Takovou debatu pamatuju naposledy u článku s tématem, že se Miley Cyrus mění v děvku, nebo něják tak, to tam bylo! :D Ale rozhodně to vedlo k debatě! Chtělo by to asi zase nějáký takový pobuřující článek! No i když ten s Demi byl ten dost pobuřující! Našly se lidi, kteří stály na staně mé a taky lidé, kteří byli proti! Jsem rád, že dáváte najevo své názory! :)) Jen tak dál!
Jo a vyberte si teda nějáké to téma a napište do komentů!

A na zvěr článku jsem si vybral samostatnou kapitolu hrůzy! Nový song od Robbecy Black! :DD


(Člověk, který řekne, že ona umí zpívat je opravdu hluchý, ale hudba v songu je bohužel dobrá! Je toho škoda pro ní! :( )

xoxo Usher

OMG! Demi sem, Demi tam...

17. července 2011 v 20:51 | Usher |  Extra
Nebude se omlouvat nemám za co! Lovato prostě svůj první song z nového alba posrala a tečka!!! Je to můj názor a vy máte svůj! Tak se mi to tady nezkoušejte něják natřít... OMG a vůbec mě nezajímá, co si Demi prožila za poslední dva roky... Joe Jonas je debil a to měla zjistit především ona! Kvůli němu skončila špatně! A pak ta léčebna. V současné době je tam i plno normálních lidí, ale ty nejsou celebrity, takže vás to nezajímá! Takže se laskavě netvařte, že jsem Demi napadl! Pro ty, co umí číst, tak jsem taky zmínil důležitou věc! ŽE MÁM DEMI RÁD! Tak nevím, co vám sakra vadí?! Prostě se mohla vyspovídat v trochu lepší písni! Ano... je to fajn, ale je to silně průměrné, až podprůměrné, ale vy jste zaslepeni fanoušci, kteří čumí na Disney Channel, tak to nevidíte!
Ano.. Demi umí zpívat, ale tohle je prostě jen hékavá nuda! Opravdu hezká slova, ale hudbou je totálně zničinla, takže člověk, nevědět o čem ten song je usne!!! A ne že ne! Je to tak!!!
A navíc já tady hodnotím hudbu a ne životní příběhy! Každý má něco, co je pevně spjato z jeho songy! Tak nevím, proč to vytahovat zrovna u Demi! Budu prostě soudit to, co udělala...

Demi Lovato - Skyscraper
Text - působivý a velice hezky napsaný 100%
Hudba - průměr 50%
Hlas - moc u toho hečí 35%
Videoklip - opískovaná nuda! 10%


nazdar Usher

Demi, to je ale nuda!

16. července 2011 v 23:17 | Usher |  Extra
Dnes pro vás mám další článek s hudbou. Tentokrát jde o novinku od Demi Lovato. Co to skara dělala, když ve studiu zpívala tuto písničku? To hekání se nedá moc poslouchat! Vím, je to těžké zazářit, ale úspěch má tento song jasný, protože se na novinku od Demi muselo čekat dva roky. Tudíš jsou všichni fanoušci Disney hladový... no.. já osobně mám Demi rád, ale tohle se mi absolutně nelíbí! Když už se teda rozhodla pro baladu, tak to mělo být alespon dobře udělané... No hudba v celku nudná, ale na konci se trochu rozjede.. je to ale pořád málo! Na jednu stranu si říkám, že je to fajn, ale prostě nebude to nikdy patřit mezi mé oblíbené songy! To ani za boha ne! A klip mě zklamal snad ještě více, než samotná písnička! Skyscraper má opravdu strašně nudné video! Zdá se, že Demi dala na dvounásobné NIC! Ale i tak, jak jsem řekl... uspěje u všech možných fanoušků a je docela možné, že poleze i do TOP 10 v USácké Billboard Chart. Kdybych měl tento song zhodnotit, tak by to bylo asi velice slabých 40%!
No po singlech, jakými byly Remeber December a Here We Go jsem čekal podobnou pecku a jsem prostě zklamaný... Ale snad se Demi trochu rozmyslí a album bude rychlejší... Protože jestli ne, tak to bude zase další průměr!


No ale abych nedal jen jeden song, tak vám tady dám i něco, co se mi líbí. A je to nové! Vyšlo to dnes! A opravdu se mi to líbí. Je to rychlejší, svižnější a energičtější než Demiin Skyscraper! Je to nový singl od ex-spice girl Melanie C. Tento singl "Think About It" je z připravovaného CD The Sea, které docela s chutí očekávám! Je to totiž druhý singl, který z nové desky vyšel a který se mi líbí. A samozdřejmě, že až výjde jak Demi, tak Melanie C můžete očekávat recenze!


xoxo Usher

PS: Mám chut na nějákou recenzi, takže čekejte nějákou novinkouvou... hmm... uvidím, co vyberu. Snad to bude něco, co se vám bude líbit! :) A taky bych rád poděkoval Nike, ža její komentář z předešlého člábnku! Moc mě potěšil! Kéž by takových komentů bylo více! :))

Recenze Automatic Loveletter, Lemonade Mouth a Cloud

14. července 2011 v 23:12 | Usher |  Recenze CD
Neodpustil jsem si to a jsem tady s dalšími recenzemi. Tentokrát budu hodnotit celkem nekomerční CD, pro zatím, protože tak něják tuším, že během pár měsíců se Lemonade Mouth promění v čistou komerci stejně jako HSM. Jinak vlastně CD ani nejsou tak nová, krom již zmíněného OST k filmu Lemonade Mouth. Takže se na to teda kouknem. Doufám, že alespon někdo to přečte, když jste se na Gagu vykašlali.. Jestli to tak pude dál, tak vám na takové články kašlu! :P

Automatic Loveletter - Truth Or Dare
(alternative rock)

První hodnocené CD je od (jak jinak) americké skupiny Automatic Loveletter. U nás asi nejsou moc známý, přesto i u nás je lidi poslouchají. Myslím, že ti, kterým se líbí Paramore nebo mnou tisickrát zminovaná skupina Hey Monday, si zamilují i tuto pop-rockovou skupinu. Proč srovnávání s Paramore a Hey Monday, protože stejně jako u těchto dvou skupin, tak i u Automatic Loveletter je hlavním členek kapely ženská se skvělým nakřáplým hlasem. Někteří kritici dokonce říkají, že Juliet Simms je příští Hayley Williams a musím říct, že tyto dvě mají docela podobný hlas. Ale ne zase tak úplně! Juliet má trochu křáplejší a rockovější! Ale prostě ty, které baví pop-rocková muzika založená na kytarách a bicí, bude tahle skupina bavit. Já byl upřmně docela nadšen. Nečekal jsem tak velký potenciál z něčeho, co vypadá tak "chcíple"... Ale opravdu se to dá poslouchat. CD Truth Or Dare je plné vážně dobrých songů. Prostě dopuručuji všem rockově založeným. Myslím, že se nudit nebudete ;)
Nejlepšími songy jsou podle mě Day They Saved Us, Fade Away a Hush.

Celkové procentuální hodnocení: 70%


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cloud - Adventure
(house, future jazz)

Tohle House jazzové album je geniální! A to mi teda věřte! Nikdy jsem moc nemusel surovou House hudbu. Něják mi to nešlo k chuti. Ale tohle je geniální! Opravdu perfektní songy, které obsahují perfetkní zvuky a melodie, které jsou jen málo kdy předem očekávané! Na toto CD jsem narazil úplnou náhodou na anglickém Amazonu, mělo fakt hodně dobré hodnocení, tak jsem neváhal a stahoval. Byl to trochu problém, protože tohle CD na internetu skoro není. Já ho našel dokonce ve formátu flac(Formát nejvyšší kvality!)! :D No přišlo mi to vtipné, protože některé alba jsou populární a ve formátu flac ani na internetu nejsou, tak jsem se pobavil! Ale zpět k hudbě. Na tomto CD je dvanáct songů, kdy jeden trvá přibližně(průměrně) 4:45... opravdu je to kvalitní hudba a myslím, že to zvláště ocení ti, kteří rádi zkoumají něco nového! A tohle je ale fáákt dobré, vím, že to tady opakuju po několikáte, ale opravdu je to tak! Prostě taková odpočinková hudba, která i přesto, že je house, tak není taneční! Opravdu je vhodná pro relax, dlouhé cesty atd.! Nádhera!
Podle mě jsou nejhezčími songy Hold On, Thinking Of You, Cute a Shake the Ground. Hmm... no ono všechny písničky jsou skvělé, tak nevím, kterou doporučit! :D

Celkové procentuální hodnocení: 95% (!!!)-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lemonade Mouth - Lemonade Mouth Soundtrack
(tween pop)

Na to, že se jedná o další hudební počin z tvorby Walt Disney Channel, tak musím uznat, že tohle je opravdu povedené! Celkově jsem ani nečekal takovou hudbu! Je to hudba vhodná fakt i do hitparád, což se o předchozích High School Musical a Hannah Montana říct nedalo(ale přesto tam někdy oxidovali!). Asi se mi nejvíce na filmu samotném líbily songy! Ty fakt chválím. Děj nebyl nejhorší, ale něco podobného už tady bylo hodněkrát! :) Dominantou skoro každého songu je počátelční intro, které je většinou založeno na klavíru. Dodává to songům to správné, co to má mít! Neříkám, že je to nejvydařenější soundtrack, to asi ani zdaleka, ale rozhodně je hodný alespon jednoho poslechnutí. Ale je fakt, že na to, že zde zpívají čtyři lidé, tak je zase jeden z nich dominantnější. A to přesně Bridgit Mendler, která fakt umí zpívat, ale její hlas mi opravdu hodně připomíná hlas Demi Lovato. Dobrá hudba s někdy dobrými texty. Doporučuji všem, co mají rádi hravou muziku, ale první byjste se měli asi podívat na film, což s přítomností Harryho Pottera v kinech opravdu pochybuju! :D
Mě osobně se nejvíce líbí songy Determinate, Breakthrough a Turn Up The Music.

Celkové procentuální hodnocení: 68%


No snad jsem to nepas zbytečně a alespon někdo si to přečte! Protože se mi zdá, že většina lidí zde chodí kvůli grafice! A ta pro tento blog už není to hlavní! Takže hezky švihejte na Attractive-Graphic, kde jsem jako jeden ze spoluadminů! :)

xoxo Usher

When The Sun Goes Down - Song po sognu

9. července 2011 v 16:19 | Usher |  Recenze CD
Z odstupem času jdu znovu ohodnotit song po songu z alba When The Sun Goes Down od Seleny Gomez & The Scene. Jak víte Selenu mám rád, ale tohle CD mě po prvním poslehu naprosto zklamalo! NA druhou stranu odborníky je tohle CD hodnoceno jako lepší než předchozí A Year Without Rain! A s tím rozhodně nesouhlasím! Selena střídá styly s každým CDčekm a to by rozhodn být nemělo! Přechozí CD se mi líbilo upřímně o hodně více. Dance-pop vyzněl ze Selenin úst lépe než elektro-pop! No ale dost zbytečných řečí... song po songu vám ted napíšu svůj názor... Za každým název songu uvidíte i mé procentuální hodnocení!

1. Love You Like A Love Song - 50%
No po prvním poslechu jsem si řekl, že tohle nebude song pro mě! A to platí do dnes! Rozhdoně se nezařadí mezi mé oblíbené, a to ani přeto, že má klip! Ve slokách mi strašně vadí ta kombinace hudby a jejího hlasu... no může za to spíše ta hudba! Refrén by možná byl dobrý, kdyby ta nebyl ten odporný zvuk - pokud poslechnete, budete určitě vědět, co myslím! Po několikátém poslechu jsem si konečně zvykl, ale pořád to prostě není ono!

2. Bang Bang Bang - 25%
První poslech byl s otevřenou pusou, jak může být něco tak otřesného! Opravdu tohle se nepovedlo! Producenti tohoto songu by se měli opravdu stydět! Vždyt není ani rozlišená hudba v refrénu a slokách! A to by teda skar abýt nemělo! No prostě tohle doufám neuvidím jako video, protože jestli jo, tak už na Selenu kašlu... tenhle song je silně podprůměrný!

3. Who Says - 80%
A právě díky takovýmto songům mám Selenu rád! Opravdu vyloženě pohodový song s krásným textem a videoklipem! Tady tohle je opravdu dobrá písnička, které nechybí skoro nic! Možná až někdy moc utažená, ale ani to mi moc neva! :)

4. We Own The Night (feat. Pixie Lott) - 89%
U tohoto songu jde o dost dobrou kombinaci podobných hlasů Pixie a Seleny, takže myslím, že tahle spolupráce by se mohla opakovat i v budoucnosti! Při poslechu tohoto songu si prostě nejde nevybavit CD Turn It Up od Pixie! Je to opravdu hodně podobné! A jelikož se mi líbí již zmíněné CD od Pixie, tak je jasné, že mě zaujala i tahle písnička, ale rozhodně jsem si na CD WTSGD našel ještě oblíbenější!

5. Hit The Lights - 98%
Ano, tohle je ta má nejoblíbenější! Podle mě song, který by měl mít i vedoklip, což asi mít nebude, ale je to opravdu velká škoda! Je to jediný song u kterého jsem cítil nesmírně velký potenciál stát se megahitem! A musím se příznat, že tady mi ani nevadí to elektro! Ba naopak... pro mě rozhodně jedna z nejlepších písniček tohoto léta! :)

6. Whiplash - 85%
Taková trochu drsnější píseň, u které nemůžete při prvním poslechu uhádnout, jak bude vypadat refrén! Je to taková Selena připomínající Miley v provedení Davida Guetty! :D No prostě mi to zní, jako dost dobrý mix různých písní... Ale zaujalo mě to!

7. When The Sun Goes Down - 66%
Tento song je zajímavý. Neříkám, že je špatný, ale mě nezaujal! Je zde strašně divně zpytvořená hudba... moc nechápu kombinaci těch elektro zvuků s rockovými kytarami. To dělal asi nějáký šílenec! Každopádně jelikož je to song, podle kterého se pojmenovalo celé CD, tak jsem čekal větší pecku.. tohle je slabší... A při vzpomínce na A Year Without Rain a a jeho stejně posmenovaný singl si myslím, že je tohle trochu odbyté...

8. My Dilema - 90%
Moc hezky sestavený song. Tady se vážně povedla hudba, kterou má na svědomí Rock Mafia. A narozdíl od songu Love You Like A Love Song se zde opravdu vytvořil krásný podkres! Ve slokách jsou některé vážně příjemné pasáže! Tudíš moc pěkný song!

9. That's More Like It - 49%
No.. pro mě velice otravný song! Určitě má něco do sebe, ale ten refrén, ten refén je pro mě nerozdýchatelný! A to, co jsem u předchozího songu poschválil tady musím zkritizovat! Některé zvuky jsou opravdu odporné! Vše je ta trochu rozladěné... Prostě tohle se mi moc nelíbí no...

10. Outlaw - 85%
Hezká písnička, ale chybí ta pořádná hudba! Je to ochuzené o nějáký pořádný zvuk! Má to jen slabší melodii a pár nepotřebných zvuků! No upřímně v tomto songu to Selene docela táhne sama! Celkem se mi líbí frázování v refrénu... Myslím, že tady je těch 85 procent vážně na místě! :)

11. Middle Of Nowhere - 74%
Ano i ne... Tuhle písničku dělalo strašně moc lidí a každý zde dosadil něco svého! A jde to poznat... Je tady kombinováno, až skoro překombinováno... Ale nezní to tak špatně... Akororát by to as chtělo ménší počet lidí a větší kvalitu no... Příjemný song, který podle mě neurazí.

12. Dices - 70%
NE! Opravdu nemám rád tyhle Seleniny psí kusy... Anglická verze zrovna zde působí o dost lépe! Na této španělské verzi je hodně divné frázování... ale nadruhou stranu za tu dobrou hudbu nemůžu dát prostě méně procent no! :D

Obal(Cover) - 35%
Když vzpomenu na překrásný obal k AYWR, tak se na tento nemůžu ani kouknout! A opravdu nechápu kombinaci songů z tímto obalem! Obal připomíná léta dávno minulá... a ne současné elektro! Tohle byl zase přešlap! Ale nechápu to, protože v photoshootu k tomuto CD jsou i fotky, které se zde hodí... Ale je jich pomálu!...

Takže asi takhle to vidím já! :) A kritiků mám plné zuby za jejich názor, že je tohle lepší CD než AYWR! Protože tomu tak prostě není! Nebo je?

A čí CD mám rozpracovat příště???
xoxo Usher

Nový design!

8. července 2011 v 15:19 | Usher |  Extra
Konečně jsem se dokopal k výrobě nového layoutu pro tento blog. No upřímně jsem čekal, že to udělám i lépe. Ale tak co už no... čas od času se mi zdá, že se v grafice zhoršuju! Hlavně minulý design byl mimo mísu! Podle mě nebyl moc vydařený... Ale co už... Proto je tady vlastně design nový! Sami jste si měli určit s čím ho chcete. Já vybral verzi, kde jsem spojil dvě vaše volby v jednu. Nejvíce jste psali, at udělám layout s tím, co mám rád. Já vás poslechl. Udělal jsem dess s Beyoncé a tu mám nejradši! Ale abyste neřekli, že jsem vás napálil a udělal si to po svém, tak jsem tam dal pár věcí, které mám vážně rád! No hodně věcí se tam nevešlo, ale tak snad v některém z příštích designů vše napravím. Tento design tady bude celkem dlouho, tea alespon bych ho tady chtěl. Uvidím, podle toho, jak se vám bude líbit! :)Beyoncé - Best Thing I Never Had

8. července 2011 v 2:21 | Usher |  Video
Myslím, že to nepotřebuje komentář! :) Rozhodně o dost lepší než předchnozí Run The World! A to ve všech směrech! :)) Já už jsem ten klip viděl 4krát, a to vyšel před 20 minutami! :D


Beyoncé utočí!

7. července 2011 v 23:44 | Usher |  ME & my gup
A já jsem za to nesmírně rád! :)

Ano, je to tak, jak jsem napsal v názvu článku. Beyoncé utočí! Kde? Na vyšší pozice jedné z nejprestižnějších hitparád. Přesněji útočí na The Official UK Top 40 Singles Chart! A to rovnou se třemi songy! A je to promě opravdu překvapení! No však uvidíte proč!
Jedním ze singlů v top čtyřícítce je Run The World. Je to snad jediné co chápu! Protože to má klip.. a taky chápu současnou pozci(23.místo). No přece jen to není nejlepší písnička Bee, takže opravdu u RTW to chápu! Ale hned další song mě strašně překvapil! A to song Irreplaceable.. Co tam sakra dělá 5 let starý song? :D Je neuvěřitelné, že se po 5 letech dokázal vyšplhat zpět do hitparády a překonal tak současné songy od Adele, Chrise Browna a Justina Biebera a nebo třeba Jessie J. No rozhodně mě to rozesmála a zároven i potěšilo! :) A zdá se, že se útok na Velkou Británie opravdu moc daří! Protože v současné době se na třetím místě v Anglii nachází Best Thing I Never Had, song, který prozatím nemá video se dokázal dostat i bez videa opravdu hodně vysoko! A bylo tomu tak i v jiných zemích! V USA dokonce Beyoncé s Best Thing I Never Had předehnala svůj singl Run The World... Cože je geniální! A jde vidět, že Beyoncé ani videa nepotřebuje, pro svůj úspěch! :) No a to nejlepší na konec! Videoklip k songu Best Thing I Never Had vychází již dnes v noci! Přesně ve dvě hodiny! No já s slavnostní premiéru na oficiálních stránkách Beyoncé rozhodně nenechám ujít!!! :)) Opravdu se moc těším a podle screenu z videoklipu to bude hezké! A bude svatba! Těším se! MOC! ♥ :)) A nakonec článku tentokrát dávám jak song Best Thing I Never Had, tak i první screen z videa! :)

xoxo Usher

My TOP 20 Artists

4. července 2011 v 1:05 | Usher |  ME & my gup
Hey, Hi, Hello...

Tak dneska se zase ohlašuju. A dneska to bude čistě o hudbě. Dám vám zde videoklipy od mojí top dvacítky nejoblíbenějších interpretů! :) No tak myslím, že jsou vám skoro všichni interpreti jasní, ale já jen tak... a výběr songů jsem vybíral někdy podle oblíbenosti a někdy podle toho, jakou mám náladu! :D

1. Beyoncé - Irreplaceable
Rozhodně moje nejoblíbenější zpěvačka! Myslím, že tohle nepotřebuje komentář! A nejoblíbenější song!


Další videa v celém článku! :)

Rebecca Black má konkurenci?!

2. července 2011 v 14:09 | Usher |  ME & my gup
Svět dostává jeden kopanec do (hudebního) zadku za druhým! Tohle je až k neuvěření, ještě před nedávnem jsem si říkal, že nic horšího než Rebecca Black nepříjde, no musím uznat, že horší už asi nemůže být nikdo. Je tady jedna nová dívčina Lexi St. George. Jedno ale musím uznat. Tahle holka narozdíl od Rebeccy umí alespoň trochu zpívat! A taky je o dost hezčí! V některých momentech videa(spíše ke konci) mi Lexi připomíná Emmu Watson, ani nevím proč! :D Každopádně tady jí máte! Chci vědět váš názor! U mě by si vybojovala tak 3 body z deseti! :DD


xoxo Usher
TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present