Srpen 2011

Diva čeká potomka

29. srpna 2011 v 22:50 | Usher |  ME & my gup
Je to tady. Beyoncé je těhotná. Celkem jsem se toho bál, protože se může stát, že Bee sekne na čas s hudbou, což se taky asi i stane. No ale hlavní j, že bude štastná. Sice si na nějákou t novou hudbu budu muset počkat, ale snad to přežiju :) ... Ale opravdu mě dostal způsob, jakým to své těhotenství Bee sdělila světu. Myslím, že to dostalo snad každého... A večer Mtv VMA se proměnil v Beyoncé is pregnant night" :D ... Každopádně když dnes napíšete na googlu slovíčku pragnant, tak se vám na jednom z prvních řádků objeví "pragnant Beyoncé".. Ach.. jsem štastný i za ní! :D

Dnes v noci se konalo v L.A. předávaní cen Mtv Video Music Awards. Není podstatné, že si nejvíce cen odnesla Adele, není podstatná účast Lady Gaga v převlečení za chlapa. není důležitá výhra Britney Spears a Justina Biebera. Nejdůležitější událostí večera se totiž stalo šokující odhalení na červeném koberci a taky na předávání. Beyoncé ukázala své malé bříško, ve které skrývá dalšího Knowlese... teda doufám, že nebude mít pseudonymní příjmení po otci... s příjmením "Z" by se mi žilo těžko! :D Každopádně Beyoncé při po té co dozpívala song Love On The Top, ze svého nového alba - a mimochodem to zazpívala skvěle, rezepla sáčko a pohladila se po bříšku.. v tu chvíli začalo davové šílenstí... Všichni byly překvapeni... V záběru do zákulisí byl vidět nadšený otec Jay-Z a Kanye West, který po něm od radosti skočil.. To mě celkem dostalo. Musel jsem se tomu smát. No a když zpětně vzpomenu na vystoupení s písní Love On The Top, tak musím uznat, že to bylo lepší než na CD. Opravdu dokonale vyzpívané! A líbilo se mi, že i Adele si ten song zpívala. To bych asi nečekal! :D Ale bylo to prostě fenomenální! :) Nezbývá mi nic jiného, než Beyoncé popřát hodně štěstí s prckem.. No má ještě trošku času. Ale hezký dárek k narozeninám, která má za týden! :) ... Blahopřeji Bee! :)

Jsem dítě.. a přitom dospělý

29. srpna 2011 v 0:44 | Usher |  ME & my gup
Jo, jsem dítě. Někdy je to vidět více a někdy méně. Ale je fakt, že se často chovám až moc dětsky. Někdy je to v snesytelné míře a někdy už ne. Možná je to tím, že mě bavilo být dítětem, když kolem mě všichni obskakovali a všichni byly fajn a milý a já neměl žádné starosti. Možná chci aby to tak bylo napořád. I to je v celku možné. Něják si prostě můj mozek usmyslel, že budu navždy malé velké dítě. Sice jsem dospělý - podle občanského průkazu, ale je mi často jako malému dítěti. Často nechci dělat velká rozhodnutí, protože si nechcu připustit, že bych se mohl rozhodnout špatně. Často chci mít všechno, i když vím, že nemůžu mít nikdy vše. Často chci být zpět v čase a být s těmi, které mám nejradši ještě více. Dětství je hezká věc, ale v dospělosti vám zbydou jen vzpomínky. Možná je to škoda, ale vzpomínky jsou něco, co vám nikdo nevezme. Do dneška si pamatuju svojí první hračku.. kecám.. nevím, ale tuším, že to byl takový větší plyšák, kterého sem všude tahal sebou. Mám s ním dokonce i fotku. :D .. Prostě chci říct, že byjste si měli užívat, dokud to ještě jde! :) KDyž budete pořád starší a starší, tak si začnete uvědomovat, že už opravdu dětmi nejste, ale vždy ve vás to dítě bude! Ať chcete nebo ne. Ve mě je a dokonce se i projevuje.. at už v tramvaji, na rodinné akci a nebo třeba jen když jsem venku s přáteli. Jsem takový jaký jsem a nestydím se za to.

A slíbil jsem vám, že napíšu taky něco o sobě.. Chtělo by to třeba nějáké dobré a špatné vlastnosti. A upřímně můžu narovinu říct, že je více těch špatných! :D Jsem totiž náladový, uzavřený, citlivý, hádavý, urážlivý, namyšlený, dětinský, panovačný, nepřející ale jsem taky hodný, přátelský a myslím, že jsem i dobrý posluchač, když má někdo problém, tak si ho rád vyslechnu. No některé věci jsem pak hnusně použil proti lidem, které jsem měl rád, ale některé věci v sobě uchovám na vždy, protože si lidí, kteří mi to řekli moc vážím a nechci aby se s jejich tajemstvími zacházelo zle, když si to nezaslouží. A tedka zpět ke mě :D.. Co mám rád? Řekl bych že nejvíce na světě mám rád své přátele, rodinu a chvíle na které se nezapomíná. Jinak taky hudba, kreslení a další věci.. A co doslova nedokážu zkousnout je, když dá někdo přednost někomu jinému předemnou.. to mě opravdu hodně štve. No chtěl bych být vždycky první, a to je taky hrozná vlastnost. Možná nějáký komplex z dětství, co já vím :D .. Každopádně z jídelního lístku bych si vždycky dal pizzu nebo kuřecí maso.. a nikdy bych nedal do pusy hrášek - ten opravdu nenávidím, hlavně ten čerstvý ze zahrádky, po něm bych i zvracel :D ... Každopádně vždy jsou věci, které jsou pro nás dobré a špatné. Mé oblíbené filmy a seriály již znáte.. hudba je taky jasná, celebrity celkově asi také. Proto hned přeskočím k tomu poslednímu..
Tím posledním je něco.. co by se možná hodilo jako samostatný článek, co se mi líbí a nelíbí na opačném pohlaví a jaký je můj ideál.. Hmm.. kdyžtak nad tím uvažuju, tak to dám jako samostatný článek, tady už je toho stejně docela dost! :D Nemusím všechno vecpat k jednomu článku.

A prosím vás, at i vy si vybíráte témata o kterých mám psát. :) Budu moc rád, když někdo něco navrhne! :)

Takže tedy změna...

28. srpna 2011 v 20:41 | Usher |  Extra
Jak jsem dnes již psal, tento blog prošel změnou. Zatím jen vzhledovou, ale postupem času si sami všimnete, že už zde není tolik grafiky a mluvení o hudbě. Hudba zůstane, to ano! ♥ Ale bude zde také novinkové vyjadřování k tématům, které si budete určovat vy. Myslím, že máte hodně dobrých nápadů na dobrá témata. V jednom s příštích článků bych se chtěl věnovat sobě.. No nebude to nic světoborného ale v krátkosti vám o sobě něco napíšu. A tentokrát přísahám, že to nebude nic o hudbě. Čistě článek o mě a mých pocitech.

No a teďka i něco k designu. Design měl původně místo té azurové barvy barvu růžovou. Vypadalo to sice dobře, ale něchtěl jsem hned jít do růžové.. snad příště.. Jo a myslel jsem si, že se mi růžová a zelená hnusí.. spletl jsem se! Ostrá růžová a zvýrazňovací zelená jsou dokonalé! :D

Tak pište prosím témata, která jsou podle Vás aktuální a zajímaly by vás! :)

XOXO Gossip Girl

28. srpna 2011 v 19:47 | Usher |  ME & my gup
Já vím. Snad každý návštěvník tohoto blogu, který sem zavítal více než jednou ví, že mám opravdu rád Gossip Girl. A taky si každý říká, jestli to je vůbec u kluků normální. Ale povšech stránkách si myslím, že je to zcela normální. Přece jen GG je seriál jako každý jiný. Je sice fakt, že se na něj dívá o dost více holek než kluků, ale to nemění nic na fakt, že to není soap opera. GG je pořádný seriál pro teenagery. Je od tvůrců seriálu The OC, který se mi taky líbil. A vím, že na tento seriál se dívalo docela dost lidí. Ať už holky nebo kluci. Všichni so myslí. Ano, kluci musí mít rádi střílečky a adrenalin. Ne všichni! Já se třeba radši podívám na "drbnu", než bych se měl dívat na Smallvile. Ten mě opravdu nebere. Ale je pravda, že se třeba velmi rád podívám na Kriminálku Miami nebo New York. Myslím si prostě, že je to na člověku samotném, co si vybere. Nemusí se hned každý vrhnout mezi lidi, kteří se dívají na něco, co je nebaví jen proto, že je to pro ně typické.. To by byla kravina.


O seriálu Gossip Gril jste na tomto blogu už hodně četli a hodně ještě číst budete. Pokud jsem se ještě nezmínil, tak mými nejoblíbenějšími postavami jsou Blair, Nate a Jenny. Proto když už nějáký obrázek, tak právě s nima. Docela by mě zajímal i váš názor na již zmiňovaný seriál. Jste fanouškem, nebo GG nenávidíte? Čím více lidí se vyjádří, tím víc happy budu.

Blog projde rapidní změnou!

28. srpna 2011 v 19:14 | Usher |  Extra
Uvažoval jsem sice původně, že tento blog zruším, ale inteligentnější mi příjde jej nechat.. Bude to ale už pouze a jen autorský blog s mými tématy, mezi které rozhodně bude patřit i má milovaná hudba. Jinak tento blog bude vlastně takový protipól těch fashion blogů. No i když možná, že se někdy s nějákýma těma blogerkama shodnu. Ale nevím no.. Budu tady psát všechny mé úvahy a podobné věci! Ale tomu všemu bude předcházet nový design.. a pokusím se vše uskutečnit ještě dnes. Změna totiž tomuto blogu celkem prospěje, ale pro vás je to špatné z toho důvodu, že vaše designy asi v současné době dělat nebudu. Jak jsem již několikrát psal. Na grafiku musím mít náladu a té se mi poslední dobou skoro nedostává! I když je pravda, že dneska ten design udělám.. alke nebude nic moc! Nechce se mi moc grafikovat.. a ještě k tomu ta myšlenka, že jdu zítra do práce :D... No přežiju to! :) Tak a to je tak ve zkratce to, co jsem chtěl sdělit!

Jo a dost důležitá věc! Píšu totálně nepravovpisně se spoustou gramatických chyb. A to mi prosím nepište pod každý článek.. zatím jste to sice nedělali, ale ono to určitě příjde, protože jsem si jistý, že na to své rychlopsaní jednou doplatím! :D...

Tak zatím XOXO Usher

Retouch Emma Bunton

27. srpna 2011 v 0:34 | Usher |  Ostatní grafika
A zase další grafika. Nene... žádný design pro vás. Ty mají čas! :D Dělám jen to, co se mi dělat chce, protože jak už jsem psal pracuju jako počítačový grafik. Tudíš si web layoutů a podobných věcí užívám do sytosti. Tedka dělám i na jednom kalendáři, ale o tom někdy jindy. Dneska jsem dostal chut udělat nějákou tu retouch. A to s "baby spice" Emmou Bunton. No myslím, že jsem to lehce přehnal, ale i tak jí to prospělo. Jen škoda, že jsem původní obráze moc zmenšil, tak skoro nejdou vidt ty vrásky pod očima, které jsem odstranil. No snad se vám to bude líbit. Podle mě je to celkem v klidu..


větší náhled v celém článku..

Beyonce - 1+1

26. srpna 2011 v 17:21 | Usher |  Video
No.. tohle tady rozhodně nesmí chybět. Je venku nové video od Beyoncé. Tentokrát k songu 1+1 a je to opravdu paráda. Myslím, že je to klip přesně do takového vedra, jaké v posledních dnech bylo. Je to tak plahočivé, že vás to rozvaří a vy se úplně roztečete! :D Klip k tomuto songu je hodně o světlech a různých vizuálních efektech. Nehledejte nic moc extra. Nic víc tot totiž nenabízí. Možná trochu nuda, ale mě se to líbí! :D


Wallpaper // Trojkoalice

14. srpna 2011 v 2:28 | Usher |  Extra
Po extrémně dlouhé době jsem konečně udělal grafiku. A pokud si pamatujete, tak kdysy dávno existovala tzv. Trojkoalice. Což byla vlastně "koalice" tří blogů. Šlo hlavně o to, že se tyhle tři blogy navzájem podporovali v soutěžích a propagaci. No a po dlouhé době mě napadlo, že bych mohl udělat zase nějákou grafiku právě do Trojkoalice.
Tento wall je laděn do zlatých odstínů. Chtěl jsem, at je to Glamour! A myslím, že se mi to i celkem povedlo! :D Každopádně na wallu můžete vidět Ashley Tisdale za uw-site, Britney Speras za panda-emma-web a Avril Lavigne za betus-world. Od každého jsem vlastně umístnil jednu z jeho oblíbených celebrit! NO největší sranda byla udělat Ash a Avril ve stejném stylu jako je naphotoshopovaná Britney! :D Ale tak něják sem to dokáza no... Dneska vám zde dám jen mini verzi... Později dodám velkou verzi! :)


Poslední možnost, Chceš design?

12. srpna 2011 v 16:29 | Usher |  Extra
Tak jsem se rozhodl, že to ještě risknu a pro jednoho z vás udělám design, ale jen pro toho, kdo bude nejrychlejší.. Pokud se mi ovšem nebude líbit téma toho layoutu, tak se rozhodnu pro někoho jiného.. tudíš máte velkou šanci, že vyberu právě vás.
Dlouho jsem uvažoval jestliu znovu zavést Designy na objednávku, ale potom jsem si to rozmyslel. Nechcětlo by se mi je dělat! :D
Když tedy chcete design tak napište do koemntářů:

1. Ským by jste si ten design/layout představovali?
2. Váše blog
3. Proč bych měl udělat zrovna design pro vás?! :D

xoxo Usher

New layout

11. srpna 2011 v 19:59 | Usher |  Extra
Jelikože nevím, jak nový layout pojmenovat, tak se obracím na vás! Myslím, že i vy byjste měli dostat šanci vybrat název designu. A tak jí dostáváte teďka! :) Tento blog už potřeboval změnu.. Ano, design s Beyoncé se mi líbil, ale už tady byl dlouho(více než měsíc). Nanovém designu krom Brittany Snow najdete také New York. Na layoutu měla být původně Ashley Tidale, ale pak sem si to něják rozmyslel! :D A přece jen, Ash tady byla už hodněkrát. No nevím jak vám, ale mě se tento design celkem líbí a to hlavně díky nápaditému tvaru stránky! :D Tak piště komenty! Dík :)


Tak tohle jsem si zamiloval!

6. srpna 2011 v 18:20 | Usher |  ME & my gup
Zase další hudba, kterou jsem si na první poslech oblíbil! Opravdu luxusní a zase tak trochu bezkonkurenční! Je až k neuvěření, že se mi tato skupina začala líbit. Já moc tyhle pop-rockové chlapíky nemusel, ale po vyslechnutí songů Kidz a SOS, jsem prostě Take That podlehl. Hlavně skladba SOS se mi strašně líbí! Je opravdu dokonalá, stejně jako již zminovaná Kidz a nebo The Flood či Wait. Hmm... jak tak nad tím uvažuju, tak brzo udělám recenzi na Progress a Progressed právě od Take That a něco mi říká, že to bude poměrně dobré hodnocení! :D

No chtěl sem zde dát nějákou ochutnávku... ale jelikož má tedka youtubko ve spojením s blogem nějáké očarující účinky a skoro to nejde, tak to nebudu riskova! Najděte si to na youtubku sami! :D A pokud se vám hledat nechce, tak škoda... Ono je to totiž faaakt dobré! Já nikdy neměl Take That rád, ale tohle mě přesvědčilo, že jsou hodně dobří!

Moje TOP desítky...

1. srpna 2011 v 0:20 | Usher |  ME & my gup
Možná už došli téma, možná jsem tento článek chtěl napsat dlouho, možná se budu opakovat... Ale musím to sem prostě dát! Ano.. dlouho jste zase neviděli žádný žebříček! :D A zase půjde o mnou sestavený... a nebude jeden, ale bude jich hned několik! Bude to vždy TOP 10 songů od mých nejoblíbenějších interpretů. Ještě přesně nevím, koho sem dám, ale určitě sem dám i někoho, koho rád nemám, at je sranda! :DD Mezi umístěnými songy budou i písně, které nemají videoklip, tak jen at s tím počítáte. :D

TOP 10 BEYONCÉ - Nejtežší, nejlepší, nesrdcovější a nejuniverzálnější!

1. Naughty Girl
2. Upgrade U
3. Irreplaceable
4. Halo
5. If
6. Video Phone
7. Crazy In Love
8. Best Thing I Never Had
9. Me, Myslef a I
10. End Of Time

TOP 10 ASHLEY TISDALE

1. Hot Mess
2. Erase And Rewind
3. Crank It Up
4. Be Good To Me
5. Acting Out
6. He Said, She Said
7. Masquerade
8. So Much For You
9. It's Alright, It's Ok
10. Not Like That

TOP 10 TINIE TEMPAH

1. Wonderman
2. Pass Out
3. Writting In The Stars
4. Miami 2 Ibiza
5. Simply Unstoppable
6. Till I'm Gone
7. Just A Little
8. Frisky
9. Invincible
10. Illusion

TOP 10 SIMPLE PLAN

1. Welcome To My Life
2. When I'm Gone
3. Your Love Is a Lie
4. Freaking Me Out
5. The End
6. Jet Lag
7. Holdong On
8. I'm Just A Kid
9. Crazy
10. Generation

TOP 10 EMINEM

1. Lose Yourself
2. Not Afraid
3. Love The Way You Lie
4. W.T.P.
5. Beautiful
6. Like Toy Soldiers
7. When I'm Gone
8. Mockingbird
9. Untitled
10. Almost Famous

TOP 10 KE$HA

1. Animal
2. Blow
3. Tik Tok
4. Blah Blah Blah
5. We R Who We R
6. Hungover
7. Backstabber
8. Sleazy
9. Take It Off
10. Your Love Is My Drug

TOP 10 LINKIN PARK

1. Bleed It Out
2. Leave Out All The Rest
3. Valentine's Day
4. Burning In The Skies
5. Waiting For The End
6. Given Up
7. Numb
8. New Devide
9. What I've Done
10. In The End

TOP 10 SELENA GOMEZ

1. Off The Chain
2. A Year Without Rain
3. Naturally
4. Spotlight
5. Hit The Lights
6. Intuition
7. As A Blonde
8. Whiplash
9. Falling Down
10. Ghost Of You

TOP 10 THE PRETTY RECKLESS

1. Miss Nothing
2. Make Me Wanna Die
3. You
4. My Medicine
5. Factory Girl
6. Light Me Up
7. Just Tonight
8. Nothing Left To Lose
9. Since You're Gone
10. Zombie

TOP 10 BRITNEY SPEARS

1. Piece Of Me
2. Gimme More
3. If You Seek Amy
4. Toxic
5. My Prerogetive
6. Criminal
7. Blur
8. Kill The Lights
9. Everytime
10. Someday (I Will Understand)

TOP 10 MILEY CYRUS

1. Party In The USA
2. Robot
3. Fly On The Wall
4. The Climb
5. When I Look At You
6. Who Owns My Heart
7. My Hearts Beats For Love
8. See You Again
9. Breakout
10. 7 Things

TOP 10 THREE DAYS GRACE

1. Pain
2. Over and Over
3. Never Too Late
4. Break
5. Life Starts Now
6. Without You
7. On My Own
8. World So Cold
9. Riot
10. Home

+ jako bonus tedy 10 songů, které nejvíce nenávidím! :D

TOP 10

1. Rebecca Black - Friday
2. Justin Bieber - Baby
3. Tokio Hotel - Schrei
4. Jonas Brothers - SOS
5. The Black Eyed Peas - The Time (Dirty Bit)
6. Lady Gaga - Government Hooker
7. Jennifer Lopez ft. Pitbull - On The Floor
8. Rebecca Black - My Moment
9. Jonas Brothers - Paranoid
10. Nick Jonas - Who I Am

Takže asi tak... Jsou to jen mé názory, tak vás prosím, žádné nepokojné komentáře na ochranu vašich miláčků! :D Děkuju! :D No snad vám teda neva, že už jsem to sem zase dal, ale mě ty žebříčky strašně baví! :D

xoxo Usher
TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present