Jsem dítě.. a přitom dospělý

29. srpna 2011 v 0:44 | Usher |  ME & my gup
Jo, jsem dítě. Někdy je to vidět více a někdy méně. Ale je fakt, že se často chovám až moc dětsky. Někdy je to v snesytelné míře a někdy už ne. Možná je to tím, že mě bavilo být dítětem, když kolem mě všichni obskakovali a všichni byly fajn a milý a já neměl žádné starosti. Možná chci aby to tak bylo napořád. I to je v celku možné. Něják si prostě můj mozek usmyslel, že budu navždy malé velké dítě. Sice jsem dospělý - podle občanského průkazu, ale je mi často jako malému dítěti. Často nechci dělat velká rozhodnutí, protože si nechcu připustit, že bych se mohl rozhodnout špatně. Často chci mít všechno, i když vím, že nemůžu mít nikdy vše. Často chci být zpět v čase a být s těmi, které mám nejradši ještě více. Dětství je hezká věc, ale v dospělosti vám zbydou jen vzpomínky. Možná je to škoda, ale vzpomínky jsou něco, co vám nikdo nevezme. Do dneška si pamatuju svojí první hračku.. kecám.. nevím, ale tuším, že to byl takový větší plyšák, kterého sem všude tahal sebou. Mám s ním dokonce i fotku. :D .. Prostě chci říct, že byjste si měli užívat, dokud to ještě jde! :) KDyž budete pořád starší a starší, tak si začnete uvědomovat, že už opravdu dětmi nejste, ale vždy ve vás to dítě bude! Ať chcete nebo ne. Ve mě je a dokonce se i projevuje.. at už v tramvaji, na rodinné akci a nebo třeba jen když jsem venku s přáteli. Jsem takový jaký jsem a nestydím se za to.

A slíbil jsem vám, že napíšu taky něco o sobě.. Chtělo by to třeba nějáké dobré a špatné vlastnosti. A upřímně můžu narovinu říct, že je více těch špatných! :D Jsem totiž náladový, uzavřený, citlivý, hádavý, urážlivý, namyšlený, dětinský, panovačný, nepřející ale jsem taky hodný, přátelský a myslím, že jsem i dobrý posluchač, když má někdo problém, tak si ho rád vyslechnu. No některé věci jsem pak hnusně použil proti lidem, které jsem měl rád, ale některé věci v sobě uchovám na vždy, protože si lidí, kteří mi to řekli moc vážím a nechci aby se s jejich tajemstvími zacházelo zle, když si to nezaslouží. A tedka zpět ke mě :D.. Co mám rád? Řekl bych že nejvíce na světě mám rád své přátele, rodinu a chvíle na které se nezapomíná. Jinak taky hudba, kreslení a další věci.. A co doslova nedokážu zkousnout je, když dá někdo přednost někomu jinému předemnou.. to mě opravdu hodně štve. No chtěl bych být vždycky první, a to je taky hrozná vlastnost. Možná nějáký komplex z dětství, co já vím :D .. Každopádně z jídelního lístku bych si vždycky dal pizzu nebo kuřecí maso.. a nikdy bych nedal do pusy hrášek - ten opravdu nenávidím, hlavně ten čerstvý ze zahrádky, po něm bych i zvracel :D ... Každopádně vždy jsou věci, které jsou pro nás dobré a špatné. Mé oblíbené filmy a seriály již znáte.. hudba je taky jasná, celebrity celkově asi také. Proto hned přeskočím k tomu poslednímu..
Tím posledním je něco.. co by se možná hodilo jako samostatný článek, co se mi líbí a nelíbí na opačném pohlaví a jaký je můj ideál.. Hmm.. kdyžtak nad tím uvažuju, tak to dám jako samostatný článek, tady už je toho stejně docela dost! :D Nemusím všechno vecpat k jednomu článku.

A prosím vás, at i vy si vybíráte témata o kterých mám psát. :) Budu moc rád, když někdo něco navrhne! :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bětuš Bětuš | Web | 29. srpna 2011 v 0:50 | Reagovat

Hele a co Rizote? To přeci taky nemáš rád ne? :-D Jinak hodně zajímavý článek a nikdy nezapomenu na naší jízdu do KFC :-D a taky nezapomenu na tu fotku jak sedíš v tom hrnci a culíš se :-D  :-D

2 Ennie Ennie | Web | 29. srpna 2011 v 11:02 | Reagovat

chtěla bych zůstat dítě :) - žít bez starostí, pořád si hrát :D krásný období... Hrášek? Ten miluji, ten ze zahrádky :). Jinak v jídle ho taky nemusím...ale tenhle rok jsem ho neměla ani ze zahrádky :/
PS: Příště by si nám mohl napsat na téma práce nebo škola :D a jak si na tom ty..?Co zvítězilo?? Škola nebo práce?

3 Cassandra Cassandra | 8. září 2011 v 21:27 | Reagovat

Tak to nechápu, jak s tebou lidi můžou vydržet. Musí to být hodně těžké...

4 Klaudie Klaudie | Web | 12. září 2011 v 19:09 | Reagovat

tenhle článek se mi hodně líbí :) taky bych nejraději zůstala dítětem a nemusela nic řešit! hlavně né budoucnost a pod.. :-/ nejlíp odletět do země-nezemě :D ..  A co doslova nedokážu zkousnout je, když dá někdo přednost někomu jinému předemnou..  ano tohle taky nemám ráda!! :D pěkný článek, hodně otevřený :)

5 Usher Usher | 13. září 2011 v 23:45 | Reagovat

[3]: Vydrží a dokonce mě maj i rádi! ;-) Pokud víš, co znamená když tě někdo má rád!

[4]:  To bylo cílem, aby byl otevřený ;-)

6 Míra Míra | 28. září 2011 v 12:28 | Reagovat

týjo...jako bys mi mluvil z duše:D taky mi je už x let ale cejtím se tak na 15-16 :D ...no a citlivý - to není asi doslova špatná vlastnost, si myslím;)
jinak super vzhled blogu

7 evening cocktail dresses evening cocktail dresses | E-mail | Web | 17. ledna 2013 v 17:55 | Reagovat

If at first you don't succeed, find out if the loser gets anything.
http://www.movedress.com/bridesmade-dress-function-occasion.html

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present