Říjen 2011

Happy Halloween

31. října 2011 v 21:18 | Usher |  Extra
Halloween je keltská tradice, která .. bla bla bla.. zbytečné info myslím tady opravdu není potřeba! :D Je škoda, že se Halloween v ČR neslaví.. možná by to mělo úspěch. Každopádně je to asi mou povinností Vám všem popřát krásný Halloweenský večer.. užijte si zbytku strašidelného večera. Kdybych šel na nějákou halloweenskou párty, tak bych ani nevěděl, za co jít.. beztak bych to vyřídil, jak na poslední zvonění. Tam jsem šel za Justina Biebera.. no, raději nevzpomínat! :D A jaká by byla vaše maska na nějáký takový ples, bál, párty.. nebo jen tak, jakou příšerku máte nejradši?! :D


U tohoto obrázku nemám copyright, páč se mi ho tam nechtělo dávat (moje lenost :D) a protože ani nevím, odkud to pochází. Já osobně tento obrázek našel na facebooku Vanessy Hudgens, která tam přidala teda dost kuriozní dýně.. A tahle mě pobavila a líbila se mi. :) Tak proto jí sem strkám.. No nic.. hezký zbytek dne.

HAPPY HALLOOWEEN 2011

Selena je bastard.. co? Ale néé...

30. října 2011 v 14:31 | Usher |  ME & my gup
Jsem donucen napsat nový článek, protože pod minulým je více komentářů než bych chtěl! :D A moc vám za ně děkuju :)) A dokonce jste i poznali, kdo je na obrázcích. Ano, je to Ashley a Demi. Noo.. každopádně vůbec netuším o čem bude tento článek. Mohl bych napsat jen tak naspat článek, který je o něčem a přitom o ničem, jak to mám rád, ale na to dneska nemám náladu. A nebo jo...

Dneska, nebo vlastně včera. To je fuk, prostě v noci jsem koukal na dva úplně odlišné filmy. A teda musím říct, že takovéhle "kombo" zase dlouho neudělám. Protože vidět nejdříve český film Bastardi a pak koukat na Monte Carlo, to vážně musí napadnout jen blázna, což já bezpochyb někdy jsem! :D No asi se vyjádřím k obou dvoum fimům, ale opravdu nevím kterým začít.. Spíše asi tím "horším" a bohužel i reálnějším, takže začnu Bastardy. Teda ten film jsem viděl jednou a teda stačilo.. Je to opravdu síla. A jestli je taková i skutečnost, tak jsem rád, že v takové skutečnosti nežiju.. Kdybych žil, tak bych asi nepřežil.. stejně jako polovina osob ve filmu. Opravdu jsem dostal více, než jsem od toho filmu čekal. A musím říct, že jsem si hned po prvních deseti minutách kladl otázku, proč se na ten film vůbec dívám. Ano, kvůli zvědavosti.. Nic jiného v tom není. Na dvojku se taky určitě podívám, ale opravdu tyhle filmy nepotřebuju vidět vícekrát. Je to až smutné, jak je to všechno ukázané.. Jenže mi něco silně říká, že je to taky silně reálné. Jistě, hodně věcí tam je určitě potlačeno do extrémů, ale i tak je to síla. No, jestli se na tento film ještě někdy kouknu, tak to bude nejdříve za několik měsíců..
A teď ten příjemnější a bohužel i naprosto nereálný film. Monte Carlo.. ráj boháčů a hvězd. Tak to město působilo i ve filmu.. město plné luxusu do kterého se omylem dostanou tři děvčata. Teda musím uznat, že jsem se při některých scén opravdu s chutí zasmál.. Tohle přesně jsem asi potřeboval po shlédnutí Bastardů. Což se týče tří hlavních postav, tak byly skvělé.. nejvíce mi asi ve filmu padla do oka.. no asi všechny tři. Ale překvapivě mě nejméně bavil hlavní děj se Selenou, i když někdy jsem byl i u toho hlavního děje překvapen.. No, na tento film ještě někdy kouknu.. možná. :)

To by bylo tak asi vše o filmech! :D Víte, že já o filmech psát neumím, ani o hudbě, ale u hudby mě alespon to psaní baví! :D Tak něják doufám, že si tento článek přečte hodně lidí.. Podle mě jsem vymyslel docela poutavý nadpis! :D Njn.. skloubil se oba filmy a vyšlo mi z toho tohle. Selenu mám rád.. nikdy bych o ní neřekl, že je bastard! ;D .. tak se zatím mějte.. a na konec článku jsem vybral Agnes, protože ten song dneska poslouchám celý den!Něco .. co by mělo vypadat jako něco, co to není :D

29. října 2011 v 17:19 | Usher |  Stars
Oh.. zase jsem se přestal ovládat u vymýšlení názvu článku a napsal jsem totální hovadinu! :D No jako pioslední dobou skoro pořád. Každopádně jak jsem sliboval, tak taky plním. Dávám sem další obrázek.. nebo spíše dva obrázky, ale ten jeden, který se mi líbí více je nedodělaný.. a nevím, jestli se někdy odhodlám a dodělám jej, no asi bych mohl.
No měli to být dvě celebrity. Jedna si je celkem podobná, ale ta druhá teda moc ne :D .. A zrovna ta co se mi líbí více je méně podobná!


Tyhle oči jsou jedním z těch nejhezčích věcí, co jsem kdy nakreslil. Zbytek se mi na tomto obrázku nelíbí. Možná proto je nedodělaný. Každopádně možná že by i někdo poznal, kdo to je.. já osobně teda ne! :D Ale líbí se mi to více, než to, co přidám jako druhé. Jak tak na to koukám, tak jediné, co je na tomto obrázku hotové, jsou oči! :D .. Chvílemi si říkám, že mě můj talent na kresbu opustil v den, kdy jsem vyšel ze školy! Opravdu! :D


Myslím si, že tohle by mohlo poznat více lidí. I když je fakt, že to teda taky není nic extra. Kreslil jsem to o velkých prázdninách.. no a s odstupem času na tom vidím spoustu chyb! Ale pořád si říkám, že to není nejhorší! :D Tak kdyžtak napiště své názory do komentářů. Mile rád je uvidím! :)

Maturitní mamuti :D

29. října 2011 v 16:39 | Usher |  Others
No tak po extrémně dlouhé době přidávám zase něco ze svých "kreseb".. dneska přidám ještě něco, ale to nebude tak famfárové, jako tohle. Tudle věc, přesněji plakát k filmu Cesta do pravěku, jsem dělal jako svou maturitní práci. Plakáty se dělaly dva. Jeden na ražiséra filmu Karla Zemana a druhý na samotný film. Teda plakát na režiséra sem dávat nebudu.. za prvé jsem ho skoro nestihl a za druhé vyapdá hrozně! :D Jako režisér si podobný je.. ale to písmo.. jde vidět, že jsem spěchal prostě, ale i tak jsem dostal hezkou 2! Za což jsem fakt rád! A proč to tady dávám až tedka? Protože jsem na to totálně zapoměl! :D Njn.. moje hlava děravá!

(Omlouvám se za umístěný copyright, ale nikdy nevíte, kdo si vaši práci přivlastní!)

Jo a i tady je "šuré" písmo, ale to prosím taky neřešte! :D Holt.. nejsem dokonalý ani na to kreslení no :D
Budu jen doufat, že se v komentářích neobjeví žádný těžce kritický koment! Jinak se rozpláču! :DD A za chvilku přidám další práci... a to je zase úplně něco jiného. Portrét no..

Recenze: Evanescence - Evanescence

28. října 2011 v 17:09 | Usher |  Recenze CD
Tuhle recenzi jsem chtěl napsat už dlouho.. a tedka sem se k ní konečně dostal. Tohle metalovo-rockové CD bude úplným kontrastem předchozí recenze! A když říkám úplným, tak úplným! Stylově jsou Evanescence a Justin Bieber opravdu hodně jinde! :D Myslím, že výsledný součet procent pod recenzí bude ale docela podobný. Uvidíme.. a tedka hezky zase song za songem.


What You Want - 79%
Z počátku jsem tento song nemusel, ale tedka mi nevadí. Piáno s rockovýma kytarama zní celkem dobře. Hlas Amy je hezký a líbí se mi dvojhlas při "What You What You Want". Líbí se mi sice měkčí songy od Evanescence(My Immortal nebo Lithium), ale tohle je taky dobrý.

Made of Stone - 65%
Začátek začíná "překvapivě" rockovou kytarou :D .. kytarové intro je celkem fajn.. rytmus songu se mi ale moc nelíbí. Je to jak na houpačce.. a chvílemi neladí hlas s hudbou. Vše u mě ale zachranuje piánková část ve třičtvrtě songu, ta je super!

The Change - 73%
Hezký začátek a silný refrén(silný myslím kvalitou). Ano, tohle zní dobře. Možná je to ale až moc utáhlé a plazivé.. Mohlo by to být trochu rozpohybovanější. Hlas Amy Lee v refrénu je ale skvělý. No je důležité podotknout, že je to prostě skvělá zpěvačka! :D

My Heart Is Broken - 89%
Pomalá pohádková balada na začátku.. která se rozplyne a vznikne pohádková krajina se strašidelným lesem. Je to zase dosti dobrý. Tohle by mohlo být na soundtracku k nějákému filmu. :D Kvalitou je to rozhodně super. Jo aha.. tohle je druhý singl. Chápu proč! Povedené dílko.. a z první části alba rozhodně nejlepší.

The Other Side - 52%
Hm.. na mě až moc těžký začátek. Libí se mi hlas Amy, který je tady jak na houpačce. To působí hodně dobře a tvoří to i rytmus. Nicméně refrén mě silně zklamal.. asi jsem čekal více. Housličky fajn celkový dojem ovšem nezlepšily. Zatím co to piánové sólo ano! :D Tento song(mimochodem jeden z nejoblíbenějších z tohoto alba u fanoušků :D) se mi moc nelíbí.

Erase This - 79%
Piánový podklad doslova žeru.. a tady tento je skvělý.. Kytary taky skvělé. Refrén je hezký a svižný, jako celý song.

Lost In Paradise - 82%
Čekal jsem pomalou, klidnou baladu.. a té jsem se taky dočkal. Moc hezký refrén.. táhlý a přitom svižný. Postupně se přidávají i kytary a je zpět zase styl celého alba.

Sick - 72%
Přejemné zrychlení po předchozím songu. Jen mě to moc nezaujalo, ale u tohoto songu to bude spíše mnou, protože je tohle až moc tvrdé pro mají hlavu.(jinak řečeno - poslouchat tohle, tak mi bouchne hlava :D) Zase kombinace piána a kytar na jedničku, jako ostatně v každém ze songů na tomto CD.

End Of The Dream - 68%
Piáno je skvělé.. možná že bassovky tedka až moc silně přehlušují vše ostatní, ale je to metal, co bych nechtěl! :D Refrén se mi v celku líbí, ale taky jsem na tomto albu slyšel lepší songy.

Oceans - 92%
Moje nejoblíbenější píseň na albu. Ten rytmus mě vzal hned po prvním poslechnutí. A refrén je dokonalý.. druhý hlas s ozvěnou jsou vážně výborná volba.(mimochodem jeden z nejméně oblíbených songů od fanoušků! :DD)

Never Go Back - 50%
Jejda to je sílá.. už od začátku nabušený song. Na mě možná až moc. Sloky mě vážně nebaví.. a refrén zase naopak.. refrén je vážně hodně dobrý.. ale Amy možná až moc vytahuje.. Při celkovém porovnání s ostatními songy na albu je tohle trochu slabší no..

Swimming Home - 94%
Tak tohle má vážně hezký začátek.. Dobře, tak tohle je výborné, né-li dokonalé, zakončení tohoto alba. Myslím, že máme vítěze. A to co jsem napsal nahoře jen potvrdím! Nejpomalejíš song na albu je ten, který je nejlepší! Tohle je prostě síla Evanescence.

Celkové procentuální hodnocení: 73%

Myslím, že tohle CD stojí za poslech. Ale asi nedoporuču těm, kteří neholdují silné rockové hudbě nebo metalu.. ti by totiž mohli šáhnout sna jen po posledním zminovaném songu, kterým je Swimming Home. Tak se mi zdá, že Evanescence nedopadli, zase tak zle. A dopadli taky lépe než Justin! :D

Exkluzivní recenze: Justin Bieber - Under The Mistletoe

28. října 2011 v 0:56 | Usher |  Recenze CD
No na tohle jste určitě dlouho čekali. Recenze na Justina Biebera! Na to je každý zvědavý (ironie). Nemohl jsem si to nechat ujít hlavně proto, že Justin je jednou z největších senzací za posledních pár let. A tohle vánoční CD přímo volá o recenzi. Bohužel ještě nejsou venku všechny songy, ale dobrých 10 již uniklo.. zbytek songů dodám později, až budou k dispozici. - Tak a už jsou venku všechny songy! :D Takže je recenze kompletní.


Only Thing I Ever Get for Christmas - 71%
Pomalý začátek.. hlas se dá, je táhlý a možná trochu znuděný. Kytarový song, který zní trochu jako Vánoce ve střední Americe, kde nepadá sníh! :D Ale není to špatné.. rolničky dodávají ten správný glanc.

Mistletoe - 85%
Ale tak! Pořád se mi to líbí no.. je to své a vánoční.. a ten tune je prostě skvělý! A za tím si stojím! :D Takhle něják by měla vypadat vánoční píšnička.. i když, možná je to někdy až moc utlumené.. Ta hudba je časem tak sladká, že to je možná až moc!

The Christmas Song (Chestnuts Roasting On An Open Fire) ft. Usher - 72%
Pomalý song.. Možná tady má Justin až moc upravený hlas! Ale Usher nezklamal! :D Zní to hezky.. a rocková kytara v polovině songu mě mile překvapila! A jde vidět, že to není všechno na jedno brdo.. i když zeovna tady mi chybí ty rolničky.. alr jo, na konci jsou :D

Santa Claus Is Coming To Town - 50%
Veselý song. Tuším, že je tohle i normální koleda. Takže tento song je takový menší update. Ten rytmus je fajn, ale upřímně vadí mi tady hlas Justina, podle mě moc neladí s hudbou, která je divočejší, než jeho hlas. Ale snaží se.

Fa La La ft. Boyz II Men - 37%
Tak tohle mě teda nebaví. Dobře. Cinkavé zvuky se mi líbí.. ale jinak je to teda pustoprázdné RnB! Už jsem slyšel o hodně lepší písničky!

Christmas Love - 90%
Kostel vyzvání.. to je hezké.. ta hudba na tomto album je někdy fakt povedené, zvlášt, což se vánočních zvuků týče! Je to příjemný song, který mě myslím chytne, protože je hravý a vážně se dost dobře poslouchá!

All I Want Fo Christmas Is You ft. Mariah Carey - 93%
Moje nejoblíbenější vánoční písnička v novém formátu. Je to hezké, ale já nejradši originál jen s Mariah. Ale není to něják zkažené. Jen mě docela štve, že to moc neupravili. No možná je to i dobře! Každopádně Mariah má skvělý hlas.. nebo spíše měla.. páč se mi zdá, že její části rozhodně přezpívané nejsou! A jo jsou... hlavně ty výšky.. které nejsou tak vysoko, jako byly předtím! :D

Drummer Boy ft. Bhusta Rhymes - 85%
Tedy musím uznat, že mi ten vánoční tune docela vlezl do hlavy! Tady se mi strašně moc líbí hudba! Ale opravdu mě štvou slova "Rampapapam" to je na tomto songu děs! Ale vánoční hip-hop se dá! Tenhle song je celkem povedenou ukázkou vánočního rappování.

All I Want Is You - 70%
Pomalý začátek .. a pomalý song. Rolničky dodávají pocit vánoční pohody. Tohle má taky moc dobrou hudbu. Zase kostelní zvony, rolničky, kytara a příjemné bubny.. je to takové lehké, ale opravdu z toho cíím Vánoce.

Fa La La (Acapella) - 60%
Tak jak se mi normální verze nelíbila, tak tahle se mi zase naopak celkem zamlouvá.. přesto i myslím, že to nebude song, který bych si pustil vícekrát! Hezký sbor v pozadí je skutečně dobrý nápad, který už zavedly tzv. Ghospelové sbory, takže vlastně žádná novinka.

Christmas Eve - 77%
Tak tohle začíná hezky. Ten rytmus je na pomalý song opravdu skvěle našláplý.. takové r'n'b Vánoce! :D Příjemné zvuky.. a něco mi tam dost připomíná Čínu, ale za to může ten jeden typický zvuk, který je v refrénu. A tohle je asi první song, kde se mi fakt líbí JUstinův hlas.

Home This Christmas ft. The Band Perry - 64%
Pomalý song.. zase, ale to se dalo celkem čekat. Tady je hudba kombinací jemné vánoční pohody, rockových kytar a popového piána. Ve výsledku to zní fajn, ale možná mě tohle až příliš nudí. A rolničky samozřejmě nechybí. :D

Silent Night - 50%
Zapřísáhlá klasika.. i u nás, jen pod jiným názve, ale myslím, že snad všichni víte, že se jedná o song "Tichá noc".. tohle už bylo opravdu předěláno tolikrát, že se to snad už ani nedá spočítat. A Justinova verze vede jako rozhodně jedna z nejpomalejších a nejlehčích, protože je tam použitý minimální počet nástrojů.. přesněji řečeno jen piáno a později se v lehkém podkresu přidají i housle. No tento song jsem tedy slyšel i v o hodně leších verzích!

Pray - 63%
Tohle už byl i singl, že jo?! :D Tohle moc nechápu, proč se Justin opakuje.. asi chtěl zaokrouhlit songy na deluxe edici na 15, ale chyběli songy... nebo jinak nevím. Každopádně tohle není zlé. Ale strašně mě to nudí. Ale v některých fázích příjemné zvuky.

Someday at Christmas - 62%
Ježiš.. tuším, že tento song byl nahráván již před několika lety, protože Justinův hlas je tady opravdu hodně dětský. Chvílemi jsem se mu i smál. A musím uznat, že tady tenhle hlas je dost dobrej a dělá nádherné výšky! Tohle je fakt dobré. Ale ten hlas v kombinaci s hudbou neladí až tak, jak by měl.


Celkové procentuální hodnocení: 69%

Na kompletní recenzi si asi budete muset pár dní, nebo možná jen hodin, počkat! :D Myslím, že Justin dopadl celkem dobře.. upřímně jsem to i čekal. Vánoční hudba je vždy hezká.. a ani mi na ní neva, že se často opakuje! :D

Já už se rozhodl..

23. října 2011 v 21:29 | Usher |  Extra
No tak já už mám jasno.. Děkuju za vaše komenty u článku, kdy jsem se rozhodoval o kom udělat fansite. Jsem moc rád, že napsalo tolik lidí.. A smál jsem se, že každý napsal někoho! :D Každopádně jsem si všiml komentáře, který se toho článku naprosto netýkal a to byl koment o mém layoutu s Gossip Girl a pak jsem si uvědomil, že právě tohle pro mě bude ta správná volba! Tudíž se již brzy dočkáte blogu o Gossip Girl. Vím, že jich je na blog.cz moc, ale snad uspěju. Budu se vážně snažit a pečlivě přidávat, protože to přece jen bude něco, co mě doopravdy baví nejvíc! Kdybych se rozhodl pro jinou oblíbenou věc nebo celebritu, tak by to byla asi Beyoncé, ale o ní už existuje pár skvělých blogů, na které rád chodím! :) Takže jsem se rozhodl pro GG.. jinak z vašich komentů jsem si všiml, že byste chtěli zpátky nejvíce Emily.. tak možná někdy v budoucnu xD ... To je ve hvězdách... Jo a jinak omlouvám se, že jsem dneska neudělal žádný design z objednávky, snad to neva..

Myslím, že budu muset udělat nový obrázek s GG, protože tento je už ohraný :D ...

PS: Fanstránka je již vytvořená, ale prozatím je tam jen nastavený design... proto počkám až tam budou i nějáké ty články a až pak dám odkaz! ;)

"Stopstav" :D .. zimáá

22. října 2011 v 22:42 | Usher |  ME & my gup
Nasdpis stopstav znamená, že dneska už končím.
No.. já se půjdu koukat na Gossip Girl. Po dlouhém dohánění mi chybí už jen poslední díl .. juchů.. pak budu muset čekat do úterý na díl nový, ale já to přežiju! :D Co vy a GG? Sledujete?
A je mi strašná zima na nohy! Na Vánoce chci zase ponožky!! :D Páč už jich mám fest málo.. to je tak, když jsem je minulý rok nechtěl! :DD .. No nic.. já jdu koukat. A Vám tady dávám Charice, to je ta, na kterou jsem dneska udělal recenzi! :D


Je talentovaná no :) a klip je povedený.
tak pro dnešek bye..

TOP 20 songs

22. října 2011 v 21:23 | Usher |  ME & my gup
Jako existují různé hitparády a žebříčky, tak i každý z nás v poslouchá různé songy v různé době. No já sem dám mou aktuální TOP 20 s tím, že v top 5 se myslím nezmění asi nic z toho, co je v menu.. však uvidíte! :) No já vím.. nejsem Billboard nebo Official UK Chart, ale i tak doufám, že se snad držím moderní doby! :D Ale mám tedka i songy, které zase tak nové nejsou, ale přesto je strašně rád poslouchám. Tady je těch aktuálních top 20...

18. Nicole Scherzinger - Everybody

A myslím, že už nikdy nebudu zminovat, co nemám rád.. protože polovina věcí, co zde je patří mezi ty, co nemám(nebo neměl?) rád! Krásným příkladem jsem Adele, Justin Bieber nebo Joe Jonas! :D A zajímají mě i vaše oblíbeněé songy! Kdyžtak pište pod článek! ;)

Vyberte vy.. já totiž už fakt nevím! :D

22. října 2011 v 20:39 | Usher |  Extra
Vyberte vy.. mám plno založených fanstránek, ale nevím, které bych se měl věnovat. Všechny jsou ve stádiu pozastavení. Já chci, aby na můj fanblog lidi chodili tak jako na uw-site. A proto nemůžu vybírat já. Musíte si vybrat vy, o čem mám ten fanblog mít! Možnosti jsou tyto: Emily Osment, Miley Cyrus, Tinie Tempah, Erin Heatherton, Spice Girls a nebo bych mohl založit úplně nový fanblog(ale prosím vyberte celebritu rozumně.. jsem kluk, ážně nebudu mít blog o Jonas Brothers a Tokio Hotel! :D), ale nevím jestli by to nebylo trochu moc! Každopádně vyberte v! :)) Děkuju! :)


Speciální Recenze: Charice - Louder

22. října 2011 v 20:19 | Usher |  Recenze CD
Ano, zase další recenze. Tentokrát jde o CD americké hvězdičky Charice Pompengco. Tuhle holčinu můžete znát například ze seriálu Glee. Já osobně znám Charice díky songu Pyramid, který nazpívala s rapperem, který si říká Iyaz. A je to fakt dost dobrý song. A to potvrzuje jeho sledovanost na youtube! Ale od songu Pyramid je to už rok a půl a tak se není čemu divit, že Charice vydává další nové songy a ted i nové CD, které nazvala "Louder". A to, co mě na tomto albu překvapilo nejvíce je fakt, že za některými písněmi z alba stojí doopravdy zvučná jména jako Bruno Mars, Jojo, Natasha Bedingfield, Nick Jonas a nebo třeba Jason Derulo. No uvidíme jak moc u mě uspěje tohle CD.. osobně jsem slyšel jen dva první singly z alba, tak jsem taky zvědav! :D A tedka si to poslechnu hezky song za songem, jak je u mých makrorecenzí zvykem.


Louder - 95%
Zcela chápu, proč zrovna po tomto songu bylo nazváno celé CD. Opravdu hodně dobrá energická píseň. A holka má u mě plus za kombinaci piána a dance hudby.. Jo, tohle je přesně ten styl, kterému já holduju. :) Fakt to stojí zato!

New World - 75%
Sním či bdím? Tento song je úvodním songem světové série her Final Fantasy. Docela překvapení. Tak trochu mě to přenáší do starších časů svou atmosférou. Orchestr je milé překvápko. A pořád je to udělané tak, aby to bylo zajímavé. A tady se fakt prokázal strašně velký potenciál, který Charice má. Ten hlas je dokonalý. Nádherně odzpívané, ale trochu mi vadil až klasický styl hudby.

Bounce Back - 82%
Hmm.. příjemná hudba. Skvělý refrén! Možná trochu zbytečně počítačově upravený hlas, ale jinak skvělý svižný song, který se tak trochu tváří jako pomalý song, ale jen ve slokách.

Far As The Sky - 64%
Fajn.. zase další sen. Pomalá balada s kapkou rytmů ze starší doby. Má to šmrc, ale něco mi tam děsně chybí. Ale já skoro na každé pomalé písni něco postrádám, takže to radši neřešit. A Charice vypadá hezky i ve videu k tomuto songu, takže to jí započítám do hodnocení, aby se neřeklo. :D Ale zase se zde ukázal skvělý hlas Charice. Ona je ale strašně talentovaná! :D

Lost the Best Thing - 90%
Na úvod nenápadná hudba, která se zvýraznuje a vyznívá ten skvělý hlas. A refrén je bomba! Fakt! Pomalejší.. ale neva, protože to má grády! Hmm.. připomíná mi to nějáký song, ale netuším jaký. :D Drsně, refrény dostávajíčím dál tím více hudby. Jůů už je tam i piánko.. Moc dobře udělaný song! To se mi moc líbí.

Heartbreak Survivor - 86%
Song, který má na svědomí krom jiných i mladičká Jojo, která si v songu dokonce i zazpívala. Hezká hudba. Tak trochu elektro. A cink cink piánko! :D Skvělé! A zase netuším jestli je to pomalá nebo rychlá píseň, a zas mi nevadí, že nevím! Protože je to fakt dobré.

Before It Explodes - 80%
Pomalý začátek. Uvidíme, co bude dál. Má to na svědomí krom jiných i Bruno Mars, tak pochybuju, že to bude balada... Hm, tak je to balada s úžasným refrénem. ZASE! :D Refrény jsou na tomto CD hodně povedené a to jak hudebně, tak i pěvecky. Bruno zpívá skvěle a Charice taky, takže myslím, že se song povedl.

Lesson For Life - 85%
Fajn.. tak pomalý song zase střídá rychlovka. Celkem příjemný začátek. Zase úžasný refrén plný skvělých zvuků. Celkově vzato má celý song velice fajn vyšláplý rytmus.

Never Always - 90%
Ha.. po rychlém songu tohle není balada? Jo aha, je.. ne přímo, ale pomalejší rytmus to má. Ale zase energické dance prvky skloubené s piánem. Hmm.. tohle já fakt můžu.

One Day - 91%
Skvěle nakopnutý song. Ani se nedivím, že byl tohle první singl. Hezky se to poslouchá. Tento song jak hudbu tak slova z části napsal a vyprodukoval Nick Jonas. Teda musím říct, že je tohle s přehledem jedna z nejlepších písní na albu, ale nejlepší asi bude Louder!

Lighthouse - 60%
Slova k tomuto songu pocházejí z pera Natashy Bedingfield. Balada na závěr alba? Kdo to sakra vymyslel? Je to opravdu úděsné, když skoro všechny alba koní pomalým songem. Je to hezký song, ale něco mi na něm chybí. Možná, že mě i trochu nudí. Ale hezky zazpívaný je.. o tom žádná. :)

Celkové procentuální hodnocení: 79%

Není pochyb o tom, že jste tuhle recenzi nečekali. No měl jsem původně v plánu udělat nějáký ten layout z objednávky, ale opravdu se mi dneska nedaří, tak snad zítra. Jinak do budoucna chystám recenzi na alba od Adele, Justina Biebera a Evanescence. No uvidíme, jak to všechno dopadne..

Recenze na přání: Kelly Clarcson - Stronger

18. října 2011 v 22:05 | Usher |  Recenze CD
Očividně je pro Vás některé tohle CD asi jedním z nejočekávanějším tohoto roku. Kelly Clarkson vydala album naposledy CD v roce 2009 a to s velikým úspěchem, uvidíme, jestli tento triumf zopakuje. Já se dneska budu snažit být velice upřímný a spravedlivý, jako vždy. Tak uvidíme, jak u mě Kelly dopadne.


Mr. Know It All - 90%
První singl tohoto alba. Příjemný hlas se skvělý zvukem. Strašně mě baví bubny a bassy na pozadí. Fakt, že jo.. Refrény jsou taky moc příjemné, jen je škoda, že se to v nich nerozjede trochu více.

Stronger - 80%
Na začátku songu velice příjemná hudba, jako v každé ze slok této písničky. Hezky udělaný refrén sestavený z několika zvuků. Hlas Kelly je ve výškách hezký, ale přece jen se jí začíná i trochu třepat, ale to vůbec nevadí. Ke konci píšničky mi příjde zvuk až moc přehlušující. Je tam strašně moc různorodých tónů.. ale i to zní v celku dobře.

Dark Side - 97%
Tak tohle se mi už jen podle začátku líbí. Zvuky jako z ukolébavky.. Já mám rád cinkavé zvuky.. a tady se mi jich dostává docela dost. Škoda, že je zase použitý podobný sound bubnů, jako v předchozích písničkách, ale to vůbec nevadí. Skvělá písnička vhodná pro zasnění. Jo, tohle by se mi líbilo jako singl. A ty refrény jsou rychlé, ale přesto plazivé, což je ve výsledku briliantní. A znovu ukolébavka na konci.. hmm.. to se mi líbí!

Honestly - 92%
Že by balada? A kytarová! Tady se dokonce i stupnuje hudba.. No hezky. Každopádně je v popředí hlavně hlas Kelly a to je myslím to hlavní. Tohle je písnička přesně šitá Kelly na míru. Rockových balad je dnes dost, ale myslím, že tohle se rozhodně neztratí v davu.. to fakt ne. Rozhodně zaujme!

You Love Me - 90%
O co, že tohle bude singl! :D Song založený na rockových kytarách, bicí a Kellyniném hlase. Najdou se tam i cinkavé rytmy, ale zase je to povětšinou o Kellyniném skvělém hlase. I když, zde ve výškách je možná trochu moc afektovaný. Ale druhá část songu se mi líbí více než první. Asi je tam víc cinkání :D Ne, dělám si srandu.. je to zajímavější a je tam více zvuků!

Einstein - 85%
Ten začátek je doslova boží. Kombinace rocku, cinkání a punk-popu. Tohle je dost dobrý.. škoda jen nudnějšího refrénu, který není tak rozpoutaný.. Nebýt zvýšení tónu hlasu a zadních vokálů, tak si možná ani refrénu nevšimnu. Upřímně.. na tomto songu mi vadí jen jedna maličkost - afektovaný hlas v refrénech. Hudba je vážně skvělá!

Standing In Front Of You - 96%
Balada.. zahřeje, nebo zastudí? Piáno a houslišky v pozadí ladí skvěle. Na začátku songu jsem se nudil, ale refrén je pohádka na duši. U druhé sloky tomu už přicházím na chut. Žádný afektovaný hlas.. jen krásné tóny a skvěle sehrané zvuky.. Skvost alba. Jeden z nejlepších songů na tomto CD.

I Forgive You - 84%
Typická Clarksonovka! Podobné bubny jako v Sience You Be Gone. Tohle se bude líbit. Myslím, že tohle je ta Kelly, kterou chtějí fanoušci slyšet. Energické, ale přesto mi tam něco chybí. Energická sloka ve třičtvrtě songu to oživila, ale stejně něco chybí.

Hello - 76%
Tlesk.. bubny.. kytara. Tohle se příjemně poslouchá. Refrén je kreativní ale zase mi chybí větší množství zvuků. No bohužel. Tohle je prostě pop-rock.. nic víc, nic míň. Hezký, ale ke konci už jsem byl trochu znuděný.

The War Is Over - 82%
Už podle začátku cítím, že tohle bude silně emotivní song.. Upřímně doufám, že refrén bude... ne, není klidnější. :D Je sice pravda, že je pomalejší, přesto jsem chtěl něco klidného, bez těch kytar!!! Kytary jsou velkou spojkou alba. Ale čeho je moc, toho je příliš! Strašně hezký sound tvořený orchestrem a bicím.. a díky kytaře slyším v kefréně jen kytaru, bicí, Kelly a sbor. :D Ale na druhou stranu konečně se zde hodí afektovaný a rockový hlas..

Let Me Down - 96%
Dost dobrý zvuky.. promyšlené.. sedí se zpěvem! Dost dobré! Rychlé! Svižné! Přímo takhle bych si představoval všechny songy od Kelly. Další song, který bych uvítal jako singl s klipem.

You Can't Win - 96%
Kytarovo-bubnový začátek. Překvapení? To rozhodně ne. Hezky to šlape a Kelly zase dobře frázuje.. Oh! Refrén mě baví! A fakt hodně.. energické a ty krásné hlasové momenty, co tam Kelly má, by se měli uchovat na věčnost! :D Taky bych možná rád viděl tento song jako singl! :D

Breaking Your Own Heart - 70%
A pomalá píseň na závěr. Konečně jen jemná kytara.. omyl.. tak i ta rocková se zde prosadila! :D Hezké.. ale na konec už mě to nudí.. tahle píseň mi příjde jako ta, která je vždy pouštěna ve filmu u titulek, kdy všichni odcházejí. Hezké, ale nevýrazné!

Obal - 75%
Záblesk originality vidím ve zlaté barvě, která je na obalu barvou jedinou.. černá a bílá jsou nebarvy(pro ty, co to neví! :D)... Fotka hezká, ale rozhodně mohla být i lepší... a omlouvám se, že nehodnotím i deluxe verzi, ale standartní verze bude muset stačit.

Celkové procentuální hodnocení: 92%

Takže asi tak.. pokud budete mít ještě nějáké přání, stačí se jen vyslovit a já uvidím, co budu moct. Každopádně tohle CD mě celkem potěšilo.. I když si myslím, že u odborných kritiků mít takovou úspěšnost nebude a to už za časté neoriginálně se opakující tóny.. Pro dnešek si myslím, že by to už stačilo.. zase jsem přidal více, než jsem chtěl! :D

Všichni víte, všichni znáte :D

18. října 2011 v 20:09 | Usher |  ME & my gup
Nemůžu si pomoct, ale zase mám chut vypisovat své oblíbenc. Páč chci vidět, co všechno se změnilo. I když myslím, že toho asi moc nebude, ale možná, že nějáká ta malá změna nastala.. no nvm.. uvidím. Každopádně to, co zde bude napsané mám ze svého profilu na last.fm a ten snad nelže! :D Takže se dozvíte co poslouchám, tedy ne úplně všechno, protože to bych se asi upsal..


Tak asi začnu svou nejrozsáhlejší kategorií, což jsou rozhodně zpěvačky. Ale je fakt, že skupiny je fakt dotahují.. Mezi mé nejoblíbenější(nejposlouchanější) zpěvačky patří: Beyoncé, Ashley Tisdale, Ke$ha, Selena Gomez, Miley Cyrus, Demi Lovato, Britne Spears, Lindsay Lohan, Lily Allen, Emily Osment, Rihanna, Pixie Lott, Jojo, Avril Lavigne, Leighton Meester, Willow Smith, Nelly Furtado, M.I.A, Lady Sovereign, Sarah Connor, Kylie Minogue, Taylor Swift, Natalia Oreiro, Jessica Brando, Hilary Duff, Kerli, Alesha Dixon, Christina Aguilera, September, Madonna, Norah jones, Lights, Jordin Sparks, Vanessa Hudgens, P!nk, Cassie, atd. více jich psát nebudu, protože by jich bylo ještě dvakrát tolik! :D Všechny jména jsou psané postupně podle toho, jak moc je poslouchám, nebo jsem poslouchal kdysy..


Sám se až divím, že mám v playlistu docela dost zpěváků, ale zase se nedivím tomu, že dobrá polovina je RnB a Hip-Hop :D A mý nejoblíbenější jsou: Tinie Tempah, Eminem, Example, Jamie Cullum, Usher, David Guetta, Kanye West, Chris Brown, Bruno Mars, Craig David, Paul Van Dyk, Timbaland, Pharell Williams, Justin Timberlake, DJ Fresh, Enrique Iglesias, Calvin Harris, Tiësto, 50 Cent, Will Smith, Blake Lewis, B.o.B., Professor Green, Karl Wolf, Moby, Joe Jonas, atd. Myslím, že tady by to taky mohlo pomalu končit :D .. a platí to samé, co u zpěvaček. I zde jdou interpreti za sebou, od toho, co poslouchám nejvíce, až po toho, koho poslouchám nejméně. A tak samo to bude i u skupin :D


A poslední, ale ne nejméně důležitá skupina jsou skupiny. :D Tam jich je taky dost. Ale zase vypíšu jen pár.. Mezi ty nejposlouchanější a nejoblíbenější rozhodně patří: Simple Plan, Linkin Park, The Pretty Reckless, Three Days Grace, Hey Monday, The Saturdays, Plastiscines, Sugababes, Spice Girls, Cobra Starship, N-Dubz, New Boyz, Far East Movement, Good Charlotte, You Me At Six, Skillet, Muse, 2NE1, Paramore, Shiny Toy Guns, Bloom 06, Take That, U2, Lemonade Mouth, Booty Luv, Black Eyed Peas, Tatu, Pussycat Dolls, Evanescence, Monrose, One Republic, atd.

Tak a to by bylo pro dnešek asi všechno no. Tedka vám dám zase nějákou dobu s touhle anketkou pohov, takže se nemusíte bát, že bych to tady zase v nejbližší době psal! :D... bye

!!!Objednávka layoutu!!!

18. října 2011 v 18:29 | Usher |  Na objednávku
Dobře, asi mi definitivně přeskočilo. Jsem si jist, že tohle opravdu nebudu stíhat, proto doufám, že si o design(layout) napíší jen ti, co ho opravdu budou nutně potřebovat. Jelikož pracuju jako grafik, tak přes týden asi na designy proi Vás chuť mít opravdu nebudu, ale o víkendu bych snad mohl nějáký ten design udělat. Proto jsem se rozhodl, že znovu obnovím Objednávku lyoutů, která byla vždy žádaná. No snad se nebudete zlobit, když právě Vám design neudělám, ale opravdu budu dělat jen jeden, max dva do týdne. Nejsem robot. Budu doufat, že se mé designy pořád líbí a alespon někdo se zapíše :)

Na to abych Vám udělal design se musíte nejdříve zapsat pod tento článek. Do komentářů prosím napište:

  • Jméno/Nick
  • Blog/Web
  • S kým chcete design? (Dopředu upozornuji, že nedělám designy s Twillight sagou a jeho herci, TVD a TH)
  • Proč zrovna dess ode mě? :D
Tak a pak jen čekejte, jestli odepíšu.. Pokud neodepíšu, tak se omlouvám předem. Pokusím se ale odepsat vždy, i když design dělat nebudu.


A co říkáte na tohle?

17. října 2011 v 21:40 | Usher |  ME & my gup
No já si nemohl pomoct.. strašně mě zajímá váš názor na tento song, at už je jakýkoli. Víte, já tedy mezi fanoušky Justina Biebera nepatřím a nikdy asi patřit nebudu, ale je fakt potřeba vyzdvyhnout tento vánoční sound! V tomto songu vážně panuje skvělá vánoční atmosféra... a to je asi tak jediné, co se mi na tom líbí. Bohužel ale tuším, že pokud někdy najdu instrumental, tak, že si ho asi stáhnu.. a možná budu poslouchat normální verzi s jeho hlasem, protože snad poprvé vnímám Justina jako zpěváka s kvalitami.. ale je to asi neposled. No uvidíme, co přinese jeho nové CD. I když nevím, jestli to chci vědět. Tak co na tento song říkáte? :)


Jsem opravdu zvědav na vaše názory... Ale než něco napíšete, prosím poslechněte si ten song!

________________________________ aktualizováno 23:35 ________________________________

Bohužel musím konstatovat, že jsem se asi zbláznil, ale opravdu tento song oslouchám.. Dokonce jsem si ho i stáhnul v nejvyšší kvalitě, i když na net unikl(v nejlepší kvalitě) teprve před několika minutama :D... No co dodat. Svět se zbláznil a já s ním, ale tak něják tuším, že to co začala s U Smile skončí právě u Mistletoe... A pokud ne, tak už vážně nevím, co se to se mnou děje :D... Nejdříve to začalo Muse, pak Adele hned po ní Joe Jonas a tedka se mi líbí song od Biebera... já jsem asi vážně o kousíček blíž k blázinci.. páč už mi fakt chybí jen Jonas Brothers(jako celek) a Tokio Hotel a budu poslouchat všechno, co fakt nemám rád! :D

OH THANKS!

17. října 2011 v 21:00 | Usher |  Extra
Ani jsem si toho nevšiml, ale je tomu opravdu tak. Tento blog zaznamenal přes 30.000 návštěv. Whoou.. asi gratuluju.(sám sobě.. divné :D) Děkuju Vám moc, za to že zde chodíte a někdy napíše i nějáký ten koment. Vážně si vážím toho, že i když sem píšu jen párkrát za měsíc, tak sem chodí hodně lidí. No určitě Vám to něják oplatím.. jen napiště jak! :D Nějáké nápady? :D A chtěli byste zde něco vylepčit nebo změnit? Jestli ano, určitě napište a já zvážím možnosti... bože už melu jako nějáký přiblblý politik :D ...

Ještě jednou děkuju moc!!


New layout "I ♥ NY"

15. října 2011 v 23:09 | Usher |  Extra
Tento design je více než o čemkoli jiném hlavně o New Yorku a Gossip Girl. Víte ani mi tak dlouho netrvalo příd na to, s čím ten layout udělat. Horší bylo vymyslet jak, aby to nebylo hned okoukané.. proto jsem zase vymyslel něco, co tady ještě nebylo... snad teda. Do komentů napište, co na design říkáte. A pokud se Vám nelíbí je mi to zcela ukradené! :D Mě se totiž v celku líbí... hlavně ta barevná kombinace černé a červené.

To že jsem udělal nový design zase v tmav barvě není náhoda... jelikož přichází zima, tak je vše chladné a temné.. ale nebojte.. příští layout bude světlý a je docela možné, že hlavním tématem bude zima, abych nenadržoval žádné celebritě. :) Tak pište komenty. Já budu jen doufat, že tento lay uspěje...

Exkluzivní Recenze: Joe Jonas - Fastlife

15. října 2011 v 20:38 | Usher |  Recenze CD
Proč je tato recenze exkluzivní, protože bych nikdy nečekal, že na něj nebo jednoho z Jonas Brothers budu někdy dělat recenzi. :D
Hmm.. u tohoto hošana jsem dlouho uvažoval, zda si to vůbec poslechnout.. Jonas Brothers jako celek doslova nenávidím! Ale Joe Jonas mi jako samostatná jednotka překvapivě nevadí! Pro mě je totiž největší hrůzou u Jonas B. Nick Jonas.. jehož hlas mi příjde jake jeden velký epileptický záchvat! Ale přejděme k recenzi Joe Jonase a jeho nového cedla Fastlife.


All This Time - 90%
Tohle se mi líbí. Samotného mě to překvapilo. A přitom tento song obsahuje malou škálu zvuků.. ale housličky zvládnou vše! :D Tento song už tedka dhaduju jako jeden z těch nejlepších na albu!

Just In Love - 60%
Druhý singl. A zrovna tento song mě moc nezaujal.. I když je fakt, že je celkem dobrý.. Ale jak říkám, mě nezaujal. Navíc mito příjde jako docela dost velké opakování pořád dokola.. což nemusím u žádného songu.

See No More - 95%
Bohužel pro mě tento song se vážně povedl a mrzí mě, že to musím říct, ale Joe Jonas umí zpívat! :D První singl z debutového CD, myslím, že tohle zůstane na delší dobu asi tím nejlepším co Joe Jonas udělal! Ty zvuky jsou skvěle použité.. A překvapivě se mi zde líbí i jeho hlas..

Love Slayer - 80%
Ale tak není to špatný song.. Vkusný song, který neurazí.. a má docela návykový tune! :D Už tedka je mi jasné, že si tenhle dance pop song budu co nevidět zpívat..

Fastlife -95%
Dobře, tak tohle jsem nečekal. Fakt dost dobrý RnB song! Dostal mě.. nečekal jsem takovouhle věc! Doufám, že tohkle bude singl! Páč je to hodně slušné! A připomíná mi to styl Ushera! :D

Make You Mine - 52%
Dance, dobrý.. ale tohle mě fakt nebere.. tady není žádný pořádný tune.. hudbu tu formuje hlas. Nic extra. Ale ta pomalá pasáž v songu je celkem zajímavá. a docela zaujala..

Sorry - 76%
Balada.. A zase kapka RnB. Oh, ten Joe mě překvapuje.. jen otázka jestli pozitivně, nebo negativně... asi spíše pozitivně. Čekal jsem, že to bude hrůza, ale ono se to dá. Pokres rockové kytary dodává dobrého dojmu balady! Hezké.. ale pro mě nezajímavé. Přesto kdyby sem měl porovnat baladu Demi a baladu od Joea, tak by zvítězil právě on.

Kleptomaniac - 70%
Elektro.. to jsou dlouho neslyšel.. naposledy ve všech moderních písničkách, které letí světem! :D Je to takový průměr, až mě to nebaví! Dobře baví, ale je to strašně průměrné .. Není to však nejhorší.

Not Right Now - 64%
Další elektro-pop.. jsem ho už docela přejedený. Tudíš si myslím, že tento song u mě taky moc velkou naději nemá. Hezké, ale není to nic světoborného..

Take It & Run - 79%
Tak tohle se mi líbí.. už ten začátek je dobrý! Mohlo by tam být ale o kapku více zvuků..

Lighthouse - 80%
Hmm.. hezká balada. Je zajímavé, že Demi má na svém CDčku taky song obsahující slovo lights v názvu. Očividně se mi songy s takovým slovem v názvu líbí. :D

A snad ještě dneska udělám jednu recenzi.. Teda chtěl bych uvidím. Tohle CD je pro mě neuvěřitelným překvapením! Fakt! Ale je fakt, že některé songy už asi nikdy poslouchat nebudu no.. jinak obal se celkem dá. :D

Celkové procentuální hodnocení: 76%


Recenze: Lights - Siberia

15. října 2011 v 19:49 | Usher |  Recenze CD
Snad jedno z největších překvapení tohoto roku pro mě! Říkal jsem si, že si to album jen tak projdu.. A jsem fakt rád, že jsem ho jen tak prošel. Je tady fakt dost dobrých písní. A myslím, že tohle CD má fakt dost hodně velkou šanci na úspěch. A dobré je, že obstálo i u kritiků, to tomu laťku hodně zvedá! A jak je mým zvykem.. projdu zase song za songem! :)


Siberia - 95%
Naprosto skvělý, dynamický a tanečnější song. Ani něják nemám co vytknout. Nedivím se, že se po tomto songu jmenuje celé album. Opravdu skvělé.

When the Fence Is Love - 73%
Na první pohled se tato písnička tváří strašně nudně. Ale je to docela dost propracované a složité. Chvílemi se mi zdá, že zde je tolik zvuků, až je nestačím vstřebat. Prostě elektro balada, která přináší nové tóny a někdy i již známé melodie.

Toes - 85%
Tohle je první singl, zcela chápu! Aneb jak z mála udělat hodně. Lehký podkres, který je hodně utlumen a doslova přeřván elektro zvuky, které dávají konečný rytmus.. tudíš se z poměrn pomalého songu stala rychlovka. Je to velmi vkusné a mě se to líbí. A za hravé zvuky a cinkání dávám body navíc. :D

Banner - 84%
Tohle jsem někde slyšel. Nic to nemění na faktu, že je to dobře sestavený song. Tady mě hudba stále pořád baví.. a dokonce bych řekl, že se to i stupnuje... Z tohoto songu na mě šla doslova vlna energie! Ty refrény jsou faakt super!

Everybody Breaks a Glass - 64%
Totální experiment, řekl bych. Ale vydařená věc! Zvuky skvěle ladí s hlasem... a to cinkání je super! :D Možná až přehnaně afektované zvuky ve třičtvrtě songu se mi sice moc nelíbí, ale s tím raerem to sedí :D ... Nejlepší jsou jemné části zpívané Lights.

Heavy Rope - 93%
Balada? Nebo co to sakra je? ... No nevím, ale je to dost dobré! Fakt zase dobře skloubená hudba s hlasem. Tohle by se dalo poslouchat pořád dokola... je to šíleně hravé a maximálně kreativní, jako skoro všechno na tomto albu.

Timing Is Everyting - 90%
Začátek songu je jak nějáká písnička od BEP :D Ne to zase ne, ale je to docela robotické.. A zase překvapí, že se zvuky nepřehlušují a dávají skvělý prostor hlasu. Skvělý refrén dodává na kvalitě! :)

Peace Sign - 81%
Tenhle tune sem již slyšel. Ale je hodně zvuků, které se často opakují... tohle mi příjde jako nějáká z písní, které jsou z poloviny cover.. jen si nevzpomenu, co mi to připomíná. Tato písnička je taneční relax?! :D

Cactus in the Valley - 99%
Tuhle písničku miluju. Fakt, že jo.. Nejpomalejší song na albu.. a řekl bych, že pro mě velice stěžejní pro celé album. Bublající melodie v pozadí je sama osobě hodně kvalitní.. není zde přehlušená žádným elektrem. A v tomto songu jde poznat, že stačí málo.. Lights tady vůbec netlačí na pilu.. jen jemně zpívá a to je přesně to, co tento song potřeboval.. the best!

Suspension - 88%
Stejně jako všechny ostatní songy na albu má i tento song svůj "Lights potenciál". Moc dobře zvolená hudba.. fakt mooc se mi tady líbí basy a elektro! Snad první song, kdy mě nezájímá hudba v podkresu, ale hlavní elektro melodie! :D

Flux and Flow - 85%
Tenhle song bych rozdělil na dvě části - hudba, která se mi moc nelíbí a hlas, který se mi líbí až moc! Tady to klouzání a různé mostíky. To je ale extra vkusné.. to i odpustím tu elektro hudbu, která se mi na začátku fakt nelíbí, ale ke konceptu songu zdá se patří..

Dourth Dimension -96%
Tak tohle je naprostá bomba.. ta hudba, která se mi v předchozím songu zdála ne moc na místě je tady hodně na místě! Super sladěné.. a sekaný hlas sedí se zvukem! Zřejmě jedna z nejlepších písní na CD!

And Counting... - 78%
Pomalé, kreativní.. ale možná už trochu přehnaně usedlé. Škoda, že se mi po tomto songu chce už trochu spát. Takový song ke konci CD je na odstřel, ale je hezký! :)

Day One - 65%
Tak dlouhý song? To je na totální destrukci.. song plný elektra a různého mechanického vrzání! Kde je zpěv? Nikde! Tahle písnička mi vážně stačí jen jednou.. vícekrát ji slyšet nemusím! A zkazila mi celý náhled na CD! Ale ke konci songu se mi to zase začíná líbit a začíná mi to sedět ke všem songům na CD! Jo.. je to promyšlené a dost složité!

Opravdu mě zajímá, jaký z těchto všech songů Lights vybere pro další singl. Protože po Toes to bude možná snadné a možná i velice těžké. :) Jinak obal mi příjde opravdu hezký.. a na to že je šedý, tak je vážně dobrý! A ten font na obale je dokonalý.

Celkové procentuální hodnocení: 88%

No mám v plánu ještě hodně recenzí.. snad je stihnu všechny sepsat co nejdříve! :))

Amazing..

13. října 2011 v 21:17 | Usher |  ME & my gup
No a ještě jedna drobnost, kterou tady prostě musím napsat! Možná jste už o tom slyšeli, ale Beyoncé vydá svůj další singl.. Bude to Love On Top. Úžasný song, který je jedním z těch nej na albu 4! A já sem málem podělal radostí po shlédnutí teastru! Bee v tom klipu vypadá fenomenálně! A podle toho teastru si taky myslím, že to bude něco obdobného jako Single Ladies! Nereptáme a jen tančíme a zpíváme!:D

TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present