Prosinec 2011

Poslední článek

26. prosince 2011 v 13:49 | Usher
No, jak začít netuším. Nesmutně. Svět se neboří! :D Ne, dobře.. tedka chvilku vážně.
Před několika lety mě opravdu nenapadlo spousta věcí. Mezi nimi třeba to, že mi to tady bude celkem chybět. Mám to tady i rád, ale tahle etapa mého života skončila. Jednou a provždy. Bylo mi ctí mít blog, který byl navštěvován, chválen a komentován. Co více jsem si mohl přát?! :) A navíc jsem zde potkal spostu skvělých lidí. Ať už Ennie, Jojo, Emingose, Irmíka, Lukáše.. bylo Vás hodně. Byli jste skvělí. No většinu z Vás mám i v přátelích na facebooku. Páni.. když se ohlédnu zpět, tak vidím jen samé hezké věci týkající se tohoto blogu. Nikdo mi ho nikdy nehacknul, ani se o to nepokusil. Za což jsem rád! :D


Rok 2008 znamenal hlavně začátek tohoto blogu. Listopad, měsíc, ve kterém to tady začalo žít. Po zrušení předchozího blogu (usher-web). Postupně zde začalo chodit více a více lidí. Což je fajn. Jsem rád, že jsem články zde nepsal jen tak dovětru.. Je ale pravda, že první články byly spíše o fotkách, než o textech. Rok 2009 pokračoval v éře celebrit. Paparazzi fotky z každého rohu postupem času omrzeli a já se konečně v roce 2010 vrhnul na něco, co mělo smysl.. Začal jsem psát své články. Myslím, že to byl v celku dobrý nápad. Ještě teď mám v živé paměti mé útočení, neútočení na Miley Cyrus. Ty články.. to bylo něco. V téže roce přišlo i něco, u čeho jsem nečekal takový úspěch. Ano, mám namysli své recenze. Je to neuvěřitelné, ale zdá se, že jste si časem opravdu zvykli a chtěli to číct. Bylo i jedno, jak dlouhé recenze jsou. Pro mě to znamenalo nesmírně moc. Snad poprvé někoho zajímali mé názory. Rok 2011 byl rokem, na jehož počátku jsem několikrát uvažoval o konci tohoto blogu, ale vždy jsem věděl, že se zde ještě vrátím. Nemělo cenu ještě končit. Je sice pravda, že díky maturitě a škole jsem na to tady celkem kašlal, ale i tak jsem byl rád, že jste zde chodili, když zde nové články nepřibývaly. Silné utlumení přišlo až v listopadu. Poslední článek byl takovým předskokanem tohoto článku. Věděl jsem, že konec příjde, ale myslel jsem, že zde stihnu ještě něco málo přidat. Bohuže, nestalo se tak.


Všem, kteří jste sem chodili, at už trvale nebo jen náhodou, moc děkuji. Bez Vás by to zde nemělo smysl. Přidávat články dovětru není to po čem bych toužil. Grafika - toto slovo mělo pro tento blog velký význam. Jenže časem se z toho stalo něco, co se mi vůbec nelíbilo. Utlumil jsem objednávky vašich designů. Nebavilo mě být továrnou na designy. Ano, někdy to bylo fajn.. ale jen někdy. Postupem času se z toho stala spíše otrava. Ale i tak jsem jednou za čas udělal vyjímku a nějáký ten design udělal. Omlouvám se, byl jsem vážně veliký lajdák..

Co dodat, myslím, že tedka můžu tento blog opustit se vztyčenou hlavou. Vám všem přeju abyste se měli co nejlépe a žili své hezké životy co nejdéle.. a neztravte u toho blogu celé mládí. To není ono :P ..

Loučím se...
TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present