Únor 2012

Remix: Cher Lloyd - Want U Back (Cahill remix)

25. února 2012 v 13:07 | Usher |  Video

Po dlouhé době zase remix, který dodává k singlu něco nového. A upřímně musím uznat, že v některých pasážích se mi to líbí více než originál. Ale štve mě, že na konci není ta úžasná věta "Does it sound like a helicopter?! Brbrbrbrbrbrbrbr!" :DD to mě totiž na originálu příjde vážně originální! :) Tak snad se vám to bude alespon trošku líbit ;) A pokud ne, tak neva no.. to přežiju. ;D

Rihanna ft. Chris Brown - Birthda... počkat, co?!

21. února 2012 v 20:59 | Usher |  Video
Ne, tohle není sranda. Tihle dva spojili své síly. Megalománské překvápko! Rihanniným tajným hostem na novém singlu "Brithday Cake" je její expřítel Chris Brown, se kterým zažila nemilé chvilky. Očividne si tihle dva už vše odpustili, a nebo jsou jen profesionálové ve svém oboru a pracují spolu jen na oko.Každopádně netuším, co je to popadlo! :D Nicméně Rihanna zase naoplátku vypomohla v remixu nového songu Chrise, který nese název "Turn Up The Music". Noo.. jsem zvědavý na jejich společné video, protože jestli se tam k sobě budou tulit a kdesy cosy, tak se budu nemálo smát..
Jo a můj názor na tuhle písničku je asi takový - Je to strašně divný song, ale zase je to asi jeden z mála, který mě na Rihanniné nové desce zaujal.


Rihanna ft. Chris Brown - Birthday Cake

Remix k songu Turn Up The Music najdete zde - Bohužel zatím pouze v pochybné kvalitě!

V krátkosti

19. února 2012 v 16:40 | Usher |  Extra
Jen vám chci napsat, co vás v nejbližší době čeká. Rozhodně příjde pár recenzí, ještě ale nevím v jakém pořadí. Chtěl bych "představit" CD od Cher Lloyd, Lany Del Rey nebo např. od Tiny. Tak možná pomůžete vybrat s kterou recenzí začít. ;) No nicméně ani v rubrice "Me & My Gup" bych nechtěl zůstat pozadu a vymyslím pár střeštěných článků, možná ze svého života - nebo taky ne :D .. A rozhodně přidám pár videí :)


Britney Spears - Gasoline
____________________________________________________________________________________________

A vím, že by se slušelo vzdát poctu hudební ikoně, jež odešla minulý týden. Tudíž R.I.P. Whitney!

"Byla to žena s velkým hlasem, jež měla divoký život. Škoda, že odešla v takovém věku. Mohla ještě chvilí posečkat. Snad jí je teď lépe. Odpočívej v pokoji."

____________________________________________________________________________________________

Pod článek prosím hlasujte v anketě o CD, které by jste chtěli vidět v recenzích jako první - tudíž ještě dnes. Díky ;)

Každý má svou hudbu..

19. února 2012 v 16:07 | Usher |  ME & my gup
Je to děs. V dnešní době, kdo neposlouchá současné věci prostě není "COOL". No, taj s tímto se jděte rovnou vycpat. Každý si může poslouchat co chce a co ho baví. No, já už jsem znuděné tím, když někdo neposlouchá něco co letí, že není stylový. Mě je to fuk. Jsem rád, že už nejsem ve škole. Tam se takové věci i řešily.. hlavně na základce. Co už.. tyhle časy jsou dávno pryč. Pořád mám své milované, které mám rád. I když je fakt, že můj žebříček prošel silnou změnou, co se týče pořadí inerpretů. Ehm.. že bych ho znova připoměl? :D Ano, to si neodpustím, ale až na konci článku..
Víte, co mě dostává? Ty teenky, které jsou rádoby stylové.. ještě před rokem to pařilo na Hannah Montana a teďka to těžce fará nad hip-hopem.. nechápu! :D Nemám proti tomu vůbec nic, jen to nechápu.. fakt, silně! No ale co už, každý je nějáký. A je to teďka "IN" :D ...


Sem docela dlouho uvažoval, jaký song hodit do tohoto článku.. a nakonec jsem zvolil New Divide od Linkin Park, původně jsem chtěl dát nějákou Cher Lloyd, ale ta už byla v předchozím článku, takže proto LP :)

Ehm, takže tady zase a znova pro zkouknutí můj přehled oblíbenců (a pro ty, co znaj moje lastko - není to podle poslechů, ale podle oblíbenosti!! :D):

1. Beyoncé
2. Ashley Tisdale
3. Simple Plan
4. Eminem
5. The Pretty Reckless
6. Tinie Tempah
7. Cher Lloyd
8. Linkin Park
9. The Saturdays
10. Ke$ha
11. Selena Gomez (& the Scene)
12. Britney Spears
13. Miley Cyrus
14. Hey Monday
15. Example

No, nevím, jak moc se mi žebříček změnil, ale myslím, že předtím byl TInie výše, Cher tam vůbec nebyla a taky mám tušení, že Ke$ha byla rozhodně výše.. no jo, časy se holt mění x)

Cher Lloyd - Want U Back

19. února 2012 v 15:40 | Usher |  Video

Pro některé je tato zpěvačka úplným omylem v hudebním světě. Já ji ovšem zbožnuju. V mém osobním žebříčku předběhla v oblíbenosti nejen Miley nebo Britney, ale taky Selenu a Ke$hu! Což je už fakt něco. Jo, je pravda, že ze začátku jsem jí nemusel, ale to já měl skoro u všech! Zpětně vzpomínám na Ashley, Three Days Grace, Miley a další. Cher Lloyd je pro mě prostě jednou z nejoblíbenějších zpěvaček.. snad to tak zůstane déle. Má sice pisklavý hlas a její rap zní jako když se množí hlodavci, ale mě se to strašně líbí! :D A co, že mě na ní zaujalo? Hudba, hlas, klipy.. a ano, i vzhled! :D A ačkoliv se mi její první singl Swagger Jagger nelíbil, tak tedka mi neva no, časem si zvykne každý! :D Takže asi tak .. snad se Cher zalíbí alespoň trochu i vám, protože je možná, že se tady s ní budete setkávat častěji ;)

The Pretty Reckless - You

18. února 2012 v 22:46 | Usher |  Video

Tuhle skupinu jsem si velmi oblíbil. Možná za to může Taylořina role v Gossip Girl, ale o tom docela pochybuju. Ano, ze začátku(při prvním poslechu) to byl ten důvod.. ale poté jsem se k jejich písničkám pořád vracel a teď je mám vážně moc rád. A docela se směju, protože teď už jsou jako singly skoro všechny songy, co se mi z alba "Light Me Up" líbí. Miss Nothin, Make Me Wanna Die i You.. už vážně chybí My Medicine, což by měl být udájně poslední singl. :D Tomu se říká trefa! xD Enjoy ;)

Podlehl jsem skoro všem..

18. února 2012 v 22:25 | Usher |  ME & my gup
Už mě to až nudí, proč vždy, když si řeknu, že se mi něco nebude líbit se mi to ve výsledku i celkem líbí. Nechápu to. Mám v sobě zabudovaný nějáký čip, který vždy přetvoří mé myšlenky! :D Jinak si to nedovedu vysvětlit. Nicméně řekl jsem, kdysy dávno, že neskončím u Jonas Brothers - no to jsem vlastně porušil jen napůl :D Poslouchám jen pár songů od Joe Jonase, tak nevím, zda se to počítá.. Další samostatná kategorie je Adele, tuhle zpěvačku jsem opravdu nemusel, ale tady stojí za úspěchem u mě mainstreamový hit "Rolling In The Deep", který se mi vážně líbí.. a po poslechnutí celého CD si myslím, že to je dost dobrá zpěvačka, asi jí nikdy nebudu holdovat, kdo ví jak, ale fakt válí holka.. a hlas opravdu má.. velký! A ano, je tady to druhé peklo JB, ale už ne Jonas Brothers, ale Justin Bieber. U něj jsem byl vždy vyloženě znechucen.. postupem času jsem si zvykl :D A upřímně "U Smile" se mi líbí natolik, že ho mám i mezi svými oblíbenými songy.. no, asi jedna z hodně mála skladeb, co od něj poslechnu no. Další velké NE jsem vždy choval k jedné z nejoblíbenějších anglických skupin současnosti, ne nemám na mysli One Direction! :D Myslím Muse, skupina jejiž hudba je hodně dobrá. Natolik, že jsem si poslechnul už dvě CD, což je na to, co jsem o nich před časem tvrdil opravdu síla! :D A ehm.. poslouchám je už celkem normálně. Oprdvu čekám, kdy začnu poslouchat Tokio Hotel.. Ne, na ty nedojde! :D - uvidíme xD...


A teďka dotaz na Vás.. chcete vědět, co si myslím o nějákých těch hudebních celebritách? Napište.. a já se vyjádřím :)) .. I když vám je to asi úplně jedno. :D
A nakonec článku strčím to, co mi zrovna tedka hraje.. Mika - ehm, další z těch, ke kterým jsem cítil silnou nechuť! Njn, časy se mění! :D


Mika - I See You

Cassie - King of Hearts

18. února 2012 v 21:59 | Usher |  Video

Toto video se stalo mou novou drogou! Cassie je super, ale tenhle song mě fakt dostal! :D ♥

Comeback layout "Supersonic"

18. února 2012 v 21:44 | Usher |  Extra
Co více dodat, jsem zpět a chtělo to nový vzhled. Ne, že by ten "the endový" nebyl dobrý, ale prostě, sloužil k účelům, které už nejsou aktuální. Nový layout tu snad vydrží pár týdnů, možná i měsíců. Podle toho, zda se bude líbit. Dlouho jsem rozmýšlel v jakém stylu jej udělat a koho na něj vůbec dát. Nakonec padla volba na světovou supermodelku a revnou jednu z tváří značky Victoria's Secret, Erin Heatherton.

V nejbližší době přidám pár videí, recenzí a možná i něco navíc.. uvidíme. :)


It´s true, I'm back..

18. února 2012 v 14:23 | Usher |  Extra
No joo.. tak jsem to nevydržel. Nečekejte smršť článků - poněvač ta opravdu nepříjde. Jen prostě chci dále psát na tento blog. V celku mě to i baví. A ano, chybělo mi to.

Moc se toho změnilo za ten měsíc a něco, co jsem tady nebyl, ale to snad ani není třeba rozebírat.. Každopádně vy se můžete těšit na články o hudbě.. to bude zcela určitě hlavní téma blogu. Mé rozumové pochody, které budete moci přečíst nejen v recenzích ale i v dalších jiných článcích. Na tomto blogu i nadále nebude žádná celebrita, příjde mi to v celku zbytečné. Od toho jsou fanstránky :) .. A už ani nevím, co dál psát. Tak budu mlčet. Mlčeti je někdy zlato.

Jo a připravuji pro vás nový design. Tak ho snad brzo dodělám, ať tady může strašit ;) A rovnou upozornuju, že designy a celkově grafiku na objednávku už dělat nehodlám, tudíž všechny snahy a objednávky budu zcela ignorovat ;)

...I'M BACK!

TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present