Březen 2012

Prej se to dá poslouchat..

28. března 2012 v 0:02 | Usher |  Video
Každý má jiný názor.. novinkový single Justina Biebera je venku. No nic světoborného. Když už není "roztomilý", tak bude alespoň rappovat :D .. Není nad to, vyjadřovat se ke všemu co se v hudbě okolo Biebera hýbne :D páč se mi zdá, že se vždycky vyjadřuju k něčemu, co je o něm - divná věta :D.. asi jsem unavený. Ale teď k tomu hlavnímu. Nový song "Boyfriend" není totální peckou, co by mě vzala, ale dobře, dá se to poslouchat.. Jakože nejspíš to poslouchat nebudu, ale zas tak hrozné že bych měl chuť to odsoudit to taky není. No tak tady to máte.. jdu si poslechnout svou novou hudební princeznu Cher Lloyd.. bye ;D

PS: Řekněme si narovinu. Když dospěl, tak ho musí jo hodně upravovat, aby to znělo "dobře".


Dobrý.. tak to poslouchám zas.. a dá se to. áááach bože.. historie se opakuje :DD Again..

xoxo Usher

Jejda..

17. března 2012 v 15:45 | Usher |  Video
Ne, nekončím :D Jen prostě není chuť přidávat.. začal jsem psát tu recenzi na CD od Cher Lloyd a sekl se blog.. asi nějáké divné čakry :DD .. Heh.. jen se hlásím, at víte, že žiju a nekašlu na vás :D Ale zase aby to nebyl úplně článek o ničem, tak Vám doporučím jeden super song, teda alespoň mě strašně zaujal. Poslední dobou se mi čím dál tím více líbí angličtí interpreti. Minule sem doporučoval Jessie J a tedka to bude Olly Murs. Určitě někteří znáte ;) .. Mě se strašně líbí song Heart Skips A Beat, ale ten sem nedám, je poněkud staršího data ;) Ale dám sem novinkový Oh My Godness. Což je strašně velká a dobrá pecka.. Alespoň já to tak vnímám ;) Tak poslechněte.


Oh, baby baby, dancing in the moonlight

1. března 2012 v 20:19 | Usher |  Video

Nečekaně se mi tohle vááážně moc líbí. Jessie J nikdy nebyla tou pravou pro mě. Možná song Price Tag se mi líbil, ale tímto mě odzbrojila. Fakt povedené. A dokonce sem si i ten text přeložil, což skoro nikdy nedělám :D .. To už je fakt co říct. Hmm.. asi začnu uvažovat, že si znovu poslechnu její CD. :P Domino je totiž opravdu skvost! :)) Ale to už všichni víte ;D.. Jen já byl pozadu :D ..

Ehm a tady bych prosil hlas! :DD Dík
xoxo Usher
TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present