Říjen 2012

TOP 10 songs: Beyoncé

13. října 2012 v 13:44 | Usher |  Video
Rozhodl jsem se, že jednou za čas uvedu svých TOP 10 songů od nějakého toho interpreta. A u koho jiného začít, než u Queen Bee, neznám nikoho ideálnějšího. :)

Teď nevím, zdali ke každému songu vypisovat, proč se mi vlastně líbí, nebo ne. No napíšu o každém z těch songů tady nahoře a pak do celého článku vložím songy samotné, bez keců a zbytečných hlodů. ;) Jen upozornění, songy jsou řazené, dle mého uvážení, ne podle oblíbenosti.
Jako první rozhodně musí stát "Crazy In Love". Song, který jsem jako první od Beyoncé zaznamenal již v roce 2003. Tehdy jsem ani neměl šajnu, kdo je tahle holka, co kroutí zadkem jako smysluzbavená a plazí se okolo "nějakého" rappera. Ale teď mám jasno, jedna z nejlépe zpívajících zpěvaček současnosti. Ten song byl pro mě prostě bránou, bránou k hudbě. Další srdcovkou je pro mě nenahraditelný "Irreplaceable" ten společně s "Upgrade U" patří mezi mé nejoblíbenější songy. Dokonale to vystihuje vše, co na Beyoncé zbožňuju. Jen ona si může dovolit klip, kde se válí ve zlatě a blátě dohromady. :D Z éry "Dangerously in Love" musím dále vypíchnout "Naughty Girl". Tady se pro změnu Beyoncé koupe v šampaňském.. no nebudeme přeci šetřit, ne?! :D Nesmí chybět ani songy z nejkomerčnější desky "I am ... Sasha Fierce". A hned ten první, nejvíce profláknutý "Halo" společně s ním rozhodně musím uvést i "Radio" a "Scared of Lonely". Poslední tři pozice jsem si šetřil pro nejnovější album "4". Na tohle album jsem si trochu zvykal, ale nakonec jsem si fakt zvykl a moc se mi líbí. Hlavně pak songy "Love on Top", "End of Time" a "I Was Here".
Prostě a jistě, Beyoncé je mou hudební ikonou! :)Justin Bieber feat. Nicki Minaj: Beauty and a Beat

13. října 2012 v 13:09 | Usher |  Video

K "potěšení" všech vyšel včera videoklip k aktuálnímu singlu Justina Biebera z desky "Believe", "Beaut and a Beat". Já jsem spokojen.Tohle je totiž společně s "As Long As You Love Me" a "One Love" moje nejoblíbenější skladba z alba. Spolupráce s Nicki mi ani náhodou nevadí. Spíše jí beru jako komerční plus. Možná si myslím, že si song zaslouží lepší klip, ale co už, o tom já nerozhoduju. Jinak si myslím, že tohle by se mohlo chytit v hitparádách, což některé vyloženě naštve. :D Ach vzpomínám na ty doby, kdy jsem Justina a Nicki opravdu neměl rád. To už je ale asi minulostí.

Klip Vám sice nepřináším v exkluzivní premiéře, jako dalších padesát tisíc stránek. :D Ale dávám ho zde hlavně kvůli songu samotnému, který mám fakt rád! ;)


Můžete (ale nemusíte) napsat do komentů, co na klip říkáte. :)

xoxo Usher

Taylor Swift: Moc to nechápu, ale těším se..

9. října 2012 v 19:50 | Usher |  ME & my gup

Nějak mi to hlava nebere. Kdo a co s ní prováděl? Kde je country? Je to divné, ale myslím, že se můžeme těšit na možná nejlepší album podzimu. Jenže ejhle, je v to háček. Taylor opustila svůj styl a to jí může i ublížit, ne však ve smyslu populárnosti, to vůbec. Udělala přesně to, co musí každý interpret v dnešní době učinit. Udělala juchavé a elektrické album. No Taylor, fuj! Měla by se stydět, že si nestála za svým, ale dobře no, pořád tvoří svou hudbu i ona. A tak by to také mělo být.

Co to mé oči nevidí? Produkce Max Martin a Shellback? WHAT? Jásám ještě teď. A už je mi docela jasné, kde se podělo country. Bylo spláchnuto moderním elektropopem. Producenti tohoto CD jsou totiž nejtypičtjěšími popovými guru. A tak si myslím, že tohle album bude pořádná sada.

Upřímně, obal se mi nějak extra nelíbí, ale i tak jsem si řekl, že bych si kdyžtak Taylor poslechl. Song "I Knew You Were Trouble" mě ale zaujal natoli, že se děsím toho, že se mi nová "Swiftka" bude líbit. No, ne že se děsím.. já už to prostě vím. Bude se mi líbit. Vím to už teď! :D A pochopil jsem také, proč říkala, že se její hudba bude podobat hudbě Avril Lavigne. Stejná produkce, stené čachry machry jen s tím rozdílem, že zde kapička toho country zůstala u (kdysi dávno) punkové princezny Avril nezůstala ani špetka toho punku. No co se dá dělat. Každopádně takto se mi obě princezny líbí více. ;)

Teď nezbývá nic jiného, než čekat na "RED". No.. a pak příjde listopad a nová Rihanna, Christina a konečně i nové a neokoukané Little Mix. Toť zatial všetko. :D

xoxo Usher

Lana Del Rey přichází s novinkami!

2. října 2012 v 21:00 | Usher |  ME & my gup
 

Lana Del Rey pustila do světa pár nových songů z nové edice jejího CD Born To Die s podtitulem The Paradise edition. Už teď jsou songy velkým lákadlem a dokonce i hity. Každý z nich je osobitý jako sama Lana. :D Já sice zatím slyšel jen Ride, Blue Velvet a bonus s iTunes Burning Desire, ale opravdu to stojí za poslech.

Desky Born To Die se po celém světě prodalo neuvěřitelné množství kusů. Již teď se Lana řadí mezi elitní zpěvačky současnosti. Našla totiž hudební skulinku, která byla volná a výborně tak zalepila hudební a marketingový trh. Mě nezbývá, než gratulovat. Já osobně považuju její songy za dobré. Lana se proslavila jako první singlem Video games. Srandovní je, že jsem jej slyšel poprvé zhruba v tomto čase před rokem. Začátkem října minulého roku jsem o Lanu totiž poprvé zavadil. To ale všem tahle newyorčanka byla ještě totálně u ... :D Už tehdy jsem se divil, že jsem jí neznal dříve. Ale i tak jsem od ní odpustil, ale ne na dlouho. V prosinci loňského roku udeřila ohromnou silou do hudebního světa a stala se světovou megastar.

Podtrženo, sečteno se na novou Lanu vážně moc těším. A musím pochválit obal Paradise edition.. to zlaté písmo a palmy. "Uh, Lano, to se ti povedlo..". Za mě rozhodně ANO! A doporučuji poslech nových songů. Když už, tak alespoň Ride. :)

xoxo Usher

TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present