Duben 2013

Recenze: #willpower

28. dubna 2013 v 18:07 | Usher |  Recenze CD

Já jsem se snad zbláznil a nebo jsem upadnul do bezvědomí. Nové a dlouho očekávané album rappera Will.I.Am vyšlo. Ale rozhodně to není, co jsem čekal. Ba naopak, takové faux pas ( jsem dlouho neviděl. Tohle je hotová břečka na které se podepsaly hvězdy! Došly mi slova hned při prvních nudných písničkách... jsou tam samé nudné, ohrané a odbyté songy. A ty featuringy vybíral snad nějaký Disney profík... Miley Cyrus, Justin Bieber... kde je Selena?! o.O :D Jako, nemám slov. Tohle album ani nemá cenu nějak vysoce rozvádět. Prostě tam najdete asi 5 stejných songů, pokaždé ve spolupráci s někým jiným. Jednu kopii Harlem Shake a pár dobrých písní. ANO! Jsou tam i dobré songy, ale musíte si na ně počkat až do samého závěru alba. Nejlepšími písněmi jsou totiž Far Away from Home s Nicole Scherzinger a Ghetto Ghetto s přispěním nějaké malé holky, která ten song faaakt rozjasnila natolik, že zastínila ty průsery s Justinem a Chrisem Brownem. A poslední song, který se mi líbí je až na deluxu, který obsahuje tři songy z toho jeden (Bang Bang) je ze soundtracku pro nový film The Great Gatsby. Nicméně když škrtneme tento song zůstanou dva, z toho jeden (Smile Mona Lisa) je tak trochu nepodstatný a nudný, takže jako by tam ani nebyl a song Reach for the star je snad to nejlepší na tomto albu! A je opravdu megablobost, že je až na deluxu...
Takže pokud si chcete zadovádět u nějakých (s)hitovek tohle album je přesně to, co hledáte - tak trochu podprůměrný mainstream. Já osobně tedy zůstanu asi u 4 songů. Z toho tři z nich jsem zmínil výše. Tím posledním, co mi uvízl v paměti je mega(s)hit "Scream & shout" jehož slova jsou tak chytlavá, že se jich člověk nezbaví.. A já říkám proč ne, jsou tu i horší songy, u kterých bych si zakryl uši a ztišil zvuk! Podtrženo, sečteno ... bída!


Celkové procentuální hodnocení: 43%
xoxo Usher

Jamie Cullum - Everything You Didn't Do

5. dubna 2013 v 18:29 | Usher |  Video

Další nové video. Tentokrát zase chlapák! Jamie vydal již před časem lyrics video k songu Everyting You Didn't Do. To jsem zde však nedal, tak zde dávám oficiální video, které bylo zveřejněno včera. Dle mého je povedené, hravé a veselé! :) Celkově se mi ta písnička hodně líbí a už se těším na nové album, které Jamie vydá v květnu. Album bude pojmenované Momentum. Já doufám, že bude mít úspěch! :) Tak zkoukněte video. ;)

xoxo Usher

Nicki Minaj - High School feat. Lil Wayne

4. dubna 2013 v 20:04 | Usher |  Video
Hou-hou... Dneska ještě jedno video, tentokrát oficiální video k High School, což je další singl z (ne)úspěšného The Re-Up... které doplňuje již před rokem vydané album Pink Friday: Roman Reloaded. Mě osobně se ta písnička hodně líbí. Dokonce i ten klip, ve kterém se zase Nicki předvádí polonahá. :D Vážně čekám na chvíli, kdy na sobě nebude mít nic... Ale bacha, to by se pak Rihanna podřezala, že nebyla první. :D ... No nic, tady je video. ;)


A ještě jsem tu musel přidat taky jednu animaci z klipu.. Nevím proč ale ta "Nikola" se mi začíná líbit čím dál tím víc. :D Krysa jedna prdelatá! :D

tumblr_mkoypk3vaS1rqmpumo1_500.gif (500×541)

xoxo Usher

Beyoncé & Pepsi

4. dubna 2013 v 19:44 | Usher |  Video

Za prvné se omlouvám, že tady měsíc nic nepřibylo, ale čekám na tu správnou chvíli :D ... Každopádně.. Rok 2013 je rokem Beyoncé. Touto reklamou to jen začíná. Nová tour, nové CD, nová reklama, film, propagace všeho možného! Moje královna je prostě zpět a již teď se těším na již zmiňované nové CD, které bude megalománské... snad.
Užíjte si reklamu na Pepsi s Beyoncé... no, je jich tam více. :D Trochu egoismu nezaškodí.

xoxo Usher
TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present