Říjen 2013

Ou Máj Gáš

31. října 2013 v 20:02 | Usher |  ME & my gup
Tak jsem se konečně dostal k novému albu Eminema... Tohle je pro mě snad nejočekávanější album tohoto roku (když nepočítám Beyoncé, která pořád album neozvámila). A upřímně... čekám od toho alba strašně moc! A pokud se toho nedočkám, budu moooc naštvaný. Jsem u poslechu druhého songu a je to super! Všechny dosud vypuštěné songy se mi taky líbily, tak věřím, že to bude vážně dobrá deska! Více než věřím.. já to prostě vím! :D Ty voleee Eminem tam zpívá! :O Nooo... to bude peprná recenze! ;) Každopádně celé album trvá hodinu a třičtvrtě, takže si to nejdříve pořádně naposlouchám. Myslím, že teď jde vše stranou... chudák Avril, té jsem si moc neužil :D

Nicméně, nejen o Eminemovi je tento článek. Já chci hlavně upozornit na plno dalších nových desek, které výjdou do konce roku. Desky, které by se neměly opomenout! Jaké mám na mysli? Britney Spears, Little Mix, Lady Gaga, One Direction, The Wanted, Cher Lloyd, Tinie Tempah a mnohé další, na které si teď nevzpomenu. :D

Zpět k Eminemovi.. procházím ten tracklist a uvědomuji si, jak hitové to album zase bude. Ale některé featuringy budou ultra zajímavé. Rombinace s Rihannou vyšla i minule a podle toho kousku, co jsem slyšel výjde i nyní. :) Překvapením pro mě však jsou songy s Natem Ruessem ze skupiny a Fun. a pak také song se zpěvačkou Siou. To bude zajííímavé! :)

A zpět zase k tomu co výjde... Cher Lloyd je další z těch, na které se strašně těším. Tinieho už jsem slyšel, letmo a docela fajn, ale nic z čeho bych byl úplně paf... Dalším obrovským otazníkem je Beyoncé! Na netu jsem se dočetl, že by se snad měl nový singl objevit už na konci listopadu nebo na začátku prosince, což se mi zamlouvá!
Nemělo by se ale ani zapomínat na alba, která už tento rok vyšly, protože jsou mezi nimi perly. Jako takové perly rozhodně beru alba od Ellie Goulding, MS MR a Demi Lovato. O MS MR jste asi zatím moc neslyšeli, ale jsou vážně dobří. Ale o tomto duu někdy jindy...

Na konec článku nemůžu dát nic jiného než Eminema, o které jsem se v tomto článku zmínil vážně hodně. Tady je song Survival...První poslech: Avril Lavigne - Avril Lavigne

28. října 2013 v 20:51 | Usher |  Recenze CD
Tak jo, stáhl jsem si nové album Avril Lavigne... přímo s prvním poslechem budu psát taky tuto recenzi. Stejně to pak asi udělám i s Lady Gaga, jejíž nový song "Venus" (již třetí singl z ARTPOPU) mě docela zaujal. Ale o to až jindy... teď je na řadě Avril... A dopředu se omlouvám, budu zase tvrdý, stejně jako u svých oblíbenkyň - viz. moje minulá recenze.
Song po songu...

Rock N Roll
2.singl a snad první u kterého jsem si u Avril řekl - to dělal někdo, kdo produkuje One Direction?! Stejné přehlušující nástroje - rocková kytara, elektro basy a vše nejvíce na maximum, ať to jde slyšet. Vždy a všude. A jelikož mám One Direction v celku rád, tento písničce požehnávám! :D A dobrý vokální projev .."hej, hej, hej"

Here's To Never Growing Up
Co k tomu napsat, již když tento song vyšel, měl jsem jasno. Tohle je úplně autentická podoba s Taylor Swift, tahle písnička prostě co se hudební stránky týče patří na album "RED". Dokonce i slova bych hádal spíše jako text od Taylor... Stane se. Ale líbí se mi, fakt hodně... jen bych to nečekal od Avril.

17
Proboha! :D Nadšení ze sloky mě přešlo již v refrénu! Okey... tak tohle je další Taylor Swift! S tím rozdílem, že Tay zpívala 22! -_- ... Zase je to produkčně hodně dobře spachtěný song. Ale ten nápor toho "chci být teen, i když už dávno nejsem" je odporný, stejně tak, jako jej vnímám u Taylor! Nicméně, i tento songe se mi líbí. A na ten ukřičený refrén si člověk zvykne.

Bitchin' Summer
Dobře, tak u tohoto songu to uzavírám s tím, že komu se líbí první tři songy, 1000% se mu bude líbit i Taylor Swift - je to naprosto totožné. Ta hudba je fest stejně utvořená. Ty nástroje alá "cink cink" Avril nikdy tak bohatě nevyužívala a tady jich je (s prominutím) jak nasraných. Ááá rapp pasáž :D Okey! Avril a punk už asi nikdy více. :D Vítá vás popová Avril. Tahle písnička se mi líbí. Sice je lehká, ale je příjemná... a letně naladěná. Takže rozhodně i tento třetí song si zaslouží palec hore!

Let Me Go (feat. Chad Kroeger)
Klenot alba! Tohle je ta Avril, kterou si (podle mě) přejí fanoušci nejvíce. Tohle je po dlouhé době song, který i přesto, že je mainstream, nezní jako mainstreamový! Moc se mi líbí. Chad má taky fajn hlas (ale Avril je Avril :D)... Myslím, že od Avril je tato písnička dobrý tah na branku - otázka, jestli to není risk, vytáhnout to jako singl do rádií. Snad se jí s tímto povede uspět alespoň v Billbordu, kde se jí tento rok moc dobře nevede. Rozhodně jeden z nejlepších singlů na albu.

Give You What You Like
Jo takhle - toto album je rozděleno na sekce, každá je stylově jiná, zatím co první 4 songy jsou hurá do rádia a blbneme na škole. Tahle část je dospělá, folkovo-popovo-osobní. A co se týče tohoto songu ten rytmus je bomba. Po produkční stránce si myslím, že Avril na tomto songu taky něco udělala... hodně dobře jí to sedí k hlase a určitě si ho přizpůsobila. Jo, tak taková Avril by se mi vážně líbila. Žádny rock, žádný elítle taneční pop, ale zlatá střední cesta, stejně jako u Let Me Go.

Bad Girl (feat. Marilyn Manson)
Zajímavá kombinace hlasů. Nicméně, ozvěna? ...tak výrazně jemný hlas k takové hudbě? ...opravdu Avril? Možná bych si dal radši další "Give You What You Like" než tohle. Jako ano, zní to poměrně ucháznějícně. Nicméně rozhodně tohle není to lepší na albu, ani z daleka...

Hello Kitty
A hurá na to, jdeme dubstepovat. Ani ve srandě bych tuto písničku na album nedal. :D Dubstep + rozmazlený rapp + elektro... tohle Avril těžce nedala. Vím, že má hodně fanoušků v Japonsku, ale tohle je odporně líbivá (jak pro koho) sračka - tohle měl být japonský bonus song, o který nikdo nebude stát a ne song, který má být brán stejně vážně jako Let Me Go. A to její "mňau" je více než děsivé! Unlike this.

You Ain't Seen Nothin' Yet
Tak to nejhorší mám snad za sebou! Uf! ... A tohle je zase co?! :D Proboha, kdo seřazoval ty songy?! :D No dobře, tohle je fajn, už proto, že mi to připomíná Simple Plan. Tohle je snad první song, u kterého si můžu s klidem říct, že je to ta stará dobrá Avril - vše předchozí bylo prostě mimo jí samou a nebo novinka v repertoáru. Tohle je jednoznačně písnička s nálepkou "made for Avril". Takže zase palec hore! :)

Sippin' On Sunshine
Tak se vracíme zase na začátek alba. Taylor Swift volume 2. Líbí se mi to, protože mě se taková hudba prostě líbí... tuctová kvalitní popová záležitost, která se strašně snaží tvářit drsně, ale nejde jí to. A je fakt, že je to příjemně letní song, vidím to na singl s videem někde okolo května 2014. :D Jééé... a má to stejný middle eight jako "Oath" od Cher Lloyd. :3 Takže o důvod víc, aby se mi to líbilo. :D

Hello Heartache
Hmmm... tohle je tak průměrná písnička, až mě nebaví. Je to něco mezi starou a novou Avril. Moc se k tomuto songu asi vyjadřovat nebudu. A poslechu asi taky moc nedám. Tohle se mi prostě nezalíbí... sloka, refrén, sloka, refrén "lala-lalalala-la-laj" budeme juchat?... asi ne...

Falling Fast
A už vím, proč začíná být nuda. Blíží se konec alba, takže musíme všechny uspat. Nejde to tak, aby byl i konec stejně našlapaný jako zbytek alba. V téhle skladbě si budou libovat ti, co balady milují a fanoušci Avril. Jelikož nejsem úplně zcela ani jedno, tak mě to moc nebere. Je to rozhodně příjemnější, než předchozí song, ale pořád řádná nuda. Opakování slov forever.

Hush Hush
Nečekaně! Poslední song je taky balada. :D Nicméně tady tahle už při prvních tónech zní o milion procent lépe než dvě před ní. Uuuh... čím více se rozjíždí, tím více je úžasnější. Dobře, známe vítěze v sekci "balady na konci alba"... Pšt Pšt! Moc dobré a epické zakončení. Je to fakt, že tak dobrý song jsem od toho nečekal! :D Překvapení na konec... rozhodně! Proboha... tohle se mi osobně líbí snad ještě více než Let Me Go, které jsem tady korunoval na snad nejlepší song alba... Ale každý to může vnímat jinak. ;)

Deluxe verzi alba hodnotit nebudu. Sice právě tu mám k dispozici, ale nevidím v tom žádný mimořádný potenciál, aby tím byla deska posunuta na lepší level. Dva covery a jeden akustický song. Je to fajn, ale ne lepší než to, co tady je a bylo. :)

Celkově vzato je pro mě tohle album překvapením. :D Chtěl jsem teď začít poslouchat více Katy Perry, ale tam se mi líbilo o hodně méně songů, takže zůstanu u Avril. Tady mám totiž jasno "Rock N Roll", "Give You What You Like", "Let Me Go", "17", "Bitchin' Summer", "Sippin' On Sunshine" a konečně "Hush Hush" jsou prostě nejlepší songy alba! :) K obalu se nemá cenu vyjadřovat, ten se nelíbí nikomu... a kdo říká, že se mu líbí, tak lže. :D Jen pandy a Taylor Momsen se můžou líbezně culit při pohledu na stejné kruhy okolo očí. :D ... A v tomto článku nepadlo ani jednou přirovnání ke "Goodbye Lullaby", víte proč? Tohle je naprosto něco jiného, než předchozí album, které bylo plné posmutnělé Avril. Ke smutku teď nemá důvod, tak se radujme s ní. ;)

Celkové procentuální hodnocení: 75%


Tak tolik asi k dnešní recenzi. Překvapivě se z toho v mých očích vyklubalo dost dobré album. Určitě nám do budoucna bude mít ještě hodně co říct. :) Hmm... asi začnu být více Avril fan - dobrá zpráva pro tebe Betty, že?! :D


Little Mix - Move

25. října 2013 v 18:31 | Usher |  Video
Little Mix určitě znáte. Mám je rád, holčiny jedny. :) Upřímně, písničky jsem si až do teď nevšímal... věděl jsem, že je, ale nejevil jsem zájem, ale je hodně dobrá. A strašně se mi líbí styl, jakým je natočené video! Kombinace klip + song je skvělá... palec hore! Co si myslíte vy?! :)


Picture this: Ellie Goulding / 2013

24. října 2013 v 20:22 | Usher |  Stars
Dnes zase asi jen jeden článek. Přidávám další kresbu, z těch, co se nastřádaly. Doufám, že snad někteří z vás poznají, kdo je na obrázku, pro ty, co to nepoznají, je to Ellie Goulding. No, jelikož jsem to kreslil 25 - 30 minut, tak myslím, že docela dobrý :D jako je fakt, že ty vlasy nic moc... ale jinak se mi to celkem líbí. Je fajn, chválit si svůj "produkt"! :D Jinak, kdy už jsem u té Ellie. Její songy jsou super... Halcyon (Days) zbožňuju :) Bright Lights tak naposlouchané nemám, o to více mi vyrazila dech písnička Animal, když jí Ellie zazpívala na zářijovém iTunes festivalu, šel jsem do kolen. Kdo by náhodou song neznal - odkaz ZDE! Vážně stojí za poslech!
Tak pište své názory. :) Budu za ně jenom rád... v nejbližší době přidám ještě kresbu Beyoncé :3Recenze: Selena, Miley & Demi

23. října 2013 v 21:53 | Usher |  Recenze CD
Tak jsem se rozhodl, že tyhle tři děvy nebudu třídit zvlášť, vždyť stejně všechny vzešly ze stejného úrodného hnoje. Yes, made by Disney©. Nečekejte, že bych se o těchto albech nějak rozepisoval. Zkrátím to, nebo se o to alespoň pokusím. :D Prvně si vezmu na paškál Selenu, druhou Miley a říká se, to nejlepší na konec - i když nevím, jestli to zrovna teď bude platit.

Selena Gomez - Stars Dance

Tak tohle mě docela vzalo. Čekal jsem, že se bude chtít zalíbit celému světu v té nejotravnější podobě, a tak se taky stalo. Selena útočí na dance-elekro-grrr-chrčení... Jako celek je pro mě to album strašně divné. Když ale kouknu blíže a poslechnu si jen některé songy, tak mi to příjde jako nadprůměrné album. Tím chci říct, že nebýt několika songů, bylo by to hodně dobré album. Hodně stylů a hodně známých rytmů, tónů, slov... inspirace Rihannou je zde excelentně vidět. Na jednu stranu jsem rád, že vydala nové album, ale na druhou stranu s tím mohla ještě počkat! Hlasově to totiž není nic extra... zvláště elektrické části některých songů bych proklel... Nicméně takový song "Slow Down" jež se hraje i v ČR je přímým důkazem toho, jaká deska je... strašně neosobní, uřvaná, přeelektrizovaná, ale pod povrchem dobrá! "Slow Down" je jeden z mých nejoblíbenějších songů na tomto albu, společně s "Forget Forever" což je úplný top alba, pak také "Write Your Name" a "Love Will Remember". Prostě tohle album nabízí jen to, co již znáte, akorát v desetkrát dubstepem a elektrem znásilněné formě. Na balady Selena nemá hlas... takže ty jsou buď nudné a nebo i přes pomalé temto pořád taneční. Selena bohužel své album A Year Without Rain překoná jen těžko! Nejoblíbenější songy jsem vypsal výše, takže tolik asi k Sel.

Celkové procentuální hodnocení: 62%


--------------------------------------------------------------------------------------------------

Miley Cyrus - Bangerz

Na tohle album se hodí přelepka "Rihanna - Bangerz". Větší napodobeninu barbadosské Riri jen težko najdete. Tohle album je duplikátem Rihanny. Stylově naprosto! A jedno maj holky společné, ani jedna není dobrá zpěvačka. Nicméně i přes všechno chování dnes již vylízané (a to doslova) Miley je Bangerz neuvěřitelně dobré album. Miley a její tým se snažil udělat něco, co by se ani trochu nepodobalo dřívějším cédéčkám. A to se povedlo. A dokonce přes všechen tento risk má toto album úspěch ve světě. Tím riskem myslím hlavně směs různých stylů, které jsou na albu. Představ te si to, posloucháte pop a přeskočí to na elektro a o song dále hip-hop s country?! Tohle je odvaha, nebo jen špatný vtip, ale s nečekaně zábavnou formou a dobrým zakončením, takže je to ve výsledku dobrý vtip. Tím vším chci říct, že je tohle album hodně dobré a docela propracované. Bodejď by ne, tolik peněz se do té produkce vložilo. Selena by mohla povídat, ta je na tom podobně. :D Největší katastrofou na tomto albu je Britney Spears. Ta už ani nezpívá, jen mluví... Vážně se čím dál tím více netěším na její nové album, to bude průser všech průserů. Tolik ale k Britney a zpět k Miley. Ta si ten svůj pop-elektro-hip-hop-country škit vyladila (nebo spíše tým odborníků to udělal za ní). Já si prostě nemůžu pomoct, album je sice fajn, ale slyším v tom Rihannu a to více než je únosné. Jinak musmím uznat, že už ani Miley nemá tak příšerný hlas, který vždy měla. Jinak celkově featuringy na tomto albu jsou jako kdyby je vybírat Justin Bieber - no ještě ten tam vlastně chybí. :D ... Je to šílené, zvláštní a uhozené... Jediný, věčný omyl na albu je Wrecking ball - ta písnička je tam mimo mísu. Škoda, že jí nenazpívala Beyoncé, pro kterou byl song původně určen, no bohužel...
Mě osobně se nejvíce líbí Wrecking Ball, 4x4 feat. Nelly a Get It Right. A SMS s Britney doporučuji přeskočit, příšerný shit! :D

Celkové procentuální hodnocení: 70%


--------------------------------------------------------------------------------------------------

Demi Lovato - DEMI

Tak a nakonec Demi, moje oblíbenkyně, až nyní teda. :D Tohle album se mi po prvním poslechu zdálo jako naprostá pecka. No, zase taková pecka to nebyla... pár poslechů stačilo a vrátil jsem se zpět na zem. Je to fajn popík, který není tak násilně přeburácený všemi styly jako u předešlých dvou slečen. Najdou se zde dance songy, ale ty rozhodně nekazí dojem celého alba. Podle mě je tohle album jedním z těch lepších z toho roku. Ale přesto... ani špetkou v tom necítím Demi. Jsem zvyklý z Unbroken, ale asi jsem čekal něco více. Více osobního... dočkal jsem se vážně příjemného popu s nádechem hravé Demi - jako by se chvílemi nakazila infekcí zvanou "Cher Lloyd". S níž nazpívala jediný featuring na albu. A to je také jedna z nejlepších písniček, co zde najdeme. Energická, hravá a stylová. Demi udělala dobře, že jako první song zvolila "Heart Attack", který zabodoval hned v několika zemích. Druhý song je taky skvělý, ovšem ten už slávu nezažil. Snad se Demi vrátí na vrcholky žebříčků s třetím singlem, kterým je "Neon Lights". Tento song je mým absolutně nejoblíbenějším na tomto albu, společně s "Without the Love", "Heart Attack" a "Really Don't Care" tvoří šíleně našlapanou singlovou čtveřici. Kromě již zmýněných songů mám rád i baladu Warrior a taneční Never Been Hurt. Tohle cd je prostě super, baví mě, ale Unbroken se mi líbilo více, nicméně dle hudebních kritiků to je právě naopak. :D Já myslím, že se dílo povedlo. Možná je to až moc "líbivé"... ale to si každý musí posoudit sám. ;)

Celkové procentuální hodnocení: 74%


Tolik asi k dnečním recenzím... už nyní uvažuji, co napíši o Katy Perry. Tu si asi ale nechám až na srovnání s Lady Gaga, které se dočkáme již brzo. Jinak vím, že jsem dneska byl asi trošku tvrdý, ale psal jsem to tak, jak to cítím a jak mi to padlo pod prsty. :) Snad se nebudete zlobit. Podotýkám, že všechny tři holky poslouchám! Takže nehejtujte! :D

Cher Lloyd - I Wish (Live)

22. října 2013 v 23:34 | Usher |  Video
Mmmm... ještě než půjdu spát, tak si nemohu odpustit jedno kratší akustické video. Je to první song Cher Lloyd z nové desky, jen v akustické provedení. Možná se mi "I Wish" takto líbí i více než normálně... ale i tak, mám rád snad každý song od Cher Lloyd. Ona je prostě fajn holka s dobře rozjíveným hlasem, který mě silně zaujal. :) Toť asi vše... tak přeji krásny zbytek týdne (nevím, kdy zase něco přidám). Užívejte života. ;)


"Ten s hlavou v oblacích" / 2013

22. října 2013 v 20:32 | Usher |  Portraits
Tak po strááášně dlouhé době tady ještě přidám něco malého ze své tvorby. Kresbu, portrét nějakého kluka... je to kresleno podle fotky, kterou jsem náhodně našel na deviantartu. Ta fotka mě unesla... ta hra světla a stínů je boží. Chtěl bych kreslit více takových fotek. Opravdu mě to moc bavilo. Dokonce jsem si po dokončení tohoto obrázku řekl, že snad ještě umím i něco málo nakreslit, protože to (podle mě) vypadá dobře. Co myslíte vy? :)


Jinak nakreslil jsem toho za dobu své neaktivity na blogu o něco více, když bude zájem, dám to sem... uvidím. :)

A na ten blbý název tohoto obrázku raději nic psát nebudu. Větší kravina mě prostě nenapadla, už protože kouká z podhledu, nebo nadhledu... wtf - jako by to nebylo jedno. :D

Moje malá sbírka...

22. října 2013 v 19:39 | Usher |  ME & my gup
Ola, Amigo, Cao...

Děkuji za komenty k minulému článku. Určitě z toho něco pěkného vyberu. Dlouho se těším na šťavnaté recenze. Doufám, že pak nebudete zklamaní. :) No, ale nyní bych se Vám chtěl "pochlubit" svou aktuální sbírkou alb, které mám. K tomu, co je vidno na fotce myslím nic dodávat nemusím. :D
A ano... tam to, vedle Ashley jsou One Direction... ano, koupil jsem si je. Ano, cítíl jsem se hodně trapně. Ano, byl jsem červený jak rajče. Ano, je to hrozné... ale(!) to album se mi prostě líbí. Kvůli jejich druhému albu bych se asi takto neztrapňoval. Ten obličej toho prodavače asi nezapomenu... a on na mě asi taky ne. :D A jelikož do našeho Bontonlandu chodím docela často, tak je mi jasné, že se ještě dloooouho budu setkávat s hodně irocnikým úsměvem, ale přežiju to. :D Další věci asi nepotřebují ani vysvětlení. Možná snad jen ti Take That dole. Ti byly prostě tak levní, že jsem je bral :D ... Tohle album se mi líbí, tak jsem si řekl "Proč ne.", a bylo to. :) Tento týden ještě dojde z UK "Lotus" od Christiny Aguilery, ale to myslím nikoho nezajímá. :D

Nejvíce rád jsem samozřejmě za Beyoncé, Simple Plan, Ashley, Cher Lloyd a Demi Lovato. V brzké budoucnosti bych měl ještě doplnit Eminema a The Saturdays, protože to tam brutálně schází!

Tak se koukněte a kdyžtak přihoďte nějaký ten koment. :)A ještě menší dotaz...

20. října 2013 v 22:17 | Usher |  Extra
No, ještě bych si dnes dovolil jeden článek...

Je to spíše dotaz, otázka na Vás. Během uplynulé doby, co jsem na blog nepřidával vyšlo hned několik alb, o kterých bych se asi měl zmínit v podobě recenze. Je blbost dávat Vám na výběr z mých oblíbených, co vyšly - ty Vám totiž časem vnutím sám! :D Chtěl bych ale, aby jste si vybrali, na jaké album udělám po dlouhé době recenzi... Věřím, že vyberete něco výživného. ;) Pokud by jste mi chtěli, zcela náhodou, ušetřit práci, tak můžete vybrat jedno z alb, které mám naposlouchané. Jaké to jsou? No nejvíce asi Demi Lovato - Demi, Selena Gomez - Stars Dance, Jessie J - Alive, Ellie Goulding - Halcyon Days... ale můžete vybrat i jiné. Je to pouze na Vás. Pokud tedy ještě o nějaké ty hudební recenze jevíte zájem. ;) Taky vyberte a nepřeberte...


The Pretty Reckless - Going To Hell

20. října 2013 v 21:51 | Usher |  Video
Docela jsem se pousmál nad chybou v předchozím článku, kde jsem napsal nesmysl "čtyři poloviny" - docela by mě zajímalo, jak to může vypadat, rozdělení na 4 POLOVINY! :D No nic, opravovat to nebudu, alespoň je vidno, že nejsem v kamarádském vztahu s češtinou... ale ani s jiným jazykem. :D

Ale to hlavní, oč jde v tomto článku, je nový klip americké skupiny The Pretty Reckless. Myslím, že všichni budete znát hlavně zpěvačku této kapely, Taylor Momsen, která se proslavila nejen v dětských rolých, ale hlavně pak v seriálu Gossip Girl. Tato rocková skupina je jednou z mých nejoblíbenějších. A zůstala asi jako jediná z těch "drsných", co poslouchám - pokud tedy nepočítám Linkin Park (taky to není zrovna to nejostřejší, já vím :D). Každopádně novinkový song "Going To Hell" je docela super. Skupina připravuje, už více než rok, stejnojmené album, které je pořád v nedohlednu. Nicméně song je tady a dokonce i s videem. Mě osobně se líbí. Po dlouhé době tam i Taylor nevypadá jako mýval a nemá namalované 30ti centimetrové kruhy okolo očí. :D ... Tak se kdyžtak koukněte a sdělte dojmy ze songu i videa. ;)


Pár slov o One Direction

20. října 2013 v 13:19 | Usher |  ME & my gup
Ennie mě strašně inspirovala k tomuto článku. V něm se dozvíte můj názor na anglický boyband One Direction. No, svůj názor na ně ani sám pořádně neznám. Tudíž ještě sám nevím, jak bude bude celý článek vypadat, vše ze mě bude vycucáno za pochodu. Tématicky jsem k tomuto článku udělal i banner nebo blend, nebo jak se tomu říká - už ani sám nevím, je to pracovní deformace. :D Tak tady je, a článek s mým názorem pod ním...


Svět jako by se dělil na čtyři poloviny. Ti co je rádi mají, ti co ne, ti co je neznají a pak ti, kterým jsou naprosto ukradení a těch je asi nejvíce. Já osobně patřím do skupiny "Můžu je, ale že bych musel mít vše okolo nich, to vážně ne". Jejich chování hodnotit nemůžu. Snad je Harry mi příjde jako rozmazlenec - a to ne v malém množství. Možná jim sláva stoupla do hlavy a změnili se všichni, jenže to nikdo z fanoušků nepozná, pokud není z jejich okolí. Jen oni sami ví, jak se chovali kdysy a jak se chovají nyní. Je potřeba je někdy brát i s rezervnou. Nicméně hvězdné manýry mají, protože na ně mají právo.

Jejich hudba
Muzika, kterou dělají (nebo spíše, která je jim tvořena) je dělaná na míru přímo jim a jejich publiku. Bohužel, hravé tóny, které jejich hudba obsahuje mě hrozně baví. Pracují z velkým množstvím známých producentů, které znám již od jiných interpretů. Což se týče jejich hlasů mám jasno. Liam a Zayn mají nejlepší hlas, naopak tím nejhorším hlasem pro mě je Louis, jehož hlas beru někdy jako přebytečnou jednotku. Ale věřím, že postupem času se z každého z nich stane dobrý zpěvák. Stejně tak, jako se to stalo u mnoha jiných hvězd. Některé ovšem krákají do teď, viď Katy. ;) ... Osobně mám rád hlavně debutové album "Up All Night". Ale každý má jiné chutě. ;)

Myslím, že před sebou mají ještě hodně velkou budoucnost. Otázka, jak se k ní postaví oni. A taky jak moc se z nich stanou odobné hovádka jakými již dnes jsou Justin Bieber, Miley Cyrus nebo Rihanna.

Je na člověku, jestli bude poslouchat zrovna tento boyband. Ne každému to padne do noty. Někdo je spíše na rock nebo elektro. Každý má jiné chuťové pohárky a tudíž je potřeba počítat i s tím, že ne každý je má rád. Každý může mít svůj názor, ať už jim říká zlatíčka nebo kokoti. Pořád jsou to jen lidi a jako každý, tak i oni mají svě + i -. Podtrženo, sečteno, poslouchám je a zdá se, že i nadále budu. Nevadí mi a mám je v celku i rád. Koho mám nejradši sdělovat nemusím, pokud jste četli celý článek a viděli banner. :D ... Toť prozatím vše k One Direction.

Ale zajímá mě i Vás názor. Co si o nich myslíte?! :)


Hello Everyone!

20. října 2013 v 12:17 | Usher |  Extra
Ha! Tak jo... od dubna na tento blog nedopadl ani jeden nový článek... Je potřeba na tom něco změnit. Několikrát mě to sem táhlo, ale pokaždé jsem odolal, až poslední dobou cítím potřebu sem zase psát. Chybí mi vyjadřování se o hudbě! A to v nemalém měřítku! Prostě zase budu psát. Ne sice usilovně každý den/týden, ale budu se snažit rozhodně častěji jako jednou za půl roku. ;) Jelikož pracuju, a ve volném čase "peleším", tak není sice moc času, kdy budu psát, ale jak píšu, pokusím se. Stejně mám pocit, že už nejlepší doba uw-site skončila. Návštěvnost už prostě nedohrabu, i když se budu snažit sebevíc! Ale což nezoufám, možná se pletu...
TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present