Listopad 2013

První poslech: Simple Plan - Get Your Heart On - The Second Coming!

25. listopadu 2013 v 23:47 | Usher |  Recenze CD
Ennie, konečně mě zase budeš mít ráda! :) Dneska, před chvílí se na net dostali nový Simple Plan. Jejich nové EPčko, tak ho jdu rovnout poslechnout, protože prostě Simple Plan! :) Sám jsem zvědav, s čím hoši přijdou.

Ordinary Love
Už na začátku je to energický typický "SP" song! :) teda ale refrén nic moc. Připomíná mi to dost okatě Jet Lag! :) Ok, tak druhá část song je o dost lepší... když se to rozjede, tak je to pecka! :) To odpočítávání mě tam baví! fakt, že jo... dobrej song (ale jsou i lepší)...

The Rest Of Us
Tyjo... nové nezvyklé zvuky! Co to slyší moje uši?! Tohle se mi líbí!!! Velice příjemný song! A ten refrén je pecička! Hravé a perfektně sladěné s hlasem. Hopsá mi to ve sluchátkách. Tuším, že tahle písnička mě bude bavit hodně dlouho. :) Konec trochu agresivní, ale dobrý :)

Outta My System
Další hravá melodie. První sloka se mi nelíbila, už jsem to chtěl zabalit... ale ten refrén je mastně energický! Fakt fakt dobrý! A druhá sloka je stejně laděná jako ta první. Ještě, že je tu tak silný refrén. :) Ok, tak jelikož nechybí cink, cink, tak pro mě hodně dobrý song, který doporučuju. :)

Fire In My Heart
Tohle přesně jsem čekal. Nějakou tu kopii Summer Paradise. Dobrá letní kytarovka. Do pohody, vhodná pro surfaře... proboha, autotune?! o.O Jak mě první refrén nezaujal, tak ty další jo... hlavně, když se pak přidá to piánko, to je slast pro má ouška. :)

In
Astronaut 2! :D Oni se na tomto EP asi hodně inspirují sami sebou mi přijde. Alespoň jde vidět... počkat, co to... tohle není pomalý song?! AHA! Tak dobře, je to úplně něco jiného, než jsem čekal... má to grády. Tyjo, úplně chápu, že to pořád patří pod GYHO! Úplně stejné zvuky (tím nemyslím, že by se opakovala melodie). No, tak od tohoto songu jsem dostal více, než jsem čekal! Palec hore.

Lucky One
První pomalý song! A tenhle vážně je! :D Kytarovka... a pořád jen kytarovka. :) No, refrén se mohl více rozjet. Ale není to nejhorší. Že by přišly bubny?... tak ne. Je to celé postavené na kytarách... A tady Pierre nemá absolutně vůbec upravený hlas (ne, že by ho někdy nějak extrémně upravený měl :D). Tím chci říct, že to zní skoro jako live. :) Nicméně pro mě zatím nejslabší song, bohužel...

Try
A poslední song alba. Čekal jsem baladu a dostal jsem jí! Ale o několik desítek procent lepší, než ta předchozí. :) Tady je ta melodie boží. Poslední dobou jsem nějak na pomalejší songy, takže už proto se pro mě tento song stává nejlepší na EPčku! Rozhodně doporučuji poslech! Je to něco jako nová Avril. Příjemné, vážně se to dobře poslouchá. Ty refrény jsou vyvážené a nástroje nepřehlušují hlavní hlas... A ono to i přitvrdilo. Dobrý, nečekaný... Takto se mi to líbí. Takže opět a znovu napíši, že je to nejlepší song na tomto malém albíčku.

Celkově jsem ani nevěděl, kdy EP vychází. Upřímně jsem na SP celkově docela zapomněl. Ale to se jistě spraví. Tohle EP mě zase na delší dobu zasytí jejich tóny. :) Za sebe nejvíce doporučuji Outta My System a rozhodně Try!
Cover je fajně střelený, takže za ten taky jen plus!

Celkové procentuální hodnocení: 78%


Radši snad ani nebudu upozorňovat na to, že krom SImple Plan leakla i Britney Spears. O jejim srdcerivném a velice osobní albu (jak sama řekla) se vyjádřím jindy. Teď totiž už ani nevím, co píšu, protože usínám. :D Tak dobrou...

Doporučuji (songy)...

24. listopadu 2013 v 11:12 | Usher
Po hudební stránce jsem se rozhodl Vám doporučit nějaké ty songy poslední doby, ale bude tam i pár starých věcí, které mi byly připomenuty. Samozřejmě, že se to nemůže obejít bez doporučení One Direction. :D Jejichž nové album mám už hodně naposlouchané. Od nich doporučuji You and I a Right Now, dvě pomalejší písničky, které snad mají šanci se zalíbit. :) Pak je tady i další big star, kterou všichni znáte. Je to Lily Allen. Její nečekaná novinka Hard Out Here je pecka! Ale ten autotune, ten autotune... ale je to fakt dobré, i s tím autotunem. Další novinkou, kterou doporučím je Britney Spears a její novinka Perfume. Tento song se zanedlouho dočká videoklipu. A kdo by si náhodou myslel, že to bude stejná odrhovačka jako Work bitch, tak toho vyvedu z omylu. je to skvělý popový (!!!) song. Přesně takovou Britney jsem chtěl a tu jsem taky dostal. Takže jsem zvědav na celé nové album. :) Samozřejmě nemůžu zapomenout ani na Beautiful Pain, jež je duetem Eminema a australské zpěvačky Sia, která je poslední dobou spíše dvorní songwritterkou amerických hvězd, i již zmíněný song Perfume napsala ona. Vsadím se, že i nový song Beyoncé, který jsem Vám včera postoval bude z její dílny. Další track, který Vám chci a prostě musím doporučit je Bonfire Heart od Jamese Blunta. Ten chlap mě vždycky děsně nudil, ale poslední album je fakt dobré, příjemné, popové, oddychové. Poslouchal jsem ho po Artpopu od Gagy, který se mi moc nelíbil, takže to bylo příjemné zpestření. :) A jedna z těch posledních doporučení se týká starého songu Watterfall od TLC, který byl všem připomenut ve filmu "We are Millers" (Millerovi na tripu). Ten film je super! Ten taky doporučuji! :D ... A poslední doporučení se týká songu Animal od Ellie Goulding, který už je také pár let starý, jenže já na něj přišel až nyní. Myslím, že jsem Vám ho již nedávno doporučoval, ale opakování matka moudrosti! :D ... Tak snad si alespoň něco málo z mnou napsaného poslechnete. Vážně to stojí za to, jinak bych se s článkem ani neobtěžoval. ;)


Beyoncé - God Made You Beautiful

23. listopadu 2013 v 15:56 | Usher |  Video
Sice to není video, ale nevím, kam jinam to zařadit! Konečně jsem se dočkal!!! Před hodinou leakl nový song Beyoncé! "God Made You Beautiful" je vážně skvělý song! Myslím, že má na to být tak populární jako bylo Halo, protože je na tom kvalitou stejně. Vážně se mi strašně líbí. A pokud si myslíte, že je to pilotní song z nového alba, tak Vám rovnou říkám ne! Tuto skladbu naleznete pouze jako doplňující akldbu k dvouj DVD "Life Is But A Dream", kde je na jednom disku filmový dokument o Beyoncé, který sama režírovala a druhý disk obsahující záznam z koncertu v Atlantic city. Aneb i Beyoncé chce fanouškům dát dárek na Vánoce, ale uznávám, že album by bylo o mnoho lepší. Ale alespoň něco. Jinak nový song najdete pod článkem! Já jsem nadšen... co říkáte vy? :)

Okey, písnička mi nejde vložit, tak TADY JE ODKAZ!!! :)

Poslechněte a pište názory!

Demi Lovato - Neon Lights

21. listopadu 2013 v 22:07 | Usher |  Video
Tohle bych asi rozhodně neměl vynechat. :) Proto to také na blog vkládám. Je to můj nejoblíbenější song z alba "DEMI", které vyšlo na jaře. Jsou lidé, kteří tento song rádi nemají a ti, kteří si jej oblíbili. Mě se hodně líbí a takové video jsem i čekal... Je sice nic neříkající, ale příjemné. Jen mě štve, že podobný koncept videa měla před pár lety Emily Osment, ta ale rozhodně nedosáhla takového úspěchu, jaký bude mít Neon Lights od Demi. Myslím, že to má šanci na úspěch... snad. :) Co na to říkáte vy?První poslech: One Direction - Midnight Memories

18. listopadu 2013 v 21:32 | Usher |  Recenze CD
Ehm... tak jsme se dočkali (pro některé myšleno jako fakt, pro některé viď Ennie, jako ironie :D). Dnes se na internetu objevilo nové album uk boybandu One Direction. Myslím, že o nich nic víc říkat nemusím. Všichni je znáte, takže bez zbytečných věcí přejdu rovnou k recenzi.

Best Song Ever
Notoricky známý song. Název sice nekoresponduje s obsahem, ale song je to dobrý. O tomto songu myslím moc psát nemusím. Asi každý z Vás ho zná a slyšel alespoň kousek songu. Já osobně si na tuhle písničku musel zvykat. Rozhodně to není ten typ songu, který se mi líbí napoprvé. Ale na druhou stranu to není ani ten song, co mě ze dne na den omrzí. Ale každý musí vědět, co se mu líbí. Já mám rád rychlé tempo a ty rockové kytary jsou přece cool. :D

Story of My Life
Druhý song na albu je taktéž singl. Na tomto blogu jste se s ním mohli setkat hned po jeho zveřejnění. Song se mi líbí. I když je pomalý (a já nějak extra pomalé písničky nevyhledávám), tak se mi líbí. Klip jen podrthl dobře vytvořené aranžmá. Hudba je v tomto songu opravdu hodně dobře vyprodukovaná. Dlouho jsem neslyšel, tak příjemnou souhru nástrojů. Hádám, že takových songů bude na albu více, protože producenti tohoto songu se na albu opakují. No, doufám, že z toho pro mě nebude album roku. To by mě ale sakra překvapilo. :D Zatím vede Eminem... No uvidíme. Tak zpět k tomuto songu. Za mě rozhodně plus. Výborná popová balada!

Diana
Fajn, tak první song, který jsem neslyšel. No, začíná to... zajímavě. Tak tohle bude průměr. Dobře se to poslouchá, ale tohle je přesně jedna z těch ukázkových písniček, která se bude líbit, ale ne moc dlouho. I když, ten refrén je tak lehký, že když se vryje do paměti, bude to jako vražda nožem. Bude vás bodat, bodat a bodat. :D Okey, tak už se blíží konec a přišla na mě ta vražda. Bodá mě to, takže se mi to začalo i líbit.

Midnight Memories
Mmmm... tohle začíná dost dobře! Jenže už jsem někde takový rockový začátek někde slyšel. A ten nájezd na refrén "Teenage kiks" kopie. No, tak refrén mě nezaujal. Docela to zkazil... Ok, tak tohle mě nebaví. :D Všímáte si? To co mě na začátku nebaví se mi pak strašně zalíbí a naopak. Jsem to ale divný. Hmm... dobrý middle eight i přesto, že ho zpívá Harry (aby bylo jasno, Harryho nemusím - Liam a Zayn forever :D).

You and I
Tahle písnička začíná jako strašně nudná a nic neříkající balada. Ale ten refrén ve mě ožil! Je to hodně dobře hudebně uklohněný song. Jediné, co mě na tom štve, že je to další z refrénu ala "Harry's solo". Nicméně to tomu songu neškodí... :O middle eight se rozjel úplně z ničeho! Tak tohle je pro mě už teď jeden z nejlepších songů na albu! Doporučuju poslech, až to bude na yt. ... Sakra, všímám si, že jak moc nemusím balady, tak tady se mi zatím líbí více než ty rychlé songy, ale není všem dnům konec.

Don't Forget Where You Belong
Shit! Tak tohle začíná taky skvěle! :D Proboha... dělají mi to naschvál! Další z těch pomalejších songů a zas se mi moc líbí ta hudba! Tady na tom albu si očividně někdo důsledně pohrál s baladami. Okey... tohle má grády. Nejlepší jsou ty chvíle s ozvěnami. Jen je to trochu moc nahlas, lidi, co dělali mastering se asi hodně snažili. :D Nicméně, další (pomalý) song, který doporučuju. :D

Strong
Jéé... tisíckrát zkopčený začátek, prvních pár sekund jsem měl pocit, že začíná Kelly Clarkson, ale úplně! Hmm... tahle písnička se tváří zcela nenápadně! Ale ona beztak nebude... A není! Je rychlejší... ale zase mi nedává to, co bych chtěl slyšet. tady byly jako hlavní nástroj odloženy kytary a zvolily se bubny. Chtěl jsem napsat, že mě ten song nebaví... ale přišel zase zvrat v druhé části songů se mírně mění hudba na lepší. No, zase další rychlejší song... na "girl party" je to možná fajn.

Happily
Už ten název se mi strašně nelíbí! Uvidíme song. Okey... tak už se to rozjíždí a už teď se mi to líbí. A refrén mi jen potvrzuje, že tuhle písničku prostě budu poslouchat. Hravé tóny. V hlavní roli kytara a bubny a taky cink cink, které mám tak rád. :3 No, tak konečně první rychlý song, ke kterému zřejmě nemám námitek. A jelikož je to jeden ze songů trvající pod 3 minuty, tak mě to bude bavit, není to zbytečně zdlouhavé, jako některé songy dnešní doby, které jsou někdy až na zabití, viď Justine (myslím Timberlaka :D).

Right Now
Pomalejší nebo rychlejší... tváří se to všelijak. Je to super! Ty refrény, ty sloky... tahle písnička má svůj osobní život. Popová, cinkavá, hravá, příjemná rychlejší balada. Už mě nebaví vychvalování balad, ale bohužel, na tomhle albu je to prostě 1:0 pro balady. Skutečně (nečekaně) další sobrý song.

Little Black Dress
Rockové kytary.. zase. Rychlý song a zase zklamání. Dobře, zní to fajn... ale je to trochu vedle typických One Direction, zdá se mi to spíše takové jako Keane, The Killers a tak. No, třeba chtějí vyzkoušet něco nového. Dobře se to poslouchá. Na začátku jse to chtěl úplně pohřbít, ale zní to dobře. Takže žádný krutý ortel pro tento song. Dobrý spád songu a pestré oživení alba. Konečně něco jiného. ;)

Through the Dark
Hmm... tohle se mi asi taky bude líbit. Začíná to pomalu, ale rozomile a hravě. Příjemný refrén! Tohle se mi prostě líbí, je to přesně ten typ písniček pro mě. Tohle je další hodně dobrý polorychlý song. Dobře se to poslouchá. A nevím proč, ale úplně se mi hodí do zimního počasí. Možná za to může ta hudba, která mě tak nadchla. Této písničce dávám s čistým svědomím zelenou.

Something Great
A hádejte co je tohle? Kdo hádá baladu? Ano, je to balada... Nicméně tohle je už podle začátku hodně utáhlé. Noo... i když, refrén je na půl táhlý a napůl zase hravý. Tuhle písničku bych si asi musel poslouchnout vícekrát pro konečný verdikt. Nicméně Keane podruhé. :D Dobře, tak jsem si udělal názor... tohle patří k tomu lepšímu na albu.

Little White Lies
Tohle začíná pomalu, ale beztak... ano, není to pomalé. ani jsem to nestihl dopsat a rozjelo se to. A je to docela pružné a asi to i zvedne ze židle. No uvidíme, jaký bude refrén. Jo, zní to dobře. Ale dobře pořád není výborně. ;) No, tak tuhle písničku taky poslouchat budu. Je to trošku divný, tanečně-tvrdý song. Někdo tam chtěl silou rvát dubstep, který tam nakonec není a je nahrazen rockovou kytarou. Proboha.. ale ty opakující se slova jsou pfů! :D Ale celkově je to dobrý song.

Better Than Words
Zase další pomalo-rychlý song. No, tak tady tohle mi ovšem nic moc zatím nedává... Nebaví mě. Furt jen bublají bubny, drnkají kytary a je tam pár divných zvuků, které se mi moc nelíbí. Chalani tadyk trošku vyjou na měsíc. Není to zrovna to pravé ořechové, ale písnička jako taková neurazí. Určitě si jí hodně lidí oblíbí. Já aktuálně ne...

Why We Don't Go There
První písnička "ultimate" verze. Rychý song... dobrý, ale nějak mě zase ničím neosliňuje. A zdá se mi, že jsem to už někde slyšel... Ale trochu mě zaráží poměr rychlých a pomalých songů na tomto albu. Je to divné. Fakt, že jo. :D Tento song i přes svůj rychlý spád není nic, po čem bych byl odvařený... možná spíše trochu unuděný.

Does He Know?
Rychlý song, ale tenhle je zajímavý narozdíl od toho předchozího. Nebo spíše mě nenudí. Myslel jsem, že bonusové songy z deluxe verzí mají být jako bonbony, po kterých všichni prahnou... asi jsem se pletl. Tady to tvrzení moc neplatí... Fajn song. Poslechnu si... ale nemyslím, že tohle bude můj nejoblíbenější song z alba - ani z daleka. Prostě průměrná juch juch písnička.

Alive
Dohcázejí mi slova. A začíná se mi chtít spát. :D Nejkratší písnička na albu. A konečně první písnička z deluxe verze, která mě zaujala natolik, že si jí rád znovu pustím. Hudebně už jsem už něco podobného (ne přesně tohle) někde slyšel, jen jaksi nevím kde... že by One Directrion? Oni se totiž rádi opakují.

Half A Heart
Poslední song alba je balada. Zase procítěný song, plný dojemných chvil, už je to trochu klišé. Dobře, trochu se zostřil rytmus, tak to zní příjemně... Jo, tohle je jedna z těch písniček, které neurazí a dají se poslouchat častěji. Jenže to není hit, ale asi je to v pořádku. I když, to nejlepší by mělo být nakonec, a to asi tahle písnička není... i když, je čím dál tím lepší. Za mě osobně je na albu pár lepší songů, než je tento. Ale jak říkám, příjemný závěr alba. :)

Jelikož jsem se zase rozsáhle rozepsal ke každé písničce, tak nemusím vypisovat nejlepší songy alba, ke každému jsem se vyjádřil po prvním poslechu, tak jako většinou... Je možné, že se názory na songy změní. Bál jsem se, aby pro mě tohle album nebylo albem roku... a není. Jsou zde vážně skvělé písničky, ale taky hodně nudy, ale jak říkám, to se může změnit. Ještě vyjádření ke coveru... No, jsou tam kluci a je to dobře graficky pojato. Více nějak nevím, co říkat. :D Avril se kritizovala lépe, protože její cover byl více než odpudivý! :D

Celkové procentuální hodnocení: 75%


Tolik k dnešní recenzi, doufám, že jsem ji nepsal nadarmo. Snad se najde alespoň někdo, kdo si to přečte... Jinak, příště ještě nevím, jaká recenze bude, ale vidím to tak na Britney a její novinkové "Britney Jean", které je jedním z nejočekávanějších alb roku. A nebojte, uvědomuji si, že jsem překočil Gagy a Katy Perry, ale má to svůj důvod... ty alba mi prostě nic extra nedaly a nemám ani nějak chuť se k nim pro zatím rozepisovat. Takže asi tolik... těším se na komenty! ;) bye


I want!

13. listopadu 2013 v 21:10 | Usher |  ME & my gup
Strašně, strašně, ale vážně strašně moc si přeji aby Beyoncé konečně vydala nové album. Už na něj čekám až moc dlouho a to čekání je namáhavé, doufám, že to pak za to bude stát. Každopádně tady alespoň malá chuťovka... pro mě teda. Nevím jak pro Vás. :D Oficiální video k písni Standing On the Sun, která byla promo songem ke kampani pro obchodní řetězec módní značky H&M. Mě se ten song strašně líbí, ale existuje hodně verzí songu, tudíž je jen otázka, který je ten pravý. Nicméně tohle video je taky velice divné. Je sice dlouhé, ale hodně záběrů se v něm opakuje. Každopádně se mi to líbí! Více takových songů... nebo jinak, alespoň nějaké songy! :D Prahnu po nich!


Co na to říkáte? :) Ehm... a za tu kvalitu nemůžu, lepší není. To video totiž uniklo neoficiálně. Nemělo se vůbec dostat do oběhu, ale jaksi se to zase zvrtlo (ne, že by mi to vadilo!). Bey to tu sluší...

A když už jsem u "Queen Bee", tak nesmím opomenout ani ten dojemný okamžik, kdy na koncertě australském Perthu pozvala na pódium slepou holčičku. Nejdříve (ještě dokud stála v hledišti) si s Beyoncé zazpívala "Irreplaceable" a pak spolu byly na pódium. Na jednu stranu té holčičce nezávidím, to jaký život musí žít a na druhou stranu - proboha, hladila jí Beyoncé a pak s ní ještě zpívala. Zdechl bych. :D Nicméně jde vidět, že Beyoncé přece jen dobré srdce má. :)
A tím bych dnes uzavřel své "moudrosti". :D


Mtv EMA: Tak jak jsem chtěl...

10. listopadu 2013 v 23:21 | Usher |  ME & my gup
Juch juch... Mtv European Music Awards jsou pomalu a jistě u konce. Dopadlo to tak, jak jsem chtěl. Nebudu se k tomu vyjadřovat nějak moc dlouze, ani videa dávat nebudu, protože na netu ještě žádné nejsou. A pokud ano, tak low kvality. Ale to je jedno, každý si to umí na druhý den najít na youtube. :) ...

Hlavní kategorie, tedy male vyhrál Justin Bieber, což nikoho npřekvapuje, možná... a za female si cenu odnesla Katy Perry, za což jsem docela rád. V nominaci byly ještě Taylor Swift, Selena Gomez, Miley Cyrus a Lady Gaga... no prostě horší už to být nemohlo, myslím, že vyhrála nejlepší varianta, i přes to, že Katy moc zpívat neumí :D
A z těch mých "zlatíček" vyhráli oba ve svých nominacích! Eminem za best hip-hop, což se dalo čekat a Beyoncé za best live, což jsem taky očekával! No uznejte, kdo zpívá lépe než ona?! ;) Linkin Park pak vyhráli za best world stage.

Co mě překvapuje byla kategorie "biggest fans" to totiž vyhráli Tokio Hotel... což nechápu, vážně. A boj v alternativě ve velké konkurenci vyhráli 30 Second to Mars. I když jsem to asi o trochu více přál Paramore, bohužel, tak příště. No nic, kdo jste se nedívali o nic extra jste nepřišli... Eminem byl sice good a dokonce i Miley se předvedla v dobré pěvecké formě - předvedla vystoupení s písní Wrecking ball, jejíž video se stalo rovnou videem roku. Proč ne, každý rád vidí holku lízat kladivo. :D ... Ale Katy to své docela zabila, jako vždy. Bruno Mars, jež se ve středu předvedl v Praze live zazpíval svou novinku "Gorilla", tak jako, dalo se. Mimochodem vyhrál v kategorii best song. Zazpívali také Imagine Dragons jejich pecku "Radioactive".A na samý závěr večera zavilo čtyřhlasem duo (myšleno ony + playback) Icona Pop.

Z dalších kategorií bych určitě vypíchnul best electronic, kde vyhrál Avicii. Kompletní výsledky ZDE.
No nic... tolik asi o MTV EMA 2013. :)


Milý Ježíšku...

10. listopadu 2013 v 20:29 | Usher |  ME & my gup
Ne, nedělám si srandu! :D Vánoce se blíží rychlým tempem. Tak i já uvažuji o tom, co si tento rok naježím. :D Na dárky pro mě rezignovali snad skoro všichni. Tudíž alespoň já si chci udělat radost... Mamce budu kupovat nový sporák. Sobě snad nějaké to oblečení a hlavně CDčka! :D :3 ... Ale ještě pořád silně zvažuji, co si koupit! Chybí mi toho opravdu moc! Každopádně nejžhavější adepti pro mě jsou nyní nový Eminem (který se podle mě faaakt povedl) a Halcyon Days od Ellie Goulding! Dalšími adepty jsou One Direction, Demi Lovato a v neposlední řadě The Saturdays. Bude to těžké rozhodování. Už protože Eminem a Ellie jsou docela drazí :/ ... no ti ostatní vlastně taky. :D

Každopádně, stejně jako i minulý rok jsem již začal koukat na "album unboxing" videa, která mě dokáží nesmírně navnadit. Asi se počůrám radostí, když to budu mít pod stromečkem. :D Nejradši bych tam měli všechny ty alba, ale tolik se mi do toho vrazit nechce. Určitě koukněte na ty unboxing videa níže! Myslím, že je o co stát! :D

Dopředu upozorňuji, že u všech videí jsem měl vyplý jejich zvuk, protože jsem poslouchal svoje, takže bych Vám radil to samé. Protože nevím, co by na Vás mohlo při koukání vyskočit. :D

Unboxing deluxové i standartní verze nové desky Eminema. Logicky bych bral deluxe, už proto, že mé nejoblíbenější songy jsou právě na ní. :D Strašně se mi líbí, jak je to udělané! Strašně moc!Juch, juch jako správný holky...

7. listopadu 2013 v 19:49 | Usher |  Video
Tak jo, dneska si dáme trochu holek. Už máte dost boybandů? :D Je fakt, že One Direction, The Wanted, Big Time Rush, Union J a dalších podobných skupinek je moc... ale dneska se kouknu na holčičí skupiny, nebo spíše... pokusím se do tohoto článku umístit ještě nějaké skupiny, které se snad dají poslouchat... Jo a mimochodem s upřímnou lítostí vám oznamuji, že stejně tak, jak jsou podobné klučičí skupiny, se to týká i těch dívčích!

Začnu se svýma nejoblíbenějšíma... The Saturdays! Rozhodně. Jedna z mála holčičích skupin, které se ještě dají poslouchat. Splodila je Anglie, tudíž to není až zas taková hrůza jako jsou americké skupiny... Naopak jsou příjemné a originální - koukneme li se na starší alba. Ony jsou pro mě novodobé Spice Girls, sice je pravda, že poněkud slabší, ale ne o moc! ;)


pokračování v cč...

Odpad roku...

6. listopadu 2013 v 21:57 | Usher |  Video
Tak "trochu" se jdu opičit po Ennie. :D Udělala seznam songů/videoklipů za uplynulý rok, které byly totálně na hovno (podle ní). Já taky ukážu, co dle mého stojí za starou belu (Bellu Swan - takže za nic). Ani nemusím moc dlouho uvažovat těch (s)hitů je dost! :D

Nic horšího, než tato hrůza mě nenapadla. Ten klip je příšerný! Nevím, co se mi nelíbí více, jestli song nebo klip. :D Je strašně moc fandů, kteří to žerou. Já mezi ně tedy nepatřím. Tohle je hodně slabé... Přiznávám, že už jsem si na to i zvykl, když to pořád hraje v rádiu, ale rád to nemám. Je mi to šíleně nesymatické. Chce se to tak strašně zalíbit, že je mi z toho na zvracení... i když, Roar by mohl povídat - kýč numero uno.


další úža videjka v cč...

Layout se Selenou...

4. listopadu 2013 v 20:39 | Usher |  Volné designy
No, strašně dlouho jsem pro blog neudělal žádnou připitomělou grafiku typu layout. :D Tak jsem se rozhodl, protože jsem dostal chuť, že to napravím. Chtěl jsem ten layout vážně moc dokončit, ale už mě to prostě nebaví... po hodině jsem toho nechal. Výsledek je to, co vidíte níže. Snad to někdy dokončím. Teda pokud by vůbec o takový design někdo stál. No co, kdyžtak pište, co na to říkáte. :D


Náhled ve větším provedení zde.

One Direction - Story of My Life

3. listopadu 2013 v 18:49 | Usher |  Video
Ještě na Vás musím vychrlit tento nový videoklip One Direction. Myslím, že se čím dál tím více těším na nové album! :) Tohle zní opravdu dobře. Pomalá a chytlavá balada. "Midnight Memories" bude asi hodně dobré, tedy co se zatím singlů týče. Doufám, že kluci nezklamou...


A což se klipu týče, myslím si, že se vážně povedl! Je hodně dobře udělaný a má skvělý nápad.
Co na to říkáte vy?! :)

Moje fešn: Nevím nic o módě...

3. listopadu 2013 v 18:25 | Usher |  ME & my gup
Hoho... sliboval jsem připitomělý článek o něčem, jako je móda, oblečení a tak. :D Nechápu, jak se k tomuto článku můžu přemluvit, ale dobře... napíšu jej. No, poslouchám u toho Artpop od Gagy, takže je už možné opravdu vše. :D

Mohl bych tady na několika řádcích psát o všech stylech, co se mi líbí a nelíbí, ale dělat to nebudu. A nebo? :D Ne, nebudu... a nebo? Ne, opravdu nebudu! Jen se vyjádřím k některým divným věcem. Třeba legíny -_- u některých lidí by se měli zakázat. Stejně tak jako by se měli zakázat podprdelníkové gatě - co to je sakra za módu... dokud to ještě bylo v míře snesitelnosti, bylo to fajn, ale Bieber zavdl zase úžasný trend mít rozkrok pod kolenama. No... mám rád kalhoty trochu níže, ale takhle to je opravdu až moooc! Pak je zde velké uskupení lidí zvaní hipsteři. Jejich módu se snad ani neodvažuji komentovat. Ale ti už taky někdy zacházejí do extrémů. Ne všechno, co si na sebe vemou je dobrá volba. Ale to je fuk, nebudu nikoho soudit. Módě rozumím asi tak jako sportu = vůbec.

A teď k mému šatníku :D ... No celkově vzato jsem se chtěl pochlubit jen jednou věcí. A to novou košilí. Modro-zelená, kostkovaná... poklad mezi poklady :D Strašně se mi líbila hned na první pohled. Sedla mi a prostě :3 Líbí se mi! Netřeba slov. A cena? 549,- na košili se mi to zdá být docela dost... ale v dnešní době je to asi hranici normálu. O to více mě dorazila cena kalhot, ty mám prozměnu za litr bez koruny, tudíž 999,-. No dnešní svět je strašně předražený. Stačí jen vyšitá značka a je to finančně o několik stovek výše. Je to hnus. Vážně je! Na fotce níže máte teda obě dvě "nově"(už to bude skoro měsíc :D) zakoupené věci. Snad se budou za ty prachy líbit... mě se líbí. A okolí si zatím taky nestěžovalo. :D Jinak oba kusy hadru jsou z Reservedu, ale to Vám asi při pohledu na obrázek došlo...


Sliboval jsem tento infantilní článek a tedy je... příště si radši rozmyslím, co píšu. O módě nevím nic a ještě můžu působit jako totální idiot. :D Tak jednou za dlouhou dobu takový článek doufám nenaštve.
A což se Gagy týče, jíž poslouchám při psaní tohoto článku, vnímám to jako Warrior od Ke$hy, tudíž nějak... album, které pro mě nemá žádnou hodnotu. Možná tomu příjdu na chuť nebo ne. Ale neoslovuje mě to. Je to příšerně moc elekro, taneční a přeprodukované.

Takže asi tolik k tomu článku. :) Hezký zbytek neděle.


První poslech: The Wanted - Word Of Mouth

1. listopadu 2013 v 21:30 | Usher |  Recenze CD
Oukey... tak než se mi pořádně rozleží Eminem, mám tady další recenzi. Samozřejmě, že je venku další deska, kterou budu určitě poslouchat. Britská skupina The Wanted pro vás snad nováček nebude. Docela jsem zvědav, co tohle album obnáší... tak se na to jdu juknout... první poslech, tak uvidíme. :)

We Own the Night
Známá záležitost. Vyloženě letní, slunný, taneční song, co má vážně grády. Neuvěřitelně chytlavá melodie, která Vás rozhoupá. Docela chápu, že je tento song i singlem s videem. Tohle má totiž neuvěřitelný náboj a silný potenciál být hit. Ono to totiž i křičí "Jsem HIT"! Dokonce boduje i u nás, což se málo kdy vidí. Mě se tento song líbí... Rozhodně budu poslouchat i na dále, protože se to po produkční stránce naprosto povedlo! ... Jen se mi prostě zdá, že už jsem tu melodii někde slyšel... a kdyby jen jednou...

In the Middle
Tak hned při názvu se mi vybavily Sugababes, které taky mají stejnojmenný song. :D Tohle ale začíná úplně odlišně. Ale už na začátku člověk ví, jak bude song pokračovat... mírný nájezd sloky, která se rozjíždí a pak... pak je předrefrén, který je již trochu více taneční a pak... pak začíná samotné tany, tany - dance, dance chcete-li. Hmmm... Ouk, tak jsem se spletl, myslel jsem si, že dokážu poznat, jak bude song znít... Omyl, ten oprsklý sound z první sloky zní celým songem. To mě docela štve. Mohl to být fajn super song. I když... zní to nakonec docela dobře. :D Jsem hrozný, měním názor ze sekundy na sekundu, ale dá se s tím počítat při prvním poslechu... Tahle písnička je dobrá. ;)

Running Out of Reasons
A pomalá písnička je tady. Teda alespoň se tak tváří, tak doufejme :P ... jo tak, nedoufejme, zase jsem byl vyveden z omylu. :D Tahle písnička má rychlejší náboj, i když na baladové melodii. Je to sympatický song... Akorát mi to strašně příjde jako One Direction. No, co si budeme nalhávat - všechny UK boybandy jsou stejné. :D Dalo by se zde více experimentovat s refrénem aby byl ještě více zábavný, ale i tak, nenudí :) ... příjemný poslech.

I Found You
Yes! Tohle je první song alba... jelikož byl venku už před rokem, tak ho mám i s klipem děsně ohraný. Ale je to příšerně dobrá pecka! Ta hudba! To jejich vytí! Ta atmosféra! Hodně dobrý song! Líbí se mi (mimo jiné) frázování a prohýbání slov ve slokách - to je tady vážně boží! ... A klip k tomuto songu má dvě verze, jednu příběhovou, kdy jdou kluci do nějakého domu pro ... a nebo ne, nebudu to psát. Koukněte na to na youtube. :D Tenhle song za mě ano! Můžu jen doporučit! :)

Show Me Love (Amerika)
Okey... pomalý začátek. Už tomu nevěřím, ono to určitě bude rychlé! :D ... Tyjo, to má dobrý náboj! Jo tak, on je to vlastně singl. Aha, tak tady se není o čem hádat. tahle písnička je prostě stvořená, aby zabodovala... Taková dance balada?! Again?! ... Ale ty housle, ty housle! Kde jsem to sakra slyšel? Že by One Republic? Ne, já nevím... ale je to už podruhé, co mám dejavu! Tohle album takovýc chvil bude asi plné. Tohle je dobrý song, ale až přehnaně moc na mě řve ten zkrytý význam "budu hit!"... jinak je to příjemný, možná moc uřvaný, taneční doják.

Walks Like Rihanna
Tato písnička nemá s Rihannou naprosto nic společného. Absolutně nic. :D Ani ta holka v klipu nejde jak Riri. Dobrý tah na branku, dát její jméno do názvu songu - to se líbí uživateli "Rihanna". Tradiční popová šablonka, která je ale příjemně laděná. Tahle písnička je průměr, který dokáže oslovit hodně lidí. Nenucená pohodová popová věcička... a singl, jak jinak.

Summer Alive
Jůů.. tohle je postavené na kostře songu "Chasing the Sun", ale úplně totožně. A jelikož již zmíněný song žeru opravdu nehorázně moc, tak je tohle pro mě to nejvhodnější! :D A ten refrén je pro mě překvapením! :O To jsem nečekal.. takový skákavý. Mmmm... toto sa mi moooc páči! :3 Takových songů možná více. Tady rozhodně nezůstane jen u jednoho poslechu. No, tak alespoň mám na poslouchání alternativu "Chasing the Sun".

Love Sewn
Hmm.. tohle už jsem taky někde slyšel. Nicméně je to dobrá balada. Ale zdá se mi, že všechny ty balady jsou postavené na stejném modelu. Škoda, že nějaká nevybočuje. Každopádně, neurazí, nezklame... možná nebude po chvilce bavit, ale je to příjemný song. :) Nicméně zrovna u tohoto songu bych chtěl připomenout extrémní hlasitost celého alba. Ten kdo to masteroval by zasloužil po držce, tohle je totiž určeno do rádií a ne normálnímu poslechu ve sluchátkách. Mám pocit, že mi odpadnou uši... Ale zvyknu si, že :D

Glow In the Dark
To tady dlouho nebylo. Taneční song. :D Ale ne tak ledajaký, je to klubová záležitost, což se u chlapců teda moc nevidí. Á ano, co jsem čekal, tak se taky stalo. Dubstep potvrzuje přítomnost i na tomto albu. Nicméně tady je opravdu jemně a dokonce vyváženě použitý a zní perfektně narozdíl od jiných, u kterých jsem se v samém úžasu (myšleno ve zlém) chytal za hlavu, viď Seleno. Co čekat... prostě klubový song s dubstepem, nic víc, nic míň... jo a ještě opakování názvu písničky několikrát po sobě, protože to je strašně cool, viď Rihanna (Birthday cake, cake, cake, cake...)

Demons
Toto je dobrý! Tahle balada se mi líbí o dost více než ty ostatní, co jsem tady zatím slyšel. I když má opět podobný rytmus. Ale je zajímavější... už díky hlasovému projevu, klukům tady bylo asi přikázáno a pak následně ukázáno, jak to mají zazpívat. Palec hore. Tohle zní fakt dobře. :)

Could This Be Love
Jéé.. a další rychlejší balada. A zase příjemná! Tentokrát se hudebně liší (konečně!). Hravý refrén... tohle bude beztak jednoho krásného dne singl. :D Divné na tomto songu je jeho délka... balady jsou většinou delší... I když, tomuto songu by to možná neprospělo. Ale líbí se mi. :)

Everybody Knows
Tak tohle už jsem stopro slyšel někde jinde! A zase balada... nějak moc balad po sobě, ne?! ... No ještě, že to jsou spíše dance-pop balady. Z této písničky dýchá strašně pozitivní nálada. Myslím, že se taky bude chtít snažit hodně zalíbit... Ale, čím dál se na tomto albu dostávám, tím zjišťuji, že je to pořád dokola to samé. Možná trochu škoda... kluci mají i navíc... Ale neříkám, že se mi to nelíbí, to ani zdaleka. ;) No, předchozí track se mi líbil více...

Heartbreak Story
Zase balada?! Nějak moc jich tady je. :D A tahle už ani není taneční. To je neuvěřitelné... piánová pohodička. Tyjo, na začátku jsem si říkal, že to bude nuda, ale tenhle song mě překvapil, hlavně, co se jeho atmosféry týče. A ta hudba se taky stupňuje. Připomíná mi to ... chtěl jsem napsat "nějaký příběh", ale zní to hloupě, když si člověk uvědomí text a přečtne název songu. Stane se... Nicméně, song s velkým potenciálem! :)

Chasing the Sun
Myslím, že není třeba se nějak dlouze vyjadřovat. Tento song je prostě absolutní top. A pro mě rozhodně jedna z nejlepších, nejúžasnějších, nejdokonalejších písniček minulého roku. Žeru jí! A tahle verze je UK radio, takža začátek zní trošku jinak, než původní verze, zbytek je ovšem stejný, za což jsem rád. Pecka! :3 I love it! + je to titulní song pro Dobu ledovou 4.

If We're Alright
Písnička po předchozí musí mít šťávu a nápad... a tahle... to má. Zní to vážně příjemně. Dokonce bych řekl, že to není až tak podobně stejné, jako zbytek alba... aha, tak nic, už se to rozjelo. :D Je to podobné no. Příjemná popová záležitost. Když tato písnička začala, myslel jsem si, že bude trochu jiná... dobré, ale ne bombové. Nicméně, co bych nechtěl. Je to rozhodně lepší popový song, než "Work bitch" od Britney, to už totiž u popu ani neleží. :D

Only You
Ten začátek, jako bych slyšel Liama za One Direction. :3 :D Ale fakt, ten 1D nádech z toho úplně vyčnívá. Tady se vyměnilo piáno za kytaru... a taneční bubny tu jsou stále, to ale všichni očekávali, že?! Druhý bonusový song... myslím, že tento song by mě i mohl přemluvit k poslechu deluxe verze. Po úvaze, je to dobrý song. :D

Drunk on Love
Aha... tak tohle už tu taky bylo! Zase kopie jejich songu, tady ale zůstavají na stejném albu. Poslechněte si We Own the Night, výjde to na stejno. Možná tohle je více klubové a méně popové. Líbí se mi, neuškodí, roztančí... prostě jeden z mnoha party songů.

Read My Mind
No! Že by první věc na deluxu, která dokáže zaujmout a dokázat, že deluxe verze alba za to stojí?! ... piáno forever. :D Alespoň jsou věrní své hudbě. Možná až moc stejné... vše se dá velice snadno propojit a nebo spojit. Ale tahle písnička je příjemným překvapením konce alba. :) Melodie, která má duši... Tuhle písničku bych si docela dobře dovedl představit jako singl v hitpardádách. Tak alespoň dobrá věc na konec. :) Tak teda doporučuji.

Satellite
Remasterovaný song z předchozího alba... docela nepotřebná záležitost si myslím... to mohlo zůstat na minulém albu. Ale je pravda, že chtěli asi ukázat nějaký hit na závěr deluxe verze, když standartní verze měla na svém konci "Chasing the Sun". Mám ten song rád, ale není to úplně něco, co bych jel pořád dokola... ale stojí za poslech. ;)

Hmmm... bude docela lehké, hodnotit toto album jako celek. Je to totiž všechno na jedno brdo. Rozhodně to neurazí a bude se to líbit. Je to prostě pop pro nenáročného rádiového posluchače, který takové songy vyhledává - tudíž i mě se to musí líbit, já mainstream zbožňuju, ovšem jak který. :D Album je dobré, ale asi mě tady až tak nic nepřekvapilo, myslím, že po pár posleších se rázem vrhnu zase zpět na Eminema, který je pro mě stále velkým otazníkem. :)
A k obalu asi tolik - standartní verze má hubu velkou jak vrata, na deluxu se před tu hubu ještě postavili kluci. A v hubičce je samozřejmě velký, tučný a nepřehlédnutelný název skupiny, asi ať si člověk neřekne, že je to další řadové album dua The Veronicas.
A songy, které mě zaujaly nejvíce? Chasing the Sun, Summer Alive, Glow In the Dark, We Own the Night, Demons a Read My Mind.

Celkové procentuální hodnocení: 68%


Tak tolik asi k dnešní recenzi. Nevím, na koho a kdy příjde ta další. Je totiž měsíc mnoha alb. A hned jak něco výjde a nebo se mi zachce, bude recenze. :) Tak do té doby snad postačí tato recenze. Myslím, že jsem se tu rozepsal docela rozsáhle. Takové recenze jsou až nezvyklé. :D To nechcu vidět Eminema... to bude taky soda. Pokud se mi vůbec bude chtít tu recenzi psát. :D Tak nic... mějte hezký víkend. bayo!


TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present