Únor 2015

Meziprostor

12. února 2015 v 14:42 | Usher |  ME & my gup
Idiotský název článku... btw. přesně takto se jmenuje i poslední album Verony, které se mi docela líbí. :D
Ale možná ten nadpis vystihuje vše ostatní. Mé pocity a názor k tomuto blogu... je to meziprostor mezi normální životem a tím, který bych chtěl mít... Více bych to asi nerozebíral, protože by to byly jen dlouhé sračky o ničem. :D Na to, abych vzal zase do tají svého života se fakt necítím... a navíc by to byla asi nuda.

No, možná bych se mohl vyjádřit k cenám Grammy, které se udělovaly v neděli, ale kdo by o to stál. :D Celkově to nikoho moc nezajímá. Beyoncé si něco málo odnesla - za "Drunk in Love". A to dokonce tři gramofonky. Taylor Swift, Katka Perry a Ed Sheeran odešli jako žebráci, bez ničeho... Všechno sebral Sam Smith - důvod? Neznámý! Jeho hlas, jako nováčka asi natolik ohromil, že to prostě musel všechno vyhrát. Všechny hlavní kategorie, ve kterých byl nominovaný s přehledem získal. Můj přítel ho má taky rád. :D Njn, má dobrý hlas... ale to je asi všechno. Uvidíme, jak dlouho v hudbě vydrží...
A co se týká vystoupení na Grammy. Asi nejlepší byla Madonna - co se show týče, playbackový zpěv nelze chválit, opravdu ne. Zato vystopení Beyoncé ve společnosti Eda Sheerana = geniální pocta Stevie Wonderovi! (youtube záznam - radši rychůe, dokud to tam ještě je ;)). Překvapivě dobré výkony předvedly i Lady Gaga, Sam Smith, Rihanna v doprovodu Kayneho Westa a Paula McCartneyho. A jedním z nejhorších vystoupení byla Katy Perry, té by možná měl být svěřen zbrojní průkaz, ale ne pro zbraň, ale pro použití zpěvu - vážně.

Katy Perry udělala pořádný vítr už minulý týden při SuperBowlu, na který se taky jen tak nezapomene - alespoň v tomto roce. Kdo vyhrál Superbowl? To je jedno... :D Byla tam Katy Perry - ale to je taky jedno. Ani playback ji nezachrání.

Samostatnou kolonkou je Madonna. Ta paní nemá styd. Absolutně žádný... žádný! k vystoupení na Grammy jsem se vyjádřil a teď nový song. Možná bych se mohl vyjádřit i k novému albu, které již uniklo na net a přitom vychází až příští měsíc. :D Já ho teda ještě neslyšel - a nějak ani není chuť, abych byl upřímný. A teď k tomu songu konečně. Jako první dostal zelenou song "Living For Love". A musím uznat, že to není vůbec špatné - krapet lepší než všelijaké pokusy od Gagy z desky "Artflop". A za takové iluminátské video by byla vděčná i Rihanna nebo Queen B! Přesto mi to přijde trochu přes čáru... ale neříkám, že je to zle - na to mě to až moc baví. :) Mohlo to být i horší, mnohem, mnohem horší!


A aby jste si nemyseli... dokonce jsem si poslechl i údajně nejlepší českou desku loňského roku. Mám na mysli "Na radosti" od Anety Langerové. A víte co? Je to vážně kvalitní deska. Což je smutné. Proč? Protože to myslím vážně! :( :D ... Tak dobrou desku jsem nečekal, a ještě k tomu v českých vodách. Směs popu a folku zabrala a já tomu dávám zelenou.

Hmmm... tolik asi mé vyjádření od Vánoc... A jelikož jsem vám zapomněl popřát vše nejlepší do nového roku, tak to přeji teď - Vše nejlepší do nového roku. :D


Avril Lavigne - Give You What You Like

12. února 2015 v 14:15 | Usher |  Video
Konečně jsem se ozval... ano.

Upřímně, asi nepřináším ani žádné omluvy a výmluvy. Prostě se mi jen nechtělo přidávat. A vlastně ani není čas. Někdy by se i našel, ale to zase není prostor a chuť. Ale hlavní je, že tedy přidávám alespoň teď. Jsem již týden doma s chřipkou a vážně mě to nebaví. Absolutně vůbec. Spím asi 15 hodin denně. Šílené! :D ... Ale zítra už jdu do práce. Mám i nějakou práci na doma, na kterou jsem do této chvíle vůbec nesáhl, takže to dnes musím napravit. Než to však udělám, mám pro vás alespoň jeden - dva články.

Do prvního vecpu nový singl od Avril Lavigne. Singl "Give You What You Like" je snad tím nejlepším (pro mě), co na její současné desce najdete - spolu s "Hush Hush". Klip jste již určitě viděli a písničku určitě slyšeli. Tak kdyžtak sdělte dojmy. ;)


TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present