Duben 2015

2N = novinky + názory

4. dubna 2015 v 19:53 | Usher |  ME & my gup
Jsem dopoledne psal, že ještě dneska napíšu, tak to musím splnit. Měl bych napsat nějaký názor na odchod Zayna z 1D. Ale nevím, nějak si mi k tomu vyjadřovat ani nechce... Poslouchám teď tu drpresivní příšernost jménem "Ultraviolence" od Lany Del Rey. Teda, první album mám fakt rád, ale tohle je tak... tak depresivně táhlé, že mi z toho brzy jebne. Chtěl bych si to album alespoň jednou poslechnout. A pokud možno celé. A jelikož vyšlo skoro před rokem, tak je na čase. Recenzi k tomuto albu psát nebudu. Musel bych to u toho poslouchat a bojím se, že, bych to znova nedal. :D Když vezmu některé písničky (jsem teprve u 5té a už se cítím, jako bych jich slyšel 10 :D), tak se dají přežít, a dokonce i užít, ale jako album je to totální průser. Ještě jsem se koukl na wiki, abych si to potvrdil a ono nic V hudebním bussinessu s tím Análka uspěla! To se divím... Ale jak říkám, jako samostatné jednotky jsou ty songy v celku fajn. Na sklidnění mezi Nicki Minaj a Linkin Park se to hodí. :D Říkal jsem, že nebudu psát recenzi a stejně se cítím, jako bych ji teď napsal.

A k těm One Direction. No, Zayn odešel - to už všichni víte, protože pokud nemáte inernet, tak jste to viděli v TV a pokud ani to, tak slyšeli v rádiu... a vsadím se, že se to dostalo i mezi lední medvědy na Antarktidu. Prostě to ví všichni. Rozsah hlasu, který Zayn má bude v 1D hodně těžké nahradit. Přeci jen takto silné hlasy jsou(byly) tam pouze tři - Zayn, Harry, Liam. Osobně jsem čekal, že Zaynovy party dostane napůl Louis (doufal jsem, že ne, protože jeho hlas je při nejmenším nestravitelný) a napůl Liam. A tak napůl se to i potvrdilo, protože podle videí z oncertu, které jsem dnes shlédnul většinu partů zpívá Liam - a ten si to vyloženě užívá. I když mu to tedy někdy ujede - myslím výšky, protože je nemá tak silné, jako Zayn. Do budoucna se 1D otrkaj a myslím, že nové album bude taky fajn... teda, doufám v to.

A už jste slyšeli o aplikaci TIDAL? To se jednou všechny možné hudební hvězdy nasrali na Spotify a jemu podobné streamovací služby a udělali svou verzi, na které budou úspěšně těžit, protože je samotřejmě dražší, ale bacha! Jak ty superstar říkají "Je tam toho mnoho!" ... Na jednu stranu se jim nedivím, protože když u nich v kapse přistane opravdové minimum toho, co vydělají Spotify a spol. Tak je přeci jasné, že budou interpreti nasraní. Vyřešili si to ale po svém. Mají svojí aplikaci, na které (asi) vydělají a budou spokojení. A kdo například se pod tohle podepsal? :) Je jich mnoho... mnoho velkých jmen. A ne, nezdá se vám to, je to celá Illuminati family včele s královnou a králem. Takže tedy alespoň některá jména... Beyoncé, Jay-Z, Rihanna, Coldplay (Chris Martin), Calvin Harris, Madonna, Arcade Fire, Nicki Minaj, Daft Punk, Jack White, Alicia Keys, Kayne West, ... Prostě, kdo chce, může své "star" udělat radost a vydělat nějaký ten peníz (a sebe o něj obrat).

Poslední info, které tady dám bude asi trochu smutnější a zároveň veselejší zpráva. Bohužel se potvrdily ty kruté předpovědi ohledně zdravotního stavu zpěvačky Avril Lavigne. A tento týden v otevřeném rozhovovru pro časopis People přiznala, že trpí boreliózou. Minulý rok na jaře na ní tuto nemoc zřejmě přeneslo infikované klíště. Avril byla 5 měsíců skoro neschopna stát z postele, jak sama popsala, na konci roku si myslela, že umírá. Bolest to musela být příšerná. Naštěstí se úspěšně léčí. Je tady ale riziko, že do konce života bude muset brát denně velké množství léků. Tak si myslím, že je na místě popřát ji mnoho zdraví a také síly, aby se s touto nemocí vypořádala.


Ten song jsem zvolil úmyslně... původně jsem chtěl Alice, ale ta není takovou baladou. :D Samozřejmě čekám i vaše názory na všechny zmíněné témata. :) Tak se zatím mějte! A do toho layoutu se mi nechce, snad někdy jindy. :D


DANCE baby!

4. dubna 2015 v 11:46 | Usher |  Video
Ano, odhodlal jsem se napsat článek. :D

Spíše vám jdu doporučit tři vážně, ale vážně dobré dance tracky, které dle mého stojí za to! ;) Nevím, ale poslední dobou mám různé nálady na různou hudbu. Před dvěma týdny jsem třeba poslouchal Linkin Park a to pořád dokola. Přeci jen "Leave Out All the Rest" je moje srdcovka. :) ... A minulý týden byl spíše ve znamení taneční hudby. A konečně můžu poděkovat Evropě 2, že mi pustili něco, co mě vážně zaujalo a neznal jsem to!
Mám na mysli hlavně první dva songy "King" a "Runaway". Years & Years je skupina jejíž songy jsou vyloženě dokonalé! "King" jsem si pouštěl několikrát po sobě, jinak to totiž nikdy nejde! A jejich EPčko, které je předskokanem debutového alba, které vyjde v červnu je v podstatě celé povedené.
Druhý song od Galatins znám v podstatě jen z rádia a za boha jsem si nevzpomněl ani na interpreta, ani na název songu. :D Song je ale velice svižný a letní! Prostě pecka! Takový hodně klubový, ale mě to neva. A jsem rád, že jsem na něj onečně narazil a můžu si ho stáhnout. :D
Třetí song je od Dipla, Skrillexe a ano, Justina Biebera. Ano, je pravda, že kdyby tam Justin nebyl, že bych na to asi ani nenarazil... a kdyby tam nebyl, tak bych ten song ani neposlouchal tak intenzivně. :D ... A je taky fakt, že kdyby tam nezpíval, tak by se mi asi po čase ten song zhnusil! :D Ale i ten skřípot, který následuje po každém refrénu jsem si fakt oblíbil. :D A dokonce se bojím vyslovit ten krutý fakt, že se těším na Bieberovo další album (které nemá ještě ani datum/název/rok vydání). Ble!
Co si o těchto skladbách myslíte vy? :)

A asi by bylo fajn, kdybych se vyjádřil i k dalším věcem, jako je třeba "kauza Zayn" nebo "illuminati application = Tidal". :D Ale k tomu se možná ještě dnes dostanu. Pokud se mi bude chtít! ... Kažopádně - chtělo by to nový layout. TO asi rozhodně!... A možná se na něm objeví i někdo konkrétní. Třeba One Beyoncé Minaj Bieber Lovato Lloyd Tisdale Eminem Minogue Direction feat. Linkin Rihanna Spears Reckless Goulding Park. :D

TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present