Červen 2015

Foto: Rhodos 2015

20. června 2015 v 12:36 | Usher |  ME & my gup
Nakonec jsem se po třech týdnech stesku po Řecku rozhodl, že i na blog dám pár fotek. Dokonce myslím, že jsem je ani na fb nedal. :) Nejsem kdoví jaký fotograf, ale nemyslím si, že jsou ty fotky nejhorší! Dokonce jsem je ani nemusel upravovat, ta krajina je tam totiž tak nápaditá, barevná a hezká, že se fotky tvořily samy. Tady je tedy výběr z mé dovolené... a kupodivu zde dávám pouze jednu jedinou selfie. Je to podobná fotka, jakou mám na instagramu, takže kdo koukl tam, už jí viděl... A článek, který jsem psal o dovolené v pár řádcích naleznete zde. :)Top z Top!

20. června 2015 v 0:45 | Usher |  ME & my gup
Strašně dlouho jsem chtěl takový debilní článek napsat. Nebo spíše. Chci vědět vaše názory a hlavně vaše idoly, které "lovujete". :D (pro ty, co budou tento článek číst a jsou na tomto blogu prvně - doporučoval bych projít i předchozí články, ze stejné rubriky, pak už se nebudete ničemu divit :D)

Tento přebytečný článek, který píšu pár minut po půlnoci bude opravdu "hodnotný". Ukážu vám - dle MÉHO názoru ty největší slavné fešáky. Ale opravdu jsou to jen ti, kteří se mi líbí vážně moc! :D Původně bylo v plánu udělat i verzi s ženami, ale na co... o to nikdo nestojí. A to, že je Ashley Tisdale, Emma Watson, Angelina Jolie, Jenn Aniston a Blake Lively sexy ví každý! Takže zpět k mužům. Všiml jsem si jedné zajímavé věci...

Spíše je to krutý fakt, který se týká mě. Mám zřejmě vyhraněný jistý nepopsatelný typ mužů/kluků (toto slovo používám kvůli Liamovi :D), který mi přijde hot. Malá očka, velký nos, velké rty, silnější tvar obličeje. Já bych si toho snad ani nevšiml, neudělat teď koláž fotek svých "idolů" (slovo idol není na místě, ale jiné jsem v hlavě tak pozdě večer nenašel).Mám stihomam, nebo jsem si opravdu všiml správně? Zdá se mi, že jsou prostě všichni stejní. Ne úplně, ale prostě... jistou podobnost tam vidím.

1. Liam Payne - "You don't say!" (zakřičela dívka v davu = Ennie :D)
To je ale překvapení! Že by se mi mohl líbit někdo z One Direction? Někdo, kdo je mladší než já? Ne, dobře... dělám si srandu. Už tolikrát jsem Liama zmiňoval a vyjadřoval se k jeho osobě, že to už opravdu nikoho nepřekvapí. A pokud jde o žebříček, tak by pro mě byl z hvězdných mužů už dlouhou dobu numero uno! ;)

2. Chris Pratt
Minulý týden jsme byli s přítelem na "Jurském světě". Ještě, že jsme na něm byli! :D Film je dobrý, sice trochu kravinka, ale dobrý. Ale hlavně tam hraje charizmatický Chris! Ve "Strážcích galaxie" mi přišel nevýrazný, ale tady ... ehm, prostě je to fešák! :D A rozhodně teď patří do mého žebříčku! ... Jo a pokud se vám nezdá, najděte si na googlu jeho fotku z posilky. Pak už nebude co řešit...

3. David Beckham
Tohle je prostě klasa! Snad nejcharizmatičtější modelo-fotbalista. Mám ho rád opravdu dlouho... možná za to může i Viktorka, kdo ví. Každopádně je neuvěřitelné, že ve svých letech ještě vypadá tak, jak vypadá. Jen jedna věc mi na něm vadí - tetovaní everywhere. Stačí jedno, dvě, tři, ruka, ruky, noha... no dobře no, tak nic.

4. Channing Tatum
Myslím, že také není třeba představovat. A už vůbec není potřeba objasňovat, co přesně je na něm sexy a proč zrovna on je ten, který patří mezi TOP. Ten chlap má nehorázný sex-appeal.

Vsadím se, že někteří z vás, kteří na tento blog chodili, nebo stále chodí čekali ještě číslo 5.! Ale nene, Justin tady nebude... never, ever ever ever - už jsem jako Taylor Swift. Proč tady nebude? Prostě ne. Je tak silně negativní, že ho prostě nemůžu povahově vystát. Navíc, pokud jde o jeho vzhled... kdyby zůstal vzhledově v roce 2012, udělal by lépe! :D

K ženám jsem se vyjádřil už výše. A tam jste možná hledali Beyoncé?! :) Tuhle ženskou fakt hodně, hodně, hodně (sakra, blbá Swiftka) zbožňuju a vážím si jí. Ale prostě za nejkrásnější ženu ji nepovažuji - respektive. Nejhezčích žen mezi celebritami je mnoho a Beyoncé mezi ně patří, ale já mám asi prostě jiný "metr" a vyhledávám jiné "zjevy". :D

A co? Jak to vidíte vy? Prozraďte mi ty své "idoly", kterýma by jste si klidně vylepili pokoj!


One Direction - Story of My Life (live)

9. června 2015 v 21:05 | Usher |  Video
Dlouho tady nepadlo nic o One Direction! :D Musím to napravit! Před dvěmi dny byly součástí Capital FM Festivalu. Celkově bych rád viděl nějaký takový feťák u nás. :D Byly tam zajímavá jména... kromě One Direction bych vypíchnul Kelly Clarkson, Jasona Derüla, Little Mix, Ollyho Murse, Arianu... no, bylo jich tam dost. :)

Poslechl jsem si všechny songy z jejich vystoupení a vybral jsem "Story of my Life". Řekl bych, že album "Midnight Memories" je u mě pořád největším favoritem. :) ... A mimochodem. Jediný Liam je tady k sežrání! :DD Harry už vypadá jako Tarzan.


Dobrý je taky fakt, že po odchodu Zayna musí zpívat všichni. A co nejlépe... a museli si chlapci vystačit bez playbacku v refrénech. :D Chudáčci! Těším se na nové album... ano, vím, že vy ne! :D

A dáme si ještě Best song ever! :D

Jo a stojí za zmíňku i ostatní vystoupení. Nejen od 1D, ale vyzkoušejte třeba Kelly a Little Mix. ;)


Agáta - Agáta

6. června 2015 v 13:07 | Usher |  Video
Velký joke! Jinak to brát nejde... i když, Agáta Prachařová (dříve Hanychová) říká, že to myslí vážně a že příjde celé album! První song z dílny Agáty je teda dělo. :D To jsem snad ani nečekal. No, zpěv... tam není... rapp nebo co to je je velmi zajímavý. :D Docela smíšené pocity. Mám Agátu rád, ale tohle není dobrý. :D Jsem zvědav na celé album... To bude megapecka!Klidně bych se tam vrátil!

6. června 2015 v 9:32 | Usher |  ME & my gup
Calimera všem! :D

Tak jsem se včera úspěšně vrátil z Rhodosu. A musím říct, že jsem hodně spokojen. Poprvé u moře, první pořádná dovolená mimo ČR a první let. Teda, ten let... takový stres jsem dlouho nezažil! :D Jakože fakt hodně špatně mi dělalo vzletání a hlavně pak přistávání, to bylo ble. Asi bych jen tak znovu někam letět nechtěl.. a pokud ano, tak až za trochu delší dobu. Nechápu ty letušky, stevardy a piloty. Ale je fakt, že bych si asi zvyknul. :)

Jinak dovolená super. Těch 7 dní na ten ostrov docela stačilo. :) Projeli jsme ho celý - tři dny jsme měli půjčené auto. Bylo to vážně super. Navštívili jsme obě strany ostrova. Na naší straně byly píše oblázkové pláže a na té druhé byly písečné, takže jsme si vyzkoušeli obojí. A písek to samozřejmě vyhrál. :D Zvlášť, když mě až zakopali do písku a koukala mi jen hlava, to byla docela sranda. :D Co se týče měst, prošli jsme ty největší - a řekl bych, že snad i ty nejmenší. Je to tam trochu jiné než u nás. Všechno je bílé. Nikdo nehraje na málo času. Tam prostě spěch není. Co se stihne, tak se stihne, co ne, počká. Hlavní město Rhodosu je Rhodos. :D Alespoň tohle město si zapamatujete hned, na první dobrou, protože je fakt že s Kremásti, Ialyssosem, Faliráki atd. byl trochu problém. :D Nejvíc úžasný výlet jsme si udělali v pondělí, to jsme jeli do města Lindos na druhou největší řeckou akropoli. A bylo to fakt hezké! Sice jsem byl trochu protivný, protože mi byl děsný hic, ale pak to naštěstí přešlo. :D Po krásném-překrásném Lindosu jsme jeli úplně na jih, kde se střetávají Egejské a Středozemní moře. Toto míto stejně se jmenuje Prassonissi - stejně jako poloostrůvek, který u tohoto místa je. Na samém konci Prassonissi je maják, vážně hezký... celkově to bylo moc přijemné místo. A ideální k vodní sportům! Serfaři, kajtisté a všichni, co si libují ve vodních sportech měli jasno, hned po snídani vyrazili právě na tuhle pláž. A ani se nedivím! ;) ... ale je fakt, že tam byl vyplavený bordel. Ale to protože když je zima, tak tam pouze prší a obě moře se zvednou natolik, že tu pláž, která dvě moře dělí, zalije. Prostě to bylo krásné! Byli jsme také v Údolí motýlů. Ale překřtili jsme jej na Údolí krabů. Motýli tam totiž ještě nebyli. :/ Zatímco na kraba se dalo i šáhnout - bylo jich tam vážně hodně. :) A co se jídla týče. I love tzatziki! :D Vážně jsem si je zamiloval... ale vyzkoušeli jsme třeba i musaku nebo chobotnici. Vše bylo kupodivu dobré. Když bych měl dovolenou shrnout, tak byla vážně skvělá! Předčila mé očekávání. Doufám, že příště to bude stejné, né-li lepší! :)

Fotky zde asi dávat nebudu... mám jich 450 a fakt nechci vybírat jen něco! :D (něco málo je na mém instagramu ;))
A aby jste si mohli k tomu čtění i něco pustit, vybral jsem tuhle od "Marůnů" poněvač jsme jí tam poslouchali asi nejčastěji, řekl bych (když tedy nepočítám to, že jsem docela často poslouchal "Night is still young" od Nicki :D).


TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present