Říjen 2015

Demi Lovato - Waitin for You feat. Sirah

24. října 2015 v 12:13 | Usher |  Video
Ten pocit, když posloucháte jedno CD pořád dokola a interpret vydá vaši nejoblíbenější skladbu jako singl! :3 Waitin For You je pro mě společně s Lionheart a Wildfire to nejoblíbenější na Confident. A jsem fakt rád, že tahle nasraná písnička vyhrála a je dalším singlem. Je to dost velká bomba... a ten minimalistický klip je výstižný. Fakt s emi to strašně líbí... Nevím, jestli chci číst vaše negativní názory. :D Ale zkuste si to poslechnout... třeba vás to zaujme. :)One Direction - Perfect

21. října 2015 v 22:24 | Usher |  Video
No, One Direction mají nový klip. A jako správný directioner vám ho musím podšoupnout. Upřímně, je až s údivem, jak moc upouším od One Direction. Ale čím méně poslouchám One Direction, tím více poslouchám jiné věci, třeba novou Demi... Za pár týdnů vůjde nová deska 1D a na ní se dočkáme i songu "Perfect", zní dobře... líbí se mi snad i více než Drag Me Down. A má to docela fajn klip. :) Respektive dobře natočený. ty záběry New Yorku jsou fakt skvělé. ;)Recenze: Demi Lovato - Confident

18. října 2015 v 17:01 | Usher |  Recenze CD
A je to tady. Dokopal jsem se k poslechu nového alba Demi Lovato... tak vejdi a neuškoď. :D Snad to bude dobrý a bude o co stát. ;) tady to asi narozdíl od Seleny pojedu v zajeté tradici, song po songu. ;)


Confident
Úvodní song, který mě vážně zaujal na první dobrou. Energický ale docela násilně zvolený song. Mě se líbí, ostatní si musíte rozmyslet sami. :D Energii to má, náboj taky... ale je to možná až MOC!

Cool for the Summer
Tento song není úplně průser. Ale není to ani to, co bych od Demi chtěl... takový hitový rádiový track, který vyplní hluchý prostor, ale absolutně to není písnička, ze které bych se po*ral, díky její kvalitě... to ani náhodou. Nenadchne, ale ani nenaštve. Prostě průměr... A jelikož to do nás masírují rádia a tv ze všech stran, přijdeme tomu na chuť.

One Ways
Co to slyším za hlas. :O ... Tyjo! Energie jako kráva už od úplného začátku. No, od refrénu jsem čekal trochu více, ale rozhodně o dost lepší než CFTS! Tyjo, ke konci je to brutálně sklidněno. Tempo se zpomalilo... ale má to grády. Připomíná mi to Aguileru. Taky se snaží hlasem dostat až do nebe. :D

For You
Zase to začíná klidně, ale věřím, že se to... Ano, ani jsem to nedopsal. :D Rozjelo se to. Tyjo! (tohle překvapující "Tyjo" tady bude ještě hodněkrát! :D) Tohle je hodně styl alba Unbroken, ale fakt hodně. A já psal, že Selena byla lepší... taková sračka. :D Ty výšky, co tady Demi předvádí by Selena nedela ani s autotunem. Jéé, ten song je čím dál tím lepší. Pomalý, ale zároveň rychlý. Tvrdý, ale zároveň osobitý a měkký. Dost dobrý! Tady odvedli všichni dobrou práci.

Stone Cold
Že by první skutečná balada. Vypadá to na to... kolíbavý rytmus, který drží hlas Demi... Tyjo! (:DD) ta to jede! Nemám rád pomalé balady, vážně ne... ale tohle je minimalistická dokonalost. Ty refrény! Tyvoleee :O To album bude asi to nejlepší, od Demi! Pokud máte rádi tu starou melodickou Demi, bez třískání typu CFTS, tak tohle je song pro vás. Možná se budete nudit - ne, to nejde... Nudit se nebudete. Její hlas tomu dává určitý... ( :O Tak teď byl ten nejostřejší tón, co jsem od ní kdy slyšet) ... styl.

Kingdom Come
Tohle zase začíná dobře! :D Víte, už mě to ani nepřekvapuje... Zaposlouchal jsem se do toho, takže jsem zapomněl psát. Ten refrén byl trochu zvláštní, ale v dobrém slova smyslu. Úplně nechápu ty výkyvy toho hlasu. :D Úplně mě to učarovalo! :D Tyjo, kam se hrabe album "DEMI" :D V každé písníčce to fakt hlasově rozbalila... prozatím. Proboha, jediná vada je tady! Iggy Azalea. -_-' To už si nemohla poznat nikoho horšího. :D Tu pasáž bych vyhodil, je tam zbytečná. Úplně! Ale jinak aspirant na další singl. ;)

Waitin For You
Opravdu uvažuji nad tím, proč dala na tuhle desku ty první dva tracky. :D Nehodí se tu. Fakt ne... je to celé naprosto jiné. Tahle balada je nenápadná, ale ok, tohle je takový pomalejší Confident, bez zbytečných zatáček a tvrdých zvuků.
Proboha, zase nějaký zbytečný featuring. I když tady se to hodí... Bože, tento song je tak tmavý a temný! To se mi líbí! :D

(Opravdu jsem čekal, že to bude sračka a že to totálně zkritizuji... a zatím je to snad to nejlepší, co kdy Demi ukázala! :D)

Wildfire
Že by světlá chvilka? Jééé... to se mi taky líbí. :D Ty cinkavé zvuky! Toto chtělo moje tělo! (mé uši :D)... Velice příjemná balada. Ale ten hlas, je jak břitva... ostrý a zároveň přímý a z těch výšek vás nebolí hlava... ne jako u Seleny. :D Jestli bude nějaká balada singl, bude to tohle! :D Ty refrény jsou tak silné a emotivní... obávám se, že na živo bude mít s tímto songem Demi totální problém. Ale zní to vážně dobře! Znovu připomínám, že předchozí alba tohle zahrabalo hluboko do země. Není to sice rock z Here We Go Again, ani pop Unbroken a ani rozjuchaný dance pop z DEMI, ale je to něco úplně jiného. Teda... ne úplně. Nejblíže to má k Unbroken.

Lionheart
:O Balada... ale jaká?! No tyvole... jdu ubrat body Seleně! :D Na tu jsem byl až moooc hodný. Tohle album je pecka. Proboha, proč tu strčila ty první dva songy?! :D Ok, další skvělá, dobrá a úžasná balada. Ano, jsem Lovatic, ale tohle jsem nečekal. :D Album plné dobrých momentů. A tahle písnička je jako z pohádky. Tohle měl být vrchol alba! :O To je prostě masakr! TOTÁLNÍ! :O

Yes
Bacha, nečekal jsem nic jiného než baladu... je to zatím trochu ponurá atmosféra, ze které nic moc nevyčteme... Luskání prstů je fajn... A refrén, pecka. Ne, opravdu. Opět! Který krypl jí řekl, ať vydá CFTS?! :D To musel bý debil. Tohle je něco mezi pomalou a rychlou skladbou... A zase celkem minimalistické. Ty refrény jsou ale megamocdobré. :D Už vím, co chci na Vánoce! Tohle!!! :D Prostě "YES"!

Father
Jistě, čekal jsem, že tohle bude balada, poslední song standartní verze alba. Tohle je velice emotivní song. Tak tohle je síla. Něco ve stylu "For the Love of a Daugther", akorát lepší... Tyjo! :O MASAKR! Ten hlas! S tím sborem! To je masakr... Já nemám slov!

Stars
První song z deluxe edice. Okey... tak tady máme song do trojice ke CFTS a Confident. :D Teda ten začátek na to vypadal... pak se to lehce přehouplo v dobrý song. Rychlý a příjemný tune. Ale ten hnus, co je po refrénu to kazí... škoda. Není to úplně nejhorší song, ale v konkurenci skladeb na tomto albu je to průser. :D Ale kdyby měla tento song na svém albu Selena, byl bych unešený. :D Ne, ona by to neuzpívala... Vím, že je často srovnávám, ale vyšly v blbé době, pouze s týdením rozestupem. A tak je budou srovnávat všichni. :D ... Mimochodem, song se rozjel ve fakt příjemnou věc. A to cinkání ve spod melodie je fakt fajn! :)

Mr. Hughes
Ten začátek ... Ok, tohle je taky stará dobrá Demi, ovšem ne DEMI. ;) Její hlas ladí s touto drsňácky rozvernou hudbou, což nikdy nebyl problém. :) Teda, ale bonusové tracky tomu nic extra nepřidali. :D Samozřejmě jsou dobré, ale jsou tu i lepší songy. I když tenhle je zrovna taky z těch lepších, né-li nejlepších! :D Takže jinak... rychlý konec je lepší než ten rychlý začátek. A to tedy o dost.

A nakonec dva nepodstatné remixy Cool for the Summer. Aby nám nepřišlo, že bylo album moc pomalé. Já se jen ptám - PROČ KU*VA?! :D Ty dva blbé remixy si mohla a měla odpustit. Cool for the Summer je to nejhorší na tom albu. Tak proč to doprdele ještě dvakrát přidávat jako bonus?! :D A na základě kvality těch songů jdu přepsat hodnocení Seleny! :D Prostě musím... Mimochodem. Ten cover alba docela mate. Vypadá jako by to album mělo být jen laciné a zvhlé... a to absolutně neplatí (vyjma prvních dvou songů a bonusů). Navíc je tohle album, na kterém se Demi podílela. A jde to na těch textech hned poznat!

Celkové procentuální hodnocení: 90%

Vůbec se toho vysokého hodnocení nebojím! Tohle album totiž průšvih rozhodně není. Je to zásadní album v kariéře Demi. Tak silnou věc s tak koko*skými singly jsem nečekal! A oblíbené songy netřeba vypisovat... Myslím, že je jasné, že se mi to album líbí skoro celé. ;) ... Přečetl jsem si začátek článku "Snad to bude dobrý a bude o co stát!" Moje odpověď mému já z před hodiny - "To si piš ty debile!" :D


Simple Plan - I don't Wanna Go To Bed

18. října 2015 v 15:59 | Usher |  Video

Ano, stejně jako Ennie i já přidávám tento song, a stejně jako ona říkám, tohle jsou noví Simple Plan, na které je zvyklá mladá generace. Pro nás "starší" je to již nová verze SP. :D Ale mě to třeba vážně sedlo! Protože, čím starší jsem, tím více upouštím od takových pop-punkových věcí, jako byli SP kdysi. Ale je fakt, že i oni zestráli, a nemohou pořád hrát to samé. To by ani nevyšlo... to si může dovolit jen Taylor Swift, která až do důchodu bude zpívat o princích, co jí zlomili srdce. :D
No zpět k SP. Tento song je super... teda mě fakt zaujal. Mám rád věci od Maroon 5. :D A mám rád SP. A při tomto povedeném skloubení vnikla dobrá věc, která bude radio friendly. Takže se to toho dočkáme i v českých rádiích. :) Akorát toho Nellyho tam nebylo potřeba - vůbec.

A váš názor? :)


My favourite songs by Gaga

18. října 2015 v 15:43 | Usher |  ME & my gup
Ani nevím proč, ale ještě jsem si neposlechl nové album od Demi, a to na něj mají všichni vážně příjemná hodnocení. Ale mě se do toho prostě nechce... Ale hádám, že až dopíšu tento článek, vrhnu se na to. :)

A o co půjde v tomto článku? No, jak už jeho název napovídá, bude souviset s Lady Gaga. Já tu osobu moc nemusím, nic mi neudělala. Jen prostě... nejsem její Little Monster. Ale uznávám, že zpívat umí. O tom žádná. A jakožto gay bych jí měl milovat a klanět se jí. To nedělám... a ani dělat nebudu. :D I když se to ode mě asi čeká, ale zrovna k ní fakt vztah nemám. Ale musím uznat, že i ona má ve mě pár zářezů, které mě baví a bavit zřejmě budou... Má skvělý hlas. A v některých písních je to opravdu dobrý výkon. :) Tak se podělím o ty, které možná znáte, možná ne... ale pro mě jsou to ty, které si rád poslechnu.

Asi ty songy prvně vypíšu a pak je schovám do celého článku, aby mi to zas nezamořilo blog videi. :D

Judas - bože, jak ten jsem neměl rád, když vyšel... teď se k tomuto infantilnímu songu rád vracím. (málem jsem napsal zvracím, ale to platí pro jiné lidi, než pro mě :D)

Telephone - Proč asi?! :D Hádejte, máte jen jeden pokus... "thank you Honey Bee". Navíc to vážně dobře udělá video (které tak zasraně ruší celý song :D).

Hightway Unicorn (Road to Love) - Tuhle písničku jen tak znát nebudete, pokud jste neposlouchali celé album Born This Way. Tohle byl song, který mě jako jediný vážně zaujal... a ne svým útrpným začátkem (teda až od toho "Run Run with the top down baby..."), ale až tím refrénem(který song i začíná, ale je přerušen tím dupotem "run run"), časem jsem si zvykl i na ten záčátek... ale od refrénu je opravdu výborný song. Takový kvalitní pop, který se mi fakt líbí. Asi se podívám, kdo ten song produkoval...

I Like It Rough - čtvrtá a asi nejoblíbenější, co od Gagy mám je z prvního alba. Taková příjemná popová oddechovka, která by jako singl taky uspěla, místo ní Gaga poslala do světa Paparazzi a Lovegame (druhá zmíněná je taky super - to dám jako polňkový song, aby jich bylo 5).

Ostatní songy od Gagy, jsou v celku fajn, ale není to úplně to, co bych pořád poslouchal... zatím co, za tyto songy se klidně postavím, protože se mi vážně líbí. :)

A seřadím je od toho, jak se mi líbí...Beyoncé feat. Ed Sheeran - Drunk In Love

11. října 2015 v 12:24 | Usher |  Video
Úplně bych zapomněl, že jsem chtěl přidat tuto skvělou spolupráci. Beyoncé vystupovala konce září na New Yorském festivalu Golbal Citizen. Dalšími z vystupujících byli třeba Pearl Jam nebo Ed Sheeran. A právě s Edem si Beyoncé střihla "Drunk In Love" a upřímně... tahle verze se mi líbí snad ještě více než ta originální. ;)


A přiznejme si, že je zajímavá i kombinace Pearl Jam a Beyoncé. ;) Kdo by řekl, že se tyhle dvě jména spojí... asi nikdo. Ale zní to dobře. :) A Bey dokázala, že může zpívat všechno... fakt všechno. Tak příště třeba reggae, což?


A pokud někoho zajímají další songy z Global Citizen Festivalu tak TADY XO, Halo a 1+1. ;)


Demi Lovato - Confident

10. října 2015 v 13:24 | Usher |  Video
No, ještě jedno video si dnes dovolím přidat. Příští pátek vydá Demi Lovato své páté řadové album. Docela jsem zvědavý, co "Confident" přinese... "Cool for the Summer" napovědělo, že to bude juchavé a sexy. Druhý singl, podle kterého nese název album je v mých očích o hodně lepší než jeho předchůdce. Song "Confident" je dravější, příjemnější, ale taky si myslím, že na tom bude o něco hůře v hitparádách... přece jen, Demi už tam není za takovou lehkou holku. Jinak ten současný trend, kdy nahota prodává je mi proti srsti, kdyby se alepsoň ty holky nechovaly tak povrchně... ach jo...
Každopádně tento song se mi velmi líbí a video to jen vkusně doplňuje. :)Ellie Goulding in Prague!

10. října 2015 v 13:11 | Usher |  ME & my gup
Tak jsem se dočkal! :D Konečně byly mé prosby vyslyšeny. Ellie v lednu zavítá v rámci propagace nového alba "Delirium" i do České republiky. A rozhodla se zaplnit O2 arénu. Podle mě je to až moc odvážný krok. Tak trochu se bojím, že to nezaplní úplně do plného počtu. A to by znamenalo, že je v ČR naposled. :D Možná se pletu... kéžby.

Já už mám lístky doma. :3 Jedu s přítelem (logicky :D)... on sice Ellie nemusí, ale tak, co se mnou má dělat. :D Já ji totiž musím vidět! Ona má hrozně zajímavý hlas. Nepřijde mi obyčejná. Takový dětský hvízdot v hlase se neslyší tak často a zároveň má její hlas styl i energii.

Těším se i na nové album, které vyjde za měsíc. Jak už jsem psal, ponese název "Delirium". První singl "On My Mind" zaznamenal docela pozitivní ohlasy, i když to není na první poslech přímo hit. I já si na ten song musel zvykat. Úplný opak je novinkový promo song, který Ellie vypustila včera. "Somenthing In the Way You Move" je rychlý song s dobrou hudbou a příjemným refrénem. Tak trochu jako songy z Halcyon či spíše Halcyon Days. Fakt dobrý! ;) Níže přikládám oba songy...
A samozřejmě věřím, že se v lednu v Praze potkáme! :D


Recenze: Selena Gomez - Revival

10. října 2015 v 12:59 | Usher |  Recenze CD
Už to sakra chtělo nějakou recenzi! A jelikož v následujících měsících vyjdou rovnou čtyři alba, co mě opravdu zajímají. Máte se na co těšit. :) Jako první se pustím do Seleny, příští týden vyjde Demi... a příští měsíc Ellie Goulding, One Direction a vlastně i Justin, ne kterého se těším nejvíce. :D Takže je těch alb ještě více. Upřímně, nové Seleně jsem nedával absolutní šance usmět u mě... Ještě nyní album doposlouchávám, takže to možná bude rozporuplná recenze, ale i tak jí píši.Pamatujete ještě na songy z první alba "Kiss N Tell"? Tak takových věcí se už nedočkáte... Alespoň na tomto albu ne. Revival je hodně jiný. Na jednu stranu se drží zuby nehty popu a na tu druhou chce zazářit i trochu alternativně. Jenže otázka, jestli to není na Selenu až moc velká nálož. Produkce je kupodivu dobrá. Album není vůbec přehnaně taneční jako předchozí Star Dance. Dokonce tady ani nejsou takové kopie již známých hitů - např. jako když jsme mohli v "Like a Champion" slyšet podobnost s "Man Down" od Rihanny atd. Tady se to zatím nestalo... nebo jsem si toho jen nevšiml. Každopádně, hodně písniček vsází na trochu jinou vlnu. Jinými slovy, album není hudebně sladěno. Ale není to úplně na škodu...

Na tohle album jsem se moc netěšil. Spíše jsem ani neřešil, že něco takového vyjde... Selena je fajn, ale po titulní Good For You, jsem nečekal nic extra. No, a ono to taky úplně extra není, ale poslech je to příjemný. Ale nic to nemění na faktu, že tyhle songy Selena nikdy live nezazpívá - tedy zazpívá, ale rozhodně ne tak dobře. Na albu je upravený hlas fajn... ale už při live vystoupení s "GFY" měla problém. To by se popové zpěvačce stát nemělo. Album nabízí pasáže, ze kterých jsem byl mile překvapen - chvíle mi to ani neznělo jako Selena.

(btw. album jsem ještě do teď nedoposlouchal do konce a musím říct, že druhá půlka je o dost lepší než ta první...)

Nebude se vyjadřovat ke každému songu zvlášť, jak je mým zvykem. To protože bych u některých neměl co napsat... Některé písničky nepřinášejí nic nového a jsou tak trochu standardní a unylé... Třeba úvodní Revival, podle které se album jmenuje bych vypakoval jako první. Takovou šedou písničku si to album nezaslouží... počkat, kooperaci s coverem to i ladí... No, když nad tím tak uvažuji, celkově to album koncept má. :D

Teď koukám na základní edici tohoto alba... ta má 11 songů. Jsou mezi nimi asi tak 4 dobré songy, za které bych se postavil. :D A další dobré songy se skrývají až pod deluxe verzí. A pokud chcete zlatý vrchol této desky, song s názvem "Cologne" zaleťte si do USA a kupte si target verzi alba, jinak máte smůlu. :D (ještě že extistuje internet ;))

No a k závěru bych měl doporučit songy, co mě zaujaly... dneska udělám něco jiného. Vypíšu spíše ty, co mě nezaujaly... Revival, Same Old Love, Me & the Rhythm... tahle trojka není nic, co bych úplně vyhledával - a to dvě z těch písniček jsou singly. Máj gád...
Dobře, neodpustím si to a napíšu i songy, které se mi zalíbily. Těch taky nevypíšu velké množství... Ale příjemné překvapení jsou songy Rise, Nobody, Perfect, Outta My Hands (Loco) a Cologne. Ale dobré jsou třeba i Survivors nebo Kill Em With Kindness. :) Já myslím, že si zde každý, kdo má rád popovou muziku najde alespoň jeden-dva songy. ;)

Já vím, že vám to tak v recenzi nepřišlo. Ale ono to album není až tak špatné. :) Ale od Demi čekám za týden více, ale něco mi říká, že Selena to tentokrát vyhrála... Je to rozhodně méně mainstream, než to, co teď předvádí Demi - ale o ní ještě dneska řeč bude. ;) Hm.. tak kolik procent PraSeleně?!


Celkové procentuální hodnocení: 66%
(edit 18.10.2015 změna procent - původní: 74%)


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Já myslím, že si to zaslouží... A jak říkám, během pár týdnů se tady objeví i recenze na Demi... Jinak, jen tak pro zajímavost... jsou ještě tři alba, které jsme zde chtěl dát, ale vykašlal jsem se na to. Tak alespoň ve zkratce:


Galantis - Pharmacy 82%

Taneční album plné vážně dobrých songů. Ovšem ne pro ty, co tuhle hudbu rádi nemají. ;) Já jsem si na tomto album vyloženě smlsnul... bylo to fajn poslouchat. Plno příjemných momentů... Ne žádný uřvaný pop a utáhlé indie melodie. Tohle přesně chtělo moje tělo. :D


Hilary Duff - Breathe In. Breathe Out. 76%

Hilary se po dlouhé době vzpamatovala a vydala docela dobrou popovou hudbu, která rozhodně neurazí... Já tam našel plno super songů. Ale to je zase jiná šťávička... strašně sladké songy i texty. Nicméně to je fajn. :)


Lana Del Rey - Honeymoon 66%

Ani nevím, co jsem čekal. Asi něco ve stylu Born To Die. No nic, jde se dál... svoje debutové album "Born to die" už asi nezopakuje. Předchozí Ultraviolence byla hrozně unavená... tady je to s tím uspáváním hadů naštěstí lepší. O dost... Je tam cítět i energie - někdy. :D

TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present