Leden 2016

My favourite CZ & SK

16. ledna 2016 v 22:47 | Usher |  ME & my gup
No, zase tady celkem dlouho nic nepřibylo... a vím, že v nejbližší době ani moc nepřibyde. Příští týden v neděli odjíždím na týden do Alp. Bude to hardcore, protože neumím ani na snowboardu, ani na lyžích. Ale snad mi to půjde, alespoň trochu... No, uvidím, s tou mou šikovností... A hned potom je pražský víkend. Jedeme totiž hned z Alp do Prahy na koncert Ellie Goulding, na který jsem fakt hodně natěšený! :) Snad budu mít čas, abych o tom všem pak napsal na blog. :) Ale o tom až jindy... dnešní článek je zase spíše o videích a hudbě... respektive hlavně o hudbě. České a slovenské... ano, na to, že jsem jí moc nemusel jí teď začínám docela poslouchat... a to v různých formách. Asi představím pár věcí, o kterých možná ani nemáte páru, že je poslouchám. Třeba se shodneme. Třeba ne. :)


To, že poslouchám Anetu Langerovou není žádné tajemství, to uznávám, už několikrát jsem se o tom zmínil a dokonce jsme zde přidal i nějaké to video. Každopádně její hudba je velice osobitá a originální... Je to takový ten kvalitní folkový pop, který sice není pro každého, ale svou minimalistickou produkcí je to úplně geniální. Album "Na radosti" je snad to nejlepší z českých alb z poslední doby... pro mě možná i celkově. Vážně mě to moc baví!
Samozřejmě je tu taky Ewa Farna, jejíž songy známe také všichni (snad :D). Je to hrozně dobrá zpěvačka, stejně jako Aneta, obě jsem viděl naživo a je to pecka. Holky prostě umí a mají dobré songy, které mě dokáží zaujmout. Ale je fakt, že narozdíl od desky Anety, ta od Ewy mě až tak nezaujala, když teda nepočítám komerčně profláknutý song "Leporelo", ten je totiž výborný. Mám ho strašně rád. Jednou za čas si poslechnu i nějaké jiné Ewiny songy. A pořád mají něco do sebe. ;)
A takovou tu TOP 3 bych asi úplně nově uzavřel Majkem Spiritem. Ne, nezbláznil jsem se! :D Prostě jsem několikrát po sobě poslouchal song "Generacya", ve kterém je spolu s Majkem i Ewa Farna. Upřímně, jinak by jsem o tuto desku ani nezavadil... a to by byla chyba. Vážně skvělá záležitost! Album "Y" jsem si oblíbil skoro hned... ty texty jsou prostě skvělé - žádné plky alá Rytmus "Já jsem něco, vy jděte do piče, odsuzujte si mě, já mám prachy, vy nemáte kurva nic" a podobně. :D Jsou tam vážně kvalitní texty a hudba, což mě opravdu mile překvapilo.

Majk Spirit - Generacya / I Was Wrong / Mama


Fall Out Boy ft. Demi Lovato - Irresistible

7. ledna 2016 v 19:03 | Usher |  Video
Vítám Vás v novém roce. Přeji hodně úspěchů, štěstí, zdraví, lásky, penízků a všecho! :))

No, ale dneska jsem tu jen na skok. Přidávám vám tady nové video Fall Out Boy s Demi. Spojili se v songu Irresistible. Musím konstatovat, že verze s Demi mě nebere tak, jako ta normální, každopádně song je to hodně dobrý! :) A za tuhle verzi jsem fakt rád, i když jsem video nečekal... Ale přišel jsem na to, že se mi snad Demi líbí i jako ženská! :D Teda alespoň tady je proklatě sexy!


TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present