Únor 2016

Troye Sivan - Youth

25. února 2016 v 13:13 | Usher |  Video
Tak jsem se dočkal! Můj nejoblíbenější song z desky "Blue Neighrboud" má videoklip. Taková domací párty... samozřejmě, že když jde o Troye, musel opět ukázat svou orientaci, jako v každém videu... Jako by to každému nebylo jasné, ach jo... Ale song vážně moc miluji. :)Ellie Goulding & Demi Lovato

24. února 2016 v 17:06 | Usher |  Video
Mohl jsem to rozdělit na dva články, ale přoč bych to dělal?! :D Obě mé milé, oblíbené vydali včera nové videoklipy. Ellie k songu "Something in the way you move" a Demi k songu "Stone Cold". Obě videa jsou fajn, ale obě jsou takové nic neříkající. :D To nevadí no... Ale zase. U Ellie můžete vidět záběry z koncertů z právě probíhající tour v Německu, Rakouska, Itálie a samozřejmě i ČR. Je to fajn, připomenout si, jaké to bylo. :))
Demi to pojala trochu jinak... truchlí a řve ve vaně, a chvílema se prochází nebo válí ve sněhu. No, rozhodně se uklidnila a už neřve někde u lávičky na ulici jako v předchozím videu. :D Oba songy mám rád, takže jsem s výběrem spokojen... U vás tomu tak asi nebude, co? :D Ale schválně, co se vám líbí více?
Fashion Police: Grammy Awards 2016

16. února 2016 v 18:25 | Usher |  ME & my gup
Zřejmě poprvé a asi i naposledy si zahraju na módní policii. Respektive jelikož módě rozumím asi tak jako fotbalu (takže vůbec! No dobře, možná trochu více rozumím módě než fotbalu :D), tak to může být docela sranda. Každopádně nebudu nic komentovat úplně do podrobna, materiál a takové ty kravinky. Na to já fakt nejsem a když tomu nerozumím, tak se do toho nechci moc zamotávat.


Každopádně, dnes v noci se konaly 56. Grammy Awards. To už jste se možná doslechli, a třeba se vám i doneslo, že je s přehledem ovládli Kendrick Lamar a Taylor Swift. Kdo zaspal jako já, tak má dnes večer štěstí, budou to dávat na slovenském programu. Ale fakt se to povedlo. :) Viděl jsem všechna vystoupení. A klobouk dolů před Demi, ta to docela zabila! A celkově bylo Lionel Richie tribute hrozně silné. :) A Gaga s David Bowie tribute, to byla taky nálož, ale ty emoce jsou nastavené spíše z toho pocitu, že už zde David Bowie není... Ale byl to masakr. Celkově nejslabší se mi zdálo vystoupení Taylor Swift, která večer otevírala.

Tento rok byly Grammy ve znamení mě. Až uvidíte na fotkách níže, kdo vše tam byl, pochopíte, jak to myslím. ;) Vážně chybělo jen málo, z mých oblíbenců!

Taylor Swift 7/10
Když už to celé vyhrála, tak začnu právě s ní. :D Osobně se mi tyhle "šaty" docela líbí. V jednoduchosti je síla. Ale je fakt, že se hodil lepší náhrdelník, tento je moc nudný. Není to tak výrazné, jak by být mohlo.Yes! Go Liam Go!

15. února 2016 v 14:52 | Usher |  Video
Více méně je tohle článek o ničem, ale musel jsem se podělit o tu skvělou zprávu. :D Liam píše songy... sólo songy! Co to znamená?! Že prostě sólové album bude... teda, alespoň v to doufám... Je to již několik týdnů co zveřejnil na instagramu sedmisekundový rip jeho novinky. Prý to napsal jen tak... ale kdo ví, co zamýšlí. :P Kéééž by šel sólo. :D

Ta krátká ukázka mi zní jako něco ve stylu Justina... skřížené s něčím ještě více RnB. Takže by z toho mohlo být něco nadějného. :) Teda, alespoň v to doufám :P :) Co myslíte vy?
New fav Music

9. února 2016 v 17:56 | Usher |  Video
No, kupodivu se toho teď valí nějak moc, můj nával euforie z nové Demi zavalila Ellie, která vyšla měsíc po ní a sotva jsem se rozkoukal, byl tu Justin. Ty tři alba jsou prostě boží a za tím si stojím... a jako blesk z čistého nebe se rojí další songy, které mě nenechají chladným. :D Třeba nová Beyoncé, jež se mi moc nelíbí, ale je to Beyoncé, prostě si zvyknu. A basta! :D Nicméně kromě Beyoncé tady mám i jiné songy, třeba Beyoncé (:DD) s Coldplay. Mimochodem tohle je úplně boží song! Jediný, co mě na jejich novém albu zaujal, a to ne kvůli přítomnosti Bey, ta by tam vlastně ani nemusela být. Vážně povedené... a ehm, v tomto výčtu nechybí i další songy, třeba noví Simple Plan. Ano, ještě je někdy poslouchám. A také nový One Direction, ne, ty už skoro neposlouchám. :D Ale! Je tu taky Zayn :D Před chvílí jsem psal k Janelle ke článku, že ten song nechci poslouchat, za tu chvíli jsem si ho stačil oblíbit a poslouchám ho. :D Yaas... I'm going to hell! A aby toho nebylo málo, přidávám i další songy, které v tomto výčtu nesmí chybět. Nedávám zde jen Ellie, kterou jsem dal na závěr minulého článku, jinak by tady byla taky, krasavice moje. ♥ :D Ale v tomto výčtu Ellie nahradím Rihannou... aneb jediný song, který se mi z její nové desky "ANTI" líbí, a fakt moc.
Hezký týden v Alpách | Ellie Goulding v Praze

1. února 2016 v 20:09 | Usher |  ME & my gup
Tak jsem zpět. Vy jste vlastně stejně skoro nikdo nevěděli, že jsem pryč. :D Minulý týden jsem byl od neděle do pátku v Itálii, respektive v italských Alpách. Bylo vážně nádherné počasí. Až mě těch 10 stupňů na horách překvapilo.

Jel jsem zejména abych se naučil na snowboardu. No... Samozřejmě, že ze mě skutečný snowboardista zřejmě nebude. :D Naučil jsem se hranit - pro ty, co neví, je to vlastně brždění na zadní hraně. Nebo může být i na přední, ale k tomu jsem se nedostal, protože sotva jsem na přední hraně stál, tak jsem spadl. Docela jsem se bál jezdit po přední hraně... přece jen, člověk moc nevidí kam jede, tak jako při hranění na zadní. Takže za tři dopoledne plné ježdění umím alespoň něco a dokonce jsem sjel pár sjezdovek bez pádů. To beru jako dobrý krok. :D Jen teď necítím koleno, ale to přejde... snad.

A když jsme zrovna nebyli na sjezdovce, tak jsme výletovali nebo popíjeli italské vínko. Bydleli jsme v horách, ve vesničce Nova Ponente, nedaleko města Bolzano. Samozřejmě jsme navšítivili také samotné Bolzano. Večer před odjezdem jsme si udělali menší procházku po tmě. Je to hezké městečko, ale na Veronu, ve které jsme také byli, vážně nemá. Verona je opravdu historií dýchající město. Mnoho kostelů, muzeí, koloseum, balkón Julie se sochou Julie, chudák Romeo utřel :D ... Bylo to prostě vážně hezké. Mimo města a hory jsme zavítali i k jezeru Lago Di Garda. Obrovské jezero, které při naší násvětěvě vypadalo nekonečně. Měli jsme "štěstí", že jsme přijeli zrovna, když byla inverze. Smog pohltil krajinu a tak našlo vidět na druhý břeh jezera.

A co všechno jsem ochutnal? Nešlo to jinak, musel jsem zkusit pravé italské těstoviny. A upřímně, my se můžeme jít zahrabat. Ta chuť je jiná. :D Oni se v tom prostě narodili, naše špagety jsou naše. Jejich jsou nepopsatelné. Možná za to může to rozdíl surovin, kdo ví. Kromě těstovin na několik způsobů jsem si dopřál i italskou pizzu... A bacha, ve Veroně byla levnější než Praze! :D To nás docela pobavilo. Celkově vzato byla pizza snad to nejlevnější jídlo, co jsem tam měl. Ale platí to samé, co u těstovin, originál je prostě jen jeden. ;)

Podtrženo, sečteno, byl to vážně super sportovní týden. :) A doufám, že se někdy zopakuje. A kdyby jste někdy chtěli na lyžovačku nebo na prkno, tak plně doporučuji Obereggen. ;)

A famózním zakončením hezkého týdne byl sobotní koncert Ellie Goulding. A dokázal jsem si, že si umím vybírat fakt dobře. Ellie je vážně dobrá zpěvačka. A její hlas se mi prostě strašně líbí. Je to strašně moc sympatická baba. Dokáže si udělat legraci i ze sebe. Dokonce o sobě řekla, že je superstydlivka. Nebo přikázala publiku schovat telefony, aby mohli mávat s rukama nad hlavou. :D Bál jsem se, že možná budu zklamaný, protože jsem nevěděl, jak moc kvalitní show to bude. Ale nakonec to bylo úplně boží a zopakoval bych si to všemi deseti. :) Skvělé momenty byly při pomalých písničkách, kdy fanoušci zapnuli blesky na svých mobilech a celá O2 arena svítila, jako by tam lítaly světlušky, ale tak pomalu, lehce, do hudby... nádhera! Byl to můj první koncert podobného duchu. Nebo spíše, první v O2 aréně. A vím jedno, Ellie chci ještě hodněkrát vidět. Na současném tour totiž úplně vypustila songy z první desky. Doufal jsem, že alespoň něco zazní... ale ono mi to bylo už ve výsledku úplně jedno, protože jsem znal všechny songy a vše jsem si řádně užil. Krom toho idiotského páru, který seděl vedle nás. Takové prkna, co jen sedí a ani se pořádně nebaví jsem dlouho neviděl. Na facku, fakt! A kdybych měl říct, jaké skladby jsem si nejvíce užil, tak asi Army, kdy se Ellie zabalila do české vlajky, kterou jí hodili fanoušci. To bylo mega. Super byly i starší skladby My Blood, Explosions, Anything Could Happen nebo Burn, které fakt rozjelo celou halu. Samozřejmě největší jekot a úžas byl na poslední song, protože na samý závěr Ellie zvolila "Love Me Like You Do" a jsem docela rád, že ho dala jako poslední... lidé byli pak strašně divocí.

Takže za mě úplně pecka. Zpěv, trdlování, tanec, zábava, doprovodný vizuál... všechno se mi moc líbilo! A to moc bych ještě dvacetkrát podtrhl... Ellie je pro mě prostě TOP. Výše už je snad jen Beyoncé...


A nakonec bych vám ještě doporučil celkem nové video k songu Army. ;) To aby vám to čtění tohoto článku šlo lépe. :)) Ještě teď jsem plný emocí z minulého týdne, tak se omlouvám, za tu smršť myšlenek. :D Možná, že celý článek bude jeden velký chumel nesmyslů, ale musel jsem to napsat. :)


TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present