Komentáře

1 Brookelle Brookelle | Web | 26. května 2016 v 21:31 | Reagovat

Jsem ráda, že jsi napsal recenzi na její nové album, jak jsi sliboval :-D Já to album právě poslouchám. Některé písničky unikly na internet už dřív, takže jsem si je oblíbila už před vydáním alba. Teď poslouchám ty, které jsem ještě neslyšela. Konec konců jsem z toho alba nadšená. Zní skvěle! Jsem ráda, že je takové rychlejší a že je tam víc těch rychlejších písní než těch pomalých. Taky mě dost překvapil song s Nicki Minaj. Vůbec bych jejich opětovnou spolupráci nečekala :) Ariana mě zkrátka potěšila:)

2 Ennie Ennie | Web | 17. června 2016 v 15:47 | Reagovat

Moonlight je docela příjemná nebo spíš nevadí mi, ale přijde mi trochu nudná.
Dangerous Woman - už mi přijde tak nějak známá :D. A poslouchat se určitě dá :).
Into You má strašně super refrén! Jen ta hudba mi moc nesedí :/. Ale zpěv super! :) Ale s pár promile v krvi by se na to dalo docela dobře zapařit 8-O  :-D.

Hmmm Max Martin bude asi vážně třída ;). Hmmm po druhé ani mě nenapadlo, že někdo jako Meghan Trainor mohl vydat album :D :D. Ale očividně jsem o nic nepřišla…

Ta s Nicki mě moc neoslovila. Japonci mají většinou ty nejlepší verze! :D Asi chci být Japonka :-D  :-D.

S tím Waynem musím s Tebou souhlasit, horší snad než první song a určitě než ta s Nicki ;).

"Respektive možná při videích, kde se Ariana plahočí všude polonahá…" Myslím, že tímhle by mě bohužel taky neoslovila :D :D.

Písnička Greedy mi chvilku připomínala Selenu ;). Tu s Macy také poslouchat nebudu :D. Ale musím uznat, že je to fakt dobře zazpívané, ale… rozhodně takovéhle písničky neposlouchám :o). Jo, tuhle jsem Macy poslouchala :D. Tu ženskou si pamatuji i podle vzhledu ;).

I Don't Care :D :D jako kdyby už nebylo plno písniček s tímhle název. Na to, že je taková pomalá, tak je dost příjemná :). A nebolí mě z ní hlava, jak z pár předchozích ;). Proto jsem se s komentováním odmlčela. Bad Decision začíná taky zajímavě :). Ty jo, tak ta se mi líbí nejvíc z celého alba! :D
Touch It patří k tomu lepšímu na albu, ale měl si pravdu - moc se mi nelíbí :D. Konec CD je taky příjemný :).

3 Farmirdom Farmirdom | E-mail | Web | 7. června 2017 v 12:26 | Reagovat

Для чего применяются трейнеры и гайды к online играм

Детальные гайды, которые размещаются на открытом портале mmoguider.ru в настоящее время являются единственным методом, позволяющим несколько упросить себе трудный процесс прохождения известных online-игрушек.

Всё дело в том, что значительная часть процессов в онлайн играх завязана на сервера издателя, а потому использовать сторонние читы в них просто не имеет особого смысла. Гайд для online игры — это небольшая инструкция, руководствуясь которой вы сможете достигнуть конкретной цели с минимальным количеством затрат с вашей стороны. Чтобы увидеть, как выглядят нормальные гайды, изучите обзор <a href="https://mmoguider.ru/stuff/mmorpg/lineage_2/1-1-0-174">Lineage 2 начать играть</a> .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present