Komentáře

1 Brookelle Brookelle | Web | 26. května 2016 v 21:31 | Reagovat

Jsem ráda, že jsi napsal recenzi na její nové album, jak jsi sliboval :-D Já to album právě poslouchám. Některé písničky unikly na internet už dřív, takže jsem si je oblíbila už před vydáním alba. Teď poslouchám ty, které jsem ještě neslyšela. Konec konců jsem z toho alba nadšená. Zní skvěle! Jsem ráda, že je takové rychlejší a že je tam víc těch rychlejších písní než těch pomalých. Taky mě dost překvapil song s Nicki Minaj. Vůbec bych jejich opětovnou spolupráci nečekala :) Ariana mě zkrátka potěšila:)

2 Ennie Ennie | Web | 17. června 2016 v 15:47 | Reagovat

Moonlight je docela příjemná nebo spíš nevadí mi, ale přijde mi trochu nudná.
Dangerous Woman - už mi přijde tak nějak známá :D. A poslouchat se určitě dá :).
Into You má strašně super refrén! Jen ta hudba mi moc nesedí :/. Ale zpěv super! :) Ale s pár promile v krvi by se na to dalo docela dobře zapařit 8-O  :-D.

Hmmm Max Martin bude asi vážně třída ;). Hmmm po druhé ani mě nenapadlo, že někdo jako Meghan Trainor mohl vydat album :D :D. Ale očividně jsem o nic nepřišla…

Ta s Nicki mě moc neoslovila. Japonci mají většinou ty nejlepší verze! :D Asi chci být Japonka :-D  :-D.

S tím Waynem musím s Tebou souhlasit, horší snad než první song a určitě než ta s Nicki ;).

"Respektive možná při videích, kde se Ariana plahočí všude polonahá…" Myslím, že tímhle by mě bohužel taky neoslovila :D :D.

Písnička Greedy mi chvilku připomínala Selenu ;). Tu s Macy také poslouchat nebudu :D. Ale musím uznat, že je to fakt dobře zazpívané, ale… rozhodně takovéhle písničky neposlouchám :o). Jo, tuhle jsem Macy poslouchala :D. Tu ženskou si pamatuji i podle vzhledu ;).

I Don't Care :D :D jako kdyby už nebylo plno písniček s tímhle název. Na to, že je taková pomalá, tak je dost příjemná :). A nebolí mě z ní hlava, jak z pár předchozích ;). Proto jsem se s komentováním odmlčela. Bad Decision začíná taky zajímavě :). Ty jo, tak ta se mi líbí nejvíc z celého alba! :D
Touch It patří k tomu lepšímu na albu, ale měl si pravdu - moc se mi nelíbí :D. Konec CD je taky příjemný :).

3 Farmirdom Farmirdom | E-mail | Web | 7. června 2017 v 12:26 | Reagovat

Для чего применяются трейнеры и гайды к online играм

Детальные гайды, которые размещаются на открытом портале mmoguider.ru в настоящее время являются единственным методом, позволяющим несколько упросить себе трудный процесс прохождения известных online-игрушек.

Всё дело в том, что значительная часть процессов в онлайн играх завязана на сервера издателя, а потому использовать сторонние читы в них просто не имеет особого смысла. Гайд для online игры — это небольшая инструкция, руководствуясь которой вы сможете достигнуть конкретной цели с минимальным количеством затрат с вашей стороны. Чтобы увидеть, как выглядят нормальные гайды, изучите обзор <a href="https://mmoguider.ru/stuff/mmorpg/lineage_2/1-1-0-174">Lineage 2 начать играть</a> .

4 CraigKew CraigKew | E-mail | Web | 12. října 2017 v 21:13 | Reagovat

Приобрести сироп Mangoosteen можно на веб-сайте http://mangystin.bxox.info/

Рады предложить нашим клиентам чудодейственное средство для снижения веса Mangoosteen. С его помощью реально избавиться от 10 килограмм за недели.  Растение гарциния растет на Шри-Ланке. Плоды этого растения имеют замечательные особенности. В баночке имеется около 20 плодов данного удивительного растения. Плоды с растения мангостан помогают убрать лишнюю липидную ткань. И также отлично влияют на организм в комплексе. Технология изготовления препарата, и уникальная упаковка помогают сберечь все полезные свойства плодов. Основным действующим веществом сиропа Мангустина являются плоды с дерева гарциния, в них содержится большое число питательных элементов. Благодаря компоненту ксантону, которое в громадных дозах имеется в плоде, сильно замедляются процессы окисления в организме. Ксантон считается одним из наиболее мощных антиокислителей. В плоде растения мангостан также имеются различные группы витаминов и микроэлементы. Купить сироп Мансустина можно на интернет-сайте http://corta.co/cDb

5 CraigKew CraigKew | E-mail | Web | 3. listopadu 2017 v 10:49 | Reagovat

Приобрести можно на веб-сайте http://mangoo77.mangoosteen.com

Хотим предложить вам чудодейственное средство для похудения Mangoosteen. С ним реально сжечь около 10 kg за 14 дней.

Дерево мангостин растет на Шри-Ланке. Плоды растения имеют потрясающие свойства. Во флаконе имеется более 20 плодов этого удивительного растения. Плоды с растения мангустин помогают убрать излишнею жировую ткань. И отлично влияют на организм в комплексе. Технология изготовления препарата, а также уникальная упаковка помогают сберечь все удивительные свойства плодов.

Главным действующим веществом сиропа Мангустина являются плоды с растения мангустин, в них имеется большое число питательных элементов. Благодаря компоненту ксантону, которое в огромных дозах имеется во фрукте, значительно замедляются процессы окисления в теле. Окись дифениленкетона считается одним из наиболее сильных антиоксидантов. В плоде дерева мангостан вдобавок содержатся различные витамины и элементы. Приобрести сироп Mangoosteen возможно на веб-сайте http://mangoo77.mangoosteen.com.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present