Červenec 2016

Jojo - Fuck Apologies

28. července 2016 v 18:17 | Usher |  Video
Americká zpvěčka Joanna Noëlle Levesque, všem známá pod pseudonymem Jojo vydá tento rok v říjnu svou třetí studiovou desku... Je to deset let od její poslední studiovky, po které Jojo podepsala smlouvu, díky které nemohla doslova nic... Nemohla zpívat a to byl docela velký problém pro kariéru zpěvačky. Nicméně Jojo se již otřepala na EP "III", které bylo vážně podažené... Nyní se bude snažit na tyto povedené songy navázat. Nový song nazvala "Fuck Apologies" a hostuje na něm rapper Wiz Khalifa. Stylově je tahle hudba skvělá. Moderní, svižná, svěží! Něco ve stylu - Selena, Justin, Rihanna, atd... Je to dobrý song. Otázka, jaké bude celé album, ale věřím, že bude o co stát. ;)

Co na tohle říkáte vy?Dilema... Jít nebo nejít.

27. července 2016 v 21:05 | Usher |  ME & my gup
Už třetí den docela tápu. Čeho se mé dilema týká? V podstatě úplné kraviny! :D Jde o koncert Seleny Gomez v Praze. Upřímně, moc jsem nad ním z počátku neuvažoval... postupem času nad tím uvažuji čím dál tím víc. :) Ale na druhou stranu si říkám, že to nebude koncert jako od Beyoncé nebo od Ellie... dle videí z youtube jde vlastně o podobnou show, jako měla Ellie... jen s tím rozdílem, že Selena nezní na živo tak dobře. Vlastně ona celkově moc živáky neumí. Videa na youtube mi to jen potvrdila... tudiž bych na ni šel převážně kvůli atmosféře a té samotné show, která by snad mohla být fajn. :) Bude zpívat také mnoho songů, které se mi líbí, ale prostě si nejsem jistý... Nechce se mi vyhodit prachy za zklamání. Takže jsem byl odhodlaný, že nic nebude. Navíc týden před koncertem budu v Londýně a budu muset dohánět pracovní povinnosti.

Nicméně mě docela solidně nalomila Eva (roxanne), která ví, že Selenu poslouchám... Ovšem je taky důležité podotknout, že jsou u mě rozhodně přednější celebrity, třeba taková Rihanna, která pražskou O2 arénu strhla včera, svým údajně velmi vydařeným koncertem. A podle videí je mi i líto, že jsem tam nebyl... U Rihanny mi vždy bylo jasné, že nemůžu čekat kdoví jaký pěvecký výkon, ale podle těch vidí, co jsem viděl to bylo vážně super. Třeba Diamonds, Five Four Seconds nebo Umbrellu zpívala celá hala. A to bylo strašně fajn. :) Jéé, a je to už týden a dva dny od koncertu Bey - ten čas strašně letí!

Takže zpět k Seleně. Prostě jen nevím, jestli mi to za to stojí... Na jednu stranu je to dobré v tom, že pokud bude dobrá, tak mě tento koncert jen mile překvapí. :D Protože nepočítám vůbec s ničím extra. Selena je hezká, má na koncertě docela hezké kostýmy (jak které a jak kdy) a také celkem příjemný setlist. Tohle mě ale pořád nedokáže přesvědčit ke koupi vstupenky... snad pomůžou vaše názory a komentáře. ;)


Jen pro představu přidávám video z koncertu Seleny, aby jste viděli alespoň něco málo. :)


REPORT: Splněný sen... Beyoncé live!

21. července 2016 v 22:06 | Usher |  ME & my gup
Jak jsem již dopředu avizoval. Tento rok byl (a pořád je) naprosto úžasný. Co se týče zážitků! Leden italské Alpy, Verona a koncert Ellie Goulding, březen koncert Years & Years, červen Skotsko a nyní konečně vytoužený koncert Beyoncé v Milánu, městě módy. Rozhodl jsem se, že se s vámi podělím nejen o své pocity, ale taky i o videa... (Ale pouze dvě. Přece jen, nemusí být na youtube všechno. Stejně jsou tam i videa z menší vzdálenosti.)


Fotky budu vkládat své i z oficiálního webu Beyoncé. A myslím, že poznáte fotky, které jsou oficiální. Přece jen jsem nestál dva metry od Queen B, takže mé jsou ty fotky z tribuny. A musím říct, že i přes to, že jsem seděl(spíše častěji stál a vrtěl se :D), tak jsem si tento koncert náležitě užil! Přeci jen jde vážně o splněný sen.

Mohl bych vykládat o všech dnech, které jsme v Miláně byli... ale nebudu. Bylo by to zbytečně zdlouhavé, kdo chce, může kouknout na fotky na mém instagramu, ty řeknou víc než dost. Milán je hezké město, ale bydlet bych tam nechtěl. Památky a moderní část jsou ale velkým lákadlem, které jsem mile rád viděl.

A teď už k samotnému pondělímu koncertu! "Brány pekel" se otevíraly již v 17:30... teda vlastně se spožděním v 18:00 hod. Ale ne, že by to úplně vadilo, protože jsme stejně díky mé maličkosti stáli rovnou ve třech řadách. Měli jsme bránu č. 8... bohužel jsme nejprve stáli u č.9 a pak sice u č.8, ale ta byla(stejně jako všechny ostatní) rozdělena na normální a VIP (ne přímo označení, ale bylo to rozdělaní podle speciálně zakoupených balíčku), hádejte u které jsme stáli... ano, u VIP a ne, VIP lístky jsme neměli. :D Naštěstí jsem si toho všiml v půlce fronty, tak jsme pomalými kroky přešli z VIP řady do té normální. Dívali jsme se radši všude jinde, než na lidi za námi. :D Ti nás totiž určitě probodli pohledem. :D A jelikož před těmi 13ti (nebo kolika, už ani nevím :D) branami čekalo skoro 60 tisíc lidí, tak si dokážete představit, jakou masu jsme u té naší brány předběhli. :D Jo, málem bych zapomněl zmínit, že jsme stáli na přímém slunci a 36 stupních... rozehřátý beton, žádný přístřešek, prostě prdel jak sviň.


Když jsme se dostali dovnitř, tak jsme si zašli pro zásobu pití (vodu a pivo) a pak jsem prošel se smutným výrazem kolem merchendise věcí... nechtělo se mi za to tolik utrácet, ale kdyby se mi zachtělo, tak některé z těchto věcí jsou k dostání i na ofiko webu Bey, takže pohoda. Noo.. a pak jsme asi 10-15 minut hledali naší bránu přímo na tribunu :D To bylo hodně funny! Každý nás poslal jinam. Nakonec jsme si cestu našli sami... a překvapivě byla úplně jinde, než nám říkali organizátoři. Jo, je taky důležité podotknout, že italové a angličtina nejde ruku v ruce... když slyší angličtinu, začínají komunikovat rukama a nohama, ale pro ukázku směru (špatného) to bylo dostačující. :D

Tak jsme si teda skoro po hodině konečně sedli... a zhruba po 10 minutách našeho sezení jsme zjistili, že už je vlastně sedm a začali předskokani... tedy předskokanky. K mému údivu byl celý hodinový blok jen pro předskokany. Ale proč ne, stejně ještě dobrá polovina lidí trčela na tom betonovém "plechu" před stadionem a pekla se za živa.

Britney VS. Katy

15. července 2016 v 16:09 | Usher |  ME & my gup
Tak jsem se dneska zase od srdce zasmál. Britney i Katy dnes vydaly nové singly... Respektive píseň od Katy by měla být novou hymnou Olympijády a nová písnička od Britney je taková hymna o Britney a o tom, jak za ní zpívá počítač. :D
Obě mám rád, poslechnu si je (Britney asi více), ale pobavil mě ten boj o to, kdo má lepší song... Jako sorry, ale ani jeden není tak dobrý, aby mezi sebou vedly boje. Každý fanoušek si vybere ten svůj, a nebo žádný... Mě třeba úplně nezaujal ani jeden, ale uznávám, že ten od Britney je lepší... respektive soudím podle toho, že jsem si ho pustil dvakrát, zatím co Katy pouze jednou. :D A teď asi ke každé zvlášť...

Britney Spears byla odjakživa (od roku 1999) považována za popovou princeznu. Bohužel mladší generace vládnou. Takže Britney je princeznou popu spíše pro starší generace. Novou princeznou popu je oficiálně Selena Gomez. Ale ono to asi vyjde na stejno. Ani jedna nedokáže profesionálně odzpívat celý koncert - soudím pouze podle videí, třeba se u Seleny pletu. U Britney se nepletu určitě, ta naposledy zpívala živě asi před 15ti lety. :D Nicméně Britney má výhodu, že si udělala jméno a její značka je prostě žádaná... teda, už ne jako dříve, ale pořád její jméno něco znamená. Proto má také tu smlouvu s vystupováním ve Vegas. No a teď k novému songu...
Mnoho z vás asi nesleduje kariéru Mariah Carey, ale všichni by jste měli vědět, kdo to je. Americká diva, která v devadesátých letech znamenala opravdu moc. A uměla zpívat... ale po roce 2002 jako by se jí něco stalo s hlasem a šla do háje. A pak přišla s albem, kde se z Mariah stala Whisperiah - začala místo zpěvu spíše mluvit a šeptat... a tuto fázi má teď Britney. Její sloky jsou přesně takové, jako ty od Mariah! Mluvím a šeptám... ono je to ok u zpěvaček ala Rihanna. Ale popová diva jako Britney si to moc nemůže dovolit. Nicméně její fanoušci budou nadšeni, tak jako já z Lemonade od Beyoncé. ;) Takže celkový názor je ten, že by mě song více bavil, kdyby ho zpívala Selena Gomez.


A teď ta druhá... Katy Perry neuměla nikdy zpívat. Respektive ona umí, když chce... ale ne všechno. Tohle nevyzpívá ani za nic. To už bych dříve tyto vysoké tóny čekal u Rihanny... i když, u té asi taky ne. :D No, není to špatný song. Přece jen, není to žádný její singl k novému albu. Je to "jen" song k Olypiádě... proto taky není ani na přední příčce v itunes storu, tak jako Britney. Tento song je v podstatě něco, co vyšumí. Nemá takovou sílu, aby se vyrovnal třeba písni pro fotbalové euro - myslím tu největší hymnu Waka Waka od Shakiry. Je to prostě je jen balada... ale neříká, že to není příjemný song. Jen trochu nuda.Up & Up

14. července 2016 v 18:34 | Usher |  ME & my gup
Nevím, kolik z vás zná tento nový song z aktuálního alba Coldplay, ale je to pořádná pecka. A teď pár věcí, co jste možná nevěděli... A co si budeme namouvat, ani já to nevěděl. ;)

Vlastně je to jen jedna podstatná věc. Která mě překvapila, protože jsem to ani netušil. V refrénu této písničky se krom Chrise Martin objeví také Beyoncé, gospelová zpěvačka a herečka Marry Clayton, herečka Annabelle Wallis, za kytarou vstanula legenda ze skupiny Oasis Noel Gallagher a ve sboru k tomuto songu zpívá mimo jiných také malá dcera Beyoncé Blue Ivy Carter.

Pro mě docela překvapení. A Beyoncé by v tomto songu zněla dobře i normálně, kdyby nebyla jen podkres. To dosvědčuje tento příjemný letní remix. A někdo, jako je Ennie to asi neocení. :D Sorry Ennie, nic rockového nemám na skladě. :D

https://soundcloud.com/ccmcremixes/upandup / Beyoncé zpívá od 3:24 ;)

A teď samozřejmě originál s úžasným videem. Toje spojením dokonalosti a preciznosti. Tohle je vyloženě umění. Smíchání současných a minulých záběrů, situací. No prostě, tady tým okolo Coldplay odvedl skvělou práci a jedná se snad o nejlepší video vůbec... Pokud si myslíte opak, rád se kouknu na to, které je podle vás TOP. ;)Ewa Farna - Na ostří nože

14. července 2016 v 18:11 | Usher |  Video
Stejně tak, jako jsem měl rád skladbu Leporelo, tak i k této novince byla přímá cesta k srdci. Je to vážně dobře napsaný song, který se hezky rýmuje a Ewa ho hezky podala... Je to příjemná záležitost. A navíc mě vážně mile překvapilo video. Nejen sympatická Ewa ve flitrech. Ale také skvělý taneční výkon toho dua. A pak také nespočetné množství dalších českých hvězd, které mám rád. Mile mě v tomto videu překvapila Klára, Ben, Debbi, Jirka Mádl nebo Jarda Jágr... no, co naplat, že jsou tam i Klus a Mišík. :D A zjistil jsem, že se mi v tomto videu líbí hodně lidí i vzhledově! :D

Každopádně je tohle zase na dlouhou dobu poslouchatná česká písnička... No jo, víte, jak to mám s českou hudbou... Nic moc, a když už, tak Aneta, Ewa, Majk Spirit, Bára Poláková, Sebastian, Klára, Ben nebo něco takového...Taneční léto

6. července 2016 v 13:35 | Usher |  Video
Jako každý rok, tak i tento je léto hodně taneční... Festivaly jsou již v plném proudu. A i já tady musím dát pár skvělých songů, které mě zaujaly vážně hodně a jsou ideální na příjené letní večery s přátely, v klubu, na domácí párty nebo jen tak na příjemně odpočinkový den. :) Tento článek nebude moc o textech ale hlavně o písničkách...

Díval jsem se teď na ceny dovolených v tropech. Strašně mě zaujaly Seychely, Dominikánská republika a Maledivy... ale nevím, jestli bych měl dost sil vypravit se tam. :D Peníze by se nějak našetřily... ale ten let letadlem. To mi nic moc neříká... Ale bylo by fajn, zase se někde vyvalit k moři... Někde, kde je to vážně nádherné a neobyčejné. Myslím, že Seychely by byly opravdu čarovné... ale to i ty další zmíněné oblasti. No nic, jsem z toho až moc učarovaný. Musím se vrátit zpět do reality. :D A kam by jste se chtěli podívat vy? Mě ještě čeká za necelé dva týdny Milano a v říjnu malý výlet do Londýna.

TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present