Dilema... Jít nebo nejít.

27. července 2016 v 21:05 | Usher |  ME & my gup
Už třetí den docela tápu. Čeho se mé dilema týká? V podstatě úplné kraviny! :D Jde o koncert Seleny Gomez v Praze. Upřímně, moc jsem nad ním z počátku neuvažoval... postupem času nad tím uvažuji čím dál tím víc. :) Ale na druhou stranu si říkám, že to nebude koncert jako od Beyoncé nebo od Ellie... dle videí z youtube jde vlastně o podobnou show, jako měla Ellie... jen s tím rozdílem, že Selena nezní na živo tak dobře. Vlastně ona celkově moc živáky neumí. Videa na youtube mi to jen potvrdila... tudiž bych na ni šel převážně kvůli atmosféře a té samotné show, která by snad mohla být fajn. :) Bude zpívat také mnoho songů, které se mi líbí, ale prostě si nejsem jistý... Nechce se mi vyhodit prachy za zklamání. Takže jsem byl odhodlaný, že nic nebude. Navíc týden před koncertem budu v Londýně a budu muset dohánět pracovní povinnosti.

Nicméně mě docela solidně nalomila Eva (roxanne), která ví, že Selenu poslouchám... Ovšem je taky důležité podotknout, že jsou u mě rozhodně přednější celebrity, třeba taková Rihanna, která pražskou O2 arénu strhla včera, svým údajně velmi vydařeným koncertem. A podle videí je mi i líto, že jsem tam nebyl... U Rihanny mi vždy bylo jasné, že nemůžu čekat kdoví jaký pěvecký výkon, ale podle těch vidí, co jsem viděl to bylo vážně super. Třeba Diamonds, Five Four Seconds nebo Umbrellu zpívala celá hala. A to bylo strašně fajn. :) Jéé, a je to už týden a dva dny od koncertu Bey - ten čas strašně letí!

Takže zpět k Seleně. Prostě jen nevím, jestli mi to za to stojí... Na jednu stranu je to dobré v tom, že pokud bude dobrá, tak mě tento koncert jen mile překvapí. :D Protože nepočítám vůbec s ničím extra. Selena je hezká, má na koncertě docela hezké kostýmy (jak které a jak kdy) a také celkem příjemný setlist. Tohle mě ale pořád nedokáže přesvědčit ke koupi vstupenky... snad pomůžou vaše názory a komentáře. ;)


Jen pro představu přidávám video z koncertu Seleny, aby jste viděli alespoň něco málo. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ennie Ennie | Web | 28. července 2016 v 9:37 | Reagovat

Teď mě tak docela napadlo, že mě docela zajímá jaká tam bude převážet věková skupina :D - to bude švanda, pokud tam pojedeš! :D Vím, jaké pohlaví tam bude víc :D. No rozhodnutí je na Tobě. A vím, že je to hrozné dilema :D. Podobné mám se Skillet :D. Ale jen fakt podobné.

Selena - její zpěv jsme už probírali. Jelikož už teď nečekáš nic extra, tak spíš budeš mile překvapený. Ale co jsem tak viděla, tak se mi moc ani nelíbí ty její efekty (pokud zrovna nějaké má - někde je očividně ani nemá) a choreografie - no asi jak kde. Určitě se to nedá srovnávat s Bey, to je Ti snad jasné. A ještě do toho ten Londýn. No fakt toho budeš mít docela dost. Ale určitě by se to dalo zvládnout ;). Plus je určitě ten setlist no. Vybrala příjemný songy (hlavně pro Tebe).

2 Brookelle Brookelle | Web | 6. srpna 2016 v 8:36 | Reagovat

Vím, že nad tímto přemýšlíš už delší dobu. To je těžko, nechci tě přesvědčovat, je to jen tvé rozhodnutí. Pokud ti nevadí investovat více peněz do koncertu... I když věřím, že za Beyoncé si taky dost utratil. Já osobně od Seleny taky neočekávám bůh ví jaký pěvecký výkon. Jsem si vědoma toho, že je na živo mizerná zpěvačka, ale její hudba mě baví :) A podle videí a kostýmů soudím, že to bude fajn show :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present