REPORT: Splněný sen... Beyoncé live!

21. července 2016 v 22:06 | Usher |  ME & my gup
Jak jsem již dopředu avizoval. Tento rok byl (a pořád je) naprosto úžasný. Co se týče zážitků! Leden italské Alpy, Verona a koncert Ellie Goulding, březen koncert Years & Years, červen Skotsko a nyní konečně vytoužený koncert Beyoncé v Milánu, městě módy. Rozhodl jsem se, že se s vámi podělím nejen o své pocity, ale taky i o videa... (Ale pouze dvě. Přece jen, nemusí být na youtube všechno. Stejně jsou tam i videa z menší vzdálenosti.)


Fotky budu vkládat své i z oficiálního webu Beyoncé. A myslím, že poznáte fotky, které jsou oficiální. Přece jen jsem nestál dva metry od Queen B, takže mé jsou ty fotky z tribuny. A musím říct, že i přes to, že jsem seděl(spíše častěji stál a vrtěl se :D), tak jsem si tento koncert náležitě užil! Přeci jen jde vážně o splněný sen.

Mohl bych vykládat o všech dnech, které jsme v Miláně byli... ale nebudu. Bylo by to zbytečně zdlouhavé, kdo chce, může kouknout na fotky na mém instagramu, ty řeknou víc než dost. Milán je hezké město, ale bydlet bych tam nechtěl. Památky a moderní část jsou ale velkým lákadlem, které jsem mile rád viděl.

A teď už k samotnému pondělímu koncertu! "Brány pekel" se otevíraly již v 17:30... teda vlastně se spožděním v 18:00 hod. Ale ne, že by to úplně vadilo, protože jsme stejně díky mé maličkosti stáli rovnou ve třech řadách. Měli jsme bránu č. 8... bohužel jsme nejprve stáli u č.9 a pak sice u č.8, ale ta byla(stejně jako všechny ostatní) rozdělena na normální a VIP (ne přímo označení, ale bylo to rozdělaní podle speciálně zakoupených balíčku), hádejte u které jsme stáli... ano, u VIP a ne, VIP lístky jsme neměli. :D Naštěstí jsem si toho všiml v půlce fronty, tak jsme pomalými kroky přešli z VIP řady do té normální. Dívali jsme se radši všude jinde, než na lidi za námi. :D Ti nás totiž určitě probodli pohledem. :D A jelikož před těmi 13ti (nebo kolika, už ani nevím :D) branami čekalo skoro 60 tisíc lidí, tak si dokážete představit, jakou masu jsme u té naší brány předběhli. :D Jo, málem bych zapomněl zmínit, že jsme stáli na přímém slunci a 36 stupních... rozehřátý beton, žádný přístřešek, prostě prdel jak sviň.


Když jsme se dostali dovnitř, tak jsme si zašli pro zásobu pití (vodu a pivo) a pak jsem prošel se smutným výrazem kolem merchendise věcí... nechtělo se mi za to tolik utrácet, ale kdyby se mi zachtělo, tak některé z těchto věcí jsou k dostání i na ofiko webu Bey, takže pohoda. Noo.. a pak jsme asi 10-15 minut hledali naší bránu přímo na tribunu :D To bylo hodně funny! Každý nás poslal jinam. Nakonec jsme si cestu našli sami... a překvapivě byla úplně jinde, než nám říkali organizátoři. Jo, je taky důležité podotknout, že italové a angličtina nejde ruku v ruce... když slyší angličtinu, začínají komunikovat rukama a nohama, ale pro ukázku směru (špatného) to bylo dostačující. :D

Tak jsme si teda skoro po hodině konečně sedli... a zhruba po 10 minutách našeho sezení jsme zjistili, že už je vlastně sedm a začali předskokani... tedy předskokanky. K mému údivu byl celý hodinový blok jen pro předskokany. Ale proč ne, stejně ještě dobrá polovina lidí trčela na tom betonovém "plechu" před stadionem a pekla se za živa.


Z přeskokanů jsem znal jen sestry, jejíž cover na Beyoncé je proslavil, dokonce jsem je dával i sem na blog! Byl to jediný cover na Beyoncé, který jsem prohlásil za povedený. A Beyoncé měla asi stejný názor! :D Takže kdyby jste zapomněli, klikněte zde. ;) Ony přišly ale až na druhou polovinu předskokanského bloku... první polovina byla rozdělena pro dvě další holky. Fajn mladičkou RnB zpěvačku Sophii Beem a dost podprůměrnou rapperku Ingrid. (Sophie doporučuji poslechnout :))

Po těchto třech (vlastně čtyřech) holkách přišla hodina ticha... respektive se ladily poslední detaily. A během příprav velkolepé show DJ pouštěl skvělé songy! Ještě nikdy jsem nebyl svědkem toho, aby si celý stadion (ještě tam nebylo všech 60 tisíc lidí, ale dejme tomu zhruba 40) zpíval songy od Michaela Jacksona, Oasis, Spice Girls nebo Red Hot Chilli Papers. Tohle měla Beyoncé připravené skvěle! Vážně dokázala upoutat pozornost všech už před samotným koncertem. Pecka!


V devět hodin to začlo! Začala blikat velká obrazovka ve tvaru kvádru. Následně se přidalo i intro video a začal song Formation, na který jsem se těšil nejméně z celého koncertu. Vlastně to byl až do koncertu jediný song, který se mi od Bey nelíbil. Ale koncert to změnil... když to člověk slyší a vidí, a ta atmosféra u toho. To člověka poznamená. :) Takže úvodní Formation bylo zvládnuto na jedničku. :) A po silném úvodu přišlo překvapení pro Beyoncé, to si přichystali italští organizátoři. U každého sedadla čekal vzkaz, že během druhého songu máme vzít přiloženou vlajku do rukou a dát ji nad hlavu. Ve výsledku tyto transparenty vytvořily v horní části tribun srdce, o patro níže nápis "Italy in Formation" a nejnižší patro dělalo vlajku... já byl někde v červeném poli, ale pochybuji, že mě na fotce najdete. :D Jinak je to ta první fotka v tomto článku. ;)


Dále pokračovaly skvělé songy Irreplaceble a Bown Down, což je úvod songu Flawless, tady ale byly songy rozděleny a nezazněly po sobě, což nevadilo... Pak přišlo masakrální Run the World (Girls), co zpíval zase snad celý stadion, no stejně jako skoro každý song. :D Bey zpívala celkově 32 songů, hodně jich bylo ale zkráceno na menší stopáž, aby koncert trval jen něco málo okolo dvou hodin. Což se povedlo. Stopáž koncertu byla nějakých dvě hodiny a deset minut. Což je fajn čas. Navíc za tu dobu zaznělo vážně nespočet hitů, které Beyoncé má. A těch projekčních videí bylo také dost. Celkově to měla Bey promakané, však také několikrát děkovala týmu, který tuto show realizobval. A věřím, že s tím bylo sakra hodně práce! Protože to šlo vidět.


Kompletní setlist tady vypisovat nebudu, ale byl jsem rád za Love on top, Naughty Girl, Me, myself and I, Flawless, Irreplaceable, Partition, Hold Up, Coutdown, All Night, Freedom, Halo, Party, atd. :D ... Samozřejmě nebyly opomenuty ani hity Crazy in Love a Drunk in Love. :) A pak také hodně tvrdé až skoro hiphopové songy Yoncé, Diva nebo rockové Don't Hurt Yourself. Každý si tam prostě mohl najít to své. Mě se vážně líbilo všechno. Byla to perfektní show dotažená do posledního detailu. Světla, ohně, ohňostroje, konfety, tanec ve vodě. Bylo to prostě boží!

Koncert byl rozdělen do šesti bloků a v každém z bloků měla Bey jiné šaty. No šaty... ono to byl spíše nějaký komplet?! Nebo nevím, jak se to nazývá. :D Možná vím, ale zapomněl jsem... kdyžtak mi pomožte v komentářích. ;) Oblečení to bylo vážně nádherné. Mám rád věci, co se třpytí, a na tomto koncertu se toho třpytilo vážně hodně! :D

Mimo samotné show a kostýmů je potřeba zmínit také zpěv. Beyoncé je prostě paní zpěvačka... Vím, že u některých písní použivá playback, ale nikdy ne na celý song, vždy jen na část, kdy tančí (a hodně... když se jen vrtěla, tak normálně zpívala live), protože by to logicky nedokázala uzpívat. Naštěstí jsem si dopředu zjistil, u kterých songů tato situace nastane, moc jich nebylo (zhruba 4)... ale třeba refrén úvodního Formation, kdy vykopává nohu do vzduchu by asi vážně nedala. :D Tak samo i Run the World, ve kterém tančí jako zběsilá... Ale tyto playbackové momenty, o kterých se vlastně ani neví, ale mě se to povedlo vygooglit (možná to ani není pravda, ale sám si myslím, že se to ani nedá, při tak náročné choreografii uzpívat, takže bych to pochopil), plně vynahradily balady, ty byly všechny live a všechny boží! Ať už již zmiňované Me, myself and I nebo nový song All Night, dokonce i ta nejnudnější písnička - Rocket, dostala šťávu, když v ní Beyoncé po půlce songu nasedla na pohovku a rozjela sexy tanec.


Dokonalý moment byla i skladba Love on top, kterou Bey stejně jako Irreplaceable zpívala acapella... Začala strašně pomalu a postupně zrychlovala až s ní zpíval celý stadion. A to byl jeden z nejěvtších zážitků v životě. Navíc ten její výraz, ve kterém šlo vidět, že to, co dělá nedělá zbytečně a že jí to vážně baví stejně jako všechny ostatní na stadioně, byl k nezaplacení. Prostě EPIC. :)

A když jsem mluvil o tanci ve vodě, tak to ještě trochu více přiblížím. Níže je přiloženo video songu Freedom. Joo, obě zveřejněné videa jsou mé! Přítel byl pověřen, aby točil. :D Ne všechno, ale mám většinu toho koncertu... vyjma Run the World, Ring the Alarm, Dont Hurt Yourself a doplňujících videoprojekcí. Ty přeci nejsou potřeba, ty zůstanou v paměti a v srdci. :)
Zpět k tanci ve vodě. Tančit umí hodně zpěvaček, ale žádná z nich si ještě netroufla mít choreografii se zpěvem přímo ve vodě na pódiu, tedy možná ano, ale já o tom ještě neslyšel. Bylo to něco neobvyklého. Něco navíc, na co všichni koukali s údivem. Samozřejmě jsme všichni věděli z videí na youtube, že to tam bude, takže jsme zas tak udivení nebyli. :D Ale bylo to skvělé. Úplná novinka živých koncertů. Zbytek choreografie samozřejmě také stojí za pozornost, skoro každý song měl choreografii a docela dost náročnou... Samozřejmě se to neobešlo ani bez akrobatů... ať už na provazech nebo na velkém osvětleném obrysu čtverce (doufám, že chápete :D). Vážně bylo o co stát! Mám z toho silný zážitek!


Celý koncert byl zakončený skladbou Halo. Já bych si snad ani jiný konec nedokázal představit. Nic jiného se nehodí na konec a děkovačku tolik, jako Halo... a zase zpíval celý stadion. Beyoncé odzpívala první sloku, pak kousek refrénu a pak začala děkovat fanouškům na všech stranách stadionu... po děkovačce následoval epický více jak minutový konec Halo. A důležité je také zmínit ohňostroje, které byly vystřelovány v časových intervalech po obou stranách stage, během songu.

Myslím, že jsem nezapomněl nic podstatného. Kdybych mohl, tak bych vám všem nechal nahlédnout do hlavy, aby jste ty vzpomínky viděli, také, ale to bohužel nejde. :D

Hned po poslední skladbě, děkovačce a ještě při dohrávajícím outru jsme se zvedli a šli jsme k východu. Bylo jasné, že se všech 60 tisíc fanoušků bude snažit nahrnout do metra. A taky, že to tak bylo... naštěstí jsme byli vážně rychlí. Takže jsme byli u budovy metra docela včas. Jenže u nich to funguje tak, že zapnou terminál, který pustí po každých 5 minutách pouze 450 lidí. Což je z 60 tisíc opravdu málo. Na druhou stranu, souprava metra není nafukovací... My byli v druhé vlně a stihli jsme tedy druhé metro... nedokážu si představit, že bychom museli sejít z horní tribuny a trčet v té frontě tak hodinu a půl... jeblo by mě. :D Ale všechno dobře dopadlo, o půlnoci jsme došli na hotel a já jsem šel spát s blaženým výrazem a pocitem uspokojení.


Byl to sen, další sen, který se stal skutečností! Díky mé milované mamce, která mi dala na narozeniny tento úžasný dárek (lístky na koncert), byla to sice drahá investice, ale opravdu, opravdu moc se to vyplatilo!

Přidávám ještě další řadu fotek, tak enjoy.(zdroj některých fotografií: beyoncé.com)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ennie Ennie | Web | 21. července 2016 v 22:45 | Reagovat

Ta poslední fotka je nádherná :). Ehm :D :D myslím, že jsi na něco zapomněl… Ellie? :D

Fakt jsem za Tebe ráda, že jsi tam jel! Koncerty jsou super! Kor tvých nejoblíbenějších hvězd. A jsou to vždy zážitky :).

A díky, že jsi ten report napsal ;).

Ty jsi vážně pako :D. Tři fronty :D no proč ne :D :D. Aspoň, že jste se tam nějak vecpali. Představ si, že bys musel až nakonec. A to teplo...ach :D zpocený ještě než začal koncert, co? :D Koukám, že zábava fakt začínala už před začátkem koncertu :D :D - to hledání tribuny atak.

Ten cover si pamatuji! Taky se mi to zdálo povedený. A to je super, že si je vybrala jako předskokanky :). Je to milé a hezké. Jú, RHChP ♥ :D.

To znám...to s tím Formation :D. Dost písní se mi takhle začalo líbit - jen protože jsem je slyšela naživo.

Jéééé, myslím, že Tě na té první fotce vidím ??? :-D.
To je super! Od Italských organizátorů a mají to fakt vymakané a všechno klaplo, jak mělo :). Krása :D.

32songů je fakt krásné číslo i přesto, že to bylo zkrácené ;). A Love on top bych taky chtěla slyšet! :D Celkově si myslím, že bych si to taky dokázala užít :D alespoň části :D u něčeho bych asi jen zírala :D ale u něčeho bych i zpívala :D :D aspoň podle tvého článku a videí bych si to taky užila né tolik jak ty :D ale stejně...fakt vymakané to má :). a ty její vlasy 8-O  :-) ááá Crazy in Love :D.

Jo s tím nahlédnutím do hlavy - je fakt škoda, že to nejde :D.

Lepší než "mobil", že? :D :) Krásný dárek =).

2 Brookelle Brookelle | Web | 6. srpna 2016 v 8:43 | Reagovat

Teda myslím, že ti začínám závidět, že jsi Beyoncé viděl na živo :-D Podle toho co o ní píšeš soudím, že to byla prostě bomba! Což se konec konců od zpěvačky takového formátu dalo očekávat :) Teď si jen říkám, že když uvažuješ o Seleně, abys nebyl zklamaný. Jako Sel bude mít na 100% fajn show, ale jistě se to nevyrovná tvé milované Bey :) Ale zase na druhou stranu si myslím, že s tímto faktem jsi dávno smířený :) Tak pouvažuj. Sel tady bude až v říjnu, tak máš ještě dost času na rozmyšlenou :-D

3 Andreydaste Andreydaste | E-mail | Web | 18. května 2017 v 19:12 | Reagovat

compre cialis profesional

http://buycialisvjonline.com/ - cilais price

<a href="http://buycialisvjonline.com/">generic cialis</a>

cialis brands india

4 Drewdaste Drewdaste | E-mail | Web | 18. května 2017 v 21:16 | Reagovat

look here cialis cost 20mg

      <a href=http://buycialisizronline.com/>buy cialis online</a>

    <a href="http://buycialisizronline.com/">cialis cheap</a>

    to no prescription how cialis

5 Milesdaste Milesdaste | E-mail | Web | 19. května 2017 v 22:01 | Reagovat

name of best viagra in india

      http://viagraonlinezx.com/ -  generic viagra online

    <a href="http://viagraonlinezx.com/"> generic viagra online</a>

    viagra comment s utilise

6 Anniedaste Anniedaste | E-mail | Web | 20. května 2017 v 20:30 | Reagovat

cheap viagra soft coupons now

      <a href=http://cheapviagrazpn.com/>viagra generic</a>

    <a href="http://cheapviagrazpn.com/">online viagra</a>

    viagra zollfrei schweiz

7 Milesdaste Milesdaste | E-mail | Web | 21. května 2017 v 0:11 | Reagovat

i use it viagra 20mg

      <a href=http://viagraonlinezx.com/> viagra online</a>

    <a href="http://viagraonlinezx.com/"> buy viagra online</a>

    kaufen viagra apothek

8 Anndaste Anndaste | E-mail | Web | 21. května 2017 v 21:20 | Reagovat

real cialis online

      <a href=http://cheapcialisv5.com/>generic cialis</a>

    <a href="http://cheapcialisv5.com/">cialis generic</a>

    cialis jelly pris apotek

9 Milesdaste Milesdaste | E-mail | Web | 22. května 2017 v 2:19 | Reagovat

k c b b af viagra

      <a href=http://viagraonlinezx.com/> viagra coupon</a>

    <a href="http://viagraonlinezx.com/"> cheap viagra</a>

    only now viagra sale cheap

10 Moisesdaste Moisesdaste | E-mail | Web | 29. května 2017 v 13:57 | Reagovat

cialis invented 1998

      http://cheapxcialis.com/ - cheap cialis

    <a href="http://cheapxcialis.com/">cialis generic</a>

    buy liquid cialis - view

11 Moisesdaste Moisesdaste | E-mail | Web | 30. května 2017 v 11:31 | Reagovat

cialis sublingual prices

      http://cheapxcialis.com/ - cheap cialis

    <a href="http://cheapxcialis.com/">cialis generic</a>

    generic cialis 20mg shape

12 Irisdaste Irisdaste | E-mail | Web | 30. května 2017 v 12:23 | Reagovat

comprar viagra en ibiza

      <a href=http://genericxviagra.com/>generic viagra</a>

    <a href="http://genericxviagra.com/">viagra professional</a>

    comprar viagra en ibiza

13 Kirrdaste Kirrdaste | E-mail | Web | 31. května 2017 v 20:09 | Reagovat

viagra edad que el para

      http://viagraxzonline.com/ - viagra sample

    <a href="http://viagraxzonline.com/">viagra generic</a>

    viagra in

14 Alexeydaste Alexeydaste | E-mail | Web | 1. června 2017 v 23:30 | Reagovat

cialis medications india

      http://cialis10mgonlinez.com/ - buy cialis

    <a href="http://cialis10mgonlinez.com/">generic cialis</a>

    il cialis opinioni

15 Alexeydaste Alexeydaste | E-mail | Web | 3. června 2017 v 9:05 | Reagovat

cialis 5mg erfahrungen

      http://cialis10mgonlinez.com/ - buy cialis online

    <a href="http://cialis10mgonlinez.com/">generic cialis online</a>

    cialis cipla 20mg

16 Bvbndearve Bvbndearve | E-mail | Web | 22. září 2017 v 9:00 | Reagovat

authorized payday loan
<a href="http://paydayhhkl.org/">loans payday</a>
get loans online
<a href=http://paydayhhkl.org/>instant payday loans</a> ’

17 Ffvineway Ffvineway | E-mail | Web | 23. září 2017 v 9:54 | Reagovat

buying generic cialis
<a href="http://cialisovnnc.com/">cialis</a>
buying cialis
<a href=http://cialisovnnc.com/>generic cialis</a> ’

18 Vffgspile Vffgspile | E-mail | Web | 23. září 2017 v 10:00 | Reagovat

cialis pro
<a href="http://cialisivndh.com/">cheap cialis</a>
cialis dosage instructions
<a href=http://cialisivndh.com/>cialis</a> ’

19 LewfhInacy LewfhInacy | E-mail | Web | 25. září 2017 v 16:02 | Reagovat

viagra tablets for sale
<a href="https://viagrawasdc.com/">cheap viagra</a>
best viagra
<a href="https://viagrawasdc.com/">cheap viagra</a> ’

20 Azsvoraria Azsvoraria | E-mail | Web | 26. září 2017 v 3:47 | Reagovat

natural viagra alternative
<a href="http://viagraonszb.com/">generic viagra</a>
viagra online australia
<a href=http://viagraonszb.com/>viagra online</a> ’

21 LpoReulky LpoReulky | E-mail | Web | 27. září 2017 v 15:01 | Reagovat

Great website! It looks extremely expert! Maintain the good work!

22 KmrReulky KmrReulky | E-mail | Web | 27. září 2017 v 20:53 | Reagovat

Thanks with regard to delivering these kinds of wonderful info.

23 Pamedearve Pamedearve | E-mail | Web | 28. září 2017 v 17:27 | Reagovat

debt free
<a href="https://installmentsvfacr.com/">instant payday loans</a>
bad credit payday loans online
<a href=https://installmentsvfacr.com/>installment loan</a> ’

24 Lvvodbergew Lvvodbergew | E-mail | Web | 2. října 2017 v 1:21 | Reagovat

over the counter viagra - http://viagrapfhze.com/
viagra canada online pharmacy <a href=http://viagrapfhze.com/>viagra</a> ’

25 KmmirReulky KmmirReulky | E-mail | Web | 3. října 2017 v 9:57 | Reagovat

Thanks a lot for sharing your terrific websites.

26 Fwjjslicab Fwjjslicab | E-mail | Web | 3. října 2017 v 18:50 | Reagovat

need personal loan
<a href="https://paydayllae.com/">payday loans</a>
the best payday loans
<a href=https://paydayllae.com/>pay day loans</a> ’

27 MuntrInacy MuntrInacy | E-mail | Web | 3. října 2017 v 18:50 | Reagovat

viagra dosage recommended
<a href="http://sexviagen.com/">viagra online</a>
non prescription viagra
<a href="http://sexviagen.com/">viagra</a> ’

28 Krtbpunloda Krtbpunloda | E-mail | Web | 24. října 2017 v 6:04 | Reagovat

cialis 50 - http://buycialis-menrxonil.com/
cialis 10 mg daily <a href=http://buycialis-menrxonil.com/>cialis online</a> ’

29 Alyonadaste Alyonadaste | E-mail | Web | 31. října 2017 v 6:08 | Reagovat

cialis best pharmacy online

      <a href=http://cialisnorxonlinez.com/>cialis online</a>

    <a href="http://cialisnorxonlinez.com/">cialis</a>

    cialis 5mg prices in uk

30 Lenadaste Lenadaste | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 0:11 | Reagovat

viagra paypal espana

      <a href=http://norxcheapviagraf.com/>buy viagra</a>

    <a href="http://norxcheapviagraf.com/">buy viagra</a>

    viagra from usa

31 Mbjmvkescove Mbjmvkescove | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 16:43 | Reagovat

online name brand viagra
http://vipnowed7.com/
viagra prescription online
<a href="http://vipnowed7.com/">generic viagra</a>

32 JybsaAspini JybsaAspini | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 4:17 | Reagovat

www paydayloan com
<a href="https://payday-loans.us.com/">pay day loans</a>
get out of debt
<a href=https://payday-loans.us.com/>payday loans</a> ’

33 MunbsReulky MunbsReulky | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 5:31 | Reagovat

apple payday loans - http://paydayloans-online.us.com/
approval no fax payday loans <a href="http://paydayloans-online.us.com/">payday loans online no credit check</a> ’

34 DbsggIllike DbsggIllike | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 2:01 | Reagovat

finance payday
<a href="https://rfgpersonalloan.com/">best payday loans</a>
quick loan online
<a href="https://rfgpersonalloan.com/">payday loan online</a>

35 Jtaxgipmet Jtaxgipmet | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 21:36 | Reagovat

business cash advance loans
<a href="https://badcreditnyrc.org/">payday loans</a>
money loan
<a href=https://badcreditnyrc.org/>payday loans online direct lenders only</a>

36 DnbcIllike DnbcIllike | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 2:45 | Reagovat

bad credit debt consolidation internet payday loan
<a href="https://paydaynnoo.org/">payday loans online same day</a>
pay day loan affiliate
<a href="https://paydaynnoo.org/">cash advance loans</a>

37 Jbbbgipmet Jbbbgipmet | E-mail | Web | 7. ledna 2018 v 13:33 | Reagovat

need payday loan today
<a href="https://paydayzrtblo.org/">instant payday loans</a>
quick and easy payday loan
<a href=https://paydayzrtblo.org/>cash advances</a>

38 Mbsblams Mbsblams | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 4:07 | Reagovat

online viagra name brand
<a href="http://newmed1onlinev.com/">viagra prices</a>
does viagra work
<a href="http://newmed1onlinev.com/">order viagra online</a> ’

39 Fntineway Fntineway | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 21:22 | Reagovat

cheap liquid cialis
<a href="http://cialisenax.com/">cialis tadalafil</a>
how to take cialis
<a href=http://cialisenax.com/>online cialis</a> ’

40 Gevineway Gevineway | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 21:41 | Reagovat

cialis pill cutter
<a href="http://jrucialis.com/">cialis sale</a>
cheap cialis prices
<a href=http://jrucialis.com/>online cialis</a> ’

41 Gbvineway Gbvineway | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 0:24 | Reagovat

cost of cialis
<a href="http://veucialis.com/">cheap cialis online</a>
cialis uk online
<a href=http://veucialis.com/>discount cialis</a> ’

42 Evineway Evineway | E-mail | Web | 19. ledna 2018 v 1:14 | Reagovat

cialis taken by women
<a href="http://veucialis.com/">cialis reviews</a>
buying generic cialis
<a href=http://veucialis.com/>cialis dosage</a> ’

43 Ecfvdoorce Ecfvdoorce | E-mail | Web | 29. ledna 2018 v 0:49 | Reagovat

viagra online prescription http://viasergeneric.com/  OK’

44 MhtReulky MhtReulky | E-mail | Web | 1. února 2018 v 18:29 | Reagovat

OK’ https://cashadvanceonline.us.org/
payday loans no credit check no faxing <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">cash advance loan</a>

45 Lbdclaix Lbdclaix | E-mail | Web | 13. února 2018 v 23:14 | Reagovat

OK’
<a href="https://writebusinessplan.us.com/">writing business plan</a>
term papers for sale
https://writebusinessplan.us.com/ - startup business plan

46 Lqxinoto Lqxinoto | E-mail | Web | 27. února 2018 v 5:31 | Reagovat

Hi!
<a href="http://cialisovnnc.com/">cialis price</a>
daily cialis 5mg generic
<a href=http://cialisovnnc.com/>generic cialis</a> OK’

47 Kmscoose Kmscoose | E-mail | Web | 12. března 2018 v 17:52 | Reagovat

Hi!
<a href="http://viagrapbna.com/">generic viagra</a>
buying viagra in uk
<a href=http://viagrapbna.com/>viagra online</a>  OK’

48 Llmcoose Llmcoose | E-mail | Web | 20. března 2018 v 0:41 | Reagovat

buying viagra online
<a href="http://buyviaqra.com/">online viagra</a>
real viagra for sale
<a href=http://buyviaqra.com/>viagra generic</a>  OK’

49 Hnnagicy Hnnagicy | E-mail | Web | 24. března 2018 v 17:44 | Reagovat

<a href="https://needmoney.us.com/">need cash advance</a>
no credit check student loans <a href="https://needmoney.us.com/">i need cash now</a>
OK’

50 Brdcoose Brdcoose | E-mail | Web | 31. března 2018 v 0:38 | Reagovat

Hopelessness as a predictor of attempted suicide among first admission patients with psychosis: a 10-year cohort study. viagra brand 50 mg generic <a href="https://nadinekube.com/">buy viagra</a> buying viagra in canada <a href=https://nadinekube.com/>viagra buy</a>  Coughing A hacking, productive mucus-producing cough is often present with a cold. OK’

51 bsrInaCh bsrInaCh | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 21:29 | Reagovat

viagra sildenafil <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra from canada</a> viagra online cheap <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra online australia</a> OK’

52 wbzknoke wbzknoke | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 14:12 | Reagovat

viagra from india <a href="http://junkmarketstyleevents.com/#">best viagra</a> best price for viagra <a href=http://junkmarketstyleevents.com/#>viagra erections</a> OK’

53 iosInaCh iosInaCh | E-mail | Web | 19. dubna 2018 v 0:20 | Reagovat

how to get viagra without a prescription <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">cheap viagra</a> viagra price comparison cheap viagra

54 btdInaCh btdInaCh | E-mail | Web | 26. dubna 2018 v 14:41 | Reagovat

canada viagra generic <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">viagra price</a> viagra discount online viagra coupon

55 nsafReulky nsafReulky | E-mail | Web | 28. dubna 2018 v 0:50 | Reagovat

https://ttsitworldwide.com/
loan payday <a href="https://ttsitworldwide.com/">floridapaydayloans</a>

56 mmkReulky mmkReulky | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 12:40 | Reagovat

bad credit home loans <a href="https://ttsitworldwide.com/#">online florida payday loan</a> quick cash <a href="https://ttsitworldwide.com/#">payday loans</a>

57 bysclaix bysclaix | E-mail | Web | 29. dubna 2018 v 22:49 | Reagovat

installment loans no credit check <a href="https://cashadvanceonline.us.org/#">payday loan online</a> 500 payday loan <a href=https://cashadvanceonline.us.org/#>loan online</a>

58 dvsEmogma dvsEmogma | E-mail | Web | 4. května 2018 v 6:45 | Reagovat

cialis reviews <a href="http://cialisovnnc.com/#">online cialis</a> generic cialis online <a href="http://cialisovnnc.com/#">cialis no prescription</a>

59 ndgRoash ndgRoash | E-mail | Web | 5. května 2018 v 5:35 | Reagovat

buy generic viagra <a href="http://viagapharmaked.com/#">viagra samples</a> get viagra <a href=http://viagapharmaked.com/#>viagra pills</a>

60 vsfaquafe vsfaquafe | E-mail | Web | 8. května 2018 v 0:26 | Reagovat

buy now viagra <a href="http://fviagrajjj.com/#">viagra online prescription free</a> herbal viagra reviews <a href="http://fviagrajjj.com/#">buy viagra online</a>

61 nnzclaix nnzclaix | E-mail | Web | 10. května 2018 v 23:11 | Reagovat

actual payday loan lender <a href="https://paydayloans-online.us.org/#">payday loans bad credit</a> personal loan bad credit <a href=https://paydayloans-online.us.org/#>payday loans bad credit</a>

62 becelich becelich | E-mail | Web | 22. května 2018 v 23:12 | Reagovat

soft tabs viagra <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">generic viagra online</a> viagra 50mg <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">viagra buy</a>

63 becelich becelich | E-mail | Web | 23. května 2018 v 1:16 | Reagovat

how to use viagra <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">online generic viagra</a> what would happen if a girl took viagra <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">online viagra</a>

64 sdbelich sdbelich | E-mail | Web | 5. června 2018 v 20:12 | Reagovat

cialis no prescription <a href="http://hopcialisraj.com/#">order cialis</a> cialis online no prescription <a href="http://hopcialisraj.com/#">generic tadalafil</a>

65 bynelich bynelich | E-mail | Web | 7. června 2018 v 10:49 | Reagovat

cheap viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra price</a> online order viagra <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra canada</a>

66 pazsutle pazsutle | E-mail | Web | 8. června 2018 v 8:40 | Reagovat

viagra and alcohol <a href="http://viagrapfhze.com/#">buy cheap viagra</a> cheap viagra online <a href=http://viagrapfhze.com/#>generic viagra</a>

67 bfiRoash bfiRoash | E-mail | Web | 8. června 2018 v 19:49 | Reagovat

viagra for sale <a href="http://viagraocns.com/#">viagra pills</a> viagra overdose <a href=http://viagraocns.com/#>generic viagra</a>

68 nfsRoash nfsRoash | E-mail | Web | 10. června 2018 v 8:52 | Reagovat

discount viagra <a href="https://holidayrentallorgues.com/">viagra</a> viagra use <a href=https://holidayrentallorgues.com/>order viagra online</a>

69 xcbelich xcbelich | E-mail | Web | 11. června 2018 v 11:33 | Reagovat

generic viagra india <a href="http://emtpartsstore.com/">generic viagra</a> buy viagra soft <a href="http://emtpartsstore.com">buy viagra online</a>

70 xbcelich xbcelich | E-mail | Web | 11. června 2018 v 14:59 | Reagovat

direct payday lenders no teletrack <a href="https://onlineloan.us.org">installment loans online</a> instant payday loan no credit <a href="https://onlineloan.us.org">payday loans online</a>

71 aaqRoash aaqRoash | E-mail | Web | 15. června 2018 v 6:01 | Reagovat

cialis pill <a href="http://besiktasboschservis.com/">п»їcialis</a> cheap cialis <a href=http://besiktasboschservis.com/>online cialis</a>

72 nmnelich nmnelich | E-mail | Web | 18. června 2018 v 19:16 | Reagovat

tadalafil cialis <a href="http://cialisserfher.com/ ">buy generic cialis</a> tadalafil tablets <a href="http://cialisserfher.com/">cialis generic</a>

73 dfgelich dfgelich | E-mail | Web | 19. června 2018 v 5:11 | Reagovat

viagra sample <a href="http://viagranerrds.com/ ">online viagra</a> viagra without prescription <a href="http://viagranerrds.com">generic viagra</a>

74 nnuelich nnuelich | E-mail | Web | 23. června 2018 v 4:30 | Reagovat

purchase viagra <a href="http://www.bitcapblog.com/">generic viagra without a doctor prescription</a> viagra brand name <a href="http://www.bitcapblog.com/">viagra online</a>

75 nssCurne nssCurne | E-mail | Web | 26. června 2018 v 19:59 | Reagovat

cialis professional <a href="http://hitcialisosn.com/">cialis without prescription</a> tadalafil liquid <a href="http://hitcialisosn.com/">order cialis online</a>

76 rhhCurne rhhCurne | E-mail | Web | 2. července 2018 v 4:11 | Reagovat

tadalafil citrate <a href="http://cialisotjs.com/">online cialis</a> generic cialis online <a href="http://cialisotjs.com/">no prescription cialis</a>

77 fbfspoub fbfspoub | E-mail | Web | 4. července 2018 v 17:44 | Reagovat

buy tadalafil 20mg price <a href="http://cialisserfher.com/">cheap cialis online</a> online cialis <a href="http://cialisserfher.com/">cialis online</a>

78 jmnveste jmnveste | E-mail | Web | 15. července 2018 v 5:36 | Reagovat

discount viagra <a href="http://newviagrakfv.com/#generic viagra"> viagra online</a> cost of viagra <a href=http://newviagrakfv.com/#viagra>viagra</a>

79 fhgcoupt fhgcoupt | E-mail | Web | 23. července 2018 v 18:23 | Reagovat

cialis online pharmacy <a href="http://drcialonlinedkb.com/#">cialis online pharmacy</a> non prescription cialis <a href=http://drcialonlinedkb.com/#>do you need a prescription for cialis</a>

80 ujacoupt ujacoupt | E-mail | Web | 26. července 2018 v 22:47 | Reagovat

order viagra <a href="http://viagraocns.com/#">sildenafil citrate online</a> cheap viagra canada <a href=http://viagraocns.com/#>viagra prices</a>

81 nfcveste nfcveste | E-mail | Web | 30. července 2018 v 0:15 | Reagovat

cialis sale <a href="https://forumdemulheres.com/#">tadalafil 20 mg</a> cialis for sale <a href=https://forumdemulheres.com/#>cialis coupon</a>

82 nyhawall nyhawall | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 1:23 | Reagovat

cialis no prescription <a href="http://besiktasboschservis.com/#">purchase cialis</a> buy tadalafil 20mg price <a href="http://besiktasboschservis.com/#">discount cialis</a>

83 sffveste sffveste | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 2:49 | Reagovat

buy viagra new york <a href="https://susamsokagim.com/">natural viagra</a> viagra alternatives <a href=https://susamsokagim.com/>viagra generic</a>

84 bfdcoupt bfdcoupt | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 19:24 | Reagovat

price viagra <a href="http://mo-basta.org/">viagra without prescription</a> buy viagra cheap <a href=http://mo-basta.org/>viagra for women</a>

85 KennethCab KennethCab | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 5:26 | Reagovat

wh0cd908593 <a href=http://buyatenolol.us.org/>Atenolol</a>

86 Brettlah Brettlah | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 18:58 | Reagovat

wh0cd908593 <a href=http://cephalexin500.us.org/>check this out</a>

87 KennethCab KennethCab | E-mail | Web | 9. srpna 2018 v 2:13 | Reagovat

wh0cd908593 <a href=http://lisinoprilmedicaid.us.com/>lisinopril</a>

88 yrixaa yrixaa | E-mail | Web | 9. srpna 2018 v 2:58 | Reagovat

<a href=http://canadian-pharman.com>buy viagra cheaply</a>  
canadian pharmacy online oxycodone http://canadian-pharman.com

89 KennethCab KennethCab | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 1:36 | Reagovat

wh0cd908593 <a href=http://ventolinmedicaid.us.org/>here i found it</a>

90 fxwtss fxwtss | E-mail | Web | 15. srpna 2018 v 2:00 | Reagovat

<a href=http://propecial.com>buy propecia online no prescription uk</a>  
finpecia propecia difference http://propecial.com

91 qkvxkp qkvxkp | E-mail | Web | 17. srpna 2018 v 19:36 | Reagovat

<a href=http://canada-pharmaci.com>cialis professional samples</a>  
cialis online http://canada-pharmaci.com

92 Aaronlok Aaronlok | E-mail | Web | 18. srpna 2018 v 22:46 | Reagovat

wh0cd908593 <a href=http://buyerythromycin.us.org/>buy erythromycin</a>

93 lphsbx lphsbx | E-mail | Web | 22. srpna 2018 v 0:28 | Reagovat

<a href=http://canadian-pharmasy.com>order cialis canada</a>  
order cialis online canada http://canadian-pharmasy.com

94 KennethCab KennethCab | E-mail | Web | 24. srpna 2018 v 4:20 | Reagovat

wh0cd908593 <a href=http://buytrazodone.us.org/>desyrel</a>

95 kdsslk kdsslk | E-mail | Web | 11. září 2018 v 18:42 | Reagovat

viagra over counter uk http://canadian-pharmacie.com  
<a href=http://canadian-pharmacie.com>pfizer viagra online usa</a>

96 waidge waidge | E-mail | Web | 19. září 2018 v 15:28 | Reagovat

buy generic cialis university of kentucky
<a href=http://cialisrxche.com/#>buy cialis online</a>
viagra sales in india cialis generic
<a href="http://cialisrxche.com/#">buy cheap cialis online</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present