Září 2016

TOP 10: Britney Spears

26. září 2016 v 23:28 | Usher |  Video
Poslední dvě "topdesítky" byly v mužském podání, nejdříve Justin Bieber a po něm Majk Spirit. Chtělo to nový článek... a když je teď všude tak moc Britney, ani já nemůžu být pozadu. Tady je soupis mých nejoblíbenějších písní od Britney. Možná vás překvapí absence některých známých hitů, ale mě od ní některé největší hity prostě nesedly, i když jsou rozhodně kultovní, třeba takové "Ooops... I Did it Again". Třeba se se mnou v něčem shodnete. Původně jsem chtěl vybrat z každého alba to nej... ale nakonec dávám vyloženě své oblíbené, bude to tak lepší a možná tady budou věci, které si ani někteří z vás nevybaví, pokud vyloženě nejsou fanoušky Brit.

Nebudu se vyjadřovat ke každému songu zvlášť, proto to teď nějak shrnu. Rozhodně v tomto výčtu nesmí chybět taneční songy, ty prostě týmu okolo Britney vždy hodně šly... a jako úplný vrchol pro sebe považuji Toxic a Till the World Ends. Dále tady najdete pár skvělých balad a i song z posledního alba. Všechna videa najdete v celém článku. ;) A určitě se dolů do komentů podělte o své nejoblíbenější skladby od Britney.

1. Toxic


Skillet - Stars

12. září 2016 v 22:08 | Usher |  Video
Dnes zase jen na skok. Nedávno jsem přidával recenzi k novému albu skupiny Skillet, tak by to teď chtělo i nějaký ten song. A jsem rád, že skupina zvolila jako svůj další singl song Stars, podle mě snad to nejlepší, co na albu je. Spolu s rychlou a rockovou skladbou Undefeated. Klip se mi taky líbí! Moje oblíbené barvy a třpytivé hvězdičky. :D Takže já dávám palec hore, co vy?



Lady Gaga - Perfect Illusion

10. září 2016 v 13:26 | Usher |  Video
Z výčtu všech popových zpěvaček, na které bych si vzpomněl mám Gagu rád úplně nejméně... a i přesto zvládla dle mého nazpívat jeden z nejlepších songů roku. Britney nebyla schopna nějaké kladného výsledku se svým Make Me, to Katy Perry na tom byla lépe, ale bohužel její Rise je moc pomalé a málo trsající, takže se to taky úspěchu nedočkalo. Ale tohle hravě přepere všechny. Lady Gaga je mi sice osobnostně hodně nesympatická, ale umí zpívat, třeba Britney to má naopak. :D Neříkám, že je Perfect Illusion song, který bych považoval za top tohoto roku, to rozhodně ne, ale z těch popových div dokázala udělat pop-rock, který by se mohl chytit, je to něco na pomezí alba Born This Way a The Fame. A musím uznat, že je to vážně příjemně složený track. Navíc Gaga nemá ve výškách tak uječený hlas jako třeba Katy. Nicméně uvidíme, s čím tyhle dvě přijdou na cekých albem. Ale za mě rozhodně vede Gaga...



Beyoncé - Hold Up

4. září 2016 v 16:20 | Usher |  Video
Tak jsem se konečně dočkal. Dalším singlem Beyoncé je mé oblíbené Hold Up. No, konečně jej zveřejnila na Youtube. Asi protože je tento klip čerstvě popovým klipem roku. Tento klip porazil i tak silné konkurenty jako je Hello od Adele a Sorry od Justina. Tudíž se nedivím, že jej konečně hodili na Vevo, už to bylo docela trapné. :D

Já mám rád jak klip, tak song. Beyoncé se zde pořádně vybouřila... a aby taky ne. Tohle je jeden z těch songů, kdy by nejradši Jay-Zemu vrazila za to, že jí podvedl. No nedivím se. Mimo to, že mě baví klip, se mi i líbí jak zde Bey vypadá. Mám to prostě rád, tak na to koukněte a napište do komentářů svůj názor. :)


TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present