Komentáře

1 Ennie Ennie | Web | 14. března 2017 v 18:18 | Reagovat

S tím Edem jsme se fakt shodli, ty jo :D. Ale myslím, že to jinak máme obráceně :D - nedivila bych se tomu. No Coldplay, ti mě snad ani nelákají.

Dělám úkol a pustila jsem si je, jsem u druhé písničky. První si moc nevybavuji. Ale řekla bych, že to snad ani nejsou Tokio Hotel. Taky jdou s dobou… Chápu, co se Ti na tom líbí :D. Poslouchat se to určitě dá, není to něco fuj. Už nikdy. Ale no pravděpodobně už si to nikdy neposlechnu. Překvapivě se mi docela líbí What If,Elysa…no vážně :D. Né, jakože jééé to musí být v měsíčním výběru nebo si to musím někam uložit. Má to své děsné stránky, hlavně ta Elysa - bože, s touto částí to fakt podělali. A to to mohl být docela slušný doják :D. Dream Machine začíná docela nadějně :D. Nakonec asi nejlepší písnička z první části.

Cotton Candy Sky - děláš si prdel??? :D  8-O  :-D Začátek je rozhodně dost sladký a příjemný! :D Pak se to trochu kazí a jelikož je to docela dlouhé, tak to začíná být nudné. Ale rozhodně to není hnus :P. No kdyby si to napsal u Better, tak bych to pochopila :D. Ty vole, fakt jsem čekala, že se Ti bude líbit :D. Protože předtím jsme se neshodli, tak proč teď jo, že? :) Ale nejlepší? :D no jo 8-) fuj :D Tak a další… už mě začíná bolet hlava :D. Jo, podkres je dobrý a něčemu podobný, ale to je tak všechno. To poslední je snad nejlepší :D. Ale mohla být kratší.

Fakt si nemůžu pomoci, ale nejlepší dle mého je Cotton,Dream Machine a ta poslední. Pak What If a možná trochu ta Elysa. No spíš ne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present