ME & my gup

Fashion Police: Met Gala 2016

3. května 2016 v 16:40 | Usher
Dnes jsem tady vyloženě díky módě. Dnešní článek bude zase další přehlídkou krásný, zajímavých i nevšedních rób. A musím říct, že Met Gala je jich každý rok plné...

Začnu nejdříve s těmi, které mě vážně zaujaly strašně moc. Za nejlepší outfity večera považuji šaty od Beyoncé, Taylor Swift, Blake Lively a Emma Watson. Tyto všechny vypadaly úplně úchvatně, vedle nich vypadaly Gaga a Madonna jako prostitutky z ulice, ale na opravdu luxusní ulici a v opravdu luxusních hadrech.

Beyoncé 10/10


Co všechno jde udělat z kusu igelitu a plastu. :D Já žasnu! Vážně se mi tyto šaty líbí... možná za to může i ta příjemná broskvová barva, kdyby byly šaty třeby černé, už by mě to asi tolik neoslnilo... ale tohle vypadá moc hezky. :)

My amazing year!

26. dubna 2016 v 20:27 | Usher
Ty bláho, nádech, výdech, nádech, výdech. :D Nehci to zakřiknout, ale tento rok je zatím opravdu hezký - co se tedy mého života a zážitků týče. :)

Tento rok je jeden velký zázrak. To vlastně úplně ne, ale prostě, je až neuvěřitelné, jak se mi plní má přání. Byl jsem v itálii, a dokonce tam sportoval. Což je neuvěřitelné, ti kteří mě znají, jistě pochopí... jsem nejen strašné nemehlo, ale také úplný antitalent na veškeré sporty. Tak se divím, že jsem vůbec nějaký ten kopec na tom snowboardu sjel. Hned po příjezdu z Alp mě čekala úžasná a dokonalá Ellie Goulding. Zpevačka, kterou zbožňuji a miluji. Z jejího koncertu jsem byl unešený dlouho dobu a zůstane v mém srdci na dlouho. Velký zážitek. A měsíc a půl později došlo na dárek, který jsem nadělil příteli na Vánoce - lístky na britskou skupinu Years & Years, jejichž koncert byl také skvělý. Nejlepší je vždy ta atmosféra a zážitek...


A již za měsíc a pár dnů mě čeká Skotsko. Krásná země plná nevšedních míst s úžasným hl. městem Edinburg. Moc se tam těším... bude to sice pouze 5 dnů, ale tyto dny si hodlám náležitě užít. ZOO s pandou velkou, hrady, hory, jezera, obří skluptury koňských hlav... Bude to nářez. Ale to letadlo mě pořád děsí.
A bude děsit i o měsíc později. Protože jsem si dnes, naprosto čerstvě vybral svůj narozeninový dárek od mamky. Od ledna totiž vymýšlela, co by mi dala. Respektive řekla, že peníze, ale prostě nechtěla je dát jen tak vniveč... takže přišel na řadu nápad s mobilem. Málem jsem si koupil nový iPhone SE. Ty blááho, jak já můžu být rád, že jsem dostal rozum a chvilku počkal. Včera mě totiž něco napadlo, něco - co vám došlo už podle obrázku výše, ale stejně tak to tady popíšu. :D Projížděl jsem instagram a najednou vidím, jak nějaký mladík z Prahy postnul fotku vstupenek na Beyoncé. A tady se zrodil ten ďábelský nápad. O Formation tour jsem samozřejmě jako každý správný fanoušek Beyoncé věděl. Ale nenapadlo mě nad tímto reálně uvažovat. Ale ta fotka mě prostě osvítila, a řekl jsem si, že když může i někdo jiný, tak by to neměl být problém ani pro mě. A tak jsem začal hledat volná místa na turné, které je z 80% beznadějně vyprodané... Celou dobu jsem se soustředil na Wembley arénu v Londýně. Až mi najednou došlo, že nemusím vyloženě do Londýna - Wembley je tak obrovská, že bych stejně Bey viděl jako broučka pod lupou... Prostě jsem se koukl i na další data. A z těch vše mě nejvíce zaujal Frankfurt a Milano. Říkáte si, že teď už to bylo asi jasné... kdo by si vybíral Německo. No ale důležitá byla doprava. A tu nakonec s přehledem také vyhrál Milán. Takže podruhé za tento rok do Itálie... navíc kvůli Beyoncé! To je prostě splnění snu.Je libo "limonádu"?

24. dubna 2016 v 18:43 | Usher
tumblr_o64pg7Ivop1rim1w3o3_400.gif (276×151)

Včerejším dnem po mě začal hudební půst... Jediné, co budu v posledních dnech "vpouštět do sebe" je nové album mé nejoblíbenější zpěvačky. Beyoncé včera speciálně ve spolupráci s kanálem HBO uveřejnila svůj vizuální film "Lemonade", který uveřejňuje všechny nové songy ze stejnojmenného alba, které je od dnešního dne k poslechu v aplikaci Tidal. Jenže kdo má v dnešní době Tidal? :/ Skoro nikdo... Naštěstí jsou i dobré duše, které sice podvodnými způsoby album stáhnou a dají na net, ale alespoň to dělají pro nás, co placený účet na Tidalu nevlastní. Nicméně to nemění na tom, že celý den poslouchám Beyoncé... a to si můžete všimnout i na mém instagramovém profilu... Po dohodě s Ennie udělám recenzi někdy v budoucnu. Ale jedno vím jistě. Nové album se mi líbí.Recenzi si nechám na jindy, jak už jsem sice napsal... ale i tak vám přiblížím, o co zhruba jde. Nové album je hodně o lásce, vztahu. Celé je to taky o tom, že by ženy měly být stejně hodnoceny jako muži... takže Beyoncé se jako feministka zase ukázala. Ale je to dobře... Dneska jsem si koupil květnový Elle s Bey na titulce. Je tam s ní dobrý rozhovor, ve kterém sama odpovídá na to, že se necítí být zarputilou feministkou, v podstatě jen chce, aby si svět uvědomil, že žena dávno není jen obrazem služky... Samozřejmě je rozhovor také o nové módní značce, kterou Beyoncé produkuje. Značka se nazývá Ivy Park. Ivy je jasné - jmenuje se tak její dcera - Blue Ivy a Park proto, že podle Beyoncé je to právě místo, které nám dává oddechnout a uvědomit si mnoho věcí. Sama má prý nejvíce nápadů a úžívání volných chvil spojené s parkem. Nutno podotknout, že nová kolekce sportovního oblečení je pouze pro ženy. ;) Takže rovnou odpovídám na vaši otázku: Ne, nic jsem si dosud neobjednal. :D V sukýnkách a elasťácích chodit nebudu... I když, ty mikiny jsou hezké. :D


Takže asi tolik prozatím k nové Queen B! ;)

MOST ICONIC WOMEN

21. dubna 2016 v 20:33 | Usher
Tak po delší době jdu zase na nějaký ten duchaplnější článek. Každý z nás má oblíbené celebrity. I já, a není tajemstvím, že o většině víte, ať už ze článků nebo z menu tohoto blogu. Jenže... ne všechny hvězdy často zmiňuji. Samozřejmě, největší ženskou hvězdou je pro každého člověka jeho máma.


Mnoho dam ze šoubyznysu jsou pro mě velkými idoly, ne proto, čím jsou, ale proto, jaké jsou... tak teď jeden menší článek věnovaný právě jim.

Feminismus a Beyoncé...
Můj osobní názor na feministky je takový, že by to neměly holky až tak přehánět. Dámy jsou totiž někdy až moc předpojaté. A ve vyšších vrstvách mezi slavnými si toho můžeme všimnout hned v několika případech. No, přiznávám, že ani má milovaná Beyoncé není zrovna ideálem. Je jednou z těch nejvýraznějších feministických osobností. Ale obdivuji jí za to, kolik toho dokáže, a že je toho opravdu hodně.

Dáma s velkým úsměvem...
Mnohé ženy vykonávají opravdu velké množství funkcí... Mimo již zmíněné Beyoncé bych připomněl Kylie Minogue. Ta je pro mě poslední dobou mou součástí. Její hudba je pro mě v současné době tou největší můzou. Chování této drobné nenápadné divy je úžasné. Ona sama je strašně přátelská... soudím sice dle videí, rozhovorů, fotek a článků, ale opravdu je to ta nejvíce příjemná osoba v showbusinessu. Také si musela projít mnoha špatnými chvílemi, bohužel... snad nikomu v roce 2005 neuniklo, že měla Kylie rakovinu, kterou naštěstí pokořila. Ta energie, se kterou se Kylie vypořádala s nemocí a radost ze života je něco, co mě prostě dokáže nakopnout.

Česká slečna na světových molech...
I v Česku se najdou ženy, které mi přijdou velmi sympatické, a to nejen po osobní, ale také pracovní stránce. Patří mezi ně mnou oblíbená Taťána Kuchařová. Miss World 2006, která má v popisu práce "být milá, hodná, tolerantní". Ona taková je. Je profesionálka, která má vše, co by dáma měla mít. Mimo svého luxusního vystupování (teď jste určitě čekali slovo "těla" :D) má i vlastnost, která mnohým celebtritám chybí - a tou je lidskost. Přijde mi strašně milá a cílevědomá. Ale neznám ji, nevím jaká je v osobním životě, když je nenamalovaná a leží na gauči spolu s Ondřejem. Ale podle dostupných fotek, které sama zveřejňuje na instagramu je přesně taková, jak jsem ji teď popsal... Je svá, taková ta milá holka od vedle, která mimo modelingu a reklamy dala část své duše pro dobro charity.

Těch dam, které si zaslouží pozornost je samozřejmě mnoho. Ať už za to, jaké jsou, co dělají, nebo co v životě dokázaly či zažily. Já vypíchl jen tři... bylo by jich rozhodně více, v čele s Jennifer Aniston, kterou miluji. Není idol jako idol... Nezačnu hned zpívat po vzoru Kylie a Beyoncé, ani se nepohrnu do modelingové agentury. Je to vše o něčem jiném... Chtěl bych taky jednou něco dokázat. Ale, to nás asi bude více, co? ;D

Co vy, máte nějaké ženské idoly?
(mužských idolů je samozřejmě více, ale tyto ženské mi přišly zajímavější...)

Music of April

8. dubna 2016 v 17:47 | Usher
No, sice jsem říkal, že další článek v pořádí nebude o hudbě a vidích... No, kecal jsem. Zase to na mě přišlo a já se musím podělit o to, co u mě teď letí. Inspiroval mě článek Ennie, kde měla samé rockové věci. Upřímně, já mám chvíle, kdy rock poslouchám moc rád... třeba Linkin Park nebo Simple Plan, pokud je ještě počítáte pod rock. :D

Nicméně teď poslouchám trochu jinou kávu - lepší. :D A překvapivě jsem se trochu vzdálil od úplného mainstreamu... Nového Zayena jsem si poslechl pouze dvakrát a novou Gwen Stefani třeba vůbec... Mám úplně jiné songy, které mi teď dokáží nakopnout náladu... nemusí být ani nikterak taneční. Stačí, že se mi prostě líbí, že je znám, a že mi neřve do hlavy ohlušující melodie a tupý hlas.

No dobrá, ohlušující melodii tady možná jednu mám. Na nové Galantis jsem docela čekal a jsem více než nadšený. :) Vážně super sound. Skvělá oddechová hudba, u které se dobře odreaguji. Tohle mě moc baví! Stejně tak jako i novinka od Tinieho. Tinie Tempah se spojil se zpěvačkou Zarou Larsson a vznikla příjemně melodická skladba.


Andy Black: Něco z druhé strany...

21. března 2016 v 17:15 | Usher
Z druhé strany hudeního světa. Tak je myšlen nadpis článku. Celý den jsem dneska poslouchal Kylie a pak jsem se kouknul, co je nového v hudbě, na jednom serveru. A kupodivu, mezi všemi Ariana a Zaynama byl i někdo nový - alespoň pro mě. Zpěvák Andy Black, frontman skupiny "Black Veil Brides". Jedná se o post-hardcore skupinu, takže nic pro mě. :D
Ale styl hudby od Andyho bych přirovnal k trochu méně rockovému stylu... tím myslím spíše rock než hardcore. Upřímně, přesně něco takového jsem teď hledal... potřeboval jsem nějakého tvrdšího chlapa. Teda, jeho výzor rozhodně tvrdý není, ale má hodně silný hlas, člověk by to do něj neřekl. Takže vzhledově i pěvecky zapadá do mého konceptu, což je až divné. :D

Jeho nový singl "We Dont Have to Dance" vyšel zrovna dnes. To je ten, na který jsem narazil a zaujal mě. Docela hned... stačil první refrén. Je to takové rockové žůžo-labůžo.


Debutový album tomuto zpěvákovi vyjde až v květnu, ale asi se docela těším. Protože tohle zní hodně povedeně. Ale přece jen mě více než tento nový song zaujal ten starší. Jeho první singl z roku 2014 "They Dont Need to Understand". Ten zní totiž opravdu skvěle. Prvně jsem slyšel jen hudbu, a to se mi líbilo... a pak, když jsem uviděl, jak Andy v tom klipu vypadá. To zalíbení se hodně vystupňovalo! :D Po shlédnutí videa asi pochopíte.


Tyjo... konečně něco jiného než pořád Bieber, Troye Sivan, Majk Spirit, Ed Sheeran a Simple Plan - protože tyhle chlapy teď poslouchám furt a už to chtělo něco jiného. A když myslím jiného, myslím tohle! :D Ale i tak, do května si budu muset počkat... Mimochodem Andy má pouze 25 let. Že by jste mu hádali na vzhledu tak 20 a podle hlasu tak 35?! :D Protože já jo!

Co na něj říkáte vy? ;)

Kořeněné holky slaví dvacítku!

18. března 2016 v 9:23 | Usher
Je to už 20 let, co se na světle světa ukázala dívčí skupina Spice Girls. A já si tak uvědomuji, jak moc starý jsem. :D Doby, kdy jsem na ně jako malé dítě spolu se setsřenkou trsal jsou hodně hodně dávno za námi. Ale byly to krásné dětské léta. Možná proto si Spice Girls připomínám do dnes... a to nejel jako skupiny, ale i samostatnou hudby od členek této skupiny. V ipodu mám krom samotných SG taky Emmu Bunton (moje srdcovka! ;)), Victorii Beckham, Melanie C a na youtube se občas kouknu i na Geri Halliwell a její Mi Chico Latino.

Tento vzpomínkový článek bude především o videích, které skupina i členky za těch 20 let nasbírali. A že je vážně o co stát. Nebudu tady dávat ty nostalgické songy jako Wannabe, Stop nebo Viva Forever, které snad všichni známe... Ale kouknu se spíše po té sólové hudbě. Hodím zde songy, které se mi líbí nejvíce... Pokud si vždy alespoň kousek poslechnete, budu rád. Rád bych věděl, hudba které z dam vám sedí nejvíce. ;)

Bez Emmy na začátek by to vážně nešlo! Uvažoval jsem nad tím, jaký song zvolit... ale Maybe a Free Me jsem tady určitě už dával, možná i několikrát. :) Takže to chce změnu... Já mám vlastně rád veškerou hudbu od Emmy. Její druhé album "Free Me" je celé povedené, tak tady z něj dám "I'll Be There" a pak ještě song "Take My Breath Away" z prvního alba.

Years & Years: 12/3/16 Prague

13. března 2016 v 18:56 | Usher
Další super věc, o kterou se s vámi musím podělit. :) V sobotu jsme byli v Praze na dalším koncertě. Tentokrát to byl Vánoční dárek pro mého bf... :D Dal jsem mu na Vánoce lístky na jeho oblíbenou skupinu Years & Years. A bylo to fakt super... Fakt. Krátké videa můžete vidět i u mě na instagramu, ale byli jsme na balkóně docela daleko... no, ale alespoň tam vyl prostor na tančení. :D To ti v prvních řadách moc místa neměli... ale za to viděli vše z první ruky.


Nevím, jak dlouho to na youtube bude, ale nějaká holčina nahrála "King" přímo z Prahy v úžasné kvalitě. :) Určitě koukněte. ;)

Koncert začínal v 20:30 a dveře Fóra Karlín se otevírali v sedm. My udělali chybu, že jsme přišli zhruba ve čtvrt na osm. :D A to byl průser... řekněme to takto - fronta byla dlouhá zhruba 500 m a vedla až do vedlejší ulice. To nám trochu vyrazilo dech... jediné pozitivní na tom bylo, že jsme i přes to byli zhruba v půlce oproti těm, co přišli až po nás. :D A tak jsme byli docela rádi, že jsme vůbec našli nějaké místo, kde jsme se nemuseli na někoho cpát a nebo hůř, koukat přes nějakého vysokého cápka, které objímal svou holku a šel tam pouze kvůli ní. :D Takových tam bylo hodně, ale na druhou stranu, byla tam příjemná směska lidí. Fakt všehochuť. A těch párů... nejlepší byli jedni kluci, kteří přišli se svými hetero kamarády a celou dobu se věnovali sami sobě - pokud chápete. :D Ale heteráči (mimochodem totální neerdi :D u nichž nechápu toto prapodivné přátelství s gay párem :D ale je to very good!) měli celou dobu na starost balení slečen z dálky... to mě pobavilo na celou hodinu, kterou jsme čekali na předskokany... a mezeru mezi předskokany a Y&Y zaplnilo prohlížení oblečení ostatních lidí. Vážně jsem přišel na to, že prostě nemám vkus. :D Vždy k tomu přijdu na takových akcích, ale tady se mi to docela potvrdilo. :D Njn, Praha, to jsou jiná pravidla...

Když přišli Years & Years na pódium, všichni jako by se totálně zbláznili... ale to je na koncertech zcela normální. Chvílema to byla fakt sranda. A Olly (zpěvák Y&Y) je snad opice... nebo se tak alespoň chová, skáče, mlatí sebou do všech směrů... a kupodivu docela dobře zpívá. To byla věc, se kterou jsem já ani Michal (můj bf) nepočítali. :D I přes to, že je máme rádi, nic moc jsme si od toho neslibovali, proto jsme byli ve výsledku hrozně pozitivně překvapeni. :) Kouzlo takových menších koncertů je vážně mocné... to není jako Ellie v O2. Ta pro mě byla sice megalománským zážitkem, ale nebylo protoru užít si to jako tady... zařval jsem si, zazpíval (dokonce jsem si vymyslel texty u písniček, které jsem moc neznal :DD), zatančil, zablbnul... a pustil vedle sebe jednu starší paní, která si stoupla za nás a mě jí bylo líto. :D

Večer zazněli všechny největší hity této skupiny... a nejen její. Doslova mega byl cover písničky "Toxic" od Britney Spears. To jsem úplně zdechnul... samozřejmě to měli udělané po svém... ale na tomto songu jsem si (spolu s "King") zařval asi nejvíce. Covery zazněly také na Katy Perry a její "Dark Horse" v kombinaci s "Hotline Bling" od Drakea.

Večer bych, až na zbytečně moc přezvučenou techniku (někdy to bylo opravdu strašně nerozeznatelné, co se vlastně hraje, protože to fakt řvalo :D), hodnotil jako skvělý super zážitek s příjemnou hudbou... úplné odbourání a relax. Fakt super. :)

Bohužel jsem na youtube nenašel kvalitní verzi coveru na Toxic z Prahy, tak alespoň tento londýnský záznam. :) (Mimochodem oba dva songy, co sem dávám byli až přídavky, které jsme si - jako vždy, museli vyřvat :D)


Holidays#1: Scotland

8. března 2016 v 23:10 | Usher
Postupně se začínají plnit sny a přání. Minulý rok jsem si splnil dovolenou v Řecku. No, ještě zbývá pár míst, po kterých mé srdce prahne. No, co si budeme nalhávat, moc jich není. A jelikož se docela bojím létání, tak třeba Amerika moc nepřipadá v úvahu. :D Což je možná i škoda... každopádně, kdo ví, třeba jednou.


Nicméně vraťme se zpět k věci. Minulý rok bylo Řecko. Z Rhodosu jsem byl vážně nadšený a byla to skutečně nádherná dovolená. :) Moc! Nyní se splnila i Itálie, sice jen tak okrajově a hlavně úplně za jinačím účelem než je dovolená a památky, ale to absolutně nevadí. Alespoň jsem si chvilku zasportoval. Alespoň někdy. :D
Noo... a co teda zbylo? UK, Francie a již zmiňovaná Amerika. Na USA vážně nemám odvahu... a finance. :D Ale UK je přece jen o něco blíže našim možnostem. Takže je to jasná volba. Ale kdepak Londýn, tam přece jezdí každý. :) Respektive ten je fajn, ale po doporučení známých, kteří říkali, že je to jen město s umělými památkami praskající pod tíhou turistů na to kašleme a jedeme směr Skotsko. Hell Yeah! Edinburg je (alespoň podle fotek) nádherné město.

Skotsko je velice nádherné. Plné krásné přírody, rozmanité fauny, velkolepé architektury a bohužel také nepředvídatelného počasí. To je jediné, čeho se obávám (krom letu teda :D). Poletíme na začátku června, takže by tam prý podle zkušeností z minulých let mělo být teplo. Mělo by = nikdo nemá šajn, jestli se počasí neposere z minuty na minutu. Každopádně letíme z Bratislavy do Edinburghu. Za poslední týden jsem stihl kouknout na pár dokumentů jak o Skotsku, tak o Edinburghu. Samozřejmě jsem si nastudoval všechny památky. :D Asi jsem to možná přehnal, a nic pro mě nebude překvapením - ne, tomu nevěřím... vidět to na vlastní oči, to je prostě něco jiného. :)
Do našeho plánu jsem zahrnul návštěvu tamní ZOO, tam prostě musíme! Je tam panda! Ale ne ta malá červená psychopatka. Ta skutečná, velká, černobílá, rozmazlená, nenažraná a až kure*sky roztomilá panda! :D A spoustu různých druhů tučňáků a koaly. Pak samozřejmě takový ten základ jako tygři, lvi, opice, zebry, atd... Ale prostě, za těch 600 to stojí! Už kvůli pandě! :D
Po celém Edinu (už to budu psát jen zkráceně) je mnoho hezký památek a příjemných míst. Já vybral prostě pár míst, na které se musíme stihnout podívat. Rozhodně je to Edinburghský hrad, dominanta města. Dále pak kopec s památkami Calton Hill a rozhodně zavítáme i k Holyrood Palace, což je oficiální sídlo královny, když je na návštěvě Skotska. Mimo památky v Edinu plánujeme taky vyjet trochu dále na sever... Přece jen by bylo barbarské, být ve Skotsku a nevidět ty krásné jezera. My se podíváme k tomu nejbližšímu Loch Lomond (a pokud vás zajímá, proč nejedeme k Loch Ness, tak jen z toho důvodu, že je to opravdu jedno z těch nejvzdálenějších jezer). Ale netřeba vidět muzeum o neexistující příšeře. Navíc při cestě k Loch Lomond navšítívíme (údajně) nejhezčí skotský hrad Stirling a také park the Helix, ve kterém mimo uměle vytvořených lagun najdete také obří sochy (chtělo by to jiný pojem :D třeba skulptury) dvou obřích hlav koňů a to je docela maso, když jsem to uviděl na fotkách, docela mi ztuhl úsměv. Ano, je to kýč, ale opravdu famózní a megalománský...
Při cestě zpět od Loch Lomond bych to viděl na návštěvu Glasgow. Přece jen, proč ne, když je od Edinu pouze 60 km... to máte docela málo. :) Za 45 minut po dálnici v pohodě... jo a to důležité jsem ještě neřekl. Budeme si půjčovat auto. :D Nebudeme cestovat vlakem... to bychom nestihli vše, co jsem napsal. Navíc by se to trochu prodražilo.

Režim těšení mám nastavený na hodně vysokou úroveň, ale postupně to snižuji, protože, když se člověk těší, vždy se něco posere. A i kdyby pršelo, pořád to bude silný zážitek. :) Letenky a auto už máme koupené, hotel rezervovaný! Fish and chips, těšte seee! :3

A na konec jsem chtěl nějakou hudbu z UK, a jelikož by jste mě za Ellie už asi zabili, tak jsem zvolil jiný styl. Můžete si to klidně pustit při čtení článku (tak mě napadá... tato informace se spíše hodila na začátek článku. :D)


Amy jsem zvolil hlavně proto, že je ze Skotska a má jasně skotský akcent v hlase. :) A navíc ji přítel zbožňuje :D ... Jessie mám rád, a tahle písnička je z prvního alba, které se mi od ní líbilo nejvíce. No a ještě jeden song jsem přihodil a to Lily Allen, ta mezi britkama, které mám rád nesmí chybět! Jako... já mám britskou hudbu radši než americkou, ale přece jen, nemůžu tady dát všechno. :DFashion Police: Grammy Awards 2016

16. února 2016 v 18:25 | Usher
Zřejmě poprvé a asi i naposledy si zahraju na módní policii. Respektive jelikož módě rozumím asi tak jako fotbalu (takže vůbec! No dobře, možná trochu více rozumím módě než fotbalu :D), tak to může být docela sranda. Každopádně nebudu nic komentovat úplně do podrobna, materiál a takové ty kravinky. Na to já fakt nejsem a když tomu nerozumím, tak se do toho nechci moc zamotávat.


Každopádně, dnes v noci se konaly 56. Grammy Awards. To už jste se možná doslechli, a třeba se vám i doneslo, že je s přehledem ovládli Kendrick Lamar a Taylor Swift. Kdo zaspal jako já, tak má dnes večer štěstí, budou to dávat na slovenském programu. Ale fakt se to povedlo. :) Viděl jsem všechna vystoupení. A klobouk dolů před Demi, ta to docela zabila! A celkově bylo Lionel Richie tribute hrozně silné. :) A Gaga s David Bowie tribute, to byla taky nálož, ale ty emoce jsou nastavené spíše z toho pocitu, že už zde David Bowie není... Ale byl to masakr. Celkově nejslabší se mi zdálo vystoupení Taylor Swift, která večer otevírala.

Tento rok byly Grammy ve znamení mě. Až uvidíte na fotkách níže, kdo vše tam byl, pochopíte, jak to myslím. ;) Vážně chybělo jen málo, z mých oblíbenců!

Taylor Swift 7/10
Když už to celé vyhrála, tak začnu právě s ní. :D Osobně se mi tyhle "šaty" docela líbí. V jednoduchosti je síla. Ale je fakt, že se hodil lepší náhrdelník, tento je moc nudný. Není to tak výrazné, jak by být mohlo.


Hezký týden v Alpách | Ellie Goulding v Praze

1. února 2016 v 20:09 | Usher
Tak jsem zpět. Vy jste vlastně stejně skoro nikdo nevěděli, že jsem pryč. :D Minulý týden jsem byl od neděle do pátku v Itálii, respektive v italských Alpách. Bylo vážně nádherné počasí. Až mě těch 10 stupňů na horách překvapilo.

Jel jsem zejména abych se naučil na snowboardu. No... Samozřejmě, že ze mě skutečný snowboardista zřejmě nebude. :D Naučil jsem se hranit - pro ty, co neví, je to vlastně brždění na zadní hraně. Nebo může být i na přední, ale k tomu jsem se nedostal, protože sotva jsem na přední hraně stál, tak jsem spadl. Docela jsem se bál jezdit po přední hraně... přece jen, člověk moc nevidí kam jede, tak jako při hranění na zadní. Takže za tři dopoledne plné ježdění umím alespoň něco a dokonce jsem sjel pár sjezdovek bez pádů. To beru jako dobrý krok. :D Jen teď necítím koleno, ale to přejde... snad.

A když jsme zrovna nebyli na sjezdovce, tak jsme výletovali nebo popíjeli italské vínko. Bydleli jsme v horách, ve vesničce Nova Ponente, nedaleko města Bolzano. Samozřejmě jsme navšítivili také samotné Bolzano. Večer před odjezdem jsme si udělali menší procházku po tmě. Je to hezké městečko, ale na Veronu, ve které jsme také byli, vážně nemá. Verona je opravdu historií dýchající město. Mnoho kostelů, muzeí, koloseum, balkón Julie se sochou Julie, chudák Romeo utřel :D ... Bylo to prostě vážně hezké. Mimo města a hory jsme zavítali i k jezeru Lago Di Garda. Obrovské jezero, které při naší násvětěvě vypadalo nekonečně. Měli jsme "štěstí", že jsme přijeli zrovna, když byla inverze. Smog pohltil krajinu a tak našlo vidět na druhý břeh jezera.

A co všechno jsem ochutnal? Nešlo to jinak, musel jsem zkusit pravé italské těstoviny. A upřímně, my se můžeme jít zahrabat. Ta chuť je jiná. :D Oni se v tom prostě narodili, naše špagety jsou naše. Jejich jsou nepopsatelné. Možná za to může to rozdíl surovin, kdo ví. Kromě těstovin na několik způsobů jsem si dopřál i italskou pizzu... A bacha, ve Veroně byla levnější než Praze! :D To nás docela pobavilo. Celkově vzato byla pizza snad to nejlevnější jídlo, co jsem tam měl. Ale platí to samé, co u těstovin, originál je prostě jen jeden. ;)

Podtrženo, sečteno, byl to vážně super sportovní týden. :) A doufám, že se někdy zopakuje. A kdyby jste někdy chtěli na lyžovačku nebo na prkno, tak plně doporučuji Obereggen. ;)

A famózním zakončením hezkého týdne byl sobotní koncert Ellie Goulding. A dokázal jsem si, že si umím vybírat fakt dobře. Ellie je vážně dobrá zpěvačka. A její hlas se mi prostě strašně líbí. Je to strašně moc sympatická baba. Dokáže si udělat legraci i ze sebe. Dokonce o sobě řekla, že je superstydlivka. Nebo přikázala publiku schovat telefony, aby mohli mávat s rukama nad hlavou. :D Bál jsem se, že možná budu zklamaný, protože jsem nevěděl, jak moc kvalitní show to bude. Ale nakonec to bylo úplně boží a zopakoval bych si to všemi deseti. :) Skvělé momenty byly při pomalých písničkách, kdy fanoušci zapnuli blesky na svých mobilech a celá O2 arena svítila, jako by tam lítaly světlušky, ale tak pomalu, lehce, do hudby... nádhera! Byl to můj první koncert podobného duchu. Nebo spíše, první v O2 aréně. A vím jedno, Ellie chci ještě hodněkrát vidět. Na současném tour totiž úplně vypustila songy z první desky. Doufal jsem, že alespoň něco zazní... ale ono mi to bylo už ve výsledku úplně jedno, protože jsem znal všechny songy a vše jsem si řádně užil. Krom toho idiotského páru, který seděl vedle nás. Takové prkna, co jen sedí a ani se pořádně nebaví jsem dlouho neviděl. Na facku, fakt! A kdybych měl říct, jaké skladby jsem si nejvíce užil, tak asi Army, kdy se Ellie zabalila do české vlajky, kterou jí hodili fanoušci. To bylo mega. Super byly i starší skladby My Blood, Explosions, Anything Could Happen nebo Burn, které fakt rozjelo celou halu. Samozřejmě největší jekot a úžas byl na poslední song, protože na samý závěr Ellie zvolila "Love Me Like You Do" a jsem docela rád, že ho dala jako poslední... lidé byli pak strašně divocí.

Takže za mě úplně pecka. Zpěv, trdlování, tanec, zábava, doprovodný vizuál... všechno se mi moc líbilo! A to moc bych ještě dvacetkrát podtrhl... Ellie je pro mě prostě TOP. Výše už je snad jen Beyoncé...


A nakonec bych vám ještě doporučil celkem nové video k songu Army. ;) To aby vám to čtění tohoto článku šlo lépe. :)) Ještě teď jsem plný emocí z minulého týdne, tak se omlouvám, za tu smršť myšlenek. :D Možná, že celý článek bude jeden velký chumel nesmyslů, ale musel jsem to napsat. :)


My favourite CZ & SK

16. ledna 2016 v 22:47 | Usher
No, zase tady celkem dlouho nic nepřibylo... a vím, že v nejbližší době ani moc nepřibyde. Příští týden v neděli odjíždím na týden do Alp. Bude to hardcore, protože neumím ani na snowboardu, ani na lyžích. Ale snad mi to půjde, alespoň trochu... No, uvidím, s tou mou šikovností... A hned potom je pražský víkend. Jedeme totiž hned z Alp do Prahy na koncert Ellie Goulding, na který jsem fakt hodně natěšený! :) Snad budu mít čas, abych o tom všem pak napsal na blog. :) Ale o tom až jindy... dnešní článek je zase spíše o videích a hudbě... respektive hlavně o hudbě. České a slovenské... ano, na to, že jsem jí moc nemusel jí teď začínám docela poslouchat... a to v různých formách. Asi představím pár věcí, o kterých možná ani nemáte páru, že je poslouchám. Třeba se shodneme. Třeba ne. :)


To, že poslouchám Anetu Langerovou není žádné tajemství, to uznávám, už několikrát jsem se o tom zmínil a dokonce jsme zde přidal i nějaké to video. Každopádně její hudba je velice osobitá a originální... Je to takový ten kvalitní folkový pop, který sice není pro každého, ale svou minimalistickou produkcí je to úplně geniální. Album "Na radosti" je snad to nejlepší z českých alb z poslední doby... pro mě možná i celkově. Vážně mě to moc baví!
Samozřejmě je tu taky Ewa Farna, jejíž songy známe také všichni (snad :D). Je to hrozně dobrá zpěvačka, stejně jako Aneta, obě jsem viděl naživo a je to pecka. Holky prostě umí a mají dobré songy, které mě dokáží zaujmout. Ale je fakt, že narozdíl od desky Anety, ta od Ewy mě až tak nezaujala, když teda nepočítám komerčně profláknutý song "Leporelo", ten je totiž výborný. Mám ho strašně rád. Jednou za čas si poslechnu i nějaké jiné Ewiny songy. A pořád mají něco do sebe. ;)
A takovou tu TOP 3 bych asi úplně nově uzavřel Majkem Spiritem. Ne, nezbláznil jsem se! :D Prostě jsem několikrát po sobě poslouchal song "Generacya", ve kterém je spolu s Majkem i Ewa Farna. Upřímně, jinak by jsem o tuto desku ani nezavadil... a to by byla chyba. Vážně skvělá záležitost! Album "Y" jsem si oblíbil skoro hned... ty texty jsou prostě skvělé - žádné plky alá Rytmus "Já jsem něco, vy jděte do piče, odsuzujte si mě, já mám prachy, vy nemáte kurva nic" a podobně. :D Jsou tam vážně kvalitní texty a hudba, což mě opravdu mile překvapilo.

Majk Spirit - Generacya / I Was Wrong / Mama

My favourite albums of the year 2015

27. prosince 2015 v 15:05 | Usher
Na tento článek jsem tak nějak upozorňoval předem. A konečně je tady. Do konce roku totiž asi nebudu mít úplně moc času na to, abych tady něco psal... jsem poslední den u mamky a pak huráá domů. :) No, docela se už těším. :D Ale zpět k hudbě... první část tohoto roku jsem se zase až tak moc na novou hudbu nesoustředil - respektive v první polovině skoro žádná pořádná nebyla. Vše přišlo až na podzim. Navíc jsem překvapivě napsal i hodně recenzí. A co si budeme povídat, všichni víte, že tady v té topce skončí i Bieber nebo Demi. :D

Justin Bieber - Purpose

Tohle myslím bylo více než jasné. Tohle album vyšlo teprve v listopadu a já už mám více jak 800 poslechů. Je proto úplně jasné, že mě album zaujalo. Po předchozím albu "Journals" jsem nečekal nic pořádného, ale jsem opravdu mile překvapen. Tohle je přesně hudba roku 2015. Moderní, stylová a vážně povedená. O tomto albu bych mohl mluvit v mnoha superlativech, ale má to i své negativní stránky. Jako celek je album až moc utáhlé a to mu ubírá... ovšem, to se poslední dobou stává u každého druhého alba. Takže to až tak úplně nevadí. Pro mě jedno z nejlepších alb roku... nebo-li nejlepších alb vůbec. :)


Stupeň mé oblíbenosti: 10/10


Troye Sivan - Blue Neighbourhoods

Teď to trochu prostřídám. Přidám album, o kterém jste možná dosud ani nevěděli... Album australského youtubera a zpěváka Troye Sivana vyšlo na začátku prosince, tudíž docela nedávno. A je to fakt pecka. Hudba je po produkční stránce značně podobná současným trendům (Justin Bieber, Years & Years), které se mi líbí! Jeho texty jsou hodně osobní a osobně mi přijdou docela melancholické, neříkám, že všechny, ale většina. Nicméně Troye zas tak skvělý zpěvák není... nečekejte druhého Jacksona, ale má dost velký potenciál, kreativitu a charisma, to vše se odráží v této kvalitní hudbě.


Stupeň mé oblíbenosti: 9/10Ellie Goulding - Delirium

Myslím, že tohle album je zde právěm. Ellie mám odjakživa rád. Je to jedna z mých fav zpěvaček. Mám slabost pro její sřítkovský hlas. :D Po prvním poslechu tohoto alba jsem byl hodně rozpolcený a nevěděl jsem, co si myslet. A po čase to vnímám trochu jinak. Je to kvalitní album doplněné hezkými texty a příjemnou hudbou. Tak trochu jsem si říkal, že by to mohlo být více alternativní, ale nevadí... tento mainstreamový pop se mi líbí. Zatím jsem teda jen zklamaný z propagace alba. Oficiálně byl vydán pouze jeden singl... a to je po čertech málo! Nicméně těším se, jak jí za necelý měsíc uvidím live.


Stupeň mé oblíbenosti: 9/10Galantis - Delirium

Zcela určitě vás nepřekvapí ani tohle album. To je totiž také jedno z těch, o kterém jsem se na blogu zmiňoval několikrát. Má to svůj důvod. Tohle album má své kouzlo a nehorázně mě baví. Více než cokoliv je to hlavně elektronická hudba, ale opravdu kvalitní a dobráá. :) Baví mě... a myslím, že ještě nějaký ten čas i bavit bude. Je fakt, že to není hudba pro každého. Je jasné, že člověk, co moc nemusíš EDM, tak si zrovna zde moc "nepochutná". Ale víte, co se říká... tisíc lidí, tisíc chutí! A mě chutná!


Stupeň mé oblíbenosti: 9/10Måns Zelmerlöw - Perfectly Damaged

Švédský zpěvák a aktuální vítěz Eurovize, to je Måns Zelmerlöw. A je pravdou, že jsem se k jeho albu dostal tak trochu omylem. Ale tím spíše jsem rád, že jsem k tomuto albu vůbec dostal. Takového popu není nikdy dost. Tento chlapák má kromě sladké vizáže a krásného těla i božský hlas. Zpívá vážně hodně dobře... A tak jsem se s tímto albem ani při jednom songu nenudil. Dobře, uznávám, jeden byl... ten poslední, ten mi taky jako jediný přišel takový nedodělaný a vyloženě nudný, ale to se snad ani v počtu 15 písniček nedá srovnávat. :) A vždy se stane, že člověku nesedne úplně vše. ;) Celkově rozhodně jedno z NEJ za tento rok.


Stupeň mé oblíbenosti: 8/10Demi Lovato - Confident

Pro mě snad nejlepší album od Demi. Energické, nabité skvělými songy a celkově je to pro mě už srdcová záležitost. Kdyby se Demi rozhodla ukázat v Česku, neváhal bych ani chvilku a kupoval bych lístek. Tuhle ženskou chci, a musím vidět! Vím, že jsem vždy odsuzoval vybrané singly z tohoto alba, ale už mě to přešlo. Confident jako samotný mám už docela rád a možná bych řekl, že jsem si ho zařadil mezi ty nej písničky od Demi. :D To u Cool for the Summer mám pořád trochu odstup. Ale celkově je tohle album popovým skvostem, který mě potěšil o milion procent více, než přeceňovaná deska Seleny Gomez.


Stupeň mé oblíbenosti: 10/10Fall Out Boy - American Beauty / American Psycho

Asi jediné album rockového charakturu, které si za tento rok pamatuji. Respektive jediné, které jsem poslouchal... na žádné jiné(a lepší) jsem z tohoto žánru nenarazil. A je fakt, že i po čase mě to album baví. I přes to, že je to rock, je to pořád hravé a skákavé. Prostě staří dobří Fall Out Boy. Předvedli, že jsou pořád dobří a mají co ukázat. A dokonce je začali hrát i v českých rádiích, což jsem sám ani nečekal... Ale je fakt, že tohle album je opravdu hodně radio friendly - hlavně pak hitovky Centuries a Uma Thurman. Takže prostě dobré album, které si v této "topce" zaslouží být.


Stupeň mé oblíbenosti: 7/10Hilary Duff - Breathe in. Breathe out.

Hodně dlouho jsem čekal, až tahle baba uráčí vydat nové album. Přesně 8 let jí to trvalo od toho posledního alba. A myslím, že se čekání celkem vyplatilo. Tohle album je takové nenáročné, milé a hravé. Takový dobře vytvořený pop mířenný na menší část lidí... Není to vyloženě takový ten rádiový mainstream typu Megan Trainor nebo jak se ta buchta z cukru jmenuje... brr.. Tohle je o moc lepší! Je fakt, že pokud chcete nějaké osobité album, měli by jste sáhnout po nějakém jiném, ale pokud hledáte jen nějakou hudbu na příjemné chvíle a nebo se vyloženě nudíte a nevíte coby, tohle album by mohlo být dobrou volbou.


Stupeň mé oblíbenosti: 8/10Fleur East - Love, Sax and Flashbacks
Další příjemný a nenáročný počin jedné z moha účastnic soutěže X Factor UK. Tahle ženská skončila druhá v ročníku 2014. Ale lidé si jí zapamatovali a hádám, že v současné době má s tímto albem větší úspěch než vítěz, jehož jméno si jen těžko pamatuji - myslím, že ton byl Ben Haenow? Byl hezký, měl hezký hlas... ale nebyl tak silná osobnost jako Fleur. Její popové album je povedené zejména proto, že je tam vždy něco navíc... kromě čistého popu se dostane taky na směs RnB, Soulu a podobných saxofonových úseků, které má Fleur asi hodně ráda... Z tohoto alba jde cítit, že jí hudba baví. Velké mínus dávám ale tomu, že si holka neumí napsat texty... Na jednu stranu to chápu, ale i tak...


Stupeň mé oblíbenosti: 7/10Years & Years - Communion

V tomto článku jsem je již jednou zmiňoval. Debutové album anglických Years & Years rozhodně právem patří mezi nejlepší alba tohoto roku. Pro mě je prostě takový styl hudby teď úplně to pravé. Neříkám, že to vám všem úplně sedne, ale mě to sedlo. Dream pop jak se patří. A jde tam slyšet ten UK vliv... Všechno je to příjemně kreativní. Jde na tom cítit ta osobistost s jakou k tomuto albu kluci přistoupili. Oddechovka, která rozhodně dokáže potěšit a rozjasnit den... i když, pravdou je, že ne vždy jsou všechny texty vyloženě "happy". Ale to je asi problém všech alb... no, on to ani problém, ale prostě to tak musí být. :D


Stupeň mé oblíbenosti: 9/10Takže takto to tento rok vidím já... A pokud si říkáte, kde je sakra Adele, Imagine Dragons, Selena Gomez, Lana Del Rey nebo One Direction... bohužel. Tohle je prostě přehled mých oblíbených alb, které vyšly tento rok... a myslím, že ačkoliv jsem na začátku roku myslel, že to bude nic moc, to byla celkem příjemná sklizeň! Takže jsem spokojen. :)
A jaké favority jste si našli tento rok vy? :)

MERRY XMAS

24. prosince 2015 v 10:08 | Usher
Dnes opravdu krátce a výstižně. Mám za sebou posílání SMS, volání rodině i přání na fb, tak už to více méně dělám jen ze zvyku. :D Ale popřát se prostě musí...

Všem Vám přeji příjemné a ničím nerušené Vánoce v kruhu rodiny. Ať pod stromečkem naleznete vše, co si přejete. A do nového roku mnoho úspěchů a šťastných chvil ve zdraví. :)
Sorry for Selena

21. prosince 2015 v 22:30 | Usher
Svoje názory často měním a nejinak je tomu i u některých alb... Tak vás pak možná žebříček těch nejlepších za tento rok překvapí! :D Hlavně teda pozice jednoho alba... Ale o tom až někdy jindy.

Mám na mysli "Revival". Tak, jak jsem to album vnímal jako průměr, tak jsem zjistil, že si více než cokoliv jiného od přehlídky Vicorias Secret Fashion Show zpívám právě Selenu! :D "Hand to Myself" a "Me and my Girls" se mi vryly do paměti. A spolu s Rise, Survivors a dalšími si je zpívám častěji, než je zdrávo. Je fakt, že bych měl ty recenze dělat po více posleších, jsem pak více při smyslech. :D

Nicméně, Selenu mám rád. Je to hezká holka a fajn herečka... zpívat moc neumí, ale budiž, i tak je to jedna z nejúspěšnějších zpěvaček. :D Dokonce jsem dneska v Bontonlandu zvažoval, že si koupím "A Year Without Rain", když mi chybí ve sbírce, ale nakonec jsem si zachoval důstojnost... (a koupil si Nicki Minaj - důstojnost, lol :D).

Tady je to video z Victorias Secret, kde zpívala obstojně, ale na druhou stranu jí to alespoň slušelo. Teda, mě se líbila... Je sice umělá jako barbie a ty čočky jí dělají mystičtější než Edwarda na slunci, ale něco do sebe to má.


Ano, nezdá se vám to, je to poměrně zbytečný článek... jen jsem se chtěl omluvit za svou recenzi. :D "Revival" je dobré album, s velice špatně zvolenými singly - Good for You a Same Old Love. Naštěstí třetí je právě "Hands to Myself" a dneska by měl mít premiéru na youtube. :)

Unkown artists

6. prosince 2015 v 13:27 | Usher
Dneska jsem si řekl, že přidám songy, které bych normálně vůbec nepřidal. Většinou jsem od nich neznal ani interpreta. Všechny dnes přidané songy plně doporučuji! Jsou to všechno pecky a možná by jste ani nečekali, že tohle budu poslouchat, ale vážně mě všechny zaujaly. Byl tady jen jeden (již zmíněný) problém. Většinou jsem to slyšel někde z rádia nebo v obchoďáku a nějak jsem nevěděl, kdo to zpívá. Teď jsem konečně všechno dohledal a dám je hezky do jednoho článku... a musím uznat, že je fakt o co stát... A dokonce nepůjde jen o zpěvačky nebo Justina, vlastně půjde hlavně o chlapy, ale najdou se i ženské, samozřejmě...

X Ambassadors - Renegade
Tohle je boží! Fakt! Ani nevím, kde jsem to slyšel... ale myslím, že tohle je jeden z těch náhodných songů, které jsem slyšel někde v H&M a zalíbil se mi hned... Od té doby jsem o něj nezavadil, tak jsem na něj zapomněl a dneska jsem koukal na youtube na jedno video a byla tam 10 sekund ukázka... samozřejmě, že mě napadlo, že ten song prostě musím najít. A našel jsem! Stojí za to. A má to i emotivní video. P.E.C.K.A

Pár dobrých filmů, které žeru

28. listopadu 2015 v 23:46 | Usher
Nejsem velkým filmovým fanouškem. Jsem u spíše pasivní divák, co se dívá jen na filmy, co ho zajímají, když jdou náhodou v televizi. Ale jsou i filmy, které mě zaujmou svým trailerem... Někdy zcela náhodou a někdy vyloženě cíleně. Představím vám pár filmů, které myslím, všichni znáte, protože jsou opravdu nostalgicky profláknuté. Ale možná tam budou i novinky, které jste ještě neviděli, i když o tom pochybuji, protože ty opravdu srdcové filmy musí nějakou chvíli uzrávat... I když, hned první film je z tohoto roku a já jsem z něj unešený.

The Age of Adaline / Věčně mladá
Na tento film jsem měl v úmyslu kouknout pouze kvůli Blake Lively, která je příjemnou herečkou, ne však světobornou a nepřekonatelnou (na to tady jsou jiní). Už trailer mě zaujal... a po shlédnutí filmu jsem musel konstatovat, že to byla bomba. Opravdu právem je tohle dobře hodnocený film. V mých očích totální pecka. Jsou tam sice hluché chvilky, protože je děj někdy až moc rozcamraný, ale to nevadí, vše vynahrazují ostatní scény. Je to velice příjemný film. Přiznávám, je to naivní a nereálné, ale to přesně u filmu čekáme, ne? ;) Samozřejmě je tento film emotivní a hraje na city. Zatahoval jsem slzy jako u Titanicu. :D Nechci vysvětlovat, o čem je film. Samozřejmě se něco stane samotné Adaline a to bude doslova zázrak, díky kterému se ona bude muset skrývat... více vám snad prozradí trailer. btw. Hlas vypravěče je boží. :)


Když se řekne Lolitka...

28. listopadu 2015 v 0:01 | Usher
Každý si pod pojmem "Lolita" představí něco/někoho jiného. Já mám jasno. U mě je za tímto "pojmem" schovaná zpěvačka (značka) Ariana Grande. - mimo téma, vždy chci místo Grande napsat Grander! Asi bych měl přestat chodit do KFC. :D


Ariana je mladá, hezká a cílevědomá holka. Teda asi spíše byla... teď se z ní stala značka. Značka, která vydavatelstvím nese. A jsou si toho sakra vědomi. Je fakt, že v dnešní době je takových lolitek vážně mnoho. Jako by se s nimi roztrhl pytel. S Arianou je to výborný tah na branku, protože tak hezkou holku opravdu museli hledat dlouho... Představme si, že by song "Love Me Harder" zpívala Miley Cyrus ve své současné rebelské podobě. To bychom zvraceli a řvali "bůů", ale Ariana se sukničkou vystrčenou těsně pod pi...pinu nám neva. Proč? Protože je to prostě milé koťátko... wtf? Koťátko... sama si strká na hlavu ty přiblblé uši. Proč? Protože je to sakra hot a pedofilové po tom doslova prahnou. Doprdele, který kretén jí to vymýšlí.

Nemám právo být nasraný. Vlastně ani nejsem. Jen mi přijde doslova trapné, jak se z někoho dělá něco více. Stejně tak, jako se před několika málo lety zformovala Lana Del Rey a před ní Rihanna nebo Lady Gaga, teď se tvoří další generace "ultrasviní", které dojdou brzy na porážku. U již zmíněných zpěvaček je mi to docela jedno... ony i přes tu všechnu maškaru zůstaly své, Ariana nikoliv. Když se kouknu na videa z roku 2011 - 2013, kde je normální mladá holka, co fakt ráda zpívá a baví se, je to radost pohledět. Dokonce je její debutové album hodně chváleno. Jenže se o něj nikde v rádiu nebo v televizi ani nezavadilo... a tak přišel čas na lolitku. A hle, songy Problem, Break Free a Love Me Harder byly hity.

Z docela dobré zpěvačky s kvalitním hlasem se rázem stalo koťátko s výstřihem až po břicho a přiblblými lascivními pohyby. Je to opravdu škoda... přitom má ta holka opravdu talent. Dokonce bych řekl, že má více talentu, než současná popová "county" ikona Taylor Swift, která má někdy velký problém uzpívat jeden song, natož celý koncert (ale to by bylo na jiný článek).

Milý Ježíšku!

20. listopadu 2015 v 21:42 | Usher
Dle nadpisu je jasné, co mám na srdci, seznam dárků na Vánoce... ono je to stejně docela jedno. Protože 90% dárků budu kupovat já. :D Ale tak, pěkně si tady sepíši alespoň část toho, co bych pod tím stromkem najít chtěl... a že toho není málo, ale budu při zemi. Hodně... kdybych nebyl, tak si tam dopíšu i iPhone 6S, ale víte co, na ten si budu muset ještě chvilku počkat. :D


Tak začnu s tím, co mi pod stromkem prostě nesmí chybět. A to jsou CDčka, bez nich to prostě nejsou Vánoce. Minulý rok jsem byl nenáročný a "naježil" jsem si pouze dvě... no, další jsem dostal neplánovaně jako překvapení, takže dohromady 3. Tento rok jich je na seznamu o něco více. O:) A já budu doufat v to, že jsem až tak moc nezlobil. :D

Úplně jasné je hned první z alb, jelikož chválím novou Demi, tak logicky právě její "Confident" je mezi favority. Dále pak Ellie Goulding, Justin Bieber a resty z minulého roku Nicki Minaj a Kylie Minogue. Tak snad alespoň něco pod tím stromkem bude. Něco mi říká, že Justina si budu muset koupit sám, protože toho mi nikdo (už z principu) nedá. :D Ale s tím jsem se smířil, fakt, že jo.

Docela divná je další položka mého seznamu... Hodně divná. Knížka! o.O To je to sprosté slovo na K. :D Ne, zase tak zle to nemyslím... Jen já a čtení, to není zrovna dvakrát ideální spojení. Knížky jsem nedočetl, pokud jsem vyloženě nemusel. A celkově vzato jediná knížka, která mě dosud bavila bylo "Ďábel nosí Pradu". Každopádně je tady jedna knížka na kterou mám fakt zálusk. Je to román - samozřejmě, že spíše dívčí - Sněží, sněží... A já si tuto knížku chci přečíst ještě dříve, než k tomu natočí stupidní film. :D Upřímně mně zaujal už obal této knížky. A věřím, že tuto knížku přečtu až dokonce. Pokud ji teda dostanu. :D

Další dva dárky jsou vyloženě nutné. A jsou to boty! Ale rozhodl jsem to pojmout trochu po svém... Potřebuji dva druhy bot. Jedny na hory, protože chce bf vyrážet na divoké tůry do hor "yahoo". -_- Nemůžu se dočkat, až budu při tom stupidním stoupání do kopce nadávat, pi*ovat a ku*vovat. Ale ten pocit, když se člověk dodere nahoru je k nezaplacení, však to známe snad všichni. :) Takže první boty musí být vyloženě trekové. A ty druhé jsem si dovolil vybrat dle červené kšiltovky, kterou jsem si koupil po létě, ale nenosil jsem jí, protože je tak řvavá, že k ničemu nesedí, tak jsem si alespoň vybral červené ZARA botky, které mají stejný styl a naprosto stejnou barvu. Snad budu mít poprvé v životě nějaký sladěný outfit. :D Dobrou zprávou je, že oboje tyhle boty už mám! Jupíí... takže pod tím stromkem alespoň něco bude. :D

Další samostatnou kategorií je kosmetika. Za tu hodně lidí doslova vraždí! :D Ale já ne... jsem strašně rád, že jsem minulý rok dostal celkem 2 parfémy, 1 sprej a 4 sprcháče, ani nevíte, jak to člověku ulehčí život. :D Tento rok jsem si vyloženě nevybral ani vůni ani žádný sprcháč. Ale dneska jsme byli "shopovat" a byli jsme v Yves Rocher a totálně jsem si zamiloval limitovanou vánoční edici pomeranč se skořicí. To je vyloženě boží. Takže bych za tento balíček z YR vážně líbal nohy. :D Ten krém na ruce! A ten sprcháááč. No prostě mám tak trochu vybráno!

Samozřejmě toho je mnohem více, ale už to není tak úplně zajímavé. :) Spodky a ponožky, na které se už několik let totálně zapomíná jsou samozřejmě vítány. Dokonce bych bral i nějakou fešnou mikinu nebo kalhoty.

A samozřejmě světový mír (ten by byl teď fakt potřeba) a zdraví pro všechny, co si ho zaslouží.

No nic, tím bych asi tak ukončil tento článek, podělte se se mnou i vy o své vánoční touhy. :)

Tohle mi dodá energii...

16. listopadu 2015 v 23:24 | Usher
Podle nadpisu to vypadá, jako bych chtěl psát o drogách. :D Ale není to tak... respektive pouze, pokud je hudba droga. A pokud je, tak jsem závislý. :D

Každopádně v tomto článku najdete zase kousek mě. Jsem citlivý a mírumilovný O:) ale jsou songy, které mě dokáží totálně rozpumpovat... mají strašnou energii a já se jen vznáším a při jejich poslechu jsem v tom songu a "jedu bomby"(díky Bene :D). Rychlých nebo dance songů je strašně velké množství, na každém popovém albu nalezneme alespoň jeden takový song. Proto vím, že každý vnímá ty své "energické" songy trochu jinak... Překvapivě v těchto písních nenajedete nic od Beyoncé, Eminema nebo One Direction. Jejich songy sice zbožňuju (hlavně pak Queen Bee, že jo), ale nezvladatelným se stávám po úplně jiných peckách. :D A zajímavé, že když jsem si je poslechl hezky za sebou, šli by spojit v jeden song. :D
Má to všechno strašně chytlavý rytmus. Myslím, že většinu budete určitě znát a snad by se něco mohlo líbit i vám. ;)

The Wanted - Chasing the Sun
Tohle tady fakt nesmí chybět. Jsem schopný si tento song pustit i dvacetkrát po sobě (a už jsem to několikrát udělal). :D Je to mega pecka. Strašně rád se na ní "nějak hýbu" - nedá se tomu říkat tanec, když sedím u pc s domácíma sluchátkama a duní mi hlava a já se úplně vzníším v rytmu hudby, určitě to znáte taky, co? ;DJason Derülo - The Other Side
Strašně sexy chlap zpívá strašně sexy písničku a k tomu všemu to doplňuje fakt žhavý klip se skvělým tancem! Já to žeru! Úplně totálně! ... (vidíte v tom chaotickém psaní to, jak u toho poslouchám tu písničku?! :D)


 
 

Reklama

TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present