ME & my gup

Flashback: Linkin Park

13. listopadu 2015 v 22:51 | Usher
Byly časy, kdy jsem si užíval i rockové hudby... docela jsem to střídal - pop, rock, dance, hiphop... prostě všehochuť. Tyhle časy jsou tak trochu pryč. Ale je fakt, že pár střípků zůstalo. Kromě stálic v podobě Simple Plan pořád hodně poslouchám Linkin Park. Respektive je asi poslouchám i více než Simple Plan, což je docela divné. :D No, skupiny typu Three Days Grace nebo Skillet už jsem tak trochu odložil. Už mě to ani moc neláká. Někdy sice zavzpomínám, ale moc často to teda není... přece jen, teďka jsem spíše na Demi, Justina a spol.

Zpět k Linkinům... Jsou písničky, které bych od nich mohl slyšet pořád. Mají sílu i po těch letech... je sice fakt, že se mi nejvíce líbí album "Minutes to Midnight", které bylo fanoušky totálně setřeno. Ale pro mě je to prostě top. Hudebně, pěvecky, prostě ve všech směrech... Ale ono, z každého alba ve mě vždy zůstalo pár střípků, pár útržků, pár skvělých chvil a vzpomínek. Teď vám naservíruji alespoň některé z mých nejoblíbenějších songů. / Samozřejmě jich je více, ale to by byl opravdu dlouhý článek...

Miluju to! Jeden z nejvíce srdcových songů pro mě... ani nevím proč, co přesně za to může. Možná jsem v době, kdy tento song zněl ze všech stran zažil něco velkého, jen si už nepamatuji, co to bylo. Každopádně vím, že se mi bude tento singl ještě dlooouho líbit.

Není bohužel většího zářezu v mém srdci, než prvně zmíněný song. Ale i ty další mám strašně moc rád a mile rád si je pustím... tohle i s videem, které se mi strašně líbí svým provedením. :)

Až při psaní tohoto článku jsem přišel na to, že tahle super písnička má i klip. :D No, to se povedlo, žil jsem v domění, že z posledního alba není skoro žádný singl... a už vůbec ne z písniček, co se mi líbí. Omyl! Klip je sice hodně psycho, ale k tomu songu to prostě jde.

Tohle by snad v mých oblíbených nečekal nikdo... A přitom tu písničku fakt zbožňuju! Ta divočina... ten opakující se refrén. Chudák mamka, když jsem si ten song pouštěl i několikrát po sobě - protože je kratký, ale ono to není na škodu. ;D A pokud se vám to bude líbit,tak live verze je taky dost dobrá! ;)

Stejně jako předchozí song, ani tento by tu nikdo nečekal... přitom ho taky zbožňuju. Je to jeden z mých nejposlouchanějších u Linkinů. Ječení a celkově scream vyloženě nenávidím, ale u LP jsem si na to prostě zvykl a líbí se mi to... teda, myslím, že kdyby byl celý song jen scream, tak to vzdám po 30 sekundách, ale ono není... I když, zrovna tady je ho fakt dost. :D Btw. zcela poprvé, jsem si teď pustil live verzi a ta je megamoc dobrá!!! (Kde chce, tak tady)

Další ze série skvělých songů se skvělým videem. Tuhle klidnou písničku poslouchám strašně rád... je to taková oddechová záležitost. Pokud neznáte, tak doporučuji poslechnout.

Další z těch klidnějších "mírumilovnějších" songů. :D Strašně smutný song, samozřejmě. Ten klip! ♥ Jen podtrhl dokonalost songu.

Ani tahle superpower skladba nesmí chybět... tady zrovna nevím, co psát. Hlavní totiž je, že se mi líbí. :D

Možná za to může to, že je titulní song k filmu Transformers, ale tuhle písničku si pamatuji skoro slovo od slova... jen moje angličtina není tak good. :D Každopádně tohle patří k těm písničkám, které si rád pouštím a jsem rád, když jí zcela náhodou zahrají v supermarketu.

No... a bez keců zmíním i další songy. In the End, Breaking the Habit, What I've Done, Crawling

Jeden z těch top songů... Až se někdy divím, že něco tak klidného Linkini nahráli. Klobouk dolů. :)

A nakonec pohoda, která nikomu neuškodí a mnoha lidem(včetně mě) se líbí dodnes. Navíc ten videoklip z Prahy a Briana Evigan (Step Up 2) v hlavní roli. :3

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

No, moc dlouho jsem nevydržel nesáhnout na tento článek. :D Musím přidat ještě další songy.Tak co, jak jste na tom vy a Linkin Park? :)

TOP z TOP vol.2

13. listopadu 2015 v 21:39 | Usher
Rozhodl jsem se udělat pokračování článku, ve kterém jsem tak trochu poukázal svůj vkus. Jaký vkus už asi dodávat nemusím... :D Každému se líbí někdo jiný... a přiznejme si, že už v předchozím článku byla jedna jistota, o které všichni čtenáři mého blogu tušili (viď Ennie :D), že v žebříčku bude Liam. A taky si pamatuji konec článku "Ale nene, Justin tady nebude... never ever ever ever"! Dobrý joke... pokus číslo dvě. Nemá smysl si něco nalhávat. :D


Páč se mi ten namyšlený frajírek prostě líbí. Je mi jedno, jak se chová... je mi jedno, že je rozmazlený. Vlastně celkově, je mi jedno, ale upřímně se mi na něj docela dobře kouká. :D Vypadá sice čím dál tím hůř, ale pořád má nějaké kouzlo. Fakt, že jo... a nebo jsem prostě jenom divný, jako ty náctileté nanynky.

No, samozřejmě, že podle obrázku je jasné, kdo dál se tady bude zmiňovat. Chace Crawford, je jasné, že toho fešáka známe všichni hlavně kvůli seriálu Gossip Girl. No a jelikož je to můj nejoblíbenější seriál (společně s Gilmorkama), je jasné, že Chace tady nesměl chybět. Jako Nate byl tuze roztomilý... sice jako herec zrovna nejlepší není, ale je strašně hezký, a to možná stačí...

Nemůže chybět ani Kapitán Amerika. Chris Evans má už od poslechu jednu věc, co se mi líbí. A to je jméno... a pak, když člověk uvidí ty oči... pak celkově tělo. :D Řekl bych, že docela dobrý výběr pro Kapitána... každopádně si pamatuju i jeho první role... a to nebyly takové hrdinské momenty. Snad jen trapné komedie... Přiznávám, že z něj úplně hotový nejsem. :D Ale tak, to asi z nikoho z těch slavných. Mám svého top doma... Tyhle slavné krasavce musíme brát všichni s rezervou... slintá nad nima velká sposta žen, dívek i mužů. :D

A nakonec jsem si nechal Coltona. Tento odstavec bude spíše pro Ennie, takže se předem omlouvám ostatním čtenářům... Colton je strašně hezký chlap. Myslím to zcela upřímně. Má uhrančivý pohled, hezké rty a dokonalé tělo... Nikdy jsem se o něj nezajímal. (No, ani teď se o něj nezajímám) Ale jsem strašně rád, když na něj narazím na blogu od Ennie. Je to strašně milý pohled. Ať už hraje, zpívá, nebo je to jen fotka... je to jedno. Pořád to má své kouzlo! :3

Už jsem se vás minule ptal, ale zeptám se znovu. Kdopak je tím Vaším top idolem? :)

My favourite songs by Gaga

18. října 2015 v 15:43 | Usher
Ani nevím proč, ale ještě jsem si neposlechl nové album od Demi, a to na něj mají všichni vážně příjemná hodnocení. Ale mě se do toho prostě nechce... Ale hádám, že až dopíšu tento článek, vrhnu se na to. :)

A o co půjde v tomto článku? No, jak už jeho název napovídá, bude souviset s Lady Gaga. Já tu osobu moc nemusím, nic mi neudělala. Jen prostě... nejsem její Little Monster. Ale uznávám, že zpívat umí. O tom žádná. A jakožto gay bych jí měl milovat a klanět se jí. To nedělám... a ani dělat nebudu. :D I když se to ode mě asi čeká, ale zrovna k ní fakt vztah nemám. Ale musím uznat, že i ona má ve mě pár zářezů, které mě baví a bavit zřejmě budou... Má skvělý hlas. A v některých písních je to opravdu dobrý výkon. :) Tak se podělím o ty, které možná znáte, možná ne... ale pro mě jsou to ty, které si rád poslechnu.

Asi ty songy prvně vypíšu a pak je schovám do celého článku, aby mi to zas nezamořilo blog videi. :D

Judas - bože, jak ten jsem neměl rád, když vyšel... teď se k tomuto infantilnímu songu rád vracím. (málem jsem napsal zvracím, ale to platí pro jiné lidi, než pro mě :D)

Telephone - Proč asi?! :D Hádejte, máte jen jeden pokus... "thank you Honey Bee". Navíc to vážně dobře udělá video (které tak zasraně ruší celý song :D).

Hightway Unicorn (Road to Love) - Tuhle písničku jen tak znát nebudete, pokud jste neposlouchali celé album Born This Way. Tohle byl song, který mě jako jediný vážně zaujal... a ne svým útrpným začátkem (teda až od toho "Run Run with the top down baby..."), ale až tím refrénem(který song i začíná, ale je přerušen tím dupotem "run run"), časem jsem si zvykl i na ten záčátek... ale od refrénu je opravdu výborný song. Takový kvalitní pop, který se mi fakt líbí. Asi se podívám, kdo ten song produkoval...

I Like It Rough - čtvrtá a asi nejoblíbenější, co od Gagy mám je z prvního alba. Taková příjemná popová oddechovka, která by jako singl taky uspěla, místo ní Gaga poslala do světa Paparazzi a Lovegame (druhá zmíněná je taky super - to dám jako polňkový song, aby jich bylo 5).

Ostatní songy od Gagy, jsou v celku fajn, ale není to úplně to, co bych pořád poslouchal... zatím co, za tyto songy se klidně postavím, protože se mi vážně líbí. :)

A seřadím je od toho, jak se mi líbí...


Ellie Goulding in Prague!

10. října 2015 v 13:11 | Usher
Tak jsem se dočkal! :D Konečně byly mé prosby vyslyšeny. Ellie v lednu zavítá v rámci propagace nového alba "Delirium" i do České republiky. A rozhodla se zaplnit O2 arénu. Podle mě je to až moc odvážný krok. Tak trochu se bojím, že to nezaplní úplně do plného počtu. A to by znamenalo, že je v ČR naposled. :D Možná se pletu... kéžby.

Já už mám lístky doma. :3 Jedu s přítelem (logicky :D)... on sice Ellie nemusí, ale tak, co se mnou má dělat. :D Já ji totiž musím vidět! Ona má hrozně zajímavý hlas. Nepřijde mi obyčejná. Takový dětský hvízdot v hlase se neslyší tak často a zároveň má její hlas styl i energii.

Těším se i na nové album, které vyjde za měsíc. Jak už jsem psal, ponese název "Delirium". První singl "On My Mind" zaznamenal docela pozitivní ohlasy, i když to není na první poslech přímo hit. I já si na ten song musel zvykat. Úplný opak je novinkový promo song, který Ellie vypustila včera. "Somenthing In the Way You Move" je rychlý song s dobrou hudbou a příjemným refrénem. Tak trochu jako songy z Halcyon či spíše Halcyon Days. Fakt dobrý! ;) Níže přikládám oba songy...
A samozřejmě věřím, že se v lednu v Praze potkáme! :D

El Nino feat. Tereza Kerndlová - Nejsme to my

8. srpna 2015 v 13:26 | Usher
Dlouho jsem se neozval... ani jeden článek během července. Ne, že bych neměl čas (no skoro jsem ho neměl), ale ani nebyla chuť. A dnes přidám jen jeden song. Chtěl jsem přidat nové One Direction, ale kdo je chtěl slyšet, si je už poslechl a kdo je neslyšel, tak se k nim v blízké době dostane, protože to zase bude hrát všude. :)

Dneska sdílím český song. Dokonce rapový, což je až divné! Možná za to může Tereza, ale spíše bych řekl, že ten text... strašně dobrá song. Možná vám to ani nepřijde, ale je to mega. :P


Foto: Rhodos 2015

20. června 2015 v 12:36 | Usher
Nakonec jsem se po třech týdnech stesku po Řecku rozhodl, že i na blog dám pár fotek. Dokonce myslím, že jsem je ani na fb nedal. :) Nejsem kdoví jaký fotograf, ale nemyslím si, že jsou ty fotky nejhorší! Dokonce jsem je ani nemusel upravovat, ta krajina je tam totiž tak nápaditá, barevná a hezká, že se fotky tvořily samy. Tady je tedy výběr z mé dovolené... a kupodivu zde dávám pouze jednu jedinou selfie. Je to podobná fotka, jakou mám na instagramu, takže kdo koukl tam, už jí viděl... A článek, který jsem psal o dovolené v pár řádcích naleznete zde. :)


Top z Top!

20. června 2015 v 0:45 | Usher
Strašně dlouho jsem chtěl takový debilní článek napsat. Nebo spíše. Chci vědět vaše názory a hlavně vaše idoly, které "lovujete". :D (pro ty, co budou tento článek číst a jsou na tomto blogu prvně - doporučoval bych projít i předchozí články, ze stejné rubriky, pak už se nebudete ničemu divit :D)

Tento přebytečný článek, který píšu pár minut po půlnoci bude opravdu "hodnotný". Ukážu vám - dle MÉHO názoru ty největší slavné fešáky. Ale opravdu jsou to jen ti, kteří se mi líbí vážně moc! :D Původně bylo v plánu udělat i verzi s ženami, ale na co... o to nikdo nestojí. A to, že je Ashley Tisdale, Emma Watson, Angelina Jolie, Jenn Aniston a Blake Lively sexy ví každý! Takže zpět k mužům. Všiml jsem si jedné zajímavé věci...

Spíše je to krutý fakt, který se týká mě. Mám zřejmě vyhraněný jistý nepopsatelný typ mužů/kluků (toto slovo používám kvůli Liamovi :D), který mi přijde hot. Malá očka, velký nos, velké rty, silnější tvar obličeje. Já bych si toho snad ani nevšiml, neudělat teď koláž fotek svých "idolů" (slovo idol není na místě, ale jiné jsem v hlavě tak pozdě večer nenašel).Mám stihomam, nebo jsem si opravdu všiml správně? Zdá se mi, že jsou prostě všichni stejní. Ne úplně, ale prostě... jistou podobnost tam vidím.

1. Liam Payne - "You don't say!" (zakřičela dívka v davu = Ennie :D)
To je ale překvapení! Že by se mi mohl líbit někdo z One Direction? Někdo, kdo je mladší než já? Ne, dobře... dělám si srandu. Už tolikrát jsem Liama zmiňoval a vyjadřoval se k jeho osobě, že to už opravdu nikoho nepřekvapí. A pokud jde o žebříček, tak by pro mě byl z hvězdných mužů už dlouhou dobu numero uno! ;)

2. Chris Pratt
Minulý týden jsme byli s přítelem na "Jurském světě". Ještě, že jsme na něm byli! :D Film je dobrý, sice trochu kravinka, ale dobrý. Ale hlavně tam hraje charizmatický Chris! Ve "Strážcích galaxie" mi přišel nevýrazný, ale tady ... ehm, prostě je to fešák! :D A rozhodně teď patří do mého žebříčku! ... Jo a pokud se vám nezdá, najděte si na googlu jeho fotku z posilky. Pak už nebude co řešit...

3. David Beckham
Tohle je prostě klasa! Snad nejcharizmatičtější modelo-fotbalista. Mám ho rád opravdu dlouho... možná za to může i Viktorka, kdo ví. Každopádně je neuvěřitelné, že ve svých letech ještě vypadá tak, jak vypadá. Jen jedna věc mi na něm vadí - tetovaní everywhere. Stačí jedno, dvě, tři, ruka, ruky, noha... no dobře no, tak nic.

4. Channing Tatum
Myslím, že také není třeba představovat. A už vůbec není potřeba objasňovat, co přesně je na něm sexy a proč zrovna on je ten, který patří mezi TOP. Ten chlap má nehorázný sex-appeal.

Vsadím se, že někteří z vás, kteří na tento blog chodili, nebo stále chodí čekali ještě číslo 5.! Ale nene, Justin tady nebude... never, ever ever ever - už jsem jako Taylor Swift. Proč tady nebude? Prostě ne. Je tak silně negativní, že ho prostě nemůžu povahově vystát. Navíc, pokud jde o jeho vzhled... kdyby zůstal vzhledově v roce 2012, udělal by lépe! :D

K ženám jsem se vyjádřil už výše. A tam jste možná hledali Beyoncé?! :) Tuhle ženskou fakt hodně, hodně, hodně (sakra, blbá Swiftka) zbožňuju a vážím si jí. Ale prostě za nejkrásnější ženu ji nepovažuji - respektive. Nejhezčích žen mezi celebritami je mnoho a Beyoncé mezi ně patří, ale já mám asi prostě jiný "metr" a vyhledávám jiné "zjevy". :D

A co? Jak to vidíte vy? Prozraďte mi ty své "idoly", kterýma by jste si klidně vylepili pokoj!

Klidně bych se tam vrátil!

6. června 2015 v 9:32 | Usher
Calimera všem! :D

Tak jsem se včera úspěšně vrátil z Rhodosu. A musím říct, že jsem hodně spokojen. Poprvé u moře, první pořádná dovolená mimo ČR a první let. Teda, ten let... takový stres jsem dlouho nezažil! :D Jakože fakt hodně špatně mi dělalo vzletání a hlavně pak přistávání, to bylo ble. Asi bych jen tak znovu někam letět nechtěl.. a pokud ano, tak až za trochu delší dobu. Nechápu ty letušky, stevardy a piloty. Ale je fakt, že bych si asi zvyknul. :)

Jinak dovolená super. Těch 7 dní na ten ostrov docela stačilo. :) Projeli jsme ho celý - tři dny jsme měli půjčené auto. Bylo to vážně super. Navštívili jsme obě strany ostrova. Na naší straně byly píše oblázkové pláže a na té druhé byly písečné, takže jsme si vyzkoušeli obojí. A písek to samozřejmě vyhrál. :D Zvlášť, když mě až zakopali do písku a koukala mi jen hlava, to byla docela sranda. :D Co se týče měst, prošli jsme ty největší - a řekl bych, že snad i ty nejmenší. Je to tam trochu jiné než u nás. Všechno je bílé. Nikdo nehraje na málo času. Tam prostě spěch není. Co se stihne, tak se stihne, co ne, počká. Hlavní město Rhodosu je Rhodos. :D Alespoň tohle město si zapamatujete hned, na první dobrou, protože je fakt že s Kremásti, Ialyssosem, Faliráki atd. byl trochu problém. :D Nejvíc úžasný výlet jsme si udělali v pondělí, to jsme jeli do města Lindos na druhou největší řeckou akropoli. A bylo to fakt hezké! Sice jsem byl trochu protivný, protože mi byl děsný hic, ale pak to naštěstí přešlo. :D Po krásném-překrásném Lindosu jsme jeli úplně na jih, kde se střetávají Egejské a Středozemní moře. Toto míto stejně se jmenuje Prassonissi - stejně jako poloostrůvek, který u tohoto místa je. Na samém konci Prassonissi je maják, vážně hezký... celkově to bylo moc přijemné místo. A ideální k vodní sportům! Serfaři, kajtisté a všichni, co si libují ve vodních sportech měli jasno, hned po snídani vyrazili právě na tuhle pláž. A ani se nedivím! ;) ... ale je fakt, že tam byl vyplavený bordel. Ale to protože když je zima, tak tam pouze prší a obě moře se zvednou natolik, že tu pláž, která dvě moře dělí, zalije. Prostě to bylo krásné! Byli jsme také v Údolí motýlů. Ale překřtili jsme jej na Údolí krabů. Motýli tam totiž ještě nebyli. :/ Zatímco na kraba se dalo i šáhnout - bylo jich tam vážně hodně. :) A co se jídla týče. I love tzatziki! :D Vážně jsem si je zamiloval... ale vyzkoušeli jsme třeba i musaku nebo chobotnici. Vše bylo kupodivu dobré. Když bych měl dovolenou shrnout, tak byla vážně skvělá! Předčila mé očekávání. Doufám, že příště to bude stejné, né-li lepší! :)

Fotky zde asi dávat nebudu... mám jich 450 a fakt nechci vybírat jen něco! :D (něco málo je na mém instagramu ;))
A aby jste si mohli k tomu čtění i něco pustit, vybral jsem tuhle od "Marůnů" poněvač jsme jí tam poslouchali asi nejčastěji, řekl bych (když tedy nepočítám to, že jsem docela často poslouchal "Night is still young" od Nicki :D).


Soundtrack of my life

23. května 2015 v 0:41 | Usher
No, upřímně... chtěl jsem hlavně přidat nové video Nicki Minaj a Beyoncé, ale rozmyslel jsem si to! :D Za prvné to na youtube nenajdeme (ano, kvůli úžasnému Tidalu) a za druhé prostě nechcu. Až někdy jindy! :D Ale napadlo mě sestavit soundract, který by se dokonale hodil k mému životu. No, mohlo by to být fajn... ale sám nevím, jak moc obsáhlé by to bylo. Přeci jenom v životě každého z nás jsou chvíle, které máme spojeny s písničkami. A pokud ne vy, tak já teda ano... ať už to jsou "Spajsky" z dětství, Simple Plan z puberty nebo Beyoncé z postpuberty. :D Vždy jsou songy, které jsou prostě srdcové a jen tak na ně nezapomeneme. A když náhodou ano, jsme moc rád, když je slyšíme znovu... a znovu. ;) Doufám, že chápete, co myslím. Kdybych měl sestavovat komplet celý seznam, bylo by to tak na 8 článků. Myslím, že postačí, když vyberu základ. Někdy jsou to písničky, které vyloženě souvisí se mnou a s mým životem a někdy písničky, které mě prostě zasáhly natolik, že bych je do soundtracku svého života rozhodně zapojil! A myslím si, že pokud mě alespoň trochu znáte z předchozích článků, tak některé songy opravdu překvapením nebudou. ;) ...

Nebudu to asi ani rozdělovat na jednotlivé úseky. I když, mohl bych, aby to bylo přehlednější... Tak jo, udělám to tak. Ale nebojte - vyřeším to odkazově. ;) Kdybych tady měl dávat videa, tak by to bylo převideováno! :)
A myslím, že bude taky hodně zajímavé sledovat, jak se můj "styl" zvláštně proměňuje, nebo zůstává... každý to bere jinak. ;) A když na to tak koukám... hodně věcí chápu! Hodně! :D / Snažil jsem se seřadit songy, jak šly za sebou, snad se mi to povedlo...

Ty začátky aneb rozjezdy pro hvězdy (Dětství)

(tady to ještě šlo narvat do 4 písniček! :D)


"Tohle je totiž strašně top, bo to poslouchaj všichni..." ne, neposlouchaj! ;) (první roky náctileté...)Když náctiletost končíOd minulosti po současnost...Jsou to opravdu základy! Songy, které by v tomto důležitém soundtracku měly své místo! :) Vážně! ;) A jak by jste to viděli vy? :) Byli by jste schopni, sestavit podobný seznam?

Já a hokej!

16. května 2015 v 17:10 | Usher


No, jako správný chlap bych měl teď právě v tuto chvíli podporovat české hokejisty! Díval jsem se na každý zápas Česka, když to šlo. A fandil jsem, ale tuhle prohru vidět nechci. :D Je mi jasné, že po tom, co Kanada tento rok předvádí, je to očekávané. Nezbývá než doufat, že se pletu... i když, zatím vede Kanada a asi to tak i zůstane. :/ ... Dufám alespoň v to 3.místo! Když už nic, tak alespoň tohle.

Tolik asi mé vyjádření k dnešnímu hokeji. Navíc jsem u mamky, takže bych se stejně nedíval, protože jako vždy obsadila televizi ona. :D Já mám přece počítač, to mi musí stačit - ano, logika mojí mamky, ale ok, souhlasím... Průběžně kontroluji, co píší na sport.cz a děsím se! :D

Ještě jsem chtěl napsat článek o sexy mužích a sexy ženách v šoubyznyse, dle mého názoru. Ale na ten článek už kašlu. Možná někdy jindy. Teď se jdu věnovat hokeji. Mám na to poslední možnost. Po mistrovství už to nebude TOP téma. :D
Navíc v Ostravě to prostě žilo! 2 týdny se tady dalo na každém rohu narazit na fanoušky. A myslím, že je to dobře, alespoň se Ostrava dostala do povědomí turistů. I když "Colours of Ostrava"... to je pojem sám o sobě! :)

Tak ok, snad to pro český tým dobře dopadne! HOP HOP HOP! ;)

Chtělo by to dodat nějaký český song, ale nechci dávat žádný od Kabátů nebo tak... takže to skončí u Farne. :D Ta sice k hokeji a tvrdým chlapům moc nejde, ale komu to vadí.


Back to childhood with strong girls!

16. května 2015 v 16:42 | Usher
Jak jsem již psal v minulém článku, Spice Girls znamenaly hodně v mém dětství. A z jejich písničkami mám spojené neuvěřitelné množství vzpomínek! Rodina, přátelé, místa, sny... prostě ♥! Tuhle skupinu budu mít vždy rád. Pro někoho jejich songy už dávno vyšuměli. Některé ani nikdy nepohltili, někteří to ani nezažili. Já to žral a čas od času se pořád rád vracím a to nejen ke skupině, ale i k jednotlivým členkám.

Nejproduktivnější ze všech členek je jednoznačně Melanie C, která silně přetrvává a ještě nyní je zpěvačkou. Všechny ostatní členky se dali na jiné obory, ale v branži zůstaly. Z Victorie Brown se stala paní Beckham, matka čtyř dětí z nichž polovina je už v pubertě. :D taky je z ní úspěšná módní návrhářka. Emma je teď mámou na plný úvazek. Jinak také v anglii velice uznávaná moderátorka. Geri Halliwell dělá všechno možné, dokonce čas od času i zpívá, ale spíše po menších akcích - už to bohužel není, co bývalo. A Melanie B je především tou, která byla členka Spice Girls. Za poslední roky je z ní hlavně porotkyně různých australský či amerických show - ať už X Factor nebo American Good Talent.

Nevím, jestli jste někdy vůbec slyšeli nějakou jinou písničku než "Wannabe". Pokud ne, tak určitě pokračujte do celého článku! Rozhodl jsem se vám dát trochu té "dívčí moci" :D ....

U mě dobrý!

15. května 2015 v 20:52 | Usher
Zase jsem se dlouho neohlásil, tak to teď napravuji. Dokonce zvažuji, že bych konečně udělal nový layout. :D A asi ho i udělám, hmmm... to je na zvážení!

Jinak u mě asi nic moc velkého. Snad jen, že za dva týdny touhle dobou budu válet šunky u moře. Poprvé si užiju dovču mimo ČR a poprvé uvidím moře... a poprvé taky poletím letadlem, noo. :D Na to se moc netěším, ale jinak teda jo. Volno, klid, pohoda. A voda... moc vody. :D

A kam, že to vlastně letíme? Na Rhodos. Řecko mě lákalo ze všech přímořských států nejvíce, hned po něm Itálie, ale tam je to drahé a prý (řeklo mi to mnoho lidí :D) je tam hnusné moře. Tak snad Rhodos bude tím pravým místem. Ale už jen to, že uvidím poprvé moře, už to je super. I když, znám to z filmů a obrázků... zas tak udivený z toho nebudu. Máme naplánováno spoustu výletů - nebo spíše, já jsem si navymýšlel všechno, co jsem na ostrově našel. :D Ale celý ostrov se dá autem projet za 4 hodiny (zase to "prý"!). My si budeme auto půjčovat, takže by to mělo být v pohodě. Těším se jak na Rhoskou Akropoli, údolí motýlů, tak na histrocký hrad se starodávnými uličkami. :3 To bude super... No, doufám, že se trochu opálím, už bych to docela potřeboval. Prostě doufám, že se ten týden vyplatí a nebudu zklamaný, ale to snad ne. :)

A co dál? Nic! :D ... O mě nic, ovšem v hudbě se toho událo dost. Zrovna před chvilkou jsem slyšel nový song od Maroon 5 a řeknu vám, že Britney by za takový song i zabila! :D Dobrá produkce, vážně super... ale úplně se vytratili "Maroon 5". Je to něco nového... i když docela podobné poslední desce.
Taky jsem si znovu (!!!) poslechl "novou" Hilary Duff (ANO ENNIE! POSLECHL! :D) a líbí se mi (ANO ENNIE, nakonec se mi to teda taky líbí :D), ale možná za to může ten fakt, že se mi líbí Hil v tom videoklipu - modré vlasy jí žeru! :D Ne, že bych je jakože jedl... ale, však chápete!

No, teď poslouchám Nicki Minaj (to není takové překvapení) a za chvilku přibude další článek, kde vám ji budu nutit (to taky není překvapení :D)...


2N = novinky + názory

4. dubna 2015 v 19:53 | Usher
Jsem dopoledne psal, že ještě dneska napíšu, tak to musím splnit. Měl bych napsat nějaký názor na odchod Zayna z 1D. Ale nevím, nějak si mi k tomu vyjadřovat ani nechce... Poslouchám teď tu drpresivní příšernost jménem "Ultraviolence" od Lany Del Rey. Teda, první album mám fakt rád, ale tohle je tak... tak depresivně táhlé, že mi z toho brzy jebne. Chtěl bych si to album alespoň jednou poslechnout. A pokud možno celé. A jelikož vyšlo skoro před rokem, tak je na čase. Recenzi k tomuto albu psát nebudu. Musel bych to u toho poslouchat a bojím se, že, bych to znova nedal. :D Když vezmu některé písničky (jsem teprve u 5té a už se cítím, jako bych jich slyšel 10 :D), tak se dají přežít, a dokonce i užít, ale jako album je to totální průser. Ještě jsem se koukl na wiki, abych si to potvrdil a ono nic V hudebním bussinessu s tím Análka uspěla! To se divím... Ale jak říkám, jako samostatné jednotky jsou ty songy v celku fajn. Na sklidnění mezi Nicki Minaj a Linkin Park se to hodí. :D Říkal jsem, že nebudu psát recenzi a stejně se cítím, jako bych ji teď napsal.

A k těm One Direction. No, Zayn odešel - to už všichni víte, protože pokud nemáte inernet, tak jste to viděli v TV a pokud ani to, tak slyšeli v rádiu... a vsadím se, že se to dostalo i mezi lední medvědy na Antarktidu. Prostě to ví všichni. Rozsah hlasu, který Zayn má bude v 1D hodně těžké nahradit. Přeci jen takto silné hlasy jsou(byly) tam pouze tři - Zayn, Harry, Liam. Osobně jsem čekal, že Zaynovy party dostane napůl Louis (doufal jsem, že ne, protože jeho hlas je při nejmenším nestravitelný) a napůl Liam. A tak napůl se to i potvrdilo, protože podle videí z oncertu, které jsem dnes shlédnul většinu partů zpívá Liam - a ten si to vyloženě užívá. I když mu to tedy někdy ujede - myslím výšky, protože je nemá tak silné, jako Zayn. Do budoucna se 1D otrkaj a myslím, že nové album bude taky fajn... teda, doufám v to.

A už jste slyšeli o aplikaci TIDAL? To se jednou všechny možné hudební hvězdy nasrali na Spotify a jemu podobné streamovací služby a udělali svou verzi, na které budou úspěšně těžit, protože je samotřejmě dražší, ale bacha! Jak ty superstar říkají "Je tam toho mnoho!" ... Na jednu stranu se jim nedivím, protože když u nich v kapse přistane opravdové minimum toho, co vydělají Spotify a spol. Tak je přeci jasné, že budou interpreti nasraní. Vyřešili si to ale po svém. Mají svojí aplikaci, na které (asi) vydělají a budou spokojení. A kdo například se pod tohle podepsal? :) Je jich mnoho... mnoho velkých jmen. A ne, nezdá se vám to, je to celá Illuminati family včele s královnou a králem. Takže tedy alespoň některá jména... Beyoncé, Jay-Z, Rihanna, Coldplay (Chris Martin), Calvin Harris, Madonna, Arcade Fire, Nicki Minaj, Daft Punk, Jack White, Alicia Keys, Kayne West, ... Prostě, kdo chce, může své "star" udělat radost a vydělat nějaký ten peníz (a sebe o něj obrat).

Poslední info, které tady dám bude asi trochu smutnější a zároveň veselejší zpráva. Bohužel se potvrdily ty kruté předpovědi ohledně zdravotního stavu zpěvačky Avril Lavigne. A tento týden v otevřeném rozhovovru pro časopis People přiznala, že trpí boreliózou. Minulý rok na jaře na ní tuto nemoc zřejmě přeneslo infikované klíště. Avril byla 5 měsíců skoro neschopna stát z postele, jak sama popsala, na konci roku si myslela, že umírá. Bolest to musela být příšerná. Naštěstí se úspěšně léčí. Je tady ale riziko, že do konce života bude muset brát denně velké množství léků. Tak si myslím, že je na místě popřát ji mnoho zdraví a také síly, aby se s touto nemocí vypořádala.


Ten song jsem zvolil úmyslně... původně jsem chtěl Alice, ale ta není takovou baladou. :D Samozřejmě čekám i vaše názory na všechny zmíněné témata. :) Tak se zatím mějte! A do toho layoutu se mi nechce, snad někdy jindy. :D

Meziprostor

12. února 2015 v 14:42 | Usher
Idiotský název článku... btw. přesně takto se jmenuje i poslední album Verony, které se mi docela líbí. :D
Ale možná ten nadpis vystihuje vše ostatní. Mé pocity a názor k tomuto blogu... je to meziprostor mezi normální životem a tím, který bych chtěl mít... Více bych to asi nerozebíral, protože by to byly jen dlouhé sračky o ničem. :D Na to, abych vzal zase do tají svého života se fakt necítím... a navíc by to byla asi nuda.

No, možná bych se mohl vyjádřit k cenám Grammy, které se udělovaly v neděli, ale kdo by o to stál. :D Celkově to nikoho moc nezajímá. Beyoncé si něco málo odnesla - za "Drunk in Love". A to dokonce tři gramofonky. Taylor Swift, Katka Perry a Ed Sheeran odešli jako žebráci, bez ničeho... Všechno sebral Sam Smith - důvod? Neznámý! Jeho hlas, jako nováčka asi natolik ohromil, že to prostě musel všechno vyhrát. Všechny hlavní kategorie, ve kterých byl nominovaný s přehledem získal. Můj přítel ho má taky rád. :D Njn, má dobrý hlas... ale to je asi všechno. Uvidíme, jak dlouho v hudbě vydrží...
A co se týká vystoupení na Grammy. Asi nejlepší byla Madonna - co se show týče, playbackový zpěv nelze chválit, opravdu ne. Zato vystopení Beyoncé ve společnosti Eda Sheerana = geniální pocta Stevie Wonderovi! (youtube záznam - radši rychůe, dokud to tam ještě je ;)). Překvapivě dobré výkony předvedly i Lady Gaga, Sam Smith, Rihanna v doprovodu Kayneho Westa a Paula McCartneyho. A jedním z nejhorších vystoupení byla Katy Perry, té by možná měl být svěřen zbrojní průkaz, ale ne pro zbraň, ale pro použití zpěvu - vážně.

Katy Perry udělala pořádný vítr už minulý týden při SuperBowlu, na který se taky jen tak nezapomene - alespoň v tomto roce. Kdo vyhrál Superbowl? To je jedno... :D Byla tam Katy Perry - ale to je taky jedno. Ani playback ji nezachrání.

Samostatnou kolonkou je Madonna. Ta paní nemá styd. Absolutně žádný... žádný! k vystoupení na Grammy jsem se vyjádřil a teď nový song. Možná bych se mohl vyjádřit i k novému albu, které již uniklo na net a přitom vychází až příští měsíc. :D Já ho teda ještě neslyšel - a nějak ani není chuť, abych byl upřímný. A teď k tomu songu konečně. Jako první dostal zelenou song "Living For Love". A musím uznat, že to není vůbec špatné - krapet lepší než všelijaké pokusy od Gagy z desky "Artflop". A za takové iluminátské video by byla vděčná i Rihanna nebo Queen B! Přesto mi to přijde trochu přes čáru... ale neříkám, že je to zle - na to mě to až moc baví. :) Mohlo to být i horší, mnohem, mnohem horší!


A aby jste si nemyseli... dokonce jsem si poslechl i údajně nejlepší českou desku loňského roku. Mám na mysli "Na radosti" od Anety Langerové. A víte co? Je to vážně kvalitní deska. Což je smutné. Proč? Protože to myslím vážně! :( :D ... Tak dobrou desku jsem nečekal, a ještě k tomu v českých vodách. Směs popu a folku zabrala a já tomu dávám zelenou.

Hmmm... tolik asi mé vyjádření od Vánoc... A jelikož jsem vám zapomněl popřát vše nejlepší do nového roku, tak to přeji teď - Vše nejlepší do nového roku. :D

Beyoncé & Madonna: kdo z koho?

29. listopadu 2014 v 12:59 | Usher
Název článku je spíše jen tak vymyšlený, protože jsem nevěděl, jak tyhle dvě věci zapasovat k sobě. :D Dvě královny hudbu přichází s novinkami. Beyoncé vydala novou Platinovou verzi svého rok starého alba "Beyoncé" a s tím samozřejmě přišlo i promo video a to k songu "7/11". Nová verze alba obsahuje pouze dva nové songy a čtyři remixy, které jsou tam více méně jen pro vyplnění a přidání slavných jmen jakými jsou Kanye West, Pharell Williams nebo Nicki Minaj. Mě osobně tedy nezaujal snad žádný z těchto šesti songů. A to jako vážně... Dobře, "7/11" je prostě jen odpočinková šílenost napsaná Beyoncé, tak si říkám, proč ne... ale ten zbytek... vlastně remixy a Ring Off. :D To je prostě bída. Doufám, že Beyoncé vstane z popela a vytvoří další desku podobnou buď eponymnímu albu (Beyoncé) nebo předchozímu "4". No, nechám se překvapit... a jen pro ukázku přikládám nové video k "7/11", které nečekaně hodně uspělo v konkurenci na youtube... takže můžeme očekávat, že si Bey zase před Vánoci vydělá na chleba. :D


A druhá zmiňovaná - Madonna, prozměnu nechala uniknout dva nové songy, aby viděla reakci veřejnosti. A za sebe můžu říct, že obojí jsou to konkurenceschopné pecky. Sice je to zase elektro jako svině, což už k madonninu věku moc nejde, ale proč ne no... Rebel Heart je boží skladba. Tu jsem si oblíbil na první poslech! Jak mi do teď bylo nové album Madonny ukradené, tak ho teď budu asi také očekávat, protože pokud to bude v takovém stylu, tak to bude skvělé! :) Přidám vám tady odkazy na songy, ale nevím, jak dlouho budou funkční...


Tak co myslíte? :)

Beyoncé everywhere

10. října 2014 v 21:07 | Usher
Po čase jsem tu opět s nějakým tím článkem. Nic světoborného to nebude. To nečekejte! :D Já si jen prostě nemůžu nechat pro sebe pár videjí z živáku Beyoncé & Jay-Zho. Jejich nejvýdělečnější tour roku byla boží. Neviděl jsem to naživo (což lituju), ale dle videí, co jsem viděl na youtube, tak vážně bylo o co stát. Ale zvláštní je, že nejlepší - bezkonkurenčně byl poslední koncert, který se uskutečnil v Paříži. A s tím také souvisí téma, podle kterého jsem pojmenoval článek. Beyoncé s manželem se do francouzské metropole zamilovali. A to natolik, že by zde chtěli žít. Nejlépe přímo někde v centru, poblíž zámku prezidentů. Bylo by to docela fajn... proč? Protože bych měl větší možnost potkat Beyoncé (já vím, že se mi to nestane :D) "jen tak"(s dvaceti gorilama může být lehce přehlédnutelná) na ulici. Prostě by to bylo fajn. :P

A teďka zpět k tour. Bey předvedla skvělé výkony, ale jak jsem již psal, bezkonkurenční byla Paříž. Odtud také pochází nové oficiální live video Bey feat. Nicki Minaj a jejich remixová verze Flawless, která si našla umístění i na oficiálním VEVU. Upřímně Flawless zbožňuju, ale Nicki mi tam silně vadí. Proto tu jejich remixovou verzi moc neposlouchám. Ale prostě tohle, tohle bych chtěl zažít. Tyhle dvě spolu. To bych se zbláznil! :D Větší energii už by mi dala jen kombinace Beyoncé s Demi Lovato. To bych měl stoprocentně srdcovou příhodu a musel bych do nemocnice! :D

Niceméně vraťme se k tomu Flawless s Nicki Minaj. Upřímně, kdo ten song nezná ani v originále, ten to uprímně nevydrží. :D Mě se tento song líbil hned. Ulicový hip-hop urban. Je to jedna z mých nejoblíbenějších od Beyoncé!


Před společnou tour s Jay-Zem měla Bey svou tour nazvanou Mrs. Carter Show Tour. S touto šňůrou se podívala i k našim sousedům. Jenže v Bratislavě byla více než půl roku před vydáním nejnovějšího alba. A tak není divu, že nezazněl ani jeden nový song. Ty měli možnost slyšet live jako první fanoušci v USA, kde se tour prodloužila o dva první měsíce tohoto roku. A z těchto koncertů také vznikla jedinečná směska live videí, které Beyoncé (v podstatě) prodala HBO, které z toho udělalo 10 videí rozcamraných přes celé léto a nazvali to "Beyoncé X10". Celý set videí vám vkládám níže. A kterých 10 songů se zde zařadilo? ... takže od začátku "Run The World (Girls)", "Haunted", "Drunk In Love", Flawless, "Get Me Bodied", "Blow", "Partition", "1+1", "Heaven" a "XO". Co se týče choreografie, tak byla rozhodně lepší než při I Am World Tour! A upřímně... někdy se až divím, kdy Beyoncé dokáže zpívat... já bych třeba při skákání nezazpíval nic.
A kdybych tady měl upřednostnit nějaké songy nad ty další, tak by to byly asi tyto - Drunk In Love - Ne, že bych ji miloval nejvíce... ba naopak, tento song se mi trochu ohrál. :D Ale prostě, ta emotivní chvíle, kdy se na konci Bey s Jayem obejmou je prostě cute. Flawless - to prostě nesmí chybět, už kvůli té choreografii. :) Blow - ten song mám čím dál tím radši. Je to plazivý sexy song, ale komu to vadí. :D Mě rozhodně ne! A v některých chvílích mi ten song přijde i lépe zazpívaný než na albu, což je zajímavé. Zařadil bych sem i "1+1", nebýt balady "Heaven", která to jednaplusjedničce natřela docela silně. Má to strašně silný text a ti brečící fanoušci tomu taky dali atmošku. A celkově je tohle asi jeden z nejvíce emotivních songů v celé diskografii Beyoncé. Strašně silný song, který dokáže navodit smutnou náladu - díky obsahu se to dá čekat... A nesmím opomenout ani "XO", což je zlatý hřeb.

Okey, tak zrovna tohle video, o kterém jsem se tu rozepsal tak dlouze nejde vložit, takže zde odkaz! :D Ještě jsem tu chtěl dát i Pretty Hurts live, protože to zpívá strašně málo a je jen jedno +- kvalitnější video, ale to sem taky nešlo dát, takže kdyžtak tady - je to druhá část videa, v první rappuje Jay... ale druhá část je hlavní! :D

Tak jsem se tady dneska vyřádil na Beyoncé - na článku, který možná nikdo nepřečte, protože se mi zdá, že ona tady moc lidí nezajímá, což je chyba. Ale budu rád alespoň za pár komentářů. :D A kde si pustí videa, tak tomu budu taky vděčný. :D Zase tu beztak chvilku nebudu, tak alespoň máte, co dělat. ;)

Go Go Go...

29. září 2014 v 17:18 | Usher
Hou hou... jsem tu jen na skok! :D Jsem v práci, vlastně bych tady ani být neměl, ale nestíhám, tak jsem si řekl, že si dám pauzu, to dává rozum ne?! :D Prostě musím, už mě z té práce bolí hlava... čumět furt do kompu a dělá stejné kraviny dokola...

Ale kvůli tomu nepíšu. Jde o to, že jsem se sekl! :D Ehm, četl jsem článek u Ennie, tak mě napadlo, že přidám toto video. :D Jaksi se mi stalo, že jsem si místo nového songu od One Direction stáhl nějakou Norksou skupinu. Ale ten song se mi strašně líbí. :D Dokonce jsem si až do dnešního dne (kdy oficiálně vyšel nový songl 1D) myslel, že poslouchám vážně ten song od 1D. Ale vysvětlilo mi to, proč jsem nepoznal ani jeden z těch hlasů. Nj, nikdo není dokonalý... Každopádně bych vám chtěl ukázat ten dobrý song, který se mi (v domění, že to jsou 1D) fakt zalíbil. Je to nějaká skupina The Main Level a song se jmenuje "Go Go With You". Ehm, a našel jsem si tam i alternativního Liama :DD ...


No nic, jdu dál pracovat, ať ten můj dnešní přesčas nemusí být až tak přesčasový. :D Ale tohle jsem tu prostě musel dát! :D

Po dlooouhéé době...

17. září 2014 v 21:54 | Usher
Nebojte! Žiju! :D ... Ne, nevykašlal jsem se na tady na to... jen prostě, není chuť, ani čas...
Doufám, že to chápete :P ... Vždycky přijde ta chvíle, kdy musím na blog přidat každou kravinu a pak je tu taky ta druhá, kdy si dám osobní volno. :D To jsem si dal teď a nevím jak dlouho potrvá...

Jinak v mém životě asi nic nového. No ale jedno jsem tu nepsal... od dubna už v podstatě bydlím s přítelem. :D Vím, že vás to všechny stráááášně zajímá, proto jsem to tu napsal až teď. ;D Proto možná taky není čas na blog. Je fakt, že počítač mám u mamky (doma 2 :D).
V práci je to samý spěch a shon a teď tam na to ještě nějakou chvíli budu úplně sám, takže se opravdu "těším". :D To bude zase něco na mé kardio stresové srdíčko, zas se z toho poseru. No ale budu silný, přežiju to - ne, že by mi zbylo něco jiného. :D

A co se hudby týče. Poslouchám pořád to samé dokola, ale stáhl jsem si nové Maroon 5 a líbí se mi, ale poslouchal jsem to zatím tak jednou/dvakrát/třikrát. :D ... A dneska jsem si stáhl Jennifer Hudson, tak jí teď poslouchám... je to po dlouhé době (naposledy Beyoncé) docela fajn RnB album. :) Mimochodem očekávám listopad - proč asi?! :D Vyjdou ONI! Ano, nový Van Dajrekšn (One Direction). Vím, že se na ně všichni těšíte jako já! Si pište! :D ... První song "Fireproof" není úplně největší skvost, ale zvykl jsem si :D A upřímně, až napotřetí jsem rozeznal Liama!!! Na potřetí! Chápete to?! :D ... Ok, dost přebytečného kidání sraček.
Samozřejmě vám tu ten song dám, aby jste si ho poslechli! (pokud teda budete chtít... a Ennie to má povinné :D)


Trochu toho Česko-slovenska

19. července 2014 v 13:55 | Usher
K tomuto článku mě inspirovala Ennie, nebo spíše její odkaz na song "Zombie" od Lucky Vondráčkové v jednom z jejich článků. Řekl jsem si, že bych mohl udělat článek, kde vám ukážu songy či interprety, které mi z ČR a SR nevadí poslouchat. Ba naopak, někdy si je i rád pustím, ale spíše jen na youtube, protože je stáhlé nemám.

Asi to zrozdělím a každý hudební žánr bude mít svůj kousek. Tak to bude asi nejlepší, alespoň to nebude (snad) vypadat tak divně. Některé songy se vám stopro líbit nebudou. :D Ale pokud jo, budu rád...

Logicky začnu s POPovými skladbami... těch je v ČR a SR poměrně málo. Nebo spíše - je jich tady dost, ale u nás frčí styl popu alá Klus, což moc nežeru, ale tady jsou songy, které si podle mého zaslouží pozornost, protože jsou prostě dobré, a i když nejsou třeba nejnovějšími hitovkami, mě to nevadí, já s na ně někdy čas udělám. :)

(pokračování v celém článku...)

To NEJ pro mě

18. července 2014 v 23:36 | Usher
A ještě jeden článek si dnes dovolím... bude to taková blbůstka. Vypíši svoje nej... pamatuju se, jak se tohle dělalo jako řetězáky. To byla ale volovina. :D A já s tím teďka tak blbnu! No, ale kdyby někdo, někdy chtěl vědět, co mám rád... :D takže v podstatě naprosto nepodstatný článek. :D

Nejoblíbenější jídlo: Krom řízku s bramborovou kaší asi palačinky s kuřecím mase, kari omáčkou a ananasem :3
Nejoblíbenější barva: žlutá, modrá - azurová, tyrkysová
Nejoblíbenější sport: kdyby mě sport bavil, tak asi hokej? :D ... ale já skončil tak leda u ringa :D to mi šlo, a bavilo mě to :D
Nejoblíbenější holčičí jméno: Lily, Christina, a pokud nějaké české tak asi Barbora
Nejoblíbenější klučičí jméno: kdysy dávno bych řekl Daniel, teď už ne :D ... takže Chris a David
Nejoblíbenější oblečení: poslední dobou moje pyžamové kraťasy a tričko s cookie monsterem :D
Nejoblíbenější zmrzlina: když pomyslím na to, kolik šmoulů zahynulo při výrobě šmoulové zmrzliny :D ... ne, já preferuji pistácii, malinu, citron a z těch "obyč" vanilka a jahoda
Nejoblíbenější značka: Apple?! je k nakousnutí...
Nejoblíbenější vůně: David Beckham - Classic, Intimentaly

Nejoblíbenější zpěvák: Eminem, neasi :D
Nejoblíbenější zpěvačka: Beyoncé, že by?! :D
Nejoblíbenější skupina: Simple Plan, ano, ještě pořád jsou pro mě více než One Direction :D
Nejoblíbenější album: Těžké vybrat, ale asi nějaké od Beyoncé, asi určitě :D Buď "Beyoncé" nebo "B'Day"
Nejoblíbenější song: "Halo" od Beyoncé

Nejoblíbenější herec: Normálně bych řekl Deppa, ale jak nad tím tak uvažuju, tak dám Justina Timberlaka :P
Nejoblíbenější herečka: Tady je to jednoznačně Jennifer Aniston
Nejoblíbenější film: Millerovi na tripu
Nejoblíbenější seriál: Gossip Girl, pořád a stále ♥

Nejoblíbenější věc: iPod! :D Bez něj ani ránu.
Nejoblíbenější místo: hmmm... já jsem všude zdejší, všude se mi líbí :D ale musí tam být soukromí.
Nejoblíbenější restaurace: Café Au Pére Tranquille - v Ostravě, bombová, nejdokonalejší, moje nejoblíííbenější ♥
Nejoblíbenější obchod: oblečení - Reserved / potraviny - to je fuk, třeba Albert :D

To jste všechno určitě potřebovali vědět, já vím! :D Ale prostě, musel jsem si to sem dát... jen tak, protože se mi to prostě zachtělo sepsat. :D A aby toho nebylo málo, dám tu k tomu ještě song. Překvapivě to nebudou One Direction ale Beyoncé a již zmíněné "Halo".


 
 

Reklama

TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present