ME & my gup

Albums... albums everywhere...

14. ledna 2014 v 22:26 | Usher
Když už jsem mlel před nedávnem o těch albech, tak si dneska dovolím jednu aktuální fotečku. :D Dneska jsem zase po dlouhé době (cca 5 dnů :D) zašel do Bontonlandu, protože mi volali, že jim přišla nová Beyoncé, takže jsem si jí úspěšně vyzvednul = koupil. Krom Beyoncé jsem si udělal ještě další radost v podobě "bestofka" od Kylie a alba "Den otevřených dveří" od Verony. Spokojenost na max! :D

Níže tedy moje aktuální sbírka cdček. Úmyslně jsem tam nezařadil Lucku Vondáčkovou a Sámera Issu... Lucku bych tam možná ještě dal, ale Issu ne :D


Beyoncé - I'm... Sasha Fierce, B'Day (Deluxe edition), B'Day, 4 (Deluxe edition), Beyoncé (visual album), I'm Yours, Dangerously in Love, Cher Lloyd - Stick & Stones, Justin Bieber - Believe, Eminem - Encore, The Marshall Mathers LP 2, Ashley Tisdale - Headstrong, Guilty Pleasure (Limited edition), Demi Lovato - Demi, Unbroken, Britney Spears - Circus, Nicki Minaj - Pink Friday: Roman Reloaded The Re-Up, Pink Friday, Ellie Goulding - Halcyon Days, Sarah Connor - Naughty But Nice, Simple Plan - Still Not Getting Any..., Get Your Heart On (French deluxe edition), Simple Plan, Kylie Minogue - The Best Of Kylie Minogue, Spice Girls - Greatest Hits, Lily Allen - It's Not Me, It's You, Verona - Den otevřených dveří, One Direction - Up All Night, Jamie Cullum - The Pursuit, Take That - Progress, Christina Aguilera - Lotus, the Pussycat Dolls - PCD (Czech version)

Takže asi tolik no... Snad brzo přibydou další členové do klubu! :3 :D

Když se řekne alba + Nová Ellie!

7. ledna 2014 v 20:22 | Usher
Takžeee... mimo to, že jsem zase o rok starší jsem si uvědomil, jak moc mám rád Ellie Goulding. Dokonce mi něco říká, že se mi zalíbila tak moc, že se dostala před mnoho ostatních.
Vlastně tento článek bude jen o Ellie Goulding, protože v něm jde hlavně o její nové video k songu "Goodness Gracious", což je další ze singlů z úžasného alba "Haylcyon Days". Jsem čím dál tím radši, že jsem si ho koupil. Jedno z mála alb, které jsem si hned zamiloval... Jo a jen tak pro zajímavost mé nejoblíbenější alba (to aby jste zase po dlouhé době viděli, co nejradši poslouchám - i když už jste to tisíckrát viděli :D):

1. Beyoncé - B'Day
2. Cher Lloyd - Stick & Stones
3. Simple Plan - Get Your Heart On
4. Justin Bieber - Believe
5. Ashley Tisdale - Guilty Pleasure
6. Eminem - Recovery
7. Beyoncé - Beyoncé
8. Ellie Goulding - Halcyon Days
9. Beyoncé - 4
10. Demi Lovato - Unbroken
11. Simple Plan - Still Not Getting Any
12. One Direction - Midnight Memories / The Pretty Reckless - Light Me Up
13. Nicki Minaj - Pink Friday Roman Reloaded
14. Britney Spears - Femme Fatale
15. The Saturdays - On Your Radar / Eminem - Curtain Call
16. Beyoncé - Dangerously In Love / MS MR - Secondhand Rapture
17. Beyoncé - I'm... Sasha Fierce / Simple Plan - Simple Plan/ Rihanna - Good Girls Gone Bad
18. Demi Lovato - DEMI / Britney Spears - Circus / Lily Allen - It's Not Me, It's You
19. One Direction - Up All Night / Tinie Tempah - Disc-overy
20. Eminem - The Marshall Mathers LP 2 / Lana Del Rey - Born To Die

* červené označení = alba, které úspěšně vlastním (alba nejsou seřazeny úplně přesně, jinak by všechny Beyoncé byly první :D tak jsem to trochu rozházel...)

No, tolik asi k žebříčku. :D Samozřejmě alb mám více, než jen ty, co jsou označeny, ale tyhle, co jsem tady napsal mám prostě bezprostředně nejradši! Ano, je tam Bieber a One Direction... a co? Vadí to někomu? ... si myslím! :D

Tak jelikož jsem z článku o Ellie udělal úplně něco jiného, tak Vám alespoň na konec dám to slibované video! Je úžasné, barevné, stylové a vymazlené! :3 Tak pište názory!


Pár hvězdiček, co zazáří v tomto roce

2. ledna 2014 v 22:55 | Usher
Zdravím v novém roce! :) V Praze bylo blaze, ale je čas vrátit se zpět na zem. Zítra do práce... ach jo, ještě, že jenom na jeden den. :) ... Co se týče hudby v roce 2014. Už to nebude tak úžasné jako minulý rok... vlastně celkově vzato se nebude nic moc dít. No, jedno je jisté, pokud tento rok někdo album vydá, mělo by mít rozhodně větší šanci na úspěch, než tomu bylo loni, kdy se alba vydávala jedno za druhým, jako na běžícím páse.

U mě jsou v čekače snad jen dvě alba, to první je druhé album anglické Cher Lloyd, a tím druhým je novinkové album Lei Michele. Chtěl jsem s poslechem Cannonball a Battlefield čekat, ale nevydržel jsem to a dneska jsem si ty songy stáhl. A musím říct - klobouk dolů! Fakt je to super. Cannonball už jsem zde před časem dával... a pořád se mi líbí. No, celkově vzato se do Lei asi vrazilo hodně peněz. Stačí se kouknout na jména, které jsou na albu. Tak namátkou pár těch jmen vyberu a do závorky vždy připíši pár jmen slavných, se kterými spolupracovali, aby jste si dokázali udělat obrázek o tom, co nás čeká. Jsou tam tedy například Sia Furler (Rihanna, Beyoncé, Britney Spears,...), Benny Blanco (Katy Perry, Ke$ha, Britney Spears,...), Stargate (Rihanna, Ne-Yo, Beyoncé, Selena Gomez,...), Chantal Kreviazuk (Kelly Clarkson, Hilary Duff, Drake,...), The Messengers (Justin Bieber, Big Time Rush, The Wanted,...) nebo třeba Christina Perri, jež vám asi také představovat nemusím. Prostě to bude mega! O to lehčí to bude mít v tom, že výjde v pusto prázdném období (zatím!).(tento článek byl směřován na alba, ne na singly, těch bude jak hub po děšti, všichni budou chtít aby se jejich loňské podzimní a zimní desky prodávali!)

No, jinak nic zajímavého... ale to všechno se může změnit. Vždyť je přeci jen začátek roku. Začínáme na novo! Tak užívejte nového roku! ;)

To nejlepší, nejlepší, nejlepší...

29. prosince 2013 v 23:59 | Usher
Hi guys...

Jaksi jsem zapomněl přidávat. I know! Ale prostě, nejde to nepopřát Vám do nového roku. Vím, že je to předčasně, ale na blog se asi do konce roku už nedostanu. Tak bych vám chtěl popřát již nyní.

Vše nejlepší, ať se vám v novém roce povede vše, co budete chtít. Přeji vám aby každá chvilka byla tou nejlepší vašeho života. Každý moment tím nejlepším zážitkem. Aby bylo ve vašem okolí především štěstí, láska a pokora. Vy sami aby jste byli zdraví a měli svou drahou polovičku a spolu šťastnou budoucnost. Přeji vám prostě krásný, veselý, úspěšný a hlavně povedený rok 2014! Protože to, co se dělo v roce 2013 se již nebude opakovat a navždy zůstane v našich srdcích. ♥ Vše nej, nej, nej nejlepší!

Nikdy mi nešly takové články. :D No, ale alespoň jsem vám popřál a ze myslím to upřímně, ne tak, jako pan prezident, který nám bude mumlat 1.ledna. No, to je jedno...
Jako bonus jsem se rozhodl dát sem ideální songy na párty konce roku 2013! Myslím, že tyhle songy by asi mohly udělat důstojnou tečku za starým rokem. :) Možná tak každý z vás něco najde...

Nejdříve to, co se mi z tohoto roku líbilo (potažmo co tu prostě musí být, i kdyby se mi to nelíbilo :D):

je toho více... ale tohle je asi základ... a teď...

...Ten zbytek, co se vždy na párty hodí - zvlášť, když je silvestrovská! ;)
No uznávám, je toho o moc více, než jsem tady dal... ale já dal jen náznak. Doufám, že se alespoň nějaký z těch songů bude hodit a že si zde každý najde to své! :) Tak užívejte konce roku!

Jinak, já zítra frčím směr Praha. Tak proto tady nebudu... vracím se ve čtvrtek, ale v pátek jdu do práce, takže tu stejně psát nebudu... možná až o víkendu. ;) Tak se mějte krásně!

---------------------------------------------------------------------------------------------

A ohledně dárků... No, dostal jsem přesně to, co jsem chtěl. :D Krom kosmetiky a takových blbostí i cdčka samozřejmě. Jaké? Ty, které jsem chtěl... Eminem, Demi, Ellie... a nyní budu dokupovat novou Beyoncé. Pokud jí teda seženu. Ono je to docela nadlický výkon. A ještě jsem dostal DVD Beyoncé Life is but a dream a také knihu "Beyoncé". :3 Takže radost!

Tolik asi k Vánocům, novému roku a svátkům! :)

PF 2014

Přátelé držme se! :D

11. prosince 2013 v 21:55 | Usher
No, nečekejte žádný zdlouhavý článek. Jde spíše jen o malou, ale velice zásadní zprávu! Teda alespoň pro mě. Neuhádnete, kdo se po dlouhém čekání hlásí o slovo! Nehádejte, řeknu vám to! Ashley do totálního ticha vystřelila cover svého údajného nového singlu, který oficiálně vyjde 16.prosince na iTunes. Řeknu vám, že jsem se už dlouho takto na žádný song netěšil! Už ten cover je boží! Nebo spíše Ashley na něm... Ach! ♥ :D ... Celkově vzato jsem tu chtěl dát dneska videoklip k Perfume od Britney, ale na ten kašlu, tohle je rozhodně přednější.


Co říkáte na cover?! :)

"Frooouznnn" [Frozen]

9. prosince 2013 v 20:37 | Usher
Dnešní článek bude asi trochu chaotický. Poslouchám Lanu Del Rey a dávám asi více pozor na hudbu než na to psaní. :D Každopádně, jak už možná některým z vás název článku napověděl. Dnes bude řeč o americkém pohádkovém příběhu od Walta Disneyho. Řeč je o filmu "Frozen" - v češtině se film jmenuje "Ledové království".

Tato filmová pohádka je zase po delší době film, který se mi zalíbil. :) Pokud tedy nepočítám Millerovi na tripu.


Když se na film podívám blíže. Beru jej spíše jako muzikál. Protože songů v tomto snímku zaznělo více než dost. Hlavní hrdinky, tudíž dvě princezny nadabovaly a nazpívali Kristen Bell a Idina Menzel. Obě odvedly skvělou práci. Nicméně já se těšil na song "Let it Go", který je rovnou i promo songem k filmu. Promo verzi má na svědomí Demi Lovato. Originální filmový song je v podání Idiny Menzel. No, čekal jsem tu Demi alespoň v titulkách... ale v ČR jsem se tedy nedočkal, místo toho jsem si poslechl tento song ve španělské verzi. :D

K filmu jako takovému bych snad řekl (napsal) tohle: Je to příjemná rodinná podívaná. Není jako ostatní pohádky. Našla kouzlo být první svého druhu. Není to typická předpovídatelná romance. Ano, láska je tam sice jako hlavní motiv. Nicméně se zde řeší i vztahy mezi lidmi, přetvářka a celkově si myslím, že to těm malým prckům, co mají zadky přilepené na sedačkách rozhodně má co říct. Umí to podat, velice poutavým příběhem, tvář světa. Jak se někteří lidé chovají a že ne každý je takový, jak se na první pohled zdá. Samozřejmě, že i v této pohádce jsou kouzla... bez nich by to ani nešlo. No, a je jich tady docela dost... vlastně, ono celý film je tak trochu magický. :D
Příběh Vám prozrazovat nebudu. Je to totiž napínavé a příjemné! :) Sám jsem nevěděl, jak to přesně skončí. Na tuto pohádku se v budoucnu ještě rád kouknu. Zůstane v srdci, stejně jako osůbka, se kterou jsem film viděl. :)

Prostě a jistě, moje první recenze na film. "Recenze" - toto slovo zde asi není na místě. :D Spíše jsem jen zase napsal svůj názor. :) A Vám můžu říct jediné... Zvedněte své ctěné zadky a jděte na ten film! Ten film si zaslouží být v českých kinech úspěšnější než ta ...ovina Hunger Games! -_- Jo! :D

Procentuální hodnocení filmu: 85%

I want!

13. listopadu 2013 v 21:10 | Usher
Strašně, strašně, ale vážně strašně moc si přeji aby Beyoncé konečně vydala nové album. Už na něj čekám až moc dlouho a to čekání je namáhavé, doufám, že to pak za to bude stát. Každopádně tady alespoň malá chuťovka... pro mě teda. Nevím jak pro Vás. :D Oficiální video k písni Standing On the Sun, která byla promo songem ke kampani pro obchodní řetězec módní značky H&M. Mě se ten song strašně líbí, ale existuje hodně verzí songu, tudíž je jen otázka, který je ten pravý. Nicméně tohle video je taky velice divné. Je sice dlouhé, ale hodně záběrů se v něm opakuje. Každopádně se mi to líbí! Více takových songů... nebo jinak, alespoň nějaké songy! :D Prahnu po nich!


Co na to říkáte? :) Ehm... a za tu kvalitu nemůžu, lepší není. To video totiž uniklo neoficiálně. Nemělo se vůbec dostat do oběhu, ale jaksi se to zase zvrtlo (ne, že by mi to vadilo!). Bey to tu sluší...

A když už jsem u "Queen Bee", tak nesmím opomenout ani ten dojemný okamžik, kdy na koncertě australském Perthu pozvala na pódium slepou holčičku. Nejdříve (ještě dokud stála v hledišti) si s Beyoncé zazpívala "Irreplaceable" a pak spolu byly na pódium. Na jednu stranu té holčičce nezávidím, to jaký život musí žít a na druhou stranu - proboha, hladila jí Beyoncé a pak s ní ještě zpívala. Zdechl bych. :D Nicméně jde vidět, že Beyoncé přece jen dobré srdce má. :)
A tím bych dnes uzavřel své "moudrosti". :D

Mtv EMA: Tak jak jsem chtěl...

10. listopadu 2013 v 23:21 | Usher
Juch juch... Mtv European Music Awards jsou pomalu a jistě u konce. Dopadlo to tak, jak jsem chtěl. Nebudu se k tomu vyjadřovat nějak moc dlouze, ani videa dávat nebudu, protože na netu ještě žádné nejsou. A pokud ano, tak low kvality. Ale to je jedno, každý si to umí na druhý den najít na youtube. :) ...

Hlavní kategorie, tedy male vyhrál Justin Bieber, což nikoho npřekvapuje, možná... a za female si cenu odnesla Katy Perry, za což jsem docela rád. V nominaci byly ještě Taylor Swift, Selena Gomez, Miley Cyrus a Lady Gaga... no prostě horší už to být nemohlo, myslím, že vyhrála nejlepší varianta, i přes to, že Katy moc zpívat neumí :D
A z těch mých "zlatíček" vyhráli oba ve svých nominacích! Eminem za best hip-hop, což se dalo čekat a Beyoncé za best live, což jsem taky očekával! No uznejte, kdo zpívá lépe než ona?! ;) Linkin Park pak vyhráli za best world stage.

Co mě překvapuje byla kategorie "biggest fans" to totiž vyhráli Tokio Hotel... což nechápu, vážně. A boj v alternativě ve velké konkurenci vyhráli 30 Second to Mars. I když jsem to asi o trochu více přál Paramore, bohužel, tak příště. No nic, kdo jste se nedívali o nic extra jste nepřišli... Eminem byl sice good a dokonce i Miley se předvedla v dobré pěvecké formě - předvedla vystoupení s písní Wrecking ball, jejíž video se stalo rovnou videem roku. Proč ne, každý rád vidí holku lízat kladivo. :D ... Ale Katy to své docela zabila, jako vždy. Bruno Mars, jež se ve středu předvedl v Praze live zazpíval svou novinku "Gorilla", tak jako, dalo se. Mimochodem vyhrál v kategorii best song. Zazpívali také Imagine Dragons jejich pecku "Radioactive".A na samý závěr večera zavilo čtyřhlasem duo (myšleno ony + playback) Icona Pop.

Z dalších kategorií bych určitě vypíchnul best electronic, kde vyhrál Avicii. Kompletní výsledky ZDE.
No nic... tolik asi o MTV EMA 2013. :)

Milý Ježíšku...

10. listopadu 2013 v 20:29 | Usher
Ne, nedělám si srandu! :D Vánoce se blíží rychlým tempem. Tak i já uvažuji o tom, co si tento rok naježím. :D Na dárky pro mě rezignovali snad skoro všichni. Tudíž alespoň já si chci udělat radost... Mamce budu kupovat nový sporák. Sobě snad nějaké to oblečení a hlavně CDčka! :D :3 ... Ale ještě pořád silně zvažuji, co si koupit! Chybí mi toho opravdu moc! Každopádně nejžhavější adepti pro mě jsou nyní nový Eminem (který se podle mě faaakt povedl) a Halcyon Days od Ellie Goulding! Dalšími adepty jsou One Direction, Demi Lovato a v neposlední řadě The Saturdays. Bude to těžké rozhodování. Už protože Eminem a Ellie jsou docela drazí :/ ... no ti ostatní vlastně taky. :D

Každopádně, stejně jako i minulý rok jsem již začal koukat na "album unboxing" videa, která mě dokáží nesmírně navnadit. Asi se počůrám radostí, když to budu mít pod stromečkem. :D Nejradši bych tam měli všechny ty alba, ale tolik se mi do toho vrazit nechce. Určitě koukněte na ty unboxing videa níže! Myslím, že je o co stát! :D

Dopředu upozorňuji, že u všech videí jsem měl vyplý jejich zvuk, protože jsem poslouchal svoje, takže bych Vám radil to samé. Protože nevím, co by na Vás mohlo při koukání vyskočit. :D

Unboxing deluxové i standartní verze nové desky Eminema. Logicky bych bral deluxe, už proto, že mé nejoblíbenější songy jsou právě na ní. :D Strašně se mi líbí, jak je to udělané! Strašně moc!


Moje fešn: Nevím nic o módě...

3. listopadu 2013 v 18:25 | Usher
Hoho... sliboval jsem připitomělý článek o něčem, jako je móda, oblečení a tak. :D Nechápu, jak se k tomuto článku můžu přemluvit, ale dobře... napíšu jej. No, poslouchám u toho Artpop od Gagy, takže je už možné opravdu vše. :D

Mohl bych tady na několika řádcích psát o všech stylech, co se mi líbí a nelíbí, ale dělat to nebudu. A nebo? :D Ne, nebudu... a nebo? Ne, opravdu nebudu! Jen se vyjádřím k některým divným věcem. Třeba legíny -_- u některých lidí by se měli zakázat. Stejně tak jako by se měli zakázat podprdelníkové gatě - co to je sakra za módu... dokud to ještě bylo v míře snesitelnosti, bylo to fajn, ale Bieber zavdl zase úžasný trend mít rozkrok pod kolenama. No... mám rád kalhoty trochu níže, ale takhle to je opravdu až moooc! Pak je zde velké uskupení lidí zvaní hipsteři. Jejich módu se snad ani neodvažuji komentovat. Ale ti už taky někdy zacházejí do extrémů. Ne všechno, co si na sebe vemou je dobrá volba. Ale to je fuk, nebudu nikoho soudit. Módě rozumím asi tak jako sportu = vůbec.

A teď k mému šatníku :D ... No celkově vzato jsem se chtěl pochlubit jen jednou věcí. A to novou košilí. Modro-zelená, kostkovaná... poklad mezi poklady :D Strašně se mi líbila hned na první pohled. Sedla mi a prostě :3 Líbí se mi! Netřeba slov. A cena? 549,- na košili se mi to zdá být docela dost... ale v dnešní době je to asi hranici normálu. O to více mě dorazila cena kalhot, ty mám prozměnu za litr bez koruny, tudíž 999,-. No dnešní svět je strašně předražený. Stačí jen vyšitá značka a je to finančně o několik stovek výše. Je to hnus. Vážně je! Na fotce níže máte teda obě dvě "nově"(už to bude skoro měsíc :D) zakoupené věci. Snad se budou za ty prachy líbit... mě se líbí. A okolí si zatím taky nestěžovalo. :D Jinak oba kusy hadru jsou z Reservedu, ale to Vám asi při pohledu na obrázek došlo...


Sliboval jsem tento infantilní článek a tedy je... příště si radši rozmyslím, co píšu. O módě nevím nic a ještě můžu působit jako totální idiot. :D Tak jednou za dlouhou dobu takový článek doufám nenaštve.
A což se Gagy týče, jíž poslouchám při psaní tohoto článku, vnímám to jako Warrior od Ke$hy, tudíž nějak... album, které pro mě nemá žádnou hodnotu. Možná tomu příjdu na chuť nebo ne. Ale neoslovuje mě to. Je to příšerně moc elekro, taneční a přeprodukované.

Takže asi tolik k tomu článku. :) Hezký zbytek neděle.

Ou Máj Gáš

31. října 2013 v 20:02 | Usher
Tak jsem se konečně dostal k novému albu Eminema... Tohle je pro mě snad nejočekávanější album tohoto roku (když nepočítám Beyoncé, která pořád album neozvámila). A upřímně... čekám od toho alba strašně moc! A pokud se toho nedočkám, budu moooc naštvaný. Jsem u poslechu druhého songu a je to super! Všechny dosud vypuštěné songy se mi taky líbily, tak věřím, že to bude vážně dobrá deska! Více než věřím.. já to prostě vím! :D Ty voleee Eminem tam zpívá! :O Nooo... to bude peprná recenze! ;) Každopádně celé album trvá hodinu a třičtvrtě, takže si to nejdříve pořádně naposlouchám. Myslím, že teď jde vše stranou... chudák Avril, té jsem si moc neužil :D

Nicméně, nejen o Eminemovi je tento článek. Já chci hlavně upozornit na plno dalších nových desek, které výjdou do konce roku. Desky, které by se neměly opomenout! Jaké mám na mysli? Britney Spears, Little Mix, Lady Gaga, One Direction, The Wanted, Cher Lloyd, Tinie Tempah a mnohé další, na které si teď nevzpomenu. :D

Zpět k Eminemovi.. procházím ten tracklist a uvědomuji si, jak hitové to album zase bude. Ale některé featuringy budou ultra zajímavé. Rombinace s Rihannou vyšla i minule a podle toho kousku, co jsem slyšel výjde i nyní. :) Překvapením pro mě však jsou songy s Natem Ruessem ze skupiny a Fun. a pak také song se zpěvačkou Siou. To bude zajííímavé! :)

A zpět zase k tomu co výjde... Cher Lloyd je další z těch, na které se strašně těším. Tinieho už jsem slyšel, letmo a docela fajn, ale nic z čeho bych byl úplně paf... Dalším obrovským otazníkem je Beyoncé! Na netu jsem se dočetl, že by se snad měl nový singl objevit už na konci listopadu nebo na začátku prosince, což se mi zamlouvá!
Nemělo by se ale ani zapomínat na alba, která už tento rok vyšly, protože jsou mezi nimi perly. Jako takové perly rozhodně beru alba od Ellie Goulding, MS MR a Demi Lovato. O MS MR jste asi zatím moc neslyšeli, ale jsou vážně dobří. Ale o tomto duu někdy jindy...

Na konec článku nemůžu dát nic jiného než Eminema, o které jsem se v tomto článku zmínil vážně hodně. Tady je song Survival...


Moje malá sbírka...

22. října 2013 v 19:39 | Usher
Ola, Amigo, Cao...

Děkuji za komenty k minulému článku. Určitě z toho něco pěkného vyberu. Dlouho se těším na šťavnaté recenze. Doufám, že pak nebudete zklamaní. :) No, ale nyní bych se Vám chtěl "pochlubit" svou aktuální sbírkou alb, které mám. K tomu, co je vidno na fotce myslím nic dodávat nemusím. :D
A ano... tam to, vedle Ashley jsou One Direction... ano, koupil jsem si je. Ano, cítíl jsem se hodně trapně. Ano, byl jsem červený jak rajče. Ano, je to hrozné... ale(!) to album se mi prostě líbí. Kvůli jejich druhému albu bych se asi takto neztrapňoval. Ten obličej toho prodavače asi nezapomenu... a on na mě asi taky ne. :D A jelikož do našeho Bontonlandu chodím docela často, tak je mi jasné, že se ještě dloooouho budu setkávat s hodně irocnikým úsměvem, ale přežiju to. :D Další věci asi nepotřebují ani vysvětlení. Možná snad jen ti Take That dole. Ti byly prostě tak levní, že jsem je bral :D ... Tohle album se mi líbí, tak jsem si řekl "Proč ne.", a bylo to. :) Tento týden ještě dojde z UK "Lotus" od Christiny Aguilery, ale to myslím nikoho nezajímá. :D

Nejvíce rád jsem samozřejmě za Beyoncé, Simple Plan, Ashley, Cher Lloyd a Demi Lovato. V brzké budoucnosti bych měl ještě doplnit Eminema a The Saturdays, protože to tam brutálně schází!

Tak se koukněte a kdyžtak přihoďte nějaký ten koment. :)


Pár slov o One Direction

20. října 2013 v 13:19 | Usher
Ennie mě strašně inspirovala k tomuto článku. V něm se dozvíte můj názor na anglický boyband One Direction. No, svůj názor na ně ani sám pořádně neznám. Tudíž ještě sám nevím, jak bude bude celý článek vypadat, vše ze mě bude vycucáno za pochodu. Tématicky jsem k tomuto článku udělal i banner nebo blend, nebo jak se tomu říká - už ani sám nevím, je to pracovní deformace. :D Tak tady je, a článek s mým názorem pod ním...


Svět jako by se dělil na čtyři poloviny. Ti co je rádi mají, ti co ne, ti co je neznají a pak ti, kterým jsou naprosto ukradení a těch je asi nejvíce. Já osobně patřím do skupiny "Můžu je, ale že bych musel mít vše okolo nich, to vážně ne". Jejich chování hodnotit nemůžu. Snad je Harry mi příjde jako rozmazlenec - a to ne v malém množství. Možná jim sláva stoupla do hlavy a změnili se všichni, jenže to nikdo z fanoušků nepozná, pokud není z jejich okolí. Jen oni sami ví, jak se chovali kdysy a jak se chovají nyní. Je potřeba je někdy brát i s rezervnou. Nicméně hvězdné manýry mají, protože na ně mají právo.

Jejich hudba
Muzika, kterou dělají (nebo spíše, která je jim tvořena) je dělaná na míru přímo jim a jejich publiku. Bohužel, hravé tóny, které jejich hudba obsahuje mě hrozně baví. Pracují z velkým množstvím známých producentů, které znám již od jiných interpretů. Což se týče jejich hlasů mám jasno. Liam a Zayn mají nejlepší hlas, naopak tím nejhorším hlasem pro mě je Louis, jehož hlas beru někdy jako přebytečnou jednotku. Ale věřím, že postupem času se z každého z nich stane dobrý zpěvák. Stejně tak, jako se to stalo u mnoha jiných hvězd. Některé ovšem krákají do teď, viď Katy. ;) ... Osobně mám rád hlavně debutové album "Up All Night". Ale každý má jiné chutě. ;)

Myslím, že před sebou mají ještě hodně velkou budoucnost. Otázka, jak se k ní postaví oni. A taky jak moc se z nich stanou odobné hovádka jakými již dnes jsou Justin Bieber, Miley Cyrus nebo Rihanna.

Je na člověku, jestli bude poslouchat zrovna tento boyband. Ne každému to padne do noty. Někdo je spíše na rock nebo elektro. Každý má jiné chuťové pohárky a tudíž je potřeba počítat i s tím, že ne každý je má rád. Každý může mít svůj názor, ať už jim říká zlatíčka nebo kokoti. Pořád jsou to jen lidi a jako každý, tak i oni mají svě + i -. Podtrženo, sečteno, poslouchám je a zdá se, že i nadále budu. Nevadí mi a mám je v celku i rád. Koho mám nejradši sdělovat nemusím, pokud jste četli celý článek a viděli banner. :D ... Toť prozatím vše k One Direction.

Ale zajímá mě i Vás názor. Co si o nich myslíte?! :)

Hell Yeah Nicki!

4. března 2013 v 20:14 | Usher

No nee.. Ona vypadá normálně. A je to snad i poprvé, kdy můžu říct, že jí to sluší. Nicki Minaj v posledních dnech ukazuje, že dokáže i vypadat dobře. To sleduji již od Oscarového večírku, který pořádal Elton John. Nicki tam vypadala vážně hezky a elegantně. Ve svém elegantním a zároveň stylovém vzhledu pokračuje i nadále v USáckém Idolu. Poprvé mi příjde jako dáma a ne jako rok staré žvýkačky různých barev a chutí smuchlané v jeden chuchel s velkou řití.
Plno lidí jí nenávidí a myslí si o ní jen to nejhorší. No, nejsem sice názoru, že je chytrá, ale někdy podle mě ví, co dělá. jen by se někdy teda mohla vyjadřovat jako celebrita a ne jako kýbel sraček. :D Je taky dobře, že se konečně našla v hudbě, sice zvolila tu méně výdělečnou stranu, ale alespoň něco - příští album má být vyloženě Hip Hop bez tanečních stříleček do rádia. Já jsem i celkem rád, některé songy vážně rád mám a to ať z té RnB, Hip Hop a nebo Elektro částí. Vím, že vy jí asi nemusíte, ale přežijte to, vybavte si jak otřesně vypadala před pár lety a porovnejte s těmi animacemi, co jsem zde dal. Myslím, že lépe snad ani nevypadala. :)

xoxo Usher

Barvy Ostravy s Jamiem

20. února 2013 v 20:46 | Usher
Yahooo... Tak zase Jamie Cullum v ČR, přesněji zase v mém městě! Zase bude řádit na Colours of Ostrava... Jsem rád. Vážně rád, ale přece jen, není to Beyoncé, na jejiž koncert v Bratislavě se zase nepodívám, protože se lístky vyprodaly za 45 minut -_- .. Ale od toho radši pryč!
Myslím, že 4 roky po návštěvě Jamieho bude i tento rok zase o co stát. Jamie vydal nový singl. A co přichází vždy se singlem? Album! Takže už se těším na další CDčko - tento rok budu mít vážně žně! :D ... Docela si myslím, že mi nic nebrání tentokrát Jamieho vidět, jen to budu hodně zvažovat, jestli mi za to tak drahý lístek stojí! :D Jamie je sice skvělý hudebník, ale jak říkám, není to moje srdcová Beyoncé. Nicméně Jamie dá krom nových songů do setlistu také staré hitovky z předchozích alb - teda alespoň si to myslím! :D

Tady Vám dávám ten nový singl i s klipem. Nový song se jmenuje "Love for Sale", ten klip je brutální ale docela nechutný! Dopředu upozorňuji - Nejeste u něj! :D


xoxo Usher

Haircut :D

18. února 2013 v 18:40 | Usher

Když jde o módu, tak jsem v pěkné kaši... celkově mě ani moc nezajímá, co mám na sobě :D je mi to celkem jedno. Jednou za čas je ale chvíle, kdy si i já řeknu, že by to chtělo vypadat hezky. :D Ale to zas tak často není. Každopádně úzce s tím souvisí můj účes.. protože, když se mi nelíbí ono "háro" tak prostě na ostatní dlabu.

Mezi celebritami je plno chlapíků a "boyů", kteří se stříhají vážně dobře.. a je fakt, že jsou jen dva, u kterých se mi ty hairstyle líbí nejvíce. A sice David Beckham a Justin Bieber. Oba jsou dle mého určité "módní" ikony. Stylově jsou naprosto jinde, ale i přesto jsou tihle dva podle mě ten top. Ať se chovají sebevíce povrchně, v sekci vzhled se chování neřeší. I když je vyloženě otřesné, když vidím ty vyžehlené "bíbříky" poletovat po venku.. až se mi zle dělá. :D Myslím si, že David má celkově svou vizáž velice promakanou. Možná za to může také jeho žena, Victoria je módní ikonou a navíc teď již i návrhářkou, takže bych se neidivl, kdyby mu do toho kecala. I když, on má myslím svou hlavu a do ničeho (tudíž ani do stylu) si kecat nenechá. ;) A důkazem jejich módně založené rodiny je i malý potomek Romeo, který už má za sebou i první módní kampaň.. Ten se asi taky ve světě neztratí. :)

Jinak, ohledně fotek, snad ani nemám co říct. Snad jen, že ta horní, je focená včera - z nudy... :D

Tolik zatím o módě, nemódě :D
xoxo Usher

Taylor Swift: Moc to nechápu, ale těším se..

9. října 2012 v 19:50 | Usher

Nějak mi to hlava nebere. Kdo a co s ní prováděl? Kde je country? Je to divné, ale myslím, že se můžeme těšit na možná nejlepší album podzimu. Jenže ejhle, je v to háček. Taylor opustila svůj styl a to jí může i ublížit, ne však ve smyslu populárnosti, to vůbec. Udělala přesně to, co musí každý interpret v dnešní době učinit. Udělala juchavé a elektrické album. No Taylor, fuj! Měla by se stydět, že si nestála za svým, ale dobře no, pořád tvoří svou hudbu i ona. A tak by to také mělo být.

Co to mé oči nevidí? Produkce Max Martin a Shellback? WHAT? Jásám ještě teď. A už je mi docela jasné, kde se podělo country. Bylo spláchnuto moderním elektropopem. Producenti tohoto CD jsou totiž nejtypičtjěšími popovými guru. A tak si myslím, že tohle album bude pořádná sada.

Upřímně, obal se mi nějak extra nelíbí, ale i tak jsem si řekl, že bych si kdyžtak Taylor poslechl. Song "I Knew You Were Trouble" mě ale zaujal natoli, že se děsím toho, že se mi nová "Swiftka" bude líbit. No, ne že se děsím.. já už to prostě vím. Bude se mi líbit. Vím to už teď! :D A pochopil jsem také, proč říkala, že se její hudba bude podobat hudbě Avril Lavigne. Stejná produkce, stené čachry machry jen s tím rozdílem, že zde kapička toho country zůstala u (kdysi dávno) punkové princezny Avril nezůstala ani špetka toho punku. No co se dá dělat. Každopádně takto se mi obě princezny líbí více. ;)

Teď nezbývá nic jiného, než čekat na "RED". No.. a pak příjde listopad a nová Rihanna, Christina a konečně i nové a neokoukané Little Mix. Toť zatial všetko. :D

xoxo Usher

Lana Del Rey přichází s novinkami!

2. října 2012 v 21:00 | Usher
 

Lana Del Rey pustila do světa pár nových songů z nové edice jejího CD Born To Die s podtitulem The Paradise edition. Už teď jsou songy velkým lákadlem a dokonce i hity. Každý z nich je osobitý jako sama Lana. :D Já sice zatím slyšel jen Ride, Blue Velvet a bonus s iTunes Burning Desire, ale opravdu to stojí za poslech.

Desky Born To Die se po celém světě prodalo neuvěřitelné množství kusů. Již teď se Lana řadí mezi elitní zpěvačky současnosti. Našla totiž hudební skulinku, která byla volná a výborně tak zalepila hudební a marketingový trh. Mě nezbývá, než gratulovat. Já osobně považuju její songy za dobré. Lana se proslavila jako první singlem Video games. Srandovní je, že jsem jej slyšel poprvé zhruba v tomto čase před rokem. Začátkem října minulého roku jsem o Lanu totiž poprvé zavadil. To ale všem tahle newyorčanka byla ještě totálně u ... :D Už tehdy jsem se divil, že jsem jí neznal dříve. Ale i tak jsem od ní odpustil, ale ne na dlouho. V prosinci loňského roku udeřila ohromnou silou do hudebního světa a stala se světovou megastar.

Podtrženo, sečteno se na novou Lanu vážně moc těším. A musím pochválit obal Paradise edition.. to zlaté písmo a palmy. "Uh, Lano, to se ti povedlo..". Za mě rozhodně ANO! A doporučuji poslech nových songů. Když už, tak alespoň Ride. :)

xoxo Usher

Film: LOVE

15. dubna 2012 v 20:16 | Usher
Tak místo recenzí jsem zkouknul film.. recenze jsou pořád napsané jen z poloviny. Ale tak beru dnešek jako celkem dobrý den. Konečně mám nové gatě.. a celý podvečer mě tady hypnotizuje svíčka s vůní lesního ovoce by IKEA :D.. Ale teď k tématu.. Řekl jsem si, že se konečně kouknu na slovenský film LOVE a tak jsem taky učinil. Nevím k jakému filmu bych to přirovnal.. nejspíše styl Gympl.. ale o hodně drsnější.. a navíc to ani není komedie. Drsnej příběh s očekávaným koncem, ale to co se děje během filmu.. jako docela haluz! Už dlouho jsem nebyl u filmu tak napjatý :D .. Jo už vím, co mi to připomíná, typickou ukázkou podobného filmu je angliko-americký film "4.3.2.1" s Emmou Roberts a Tamsin Egerton. A na csfd to taky nemá zrovna špatné hodnocení, což už o něčem vypovídá! :P Prostě tento film mě rozhodně zaujal.. a je to snad první film, který tady doporučuju. Stojí za to.. ale kde nemá rád drsnou stránku světa.. drogy, hnus, prachy a podobně, tak ten ať se na to raděj nedívá. :D Ale je fakt, že hlavní motiv je krom tch hnusů taky láska která docela dost vede děj filmu.


Tak je to na vás.. buď si tento film dohledejte na netu a nebo nic.. :) Nicméně, mě to docela nadchlo..

Další recenze.. již dnes.. snad..

15. dubna 2012 v 12:31 | Usher
Není nad to, když píšu recenzi a je mi sděleno, že jdeme pryč.. tudíž musím přerušit činnost a jít někde do háje.. yahoo.. Tím chci říct, že si na dnešní recenzi zase asi počkáte. Ale těšit se můžete na Ed Sheerana, one Direction a jeden bombónek v podobě pro vás určitě neznáméno dubstepového interpreta Ruska. Takže asi tak.. no nic.. já pádím.. pak dodělám tu recenzi a snad jí přidám ještě dnes. Tak se mějte fanfárově.. čágo ;)


Píseň .. aby jste cca zjistili, co je to dubstep. :D
 
 

Reklama

TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present