Stars

My first digital art: Justin Bieber

22. listopadu 2015 v 1:12 | Usher
No, před nedávnem mi švagrová dovezla tablet, protože ho sama moc nepoužívá. A já si dneska řekl, že ho vyzkouším... 7 hodin jsem se s tím pachtil a nakonec z toho +- něco vylezlo. Ne něco, ale někdo. :D Justin samozřejmě... původně jsem chtěl nakreslit Demi, ale nakonec jsem to stornoval a udělal právě Justina... A teď jsem totálně ko, takže přidám tento článek a valím spát. Jsem vyčerpán, doufám, že ta námaha za něco stála a alespoň někomu se to bude líbit... dobrou! ;)


Liam Payne - 1D (kresba)

18. července 2014 v 23:07 | Usher
Tak jo, ještě přidám dneska jednu "drobnost"... Jelikož jsem měl předevčírem nějak vhodnou náladu pro kreslení, tak jsem toho využil. Tentokrát byl mou obětí Liam z One Direction. A je to po dlouhé době obrázek, se kterým jsem spokojen. Zase vypadá lépe na živo než na fotce, ale prostě jsem spokojen. :) Poznáváte?!


Kresba: Beyoncé

25. ledna 2014 v 17:54 | Usher
Uvědomil jsem si, že jsem tady nedal jednu kresbu... a ještě k tomu jednu z těch nejdůležitějších! :D Je to kresba z minulého března. Beru jí jako jednu ze svých nejzdařilejších... když opomenu tu kytku v hlavě, která se mi nechtěla dělat a odfláknul jsem jí, aby už byla kresba hotová. :D Jinak jsem se docela snažil... přece jen, šlo o Bee! Snad se vám kresba zalíbí! ;) Budu rád za nějaké ty komenty.


Picture this: Ellie Goulding / 2013

24. října 2013 v 20:22 | Usher
Dnes zase asi jen jeden článek. Přidávám další kresbu, z těch, co se nastřádaly. Doufám, že snad někteří z vás poznají, kdo je na obrázku, pro ty, co to nepoznají, je to Ellie Goulding. No, jelikož jsem to kreslil 25 - 30 minut, tak myslím, že docela dobrý :D jako je fakt, že ty vlasy nic moc... ale jinak se mi to celkem líbí. Je fajn, chválit si svůj "produkt"! :D Jinak, kdy už jsem u té Ellie. Její songy jsou super... Halcyon (Days) zbožňuju :) Bright Lights tak naposlouchané nemám, o to více mi vyrazila dech písnička Animal, když jí Ellie zazpívala na zářijovém iTunes festivalu, šel jsem do kolen. Kdo by náhodou song neznal - odkaz ZDE! Vážně stojí za poslech!
Tak pište své názory. :) Budu za ně jenom rád... v nejbližší době přidám ještě kresbu Beyoncé :3


Něco .. co by mělo vypadat jako něco, co to není :D

29. října 2011 v 17:19 | Usher
Oh.. zase jsem se přestal ovládat u vymýšlení názvu článku a napsal jsem totální hovadinu! :D No jako pioslední dobou skoro pořád. Každopádně jak jsem sliboval, tak taky plním. Dávám sem další obrázek.. nebo spíše dva obrázky, ale ten jeden, který se mi líbí více je nedodělaný.. a nevím, jestli se někdy odhodlám a dodělám jej, no asi bych mohl.
No měli to být dvě celebrity. Jedna si je celkem podobná, ale ta druhá teda moc ne :D .. A zrovna ta co se mi líbí více je méně podobná!


Tyhle oči jsou jedním z těch nejhezčích věcí, co jsem kdy nakreslil. Zbytek se mi na tomto obrázku nelíbí. Možná proto je nedodělaný. Každopádně možná že by i někdo poznal, kdo to je.. já osobně teda ne! :D Ale líbí se mi to více, než to, co přidám jako druhé. Jak tak na to koukám, tak jediné, co je na tomto obrázku hotové, jsou oči! :D .. Chvílemi si říkám, že mě můj talent na kresbu opustil v den, kdy jsem vyšel ze školy! Opravdu! :D


Myslím si, že tohle by mohlo poznat více lidí. I když je fakt, že to teda taky není nic extra. Kreslil jsem to o velkých prázdninách.. no a s odstupem času na tom vidím spoustu chyb! Ale pořád si říkám, že to není nejhorší! :D Tak kdyžtak napiště své názory do komentářů. Mile rád je uvidím! :)

Miley Cyrus by me

22. ledna 2011 v 20:29 | Usher
uw-site.blog.cz
Tak jsem po dlší době skicnul zase nějákou tu celebritu. Vybral jsem si Miley. Ani nevím proč, asi proto, že zrovna hrála... Každopádně na to, že tohle dílko trvalo 40 inut, tak myslím, že je celkem povedené, ale vážně se mi zdá, že se mi konečně vrací talent?! Dá-li se to tak napsat! Poslední dobou jsem prostě v té ruce neměl jistotu. Ale u tohoto portrétu Miley je najednou vše v pořádku. Doufám, že to tak i zůstane. Nerad bych dělal maturitní práci s pocitem, že neumím kreslit a malovat.
Každopádně jsem zvědav na vaše názory a postřehy k tomut obrázku! Vážně doufám, že se Miley bude alespoň trochu líbit. A nebojte. Uvědomuji si, že to není úhledná kresba na jaké jste zvyklí, jenže ty uhlédné jsou rovněž i utáhlé. A utáhlé kresby jsou kresbami k zahození! Takže asi tak :))...

uw-site.blog.cz
Celý obrázek v celém článku....

Kloboučník by me

15. července 2010 v 20:55 | Usher
uw-site.blog.cz
Týjo... moc vám děkuju za chválu k Ashley!:D... sem nečekal že se bude líbit!:)...

Tak sem si vzal před několika týdny na paškál taky Johnnyho Deppa!... No vlastně jeho podobu Kloboučníka!... A takhle to dopadlo... jo a jestli se vám bude zdát že má vykřivenou hubu, tak se vám to nezdá!:D... on už jí tak měl i na originálním obrázku! Divné! Ale je to tak!:)

uw-site.blog.cz

Ashley Tisdale by me

15. července 2010 v 20:00 | Usher
uw-site.blog.cz
Heh... tak už potřetí moje maličkost načmárala něco, co by mělo alespoň připřivřených očích připomínat Ashley Tisdale!... No já vím že to není nic světoborného, ale sral(prominte ten výraz) sem se s tím skoro 3 hodiny!:D... takže pls pište komenty!:-)... díky papa

uw-site.blog.cz

Taylor Swift / srpen 2009

6. září 2009 v 17:41 | Usher
No a druhým omylem byla o den po Miley Taylor... No je to divné ale i přesto že sem si myslel že to dopadne hrozně to ve výsledku vypadá celkem OK!!!

Miley Cyrus / srpen 2009

6. září 2009 v 17:38 | Usher
Ježiši... tohle si říkám když se na tento obrázek podívám... Vlastně je to jen takový omyl!... Byly u nás sestsřenky a já je učil kreslit, tak sem si chtěl taky něco načmárat no a skončilo to u Miley... bohužel!:-)

Ashley Tisdale / duben 2009

6. září 2009 v 17:31 | Usher
Tak a tohle je nejnovější Ashley a pro mě celkově první barvený obrázek/portrét celebrity... no nedopadlo to zle, ale i tak bych měl ještě pár věcí doladit!:-)

Avril Lavigne / ? 2007

6. září 2009 v 17:29 | Usher
Tuhle Avril jsem taky kraslil strašně dávno... No nejhezčí je na ní asi to oko!:-)

Ashley Tisdale / září 2008

6. září 2009 v 17:25 | Usher
Tak tuhle Ashley sem dělal cca před rokem... No vy co mě znáte už od usher-web tak už jí moc dobře znáte!:-)... No mám pocit, nebo spíše doufám, že ani po roce tento obrázek neztratil svou "kvalitu"!

 
 

Reklama
Reklama
TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present