Video

My best from 2018

16. prosince 2017 v 13:19 | Usher
Asi tak nějak tušíte, co přijde (velmi brzo), ale ještě před tímto článkem bude jeden... méně kvalitní, jehož obsahem bude hudba. Té jsem tento rok nevěnoval až takovou pozornost, jak by bylo potřeba. Chvílema mě ani hudba nebavila, a to už je vážně co říct... více se k tomu vyjádřím v dalším článku, je zbytečné to vypisovat teď. :)

Za tento rok vyšlo několik, pro mě, dost podstatných alb. A na nich bylo nespočet dobrých songů. Tento článek bude o tom, pro mě, nejlepším za rok 2017. A myslím, že u některých songů je vážně o co stát. ;) Nebudu to jakkoliv seřazovat, ale jsou to songy, které mě fakt poznamenaly a dodaly energii.
Pokud by jste chtěly znát mé nejoblíbenější alba za tento rok, pak by to byla Dua Lipa, Demi Lovato, Linkin Park, Little Mix, P!nk a určitě mezi ně bude patřit ještě Eminem, který vyšel včera, ale ještě jsem ho neslyšel. Byly i jiné alba... Lorde, Kesha,... a další. Tak jo, pojďme kouknout na letošní přehled mých topek. Asi je už nebudu komentovat samostatně, některé songy budou více než jasné. :)





TOP 10: Jojo

12. července 2017 v 13:25 | Usher
Tak, je tady další z řady TOP 10 od jednoho interpreta. Opět jsme se s Ennie dohodli porovnat své oblíbené songy. :) U SP jsme se shodli pětrkát, u Skillet třikrát, tak teď by to zase mohlo být více. Alespoň čtyři songy budeme mít stejné, v to věřím.

Kdo nezná Jojo, tak je to americká zpěvačka, která vydala svoji debutovou desku už v roce 2004, poté vydala ještě jednu, která měla velice úspěšný singl, ale tím to tak končilo... Jojo podepsala smlouvu s nějakým hudebním managementem, který jí znemožnil vydávat songy. V podstatě se to může brát tak, že měla zakázáno zpívat... a tak konečně, když smlouva přes pár lety vypršela mohla se Jojo znovu vrhnout do skládání a psaní... vytvořila jedno třísinglové EP a další řadové album. Obojí se moc povedlo... Ale musím říct, že za ty roky, co nemohla vydávat nahrála spoustu hezkých songů, které jen tak unikly z nahrávacích studií. Tyto songy - i když byly dobré, zapomenu a dám do této TOP 10 spíše ty oficiální songy. Třeba se vám tam i něco zalíbí. ;)

10. Rise Up



9. Say Love



8. Baby It's You



7. In the Dark



6. Disaster



5. High Heels

TOP 10: Skillet

23. června 2017 v 10:53 | Usher
Tak jsme se s Ennie podruhé dohodli udělat TOPku... zase skupina, a zase od písmene "S". Tentokrát půjde o americkou rockovku Skillet. Upřímně, tady to bude pro mě lehčí než u Simple Plan... SP jsou srdcovku, Skillet jsou pro mě "jen" skupina, kterou mám rád. Ale i tak bylo těžké vybrat něco ze starší tvorby, protože se mi líbí především songy z poslední desky... A vím, že Ennie na tom byla dost podobně. :D

Já Skillet poslouchám hodně poskromnu... teda až do loňského roku tomu tak bylo, teď se to zlepšilo - poslední album bylo fakt perfektní, i proto jsem jej zařadil do nejlepších alb za rok 2016, protože tam prostě patří. I když se u kritiků setkalo s průměrným hodnocením, mě se líbí... a rozhodně si ho rád pustím, což u předchozích alb nemůžu říct, tam mám prostě jen vybrané favority a zbytek se mi buď nelíbí nebo mě nebaví. Ale pojďme teda k té topce, tentokrát nebudu rozvádět každý song zvlášť, jako tomu bylo u SP. A upřímně, jsem zvědav, jestli tam s Ennie budeme mít něco společného. U SP se nám povedla shoda v pěti písničkách, což je až neuvěřitelné. :D

10. Hero



9. Feel Invincible



8. Famous
TUhle písničku jsem původně neměl rád, bral jsem to jako horší věc na albu... ale časem jsem zjistil, že si jí zpívám snad nejvíc. Ten refrén je totiž opravdu povedený. :)



7. Lucy



6. Awake and Alive



TOP 5 najdete v celém článku... pro trochu toho napětí :)

TOP 10: Simple Plan

13. června 2017 v 19:11 | Usher
No, po dlouhé době bylo potřeba něco přidat, ale jelikož věčně nejdou videa na blogu, tak se mi do toho taky moc nechtělo. Ale dneska jsme si psali s Ennie, že bychom mohli každý udělat TOP 10 Simple Plan, bude totiž zajímavé pozorovat, jestli se alespoň v nějakém songu shodeneme. A upřímně, myslím si, že tam budou tak dva stejné, jinak se u každého dočkáte zcela jiného setu. :D

10. Generation
Tento song mám hrozně rád. Je strašně energický a pro mě osobně je to takový hecovací song.



9. The End
Pro mě další srdcovka a energický song. Jeden z nejoblíbenějších z éry alba Simple Plan. Škoda, že tento song už asi moc live zpívat nebudou.



8. Astronaut
A je tu první song z éry Get Your Heart On! Což je moje nejoblíbenější éra... Tento pomalý song dopravází příjemný videoklip, díky kterému se mi písnička začala líbit ještě více. :)



7. Your Love Is a Lie
Tak tuhle by mělo znát hodně lidí, protože se hojně hrála i v ČR... sice to bude už deset let, ale hrála se! Proboha, ten čas hrozně letí. Btw. kdysy jsem chtěl strašně vypadat jako Pierre v tomto klipu! :D



6. Crazy
Tohle je další srdcová. A snad první song, který jsem od SP slyšel. Láska na první poslech.



A TOP 5 najdete v celém článku...

Beyoncé - Sandcastles

20. února 2017 v 21:07 | Usher
Bey dala na svůj Vevo kanál hned dvě nové videa... Love Drought a Sandcastles. Obě skladby pochází z loňského alba Lemonade, které je, jak řekla Adele, monumentální. Mě nezbývá než souhlasit.

Tuhle skladbu předvedla Bey live spolu s výše zmíněnou Love Drought na letošních cennách Grammy. A toto vystoupení také přikládám do odkazu níže a doporučuji shlédnutí! A jak už říkali v různých reportáž, Beyoncé dokázala, že je popovou královnou. No, za mě teda nevím, jestli je Beyoncé typický pop, ale budiž... Beyoncé je královna černé hudby a to bezpochyb!

Koukněte na videa níže a napište dojem do komentů. :)


A samozřejmě video z Grammy nejde vkládat, tudíž alespoň odkaz na něj. ;) ZDE!

New clips

29. listopadu 2016 v 23:00 | Usher
Dnes opět jen v rychlosti. Tři videoklipy, každý od jiného interpreta, ale všechny jsou super... tedy nejvíce se mi líbí ten nejlehčí, nejúpřímnější a nejemotivnější, tudíž ten od Simple Plan. Asi si zase připomenu letošní album! Jojo mě mile překvapila a po vzoru Britney (Slumber Party) zveřejnila jako další videoklip opět můj nejoblíbenější song ze standartní verze jejího nového alba. :D Poslední je píseň léta, kterou má na svědomí DJ Snake a s ním Justin Bieber. Tento song jsem zde dával už někdy v létě, do nějakého výčtu... ale až nyní se dočkal kvalitního videoklipu, i s příběhem. Jen toho Justina by jste tam hledali marně. Což bude možná pro některé plus. :D

Dejte vědět, pokud se vám něco zalíbí. ;)




Melanie C - Dear Life

23. listopadu 2016 v 16:11 | Usher
Olaláá... konečně. Nový klip od Mel před pár hodinami spatřil světlo světa. A vážně mě potěšil... Vystihuje to song a je to atmosférické. Píseň se mi líbila již od prvního poslechu, ale to jsem psal již včera k hudebnímu výběru za listopad, takže se nechci opakovat...

Mimo tohoto klipu jsem dnes objevil také novou písničku GEM Spice Girls. Což jsem si taky musel hned pustit. Holky se snaží naladit na moderní vlnu popu. No, asi to úplně nevyjde, ale zní to docela dobře. :) Ale přece jen už jsou krapet starší na to, aby jely současný moderní pop alá Selena Gomez nebo Justin Bieber. O to se může pokoušet jen Madonna, ta na to má koule. :D

Ale zpět k videu od Melanie, co myslíte, povedl se? ;)


Britney Spears - Slumber Party feat. Tinashe

18. listopadu 2016 v 9:47 | Usher
Tak jsem se dočkal! Jako by mě Britney slyšela. :D Z celého Glory jsem si oblíbil jen tři songy Change Your Mind, Liar a Slumber party. A právě poslední zmíněný song je novým singlem. Upřímně, skoro nikoho tento song úplně nenadchnul, všichni měli na albu větší favority... Mě tento song zaujal hned při prvním poslechu - to jste se dozvěděli už při čtení srpnové recenze. Jsem fakt rád, že se mi trefila do chutě... a co více. Britney v klipu tančí. A ne tak hozně jako ve Work Bitch nebo Make Me... ale jak, jako za svých dávných dob. Tohle je přesně ta "stará" Britney, kterou jsem chtěl... stále to v ní je. Jinak je video celkem nicneříkající. Takové sexy, taneční a plazivé... jo, chvílema až moc laciné, ale bohužel. :D Mě se to líbí. :) Jen té Tinashe tam nebylo potřeba, originální song se mi líbí o kapku více. Škoda, že tento song svět nikdy neuslyší odzpívaný na živo, jak již všichni víme, to Britney neumí... ale ok, i tak mě ta holka baví! ;) Dávám big like!


Fergie - Life Goes On

13. listopadu 2016 v 13:24 | Usher
Po tom, co Fergie vypustila ten hrozný letní song "Milf", tak jsem nedoufal, že ještě bude něco, co od ní bude za něco stát... ale světe div se, překvapila mě. Vydala song, který je skvělý. Moderní, aktuální, stylový a hlavně dobrý. Na čemž se shodlo hodně kritiků. Samozřejmě rockeři a podobní asi moc nadšení nebudou... přece jen Fergie je trochu jiný šálek čaje, ale s tím se musí počítat. A ačkoliv to neradši uslyšíte, je to opět něco ve stylu alba Purpose od Justina, který prostě udal nový styl, který se mi vážně moc líbí! Takže pro tento song šahám všemi deseti! Za mě hodně milé a nečekané překvapení.


Melanie C Live At Under the Bridge

27. října 2016 v 12:11 | Usher
Já vím, já vím... nějak moc tady teď cpu nové album Melanie C. Ještě aby ne, když se mi tak moc líbí. Nechci vám ho vnucovat, ale když já se prostě potřebuji podělit. :D Dokonce jsem přemlouval přítele, ať mi na Vánoce koupí lístky na její koncert v Anglii, takže bychom příští rok v dubnu zase výletovali, ale moc se netvářil, tak nevím. Spíše bych to asi neviděl. Nicméně alespoň to album si musím koupit, protože je prostě boží. Dokonce jsem uvažoval, že bych zpětně rozjel svůj blog o Spice Girls... i když by to teď byl blog spíše o Melanie a Victorii, protože o těch dvou je toho nejvíce. No nevím, uvidím. :)

O tohle vystoupení se chci podělit, protože se mi prostě líbí. Mel ho dávala včera na fb a fakt se mi to líbí. Ty nové songy jsou skvělé i v živé verzi! A staré samozřejmě taky. A strašně se mi líbí, jak komunikuje s fanoušky, třeba ta pasáž před poslední písničkou, s těmi telefony... to mě fakt pobavilo. "Welcome to 21st century" Jo! :D Co se týče songů se mi líbily úplně všechny... a potěšila mě, že zazpívala i Think About It z předchozího alba (the Sea). Tak na to koukněte, třeba vás to zaujme. ;)


btw. Pořád si ted zpívám I Turn To You... to už je let, kdy to byl hit! :D

Little Mix - Shout Out to My Ex

26. října 2016 v 12:19 | Usher
Dnes jen na skok. Mnoho z vás zaregistrovalo nový singl anglických Little Mix. Jsou to holky šikovné. Tento song je skvělý letní hit, který vypustily na podzim, no budiž. Větší starost mi dělá, že má vyjít další album... V pořadí čtvrté. A už se v tom ztrácím. Z každého alba si totiž pamatuji jen pilotní song, který se mi vždy líbí. Ať už to bylo Wings, Move, Black Magic nebo právě novinka Shout Out to My Ex. Vše je rytmické a dobře zazpívané... ale vždy to má ale. Nevím, jestli jsem na tohle už moc starý nebo proč není zrovna tohle něco, co mě zvedne ze židle. Přitom je to kvalitní britský pop. :)

Jak se líbí song vám? A co video? ;)


TOP 10: Britney Spears

26. září 2016 v 23:28 | Usher
Poslední dvě "topdesítky" byly v mužském podání, nejdříve Justin Bieber a po něm Majk Spirit. Chtělo to nový článek... a když je teď všude tak moc Britney, ani já nemůžu být pozadu. Tady je soupis mých nejoblíbenějších písní od Britney. Možná vás překvapí absence některých známých hitů, ale mě od ní některé největší hity prostě nesedly, i když jsou rozhodně kultovní, třeba takové "Ooops... I Did it Again". Třeba se se mnou v něčem shodnete. Původně jsem chtěl vybrat z každého alba to nej... ale nakonec dávám vyloženě své oblíbené, bude to tak lepší a možná tady budou věci, které si ani někteří z vás nevybaví, pokud vyloženě nejsou fanoušky Brit.

Nebudu se vyjadřovat ke každému songu zvlášť, proto to teď nějak shrnu. Rozhodně v tomto výčtu nesmí chybět taneční songy, ty prostě týmu okolo Britney vždy hodně šly... a jako úplný vrchol pro sebe považuji Toxic a Till the World Ends. Dále tady najdete pár skvělých balad a i song z posledního alba. Všechna videa najdete v celém článku. ;) A určitě se dolů do komentů podělte o své nejoblíbenější skladby od Britney.

1. Toxic

Skillet - Stars

12. září 2016 v 22:08 | Usher
Dnes zase jen na skok. Nedávno jsem přidával recenzi k novému albu skupiny Skillet, tak by to teď chtělo i nějaký ten song. A jsem rád, že skupina zvolila jako svůj další singl song Stars, podle mě snad to nejlepší, co na albu je. Spolu s rychlou a rockovou skladbou Undefeated. Klip se mi taky líbí! Moje oblíbené barvy a třpytivé hvězdičky. :D Takže já dávám palec hore, co vy?


Lady Gaga - Perfect Illusion

10. září 2016 v 13:26 | Usher
Z výčtu všech popových zpěvaček, na které bych si vzpomněl mám Gagu rád úplně nejméně... a i přesto zvládla dle mého nazpívat jeden z nejlepších songů roku. Britney nebyla schopna nějaké kladného výsledku se svým Make Me, to Katy Perry na tom byla lépe, ale bohužel její Rise je moc pomalé a málo trsající, takže se to taky úspěchu nedočkalo. Ale tohle hravě přepere všechny. Lady Gaga je mi sice osobnostně hodně nesympatická, ale umí zpívat, třeba Britney to má naopak. :D Neříkám, že je Perfect Illusion song, který bych považoval za top tohoto roku, to rozhodně ne, ale z těch popových div dokázala udělat pop-rock, který by se mohl chytit, je to něco na pomezí alba Born This Way a The Fame. A musím uznat, že je to vážně příjemně složený track. Navíc Gaga nemá ve výškách tak uječený hlas jako třeba Katy. Nicméně uvidíme, s čím tyhle dvě přijdou na cekých albem. Ale za mě rozhodně vede Gaga...


Beyoncé - Hold Up

4. září 2016 v 16:20 | Usher
Tak jsem se konečně dočkal. Dalším singlem Beyoncé je mé oblíbené Hold Up. No, konečně jej zveřejnila na Youtube. Asi protože je tento klip čerstvě popovým klipem roku. Tento klip porazil i tak silné konkurenty jako je Hello od Adele a Sorry od Justina. Tudíž se nedivím, že jej konečně hodili na Vevo, už to bylo docela trapné. :D

Já mám rád jak klip, tak song. Beyoncé se zde pořádně vybouřila... a aby taky ne. Tohle je jeden z těch songů, kdy by nejradši Jay-Zemu vrazila za to, že jí podvedl. No nedivím se. Mimo to, že mě baví klip, se mi i líbí jak zde Bey vypadá. Mám to prostě rád, tak na to koukněte a napište do komentářů svůj názor. :)


Ariana Grande feat. Nicki Minaj - Side To Side

30. srpna 2016 v 18:51 | Usher
Jsem potěšen, od května, kdy jsem oficiálně podlehl této Nanynce chrlí samé lepší songy... Respektive album Dangerous Woman je prostě boží! A po singlech Dangerous Woman a Into You přichází Side To Side. Upřímně, ještě bych chtěl Touch It a Greedy a byl bych happy jak dva grepy. :D Ariana má vážně hezký hlas...

Ale teď už k samotnému videu. Sexistické jako prase. tak odporně nadržené video tady dlouho nebylo... Kecám, každý druhý klip je nadrženě sexistický. Ale tady je to docela přes čáru. Je tam sice plno hezkých světýlek, Ariana tady vypadá vážně hezky, hlavně když je přemalovaná jako panenka (né vážně, opravdu se mi to na ní líbí :D), s Nicki si taky hezky pohráli a celou jí vyhladily... jen to prostě postrádá nápad, šarm a lehkost, kterou mělo Into You. I když, tohle bude mít větší šanci uspět v Billboard Hot 100, proč? Protože kozy, prdel, nahota a tak...


Snakehips - Cruel feat. Zayn

9. srpna 2016 v 9:45 | Usher
Dnes zase jen krátce. Před pár minutami vyšel klip k docela příjemnému songu. Narazil jsem na něj úplnou náhodou a docela se mi líbí, ale uvidím časem. Samozřejmě, že bych na to asi neklikl, kdyby mě nezajímal zpěv Zayna... ten je docela dobrý, ale hlavní je zde asi ta dobře rozjetá melodie. :) Příjemný letní klubový song. Navíc to video vypadá taky dobře, je dost barevné a jsou tam neony, to stačí k tomu, aby u mě měl klip úspěch. :D

Co myslíte vy? Líbí / nelíbí?


Britney VS. Katy 2

7. srpna 2016 v 18:49 | Usher
Minulý měsíc vyšly dva očekávané popové songy. Ovšem ani jeden nezaznamenal takový úspěch, jako by se očekávalo. A teď přišly obě zpěvačky i s videoklipy. Jeden je promyšlený, příjemný a podporuje song. Ten druhý je nevkusnou reklamou poskládanou za několik málo minut. Ale asi je na čase ukázat oba videoklipy, pokud jste je již neviděli...



Tak schvále, poznáte, který klip je dle mého úvodního textu ten dobrý a který ten špatný?! Myslím, že jednoznačně. Producenti okolo Katy se v klipu soustředili na příběh spjatý s písní... Dává to smysl a je to celé promyšlené. Ano, není to zábavné, jak jsme u Katy zvyklí, což je nuda. Chtělo by to další California Gulrs nebo Roar, ale bohužel, buďme rádi alespoň za tohle. Protože to, co předvedl tým okolo Britney je do očí řvvoucí kýč. A navíc děsně otravný Product placement. Za tuhle reklamu musí být Britney pyšná... má tam tolik značek, že to není normální... Začala s tím už při I Wanna Go, a pak znovu při Work Bitch. Ale tohle je přímo ukázkové reklamní video. Pokud bude tímto stylem Britney dále volně pokračovat, brzo bude tak kritizovaná, že bude odsouzena k neúspěchu. Vážně měla udělat radši další ze série sexistických videích, založených na jejím (poslední dobou né moc povedeném) tanci.

Já jsem si obrázek již udělal. Věřím, že vy také... Obě dámy přišly z něčím, co se od nich nečekalo. No Katy asi již konečně dospěla, jenže kdoví, jaký tahle její dospělost bude mít dopad na úspěšnost v hitparádách, něco mi říká, že Katy zapláče. Ale asi ne tolik, jako Britney, její song je totiž předurčen k neúspěchu... A opravdu nevím, co čekat od nového alba "Glory". Make Me, jak už jsem psal v předchozím článku o Britney, je song spíše pro Selenu. I když i možná pro ní by byl škoda... ale když jsem slyšel Private Show, tak jsem se smál. Velice špatně napsaný song, který bude dobrý vážně pouze jako podkres reklamy na její stejnojmenný parfém. Kdyby do toho Britney mohla kecat, tak by měla všechny vyhodit a najít si úplně nový tým... nebo ještě lépe, začít nad tím vším i trochu uvažovat. Protože pokud se tohle nestane, už nikdy neuslyšíme druhý album typu Circus nebo In the Zone. A to by byla škoda! Tak buď lepší work bitch, Brit!

Jojo - Fuck Apologies

28. července 2016 v 18:17 | Usher
Americká zpvěčka Joanna Noëlle Levesque, všem známá pod pseudonymem Jojo vydá tento rok v říjnu svou třetí studiovou desku... Je to deset let od její poslední studiovky, po které Jojo podepsala smlouvu, díky které nemohla doslova nic... Nemohla zpívat a to byl docela velký problém pro kariéru zpěvačky. Nicméně Jojo se již otřepala na EP "III", které bylo vážně podažené... Nyní se bude snažit na tyto povedené songy navázat. Nový song nazvala "Fuck Apologies" a hostuje na něm rapper Wiz Khalifa. Stylově je tahle hudba skvělá. Moderní, svižná, svěží! Něco ve stylu - Selena, Justin, Rihanna, atd... Je to dobrý song. Otázka, jaké bude celé album, ale věřím, že bude o co stát. ;)

Co na tohle říkáte vy?


Ewa Farna - Na ostří nože

14. července 2016 v 18:11 | Usher
Stejně tak, jako jsem měl rád skladbu Leporelo, tak i k této novince byla přímá cesta k srdci. Je to vážně dobře napsaný song, který se hezky rýmuje a Ewa ho hezky podala... Je to příjemná záležitost. A navíc mě vážně mile překvapilo video. Nejen sympatická Ewa ve flitrech. Ale také skvělý taneční výkon toho dua. A pak také nespočetné množství dalších českých hvězd, které mám rád. Mile mě v tomto videu překvapila Klára, Ben, Debbi, Jirka Mádl nebo Jarda Jágr... no, co naplat, že jsou tam i Klus a Mišík. :D A zjistil jsem, že se mi v tomto videu líbí hodně lidí i vzhledově! :D

Každopádně je tohle zase na dlouhou dobu poslouchatná česká písnička... No jo, víte, jak to mám s českou hudbou... Nic moc, a když už, tak Aneta, Ewa, Majk Spirit, Bára Poláková, Sebastian, Klára, Ben nebo něco takového...


 
 

Reklama
Reklama

TOPlist


web hosting: blog.cz / admin and layout by: Usher / 2008 - 2011 2012 - present